Pearl Jam in Zagreb!

18687899192860

Comments

  • pajo wrote:
    Al koji je to slatki umor!!!! Da nam je svaki dan biti tako umorne! :):)

    Da, ja sa ne bih bunila :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ej, a tko je kike gott? Ne mogu nikako skuzit :o

    ja sam
  • kike_gott wrote:
    ja sam


    a da, sad znam :D

    jesi ti od elcielo sestra ili? ne mogu skuzit...gledam tu slike od Eda pa nisam bas pametna :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snih wrote:
    Ja sam ostao zapanjen! Ali ipak realno da je da dosta ljudi u Zagrebu zna dosta od PJ-a, pa nisu oni neka treća liga frajera:). Samo kad toliko iščekuješ nešto ko mi ovaj gig onda te bubaju svakakve paranoje. Zagrebačka publika je inače dosta zeznuta i ne znaš kaj očekivati, ali Ed i dečki su bili toliko dobri i "do jaja" da nije moglo omanut. A onda se dogodi to kaj se dogodilo - urnebes!
    Zapravo najviše me od publike iznenadio zbor od otprilike 2/3 dvorane na Betrmenu!
    To je bilo neponovljivo!

    Samo me sad strah da se ne razočaram kad čujem butleg, jerbo moj je filing bio da svi pjevamo i da rasturamo.... Da li je to bila istina ili samo filing jednog napaljenca:)!?!? (Znam, gledao i ja mobač-filmiće, ali ipak to nije pravo mjerilo!)

    Pa... ruku na srce, bilo nas je dosta iz ex yu zemalja, sve suvi fanovi. Posto nam je trebala malo ozbiljnija sumica da bismo dosli, skupili su se uglavnom bash, bash, baaash fanovi. Ja znam gomilu fanova iz Srbije koja je htela da dodje, ali si nisu mogli priushtiti. Sada boluju bukvalno. Sigurna sam da je tako i sa Makedonijom. Slovenci vec imaju bolji standard... ;) Tako da, svaka chast zagrebachkoj i hrvatskoj publici uopste, ali give us some credit! :D
    Ne verujem da cemo se razocarati kada cujemo butleg, malo mi nemoguce da smo bas svi utripovali da je atmosfera bila nenormalno dobra. ;) A i Eddie reche kao to im je pretposlednji koncert u Evropi, a kao svi znaju da nije najbolji poslednji, nego bas pretposlednji. ;)
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jebemu miša i internet!

    nemam ga doma, na poslu nit imam vremena nit se mogu ulogirati, i izvodim svakakve kerefeke da dodjem online, pogledam sve te divne filmice, fotke, citam vaše postove, jer sam već luda.
    fakat ovisnička kriza.

    pozdrav svima, hvala vam na PJ materijalu koji stavljate na net i nadam se da se vidimo uskoro, što prije, još dok su dojmovi svježi.

    (u glavi sviraju prvi taktovi 'corduroy', i to one preprepredivne verzije s bridge schoola '96... the waiting drove me mad...)
  • a da, sad znam :D

    jesi ti od elcielo sestra ili? ne mogu skuzit...gledam tu slike od Eda pa nisam bas pametna :o

    nisam sestra od elcielo :D al me nit ne znaš, nisam bila ni na jednom okupljanju pred koncert, al sam planirala doć u 12 na dan koncerta al su me zajebali sa slikanjem za xice, me sorry... al valjda kad bude ova izmjena dobara uživo ću doći i dokazati da nisam samo virtualna ličnost :P

    btw jel itko našao neki lijepi bijelo-crni šal? pao mi je u dvorani, skužila sam prekasno...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ej, a tko je kike gott? Ne mogu nikako skuzit :o

    e da, jel Potato Girl ovdje? znam da me prije koncerta zvala u vezi penkala pa sam ju uputio na elcielo jer sam jurcao okolo, tako da sam ju propustio :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    e da, jel Potato Girl ovdje? znam da me prije koncerta zvala u vezi penkala pa sam ju uputio na elcielo jer sam jurcao okolo, tako da sam ju propustio :)


    tu je negdje, još se nije javila.
    baš sam joj htjela poručiti da mi je žao što nismo više popričale ili se družile kad je došla potpisati se u čestitku, bila sam preluda prije koncerta i samo sam čekala da počne.
    nadam se da će doći na naše sljedeće PJ druženje, koje, btw, TREBAMO DOGOVORITI :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    nadam se da će doći na naše sljedeće PJ druženje, koje, btw, TREBAMO DOGOVORITI :D

    druzenje u srijedu ili cetvrtak u 20:30? ili da jos pricekamo koji dan da se skupi nesto bootlega pa da onda sumanuto navalimo? :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149


    crop, odlične odlične fotke iz beča i zagreba!
    :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    crop, odlične odlične fotke iz beča i zagreba!
    :)

    o da! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    druzenje u srijedu ili cetvrtak u 20:30? ili da jos pricekamo koji dan da se skupi nesto bootlega pa da onda sumanuto navalimo? :D

    dosada smo se nalazili u nedjelju, i moram reći da meni tako najviše paše.
    nedjelja navečer, znači za tjedan dana kad pokupimo sve materijale, pa čak i eventualnu snimku koncerta sa Z1.
    nedjelja, malo ranije, oko 18 ili 19?
    ako dolazi mali janko s asfo i snihom, bolje ranije, da nam ne zaspe :)
  • elcielo wrote:
    crop, odlične odlične fotke iz beča i zagreba!
    :)
    Hvala, hvala. trudila sam se. vec sam se ispraksirala kada i kako fotkat.

    Nego, da vas pitam, jesam ja luda kad se prisjecam Zagreba i skuzim da se nekih trenutaka uopce na sjecam, jer sve mi je nekako kao nestvarno jos uvijek...

    Mozda kad poslusam boot, sve mi se vrati, pa otputujem natrag na 26.9. i opet sve prozivim...u magli su me neki momenti...al bilo je toga masu, sjecam se ja...a opet, bila sam na dosta koncerata ove turneje....
    Zagreb je ipak onaj koji ce se pamtiti do groba :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcielo wrote:
    dosada smo se nalazili u nedjelju, i moram reći da meni tako najviše paše.
    nedjelja navečer, znači za tjedan dana kad pokupimo sve materijale, pa čak i eventualnu snimku koncerta sa Z1.
    nedjelja, malo ranije, oko 18 ili 19?
    ako dolazi mali janko s asfo i snihom, bolje ranije, da nam ne zaspe :)

    Al mislis sljedecu nedjelju, ne ovu, jel da? ja cu vidjet, ja bih ful u ZG sa vama se nasla, al nemam zbilja vise nis para :( Nesto cu smilsit...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Hvala, hvala. trudila sam se. vec sam se ispraksirala kada i kako fotkat.


    http://s42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/Pearl%20Jam%20in%20Zagreb/?action=view&current=P9260232.jpg

    e, ovdje si uhvatila trenutak kad eddie blene u mene jer ga mimikom pokušavam pitati jesu li dobili pokolon, tj. penkale i čestitku.
    a pošto sam za pantomimu talentirana samo mrvicu bolje od silje (;)), ed je jadan mislio da ga tražim autogram, a u jednom trenu je čak izgledalo kao da misli da mu želim dati svoj broj telefona LOLOL :D
    na kraju sam samo dobila leteću pusu (pazi mene 'samo pusu', ljudi dobila sam PUSU!!!)


    P.S. nemojte zamjeriti ako u ovom postu primjetite elemente fikcije :D
  • elcielo wrote:
    http://s42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/Pearl%20Jam%20in%20Zagreb/?action=view&current=P9260232.jpg

    e, ovdje si uhvatila trenutak kad eddie blene u mene jer ga mimikom pokušavam pitati jesu li dobili pokolon, tj. penkale i čestitku.
    a pošto sam za pantomimu talentirana samo mrvicu bolje od silje (;)), ed je jadan mislio da ga tražim autogram, a u jednom trenu je čak izgledalo kao da misli da mu želim dati svoj broj telefona LOLOL :D
    na kraju sam samo dobila leteću pusu (pazi mene 'samo pusu', ljudi dobila sam PUSU!!!)


    P.S. nemojte zamjeriti ako u ovom postu primjetite elemente fikcije :D


    HAha, znam znam za tu pusu,. Katja mi je rekla, ima i tu sliku, samo nije gore, stavit cu je. KAtja mi je rekla da je poslao pusu u tom smjeru prema vama, znaci valjda tebi i njoj il kome vec, al nisam znala da si ga to pokusavala *pitat*...koji smijeh! :D

    Zakon! ah Ed :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Al mislis sljedecu nedjelju, ne ovu, jel da? ja cu vidjet, ja bih ful u ZG sa vama se nasla, al nemam zbilja vise nis para :( Nesto cu smilsit...

    da, sljedeću nedjelju.

    e sad, što se para tiče, imam prijedlog.
    meni je od prikupljana para za penkale itd, ostalo 100 kuna viška (na kraju je mnogo više ljudi htjelo participirati na licu mjesta, jer nisu svi znali za to).
    mogu ti tih 100 kuna dati pa pokriješ dio troškova za povratnu kartu do zagreba.
    tak i tak sam mislila time počastiti ljude na okupljanju, a ovako bi nam se pridružila, ti koja zbilja ima što podijeliti s nama :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    dosada smo se nalazili u nedjelju, i moram reći da meni tako najviše paše.
    nedjelja navečer, znači za tjedan dana kad pokupimo sve materijale, pa čak i eventualnu snimku koncerta sa Z1.
    nedjelja, malo ranije, oko 18 ili 19?
    ako dolazi mali janko s asfo i snihom, bolje ranije, da nam ne zaspe :)
    Nama pase nedjelja, ali ne mozemo izmedju 18 i 20. Ako svima pase u nedjelju predlazemo da se nadjete tipa oko 19h pa mi dodjemo odmah iza 20h.
  • snih wrote:
    Samo me sad strah da se ne razočaram kad čujem butleg, jerbo moj je filing bio da svi pjevamo i da rasturamo....

    Well, oni butlezi počesto znaju zvučati suho i sterilno, tako da se ne nadam previše glede toga... Ali ipak jedva čekam da čujem :)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo i ja konacno stavih svoje slike na net.. Izabrao sam samo one najbolje, a na samom koncertu i nisam puno slikao jer na svom prvom koncertu sam se vise koncentrisao na slusanje i gledanje (buljenje u bend :) ) a za slikanje bas i nisam imao vremena.. Imam puno vise video klipica pa kad i to uploadujem javim..
    Na jednoj grupnoj slici sam oznacio ko je ko sa foruma pa ako nekome smeta samo javite i sklonit cu! Takođe ako nekome smeta sto mu je lik izlozen u javnost opet recite :)

    http://s85.photobucket.com/albums/k53/Arman11/Pearl%20Jam%20-%20Zagreb/

    btw: neke sam slikice kasnije dodao pa ne ide sve redom, al' snaci cete se..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Doctor wrote:

    šteta što ovih s koncerta imaš malo, vrhunske su!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo i mojih slika konacno. Malo sam bolje, gledam slike, klipove i to, pa eto, napravila sam selekciju i nesto uploadala :)

    http://s42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/Pearl%20Jam%20in%20Zagreb/


    Ej, ovdje: http://s42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/Pearl%20Jam%20in%20Zagreb/?action=view&current=P9260248.jpg&refPage=60&imgAnch=imgAnch78
    si uslikala ono kada mi Iva daje Mike-ovu trzalicu :D Vidite kako se cekerim i drzim zutu plastiku u desnoj ruci :D

    Slike su ti super..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • masnimasni Posts: 1,657
    nemres naci bolji pekmez :D:D:D

    svaka cast
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • DoctorDoctor Posts: 256
    elcielo wrote:
    šteta što ovih s koncerta imaš malo, vrhunske su!

    Imam jos neke stim da su dosta mutne.. U onakvoj guzvi i konstantnom guranju, udaranju itd divim se samom sebi kako su i ove ispale ovako dobro..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • killroykillroy Posts: 739
    E Doctore,
    Genijalne su ti slike!!!!
    Zakon je ona gdje si slikao odozgo!
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    nemres naci bolji pekmez :D:D:D

    svaka cast

    mozemo se samo slozit!

    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5

    Gore su jos:
    In Hidnig - cijela pjesma
    Severed Hand - pocetak koncerta, malo steka zvuk, ali se jako dobro vidi kakva je to explozija bila
    WWS - dio
    Jeremy - losa slika, ali skroz nelos zvuk
    Given to fly - dio, sa pjevanjem u pozadini ekipe koja je snimala (ispricali se u komentaru na YouTube, ali nije bed jer su ful smijesni)
    Yellow Ledbetter - sam zavrsetak (See you next year!)
    Jeremy - cijela pjesma, bolja verzija
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    dosada smo se nalazili u nedjelju, i moram reći da meni tako najviše paše.
    nedjelja navečer, znači za tjedan dana kad pokupimo sve materijale, pa čak i eventualnu snimku koncerta sa Z1.
    nedjelja, malo ranije, oko 18 ili 19?
    ako dolazi mali janko s asfo i snihom, bolje ranije, da nam ne zaspe :)

    nedjelja je fine with us :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    Evo i ja konacno stavih svoje slike na net.. Izabrao sam samo one najbolje, a na samom koncertu i nisam puno slikao jer na svom prvom koncertu sam se vise koncentrisao na slusanje i gledanje (buljenje u bend :) ) a za slikanje bas i nisam imao vremena.. Imam puno vise video klipica pa kad i to uploadujem javim..
    Na jednoj grupnoj slici sam oznacio ko je ko sa foruma pa ako nekome smeta samo javite i sklonit cu! Takođe ako nekome smeta sto mu je lik izlozen u javnost opet recite :)

    http://s85.photobucket.com/albums/k53/Arman11/Pearl%20Jam%20-%20Zagreb/

    btw: neke sam slikice kasnije dodao pa ne ide sve redom, al' snaci cete se..

    super fotke Doc... ma meni su cak i draze ove fotke prije i nakon koncerta nego fotke benda... bend vec imamo na brdu superkvalitetnih fotki sa raznih portala...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    http://www.youtube.com/watch?v=b4Cs7GtasA0 Elderly woman
    http://www.youtube.com/watch?v=8ojHZ3dG6CY Even flow
    http://www.youtube.com/watch?v=oJmbvm0sk1I Mike&Matt solo Even Flow
    http://www.youtube.com/watch?v=-kikXtXOCo0 Jeremy

    Evo dio mojih video klipova koje sam do sada uploadovao. Pajo nađi sta ti valja pa prebaci na svoj site! nisam bas previse pazio na kvalitet snimanja pa se aparat nekad trese i slika nije jasna. Sve u svemu Ok je..
    Uzivajte..
    ,
    I hvala za ono da su mi slike dobre :) Sad mi je krivo sto nismo napravili jos slika ovih situacija pred koncert, al' valjda ce se jos toga naci na aparatima drugih clanova..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Doctor wrote:

    I hvala za ono da su mi slike dobre :) Sad mi je krivo sto nismo napravili jos slika ovih situacija pred koncert, al' valjda ce se jos toga naci na aparatima drugih clanova..

    Da, a meni zao sto nisam bila vise sa vama i nisam uspjela svih upoznat :( Previse toga je bilo tamo taj dan, pa 10c red, pa one pjesme smo pisali po papirima, pa trcat u bus, pa na wc, pa probat Sashi naci 10c kartu, pa svoju extra prodat... Ah...vecinu sam vas vidjela, al mi je zao sto nisam nasla Tinu i Saru (Bettergirl). Al nadam se i vjerujem da cemo se jos vidjeti kad nam se vrate, a mozda i na kojem PJ druzenju :D
    Doktora se sjecam, da, a jesi visok :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.