Pearl Jam in Zagreb!

18586889091860

Comments

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    evo mali poklon od mene... (ako naravno vec niste vidjeli ovaj site)

    http://www.pearljamevolution.blogspot.com/

    svi bootlegi iz 2006 na mp3-u, uskoro ce biti i zagreb

    +

    nekoliko bootlega iz 92

    +

    svasta!




    da se razumijemo, ovaj link vam nisam ja dao :D
    i da iako cu skinuti zagreb sa ovog sajta, skinut cu i flac sa official stranice :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Bilo je kao u snu, sto bi rekao neko. Ne mogu da verujem da ih necu gledati live jos ko zna koliko godina..

    I MISS YOU ALREEEEEADY... I MISS YOU ALL DAY..
    (This is how I feel...)
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • Srdjan wrote:
    Bilo je kao u snu, sto bi rekao neko. Ne mogu da verujem da ih necu gledati live jos ko zna koliko godina..

    I MISS YOU ALREEEEEADY... I MISS YOU ALL DAY..
    (This is how I feel...)


    Da, znam kako se osjecas. Ali doci ce oni, i ne nakon 6 godina, vec prije. bez brige.

    A da, ja i jos dvoje ETB frendova smo imali SMILE papire u zraku na drugom bisu. Ja sam cak imala i smiley face na svom smiley licu :) Mike je vidio znak, al je samo klimnuo, kao ne, i pokazao na Eda. a ja :(
    Al nema veze, druga strana papira posluzila je kao THANK YOU kad su svirali ecoustic set, a ja drzala to, pogotovo tijekom All Or None, na sto je Mike klimnuo: Thank YOU! :):o

    I miss them all day. I da barem sviraju Smile drugi put :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Evo i mojih slika konacno. Malo sam bolje, gledam slike, klipove i to, pa eto, napravila sam selekciju i nesto uploadala :)

    http://s42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/Pearl%20Jam%20in%20Zagreb/
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Prvi put se javljam na PJ message pitt i naravno da dijelim dojmove svih vas koji ste kao i ja imali sreću da se nađete na jednom od najboljih koncerata kojima ćete ikad prisustvat. Pearl jam slušam od njihovog početka i bespredmetno je govoriti o tome koliko su duboko u meni sve ove godine. Ali razlog zbog kojeg sam se javila ovaj forum nije da iznosim svoje dojmove nadugo i široko(nije li već sve rečeno) već je riječ malo konkretnije prirode. Naime ja sam jedna od malobrojnih koja je uspjela ući s KAMEROM i dosta kvalitetno snimiti nekih 20-ak min. koncerta. Snimao je zapravo moj brat kojeg je netko i spomenuo na ovom forumu što je bio poticaj da se javim. Taj snimak uključuje tri stvari s koncerta: Blood(Atomic dog), Alive i Rockin.... Ja sam spremna taj snimak proslijediti svima zainteresiranima ali nakon što sam pročitala neke od vaših postova pitam se koliko je pametno petljati s ilegalnim materijalom. Lijep pozdrav!
  • CutkiCutki Posts: 235
    a cuj, ak se to rijesi po tiho, bez puno buke tu na forumu nego u civilu mi vani, onda nije bed..
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    suzi d. wrote:
    Naime ja sam jedna od malobrojnih koja je uspjela ući s KAMEROM i dosta kvalitetno snimiti nekih 20-ak min. koncerta. Snimao je zapravo moj brat kojeg je netko i spomenuo na ovom forumu što je bio poticaj da se javim. Taj snimak uključuje tri stvari s koncerta: Blood(Atomic dog), Alive i Rockin.... Ja sam spremna taj snimak proslijediti svima zainteresiranima ali nakon što sam pročitala neke od vaših postova pitam se koliko je pametno petljati s ilegalnim materijalom. Lijep pozdrav!

    ma mislim da nije problem ako netko od publike ufura kameru... nije ni prvi ni zadnji put... ali ako lokalna televizija uđe s dvije kamere, znaci da je u dosluhu sa organizatorom ili dvoranom... e to je vec "konspirasi"... zato ti lijepo s nama podijeli svoje snimke... koncerta... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Može, može podjela s ekipicom ekskluzivnih snimaka!:):)

    Super su mi filmići s mobača... neki bolje, neki lošije kvalitete, ali su svi autohtoni proizvod:). Zasad mi najluđi dreadisov Porch-planinarenje s pripadajućim komentarom i RITFV kad skoro gurne mobač Ediju u usta! Presmiješno! LOLČINA!
    Možda najkvalitetniji filmići su od Chocojazzy! Bar od ovih kaj sam dosada ja uspio vidjeti!

    Da li ima naznaka o datumu pojavljivanja butlega... ajd vi ekipa koji ste već platili unaprijed (i za nas ostale:)), dajte neki info!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    suzi d. wrote:
    Prvi put se javljam na PJ message pitt i naravno da dijelim dojmove svih vas koji ste kao i ja imali sreću da se nađete na jednom od najboljih koncerata kojima ćete ikad prisustvat. Pearl jam slušam od njihovog početka i bespredmetno je govoriti o tome koliko su duboko u meni sve ove godine. Ali razlog zbog kojeg sam se javila ovaj forum nije da iznosim svoje dojmove nadugo i široko(nije li već sve rečeno) već je riječ malo konkretnije prirode. Naime ja sam jedna od malobrojnih koja je uspjela ući s KAMEROM i dosta kvalitetno snimiti nekih 20-ak min. koncerta. Snimao je zapravo moj brat kojeg je netko i spomenuo na ovom forumu što je bio poticaj da se javim. Taj snimak uključuje tri stvari s koncerta: Blood(Atomic dog), Alive i Rockin.... Ja sam spremna taj snimak proslijediti svima zainteresiranima ali nakon što sam pročitala neke od vaših postova pitam se koliko je pametno petljati s ilegalnim materijalom. Lijep pozdrav!
    bilo bi lijepo kada bi ti to snimila na komp (u uncompressed kvaliteti) i poslala nekome od nas... ako nije problem

    i onda nam fali samo još 25 pjesama za složit dvd :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Može, može podjela s ekipicom ekskluzivnih snimaka!:):)

    Da li ima naznaka o datumu pojavljivanja butlega... ajd vi ekipa koji ste već platili unaprijed (i za nas ostale:)), dajte neki info!

    a bootleg bi trebao ovih dana... gore je vec cijela europska turneja do kraja talijanskog dijela... fale prag, berlin, bec, zagreb i vecerasnja atena... mozda cekaju smiksat atenu pa ce sve odjednom staviti...

    inace, bootleg snimka nije sa soundboarda (od kuda se filaju dvoranski zvucnici) nego drito sa stagea... znaci, multitrack miksan sa izlazima iz instrumenata + oni mikrofoni za publiku koji su se nalazili na lijevoj i desnoj strani stagea... very nice... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    a bootleg bi trebao ovih dana... gore je vec cijela europska turneja do kraja talijanskog dijela... fale prag, berlin, bec, zagreb i vecerasnja atena... mozda cekaju smiksat atenu pa ce sve odjednom staviti...

    inace, bootleg snimka nije sa soundboarda (od kuda se filaju dvoranski zvucnici) nego drito sa stagea... znaci, multitrack miksan sa izlazima iz instrumenata + oni mikrofoni za publiku koji su se nalazili na lijevoj i desnoj strani stagea... very nice... :)

    A, valjda ćemo nekako dočekati! Nestrpljivci jedni!:) Sram nas bilo!

    To je super kaj je snimka sa stejdža!!! Znači, malo siroviji (koncertni) zvuk + publična atmosfera (fantastična tada u Zagrebu!:)) Eeeeeeej....!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    A, valjda ćemo nekako dočekati! Nestrpljivci jedni!:) Sram nas bilo!

    To je super kaj je snimka sa stejdža!!! Znači, malo siroviji (koncertni) zvuk + publična atmosfera (fantastična tada u Zagrebu!:)) Eeeeeeej....!!!

    uh, sjecas se kak smo one nedjelje u melinu (zapravo, bircu pokraj) komentirali kak bi publika u zagrebu mogla biti losija nego drugdje... kao, ljudi ih mozda ne znaju toliko... e pa totalno su nas demantirali na srecu svih :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    hm, pajo ti imas na poslu ok vezu i nije ti bed skidati masu toga, jelda?
    imam stranicu na kojoj ce u par dana biti svi euro koncerti u flac i mp3 formatu + fotke i coveri za CD-e... skinemo, potrpamo na dvd-ove i nađemo se svi na pivi :D

    Daj link, skidam mp3 verzije, flac mi je ipak malo prevelik tako da mislim da bi me moj dragi admin posjetio da me pita za zdravlje :)

    Poslije se svi nadjemo, furam laptop i otvaram PJ dvd/cd przionicu :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    evo mali poklon od mene... (ako naravno vec niste vidjeli ovaj site)

    http://www.pearljamevolution.blogspot.com/

    svi bootlegi iz 2006 na mp3-u, uskoro ce biti i zagreb

    +

    nekoliko bootlega iz 92

    +

    svasta!




    da se razumijemo, ovaj link vam nisam ja dao :D
    i da iako cu skinuti zagreb sa ovog sajta, skinut cu i flac sa official stranice :D

    Ha, ha, thanks C23VN, odlican site, skinuo sam vec prije nekog vremena Marseille, Bolognu i Veronu. Zagreb se ipak kupuje, red je red.

    Bacite oko i na sekciju sa linkovima sa desne strane, ima tamo svakojakih webova sa hrpom PJ materijala.
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    uh, sjecas se kak smo one nedjelje u melinu (zapravo, bircu pokraj) komentirali kak bi publika u zagrebu mogla biti losija nego drugdje... kao, ljudi ih mozda ne znaju toliko... e pa totalno su nas demantirali na srecu svih :)

    To je fakat mozda najjaci dio koncerta - ZG publika. Respect!
    Samo mala crtica, kolegica iz firme s kojom sam pricao mozda jednom u zivotu, me mahnito zaustavi na hodniku: I, ajde ti kao FANATIK reci kak je bilo? Kazem joj da je koncert bio bolji od ostalih na kojima sam bio i pitam ju kak je njoj bilo, a ona ce: Nisam je neki fan ali, ludilo je bilo, ne mrem vjerovat itd... i najvaznije kaze: Sutra bi opet isla. Eeeee, that's what we're talking about! Fanatici jedni!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ha, ha, thanks C23VN, odlican site, skinuo sam vec prije nekog vremena Marseille, Bolognu i Veronu. Zagreb se ipak kupuje, red je red.

    zasto bi svi kupovali zagreb? reda radi ili? ja vec kupio tako da nema potrebe... kupi atenu :) onak na slijepo, prije vecerasnje svirke... sigurno ce se zaigrat sa setlistom :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    uh, sjecas se kak smo one nedjelje u melinu (zapravo, bircu pokraj) komentirali kak bi publika u zagrebu mogla biti losija nego drugdje... kao, ljudi ih mozda ne znaju toliko... e pa totalno su nas demantirali na srecu svih :)

    Ja sam ostao zapanjen! Ali ipak realno da je da dosta ljudi u Zagrebu zna dosta od PJ-a, pa nisu oni neka treća liga frajera:). Samo kad toliko iščekuješ nešto ko mi ovaj gig onda te bubaju svakakve paranoje. Zagrebačka publika je inače dosta zeznuta i ne znaš kaj očekivati, ali Ed i dečki su bili toliko dobri i "do jaja" da nije moglo omanut. A onda se dogodi to kaj se dogodilo - urnebes!
    Zapravo najviše me od publike iznenadio zbor od otprilike 2/3 dvorane na Betrmenu!
    To je bilo neponovljivo!

    Samo me sad strah da se ne razočaram kad čujem butleg, jerbo moj je filing bio da svi pjevamo i da rasturamo.... Da li je to bila istina ili samo filing jednog napaljenca:)!?!? (Znam, gledao i ja mobač-filmiće, ali ipak to nije pravo mjerilo!)
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo i mojih slika konacno. Malo sam bolje, gledam slike, klipove i to, pa eto, napravila sam selekciju i nesto uploadala :)

    http://s42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/Pearl%20Jam%20in%20Zagreb/

    :)
    Super su ti slike. Jesi se oporavila konacno? :)
    Fak! Klin se klinom izbija. Treba samo slusat enormne kolicine bootlega.

    Veselim se ovom ultimativnom DVD-u sa svim european bootlezima, slikama itd...
    Bilo bi super kad bi mogli skupit apsolutno sve slike, flimice itd... od svih ljudi s threada.

    Kad cemo neki after-party? Ja sam spreman! Masni sad i tak nema kaj radit kad je dao godinu nego uzet gitaru i zasvirat.
  • killroy wrote:
    :)
    Super su ti slike. Jesi se oporavila konacno? :)
    Fak! Klin se klinom izbija. Treba samo slusat enormne kolicine bootlega.

    Veselim se ovom ultimativnom DVD-u sa svim european bootlezima, slikama itd...
    Bilo bi super kad bi mogli skupit apsolutno sve slike, flimice itd... od svih ljudi s threada.

    Kad cemo neki after-party? Ja sam spreman! Masni sad i tak nema kaj radit kad je dao godinu nego uzet gitaru i zasvirat.

    Jesam, malo sam bolje :o

    Ma tu te slike slazem i slusam vas kako pricate i svim tim bootovima i dvdima. ja sam za, naravno, dolazim uZG na druzenje sa svojim PJ frendovima :)

    Sad bas slazem slike iz Beca, ima ih PUNO... :) A ove klipove iz ZG sam nesto skidala, i skoro zaplakala kad sam vidjela onog sa zastavom. :o Tko je to snimio: HVALA!!! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Gore su Black i Elderly Woman...
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5

    Stize Severed Hand, a pojavilo se na YouTube jos dosta toga: Jeremy, Worldwide Suicide, a mislim da sam vidio i komad Given To Fly.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    A ove klipove iz ZG sam nesto skidala, i skoro zaplakala kad sam vidjela onog sa zastavom. :o Tko je to snimio: HVALA!!! :)

    a ja razmisljao da li da bacim zastavu ili ne... kao, nije moja :) i evo, sad se places zbog toga... sorry ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajo wrote:
    Gore su Black i Elderly Woman...

    Stize Severed Hand, a pojavilo se na YouTube jos dosta toga: Jeremy, Worldwide Suicide, a mislim da sam vidio i komad Given To Fly.
    Smijesi nam se DVD :):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:
    a ja razmisljao da li da bacim zastavu ili ne... kao, nije moja :) i evo, sad se places zbog toga... sorry ;)


    Haha, ma ne, bilo mi toplo oko srca, drago mi je bilo. Neka si bacio! Bacila sam i ja onu drugu, sad valjda imaju dve :D

    Ej, Ranko, pozdravi mi puno Ivu. Zao mi je sto ju nisam uspjela vidjet nakon koncerta. I Ivu od Paje :)
    Nadam se nekom PJ druzenju u ZG-u. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • asfoasfo Posts: 315
    Pajo i Iva, oprostite mi kaj sam tak radoznala, ali na danu D (iliti da - da), jel će vam bend poslije na tulumu svirati kaj od PJ? Naši su svirali svakakav rock, malo stariji ...ali tek kasnije kad su se malo počistili ljudi koji bi mozda malo kenjkali... ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Gore su Black i Elderly Woman...
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5

    Stize Severed Hand, a pojavilo se na YouTube jos dosta toga: Jeremy, Worldwide Suicide, a mislim da sam vidio i komad Given To Fly.

    uh, nadam se da ce biti i Gimme Some Truth .... prejaka mi je stvar...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Gore su Black i Elderly Woman...
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5

    Stize Severed Hand, a pojavilo se na YouTube jos dosta toga: Jeremy, Worldwide Suicide, a mislim da sam vidio i komad Given To Fly.

    e da, mogli bi imena fileova pisati na engleskom, ha? za comrades izvan hrvatske... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    Pajo i Iva, oprostite mi kaj sam tak radoznala, ali na danu D (iliti da - da), jel će vam bend poslije na tulumu svirati kaj od PJ? Naši su svirali svakakav rock, malo stariji ...ali tek kasnije kad su se malo počistili ljudi koji bi mozda malo kenjkali... ;)

    Iva: nama ce na svadbi svirati PJ glavom i bradom jer cemo imati DJ-a! A koga briga sto cemo samo Iva, Siljo, Pajo i ja odvaljivati na to! :)
    A inace, prvi ples ce nam biti na Soldier of Love. Me happy! :)

    Crop, pozdrav i tebi! Super mi je kak je na tvojim fotkama jedna fotka mene na kojoj izgledam umorno dok cekamo u redu, a na nasim fotkama jedna fotka tebe kojoj izgledas umorno dok cekamo u redu!
  • pajo wrote:
    Iva: nama ce na svadbi svirati PJ glavom i bradom jer cemo imati DJ-a! A koga briga sto cemo samo Iva, Siljo, Pajo i ja odvaljivati na to! :)
    A inace, prvi ples ce nam biti na Soldier of Love. Me happy! :)

    Crop, pozdrav i tebi! Super mi je kak je na tvojim fotkama jedna fotka mene na kojoj izgledam umorno dok cekamo u redu, a na nasim fotkama jedna fotka tebe kojoj izgledas umorno dok cekamo u redu!


    Hehe, ma j..umor, za PJ se sve isplati! :)

    I ja cu doc na pir, pa cu i ja plesat na PJ :D


    PS Vidi moje slike iz Beca, sad sam ih stavila gore :)

    http://s42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/Pearl%20Jam%20in%20Vienna/?sc=1&addtype=local
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ej, a tko je kike gott? Ne mogu nikako skuzit :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hehe, ma j..umor, za PJ se sve isplati! :)

    I ja cu doc na pir, pa cu i ja plesat na PJ :D


    PS Vidi moje slike iz Beca, sad sam ih stavila gore :)

    http://s42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/Pearl%20Jam%20in%20Vienna/?sc=1&addtype=local

    Al koji je to slatki umor!!!! Da nam je svaki dan biti tako umorne! :):)

    A za pir, mrak! Ako nam ekipa bude trula, nabacimo jedan post ovdje i da vidis odmah ludnice! :) Hvala na ponudi!
Sign In or Register to comment.