Pearl Jam in Zagreb!

18485878990860

Comments

  • DoctorDoctor Posts: 256
    Pajo kralj si, hvala za onaj link! Evo ostalo mi je jos ova puna verzija Thumbing my way... Zivila kablovksa konekcija :D
    Al' smo se dobro prosuli na pocetku Bettermana, stim da je i Eddie malo zavukao pocetak :p

    Kako bih ti mogao prebaciti moje video klipove? Sta mislis da ih uploadujem na youtube a ti skini one koji ti se sviđaju i prebaci na box.net da druga raja mogu skinuti?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • kljaklja Posts: 33
    ah thumbing my way... sve dlake poskocile :) hvala

    hahah opet neko jebote vice u pozadini :D:D
  • dreadisdreadis Posts: 109
    klja wrote:
    ah thumbing my way... sve dlake poskocile :) hvala

    hahah opet neko jebote vice u pozadini :D:D

    Nisam ja, Tita mi!!! :=)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Cutki wrote:
    a jebiga Ranko.. nadam se da si u pravu i da stvarno misle doc opet heh!
    ono kaj je bilo u zg je strasno... ne ponovljivo ali mislim da bi mogli mi i bolje, ne? ;)

    ma doci ce ;)

    ma sad je ispalo super, a dogovarali smo se nabrzinu... iduci put su nadrapali kad dođu :D

    joj ljudi, idem jucer ujutro na posao i gledam di je 10c ticket window... malo karikiram, ali kuzite... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dreadis wrote:
    Nisam ja, Tita mi!!! :=)

    hehe, mislim da je to pajo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • kljaklja Posts: 33
    i just wanna scream...

    http://www.youtube.com/watch?v=Hl_lv8apwv8



    thumbs up za frendicu koje je sve ove do sad uploudala
  • masnimasni Posts: 1,657
    i just want to scream jebenooooooooooooooooo :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Hvala Pajo na folderu. Prejebeno je. Inace, dobra ideja za sljedecu godinu taj touring bus.
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Svima onima koji se pitaju ciji glasic para moj omiljeni Thumbing sa jednom pristojnom psovkom, mogu samo reci da, to bi bio moj buduci suprug! :):):) Al vec sam rekla da, sta cu sad! :)

    Pajo: Doctor i ostali, stavite filmove na youtube, postajte link pa cu ih ja prebaciti u ZG folder. Veliko hvala chocojazz i ostalima koji stavljaju filmice na youtube!
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:

    Jeste skuzili GO trilogiju (gone, don't go i why go) koju smo skoro mogli cut?

    p.s. - valjda mu je don't go zapravo pjesma go...
  • CutkiCutki Posts: 235
    koja ludnica covjece... ovo je prejako...
    jedva cekam taj bootleg aaaaaaa
    onak sjest dva sata u miru i preslusat sve... auuuuu

    btw hehe pogledajte boom-u ruku na HELLLOOO
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • Siguran sam da već znate ali evo za svaki slučaj....koga zanima (takvih nema, jelda? :)) a ko nema boot iz Milana RAI pušta koncert za 15-tak minuta odnosno od 9....enjoy
    http://www.radio.rai.it/player/player.cfm?Q_CANALE=1
  • pajo wrote:
    Malo sam sredio onaj upload folder iz Zagreba, maknuo sam one sa YouTube koji su bili u .flv formatu i ponovno ih stavio u .avi formatu tak da ih mozete gledat u default playerima (thanks C23VN na tipu za Vdownloader)

    Dodano je jos nesto clipova, a bit ce ih jos (upravo se uploada cijeli Thumbing My Way). Box.net ipak ima ogranicenje na velicinu filea od 10MB pa sam ubo mjesecnu pretplatu (5$) tak da mogu dici gore sve stvari koje imamo sa koncerata na kojima smo bili (clipove, slike, koji bootleg...), a vi ih skidajte sljedecih mjesec dana :)

    Evo ponovno link za ZG folder, checkirajte ga s vremene na vrijeme:
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5

    Pajo, care!!!!!!!
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • pajopajo Posts: 3,292
    dante76 wrote:
    Siguran sam da već znate ali evo za svaki slučaj....koga zanima (takvih nema, jelda? :)) a ko nema boot iz Milana RAI pušta koncert za 15-tak minuta odnosno od 9....enjoy
    http://www.radio.rai.it/player/player.cfm?Q_CANALE=1

    Iva: Koncert je mrak! Ful hvala na linku! A meni se posebno svidja humoristicni program izmedju pjesama tj. komentari talijanskog voditelja. Zvuci kao da das Oliveru Mlakaru da komentira PJ koncert! :D
  • pajo wrote:
    Iva: Koncert je mrak! Ful hvala na linku! A meni se posebno svidja humoristicni program izmedju pjesama tj. komentari talijanskog voditelja. Zvuci kao da das Oliveru Mlakaru da komentira PJ koncert! :D

    Ma koncert je mrak, svira upravo man of the hour.....još da je to bilo u zagrebu čuka bi me izdala....
  • Ljudi, imam jedno glupavo pitanje?????

    Kako da skinem na komp one divne clipove sa YouTube-a??????
  • earphoria wrote:
    Ljudi, imam jedno glupavo pitanje?????

    Kako da skinem na komp one divne clipove sa YouTube-a??????

    Nema potrebe za tim, ima tu ljudi koji misle na nas...;)
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5
  • dante76 wrote:
    Nema potrebe za tim, ima tu ljudi koji misle na nas...;)
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5


    HVALA!!!!!!!
  • Drzim fige da se tamo uskoro nadje i http://www.youtube.com/watch?v=QNlPhaH1e64&NR... plakala sam kao kisha... kao 3 kishe sam plakala bre!!! :-)
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • kljaklja Posts: 33
    dobit chu ja sutra ja mislim cijeli black i jos filmica i slika pa cu stavit u nedjelju
  • klja wrote:
    dobit chu ja sutra ja mislim cijeli black i jos filmica i slika pa cu stavit u nedjelju
    Ljudi, kad smo već kod toga jel ima netko barem dio Given to fly??
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mary la pazza! :):):):):):):):) Obozavam moje Talijane! Gotta love them!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Hvala za info o koncertu.. Upravo slusam :):)

    Nego, hoce biti jos ovoga na netu? :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Mislim da sam načuo nešto da bi možda Berlin mogao biti uskoro na nekoj od njihovih stanica, vjerojatno isto ovako s manjim prekidima i možda pokoja preskočena stvar ali koga briga....ako saznam na vrijeme postam link, no problemo.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Jebem ti talijane.. Izbacili su Big Wave i LEASH :( :( Ukljucio sam prije tek nekoliko pjesama i kontam haj cuti cu Leash kad sam vec zakasnio na Faithfull..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dante76 wrote:
    Siguran sam da već znate ali evo za svaki slučaj....koga zanima (takvih nema, jelda? :)) a ko nema boot iz Milana RAI pušta koncert za 15-tak minuta odnosno od 9....enjoy
    http://www.radio.rai.it/player/player.cfm?Q_CANALE=1

    ah, stigao sam na kraj Rockin'... upravo ide Yellow Ledbetter :) najsi :)

    hm, pajo ti imas na poslu ok vezu i nije ti bed skidati masu toga, jelda?
    imam stranicu na kojoj ce u par dana biti svi euro koncerti u flac i mp3 formatu + fotke i coveri za CD-e... skinemo, potrpamo na dvd-ove i nađemo se svi na pivi :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    ah, stigao sam na kraj Rockin'... upravo ide Yellow Ledbetter :) najsi :)

    hm, pajo ti imas na poslu ok vezu i nije ti bed skidati masu toga, jelda?
    imam stranicu na kojoj ce u par dana biti svi euro koncerti u flac i mp3 formatu + fotke i coveri za CD-e... skinemo, potrpamo na dvd-ove i nađemo se svi na pivi :D

    Ako eventualno ponekad zatreba neka pomoć oko downloada samo javite...flat rate je tu da se troši...:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    ah, stigao sam na kraj Rockin'... upravo ide Yellow Ledbetter :) najsi :)

    hm, pajo ti imas na poslu ok vezu i nije ti bed skidati masu toga, jelda?
    imam stranicu na kojoj ce u par dana biti svi euro koncerti u flac i mp3 formatu + fotke i coveri za CD-e... skinemo, potrpamo na dvd-ove i nađemo se svi na pivi :D
    Pajo je na nekom korporativnom partiju pa ja imam sama doma an evening with PJ and my friends PJ fans! :)
    Ne znam bas dovoljno o tome da bi znala odgovoriti na tvoje pitanje, ali ce Pajo sutra ujutro odgovoriti(pretpostavka je da se nece vratiti u stanju koje dozvoljava postanje :)).
  • klja wrote:
    dobit chu ja sutra ja mislim cijeli black i jos filmica i slika pa cu stavit u nedjelju

    WOOOOHHHOOOOO!!!!! :D
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • poštovanje jammeri!
    evo tek sad sam se uključio u ovaj forum iako sam dugo PJ fan i inače pratim piskaranja po forumu. prvo, koncert u zg je bio NEOPISIV!
    drugo, imam jednu molbu ma koliko god se činila glupasta: naime, nisam uspio kupit niti jednu majicu koje su se prodavale na koncertu pa ako netko zna di bi mogao nabavit one majice u zg ili nekakav online shop (znam da postoji goods selekcija na sluzbenim stranicama, ali...). puno hvala!
Sign In or Register to comment.