Pearl Jam in Zagreb!

18384868889860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    siljo wrote:

    :( Nisu odsvirali Man Of The Hour a cak su trebali ici LEASH i RVM, te u nekoj soluciji Why Go :( :(

    Jebo te, nije dobro za zdravlje otici na samo jedan koncert..

    Jucer sam isao u kladionicu, uplatio 1 euro, odigrao milion parova i konto ako dobijem da odem u Atinu :D Pao sam na vecini parova pa je to jos uvijek ostalo samo na ideji..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • dreadisdreadis Posts: 109
    pajo wrote:
    DREADIS LEGENDO DA LEGENDO JEDNA!!!!!!!!!!!!! Slomili se od smijeha kad smo culi tvoj elokventni komentar na Edovo penjanje! Ko ono rece da nema vas Bosanaca da bi vas trebalo izmisliti!

    Sorry na psovkama (NOOOOOOOOOT :))....Jednostavno ponijele emocije i euforija...pa, šta drugo čovjek da mu kaže? :) Naravno, sve je to bilo iz dragosti!! Ali, kako gledam klipove što smo snimili, vidim da to mi nije bilo jedini put: Naime, poslije Mike-ove sole na "All or none", moj komentar je bio: "J**** li mu mater!!"...toliko je sola dobra bila i toliko me je ubehutio, da nisam imao boljeg načina da mu se zahvalim!! Hehehehehe...k'o mi bosanci, imamo čudan način kako da nekoga pohvalimo :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ljudi ja ne mogu..ja sam u depresiji...zbilja :(

    that makes two of us... ja cmizdrila par puta u srijedu.. totalno u ku..u... ma, idemo slijedeće godine u ameriku... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfo wrote:
    Da li netko od nas uopće ima karticu?

    Imam ja ali mi je kvaliteta prijema Z1 hm...u najmanju ruku upitna (čitaj:katastrofa)
    Slažem se, ilegala prikazivanje nije za pohvaliti ali šta ćeš....C2V3N, možda bi najzdravija varijanta bila ako odustanu od emitiranja da ti tvoja veza na Z1 zaprži jednu kopiju ako je moguće...to bi bilo brutalno...
  • siljo wrote:

    E CARE Slike su PROFI!!! bolje od onih na zvanicnom sajtu!!!

    Pozdrav svima. Samo da se javim. Bejah i ja u gomili...suvisni su komentari...svi smo bili i videli...STA ONDA DA VAM PRICAM!!!
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • pajo wrote:
    Evo jos 2 mala clipa su uploadana, dolje su direktni linkovi, a mozete i sa linka iz proslog posta:

    Sad vec legendarni 'Can't find a better jam':
    http://www.box.net/public/pt0cps14oa

    Black - odlicna verzija :)
    http://www.box.net/public/8nzskx5xoh

    EEEE
    i tako "Can't find a BETTER JAM" posta legenda a njegov idejni tvorac (tj. ja) osta anonimus...sto mi niste rekli da cete praviti transparent da se bar slikam kraj svog prvenca
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • C2V3n jel ti to Bruno rekao da je netko snimio koncert sa Z1 ili neko drugi? E i uzimat cu zice ovdje reci koje i kolko ih hoces ovaj ce mi ih lik nabavit besplatno :D:D
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • Hey ljudi!

    Nasla sam vash forum par dana pre koncerta, ali sam imala problema sa registracijom. Sada sam konacno uspela! :-) Necu puno daviti svojim utiscima o koncertu, cekam ga celog zivota i totalno je vredelo! Najlepse nesto na svetu celom! :-) Setila sam se vas kada sam videla "Can't find a better Jam" i moram reci: svaka chast! I idejnom tvorcu i curama koje su ga uradile. ;-) Jos samo zelim da vam zahvalim sto postujete slichice i clipove, moj dragi i ja nismo smeli da ponesemo nista cime bismo uslikali, posto nismo znali da li cemo moci uneti, a posto smo dosli busom... Kako god bilo, keep on rockin' , carevi ste! Mwa!!!
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo da i ja skupim jos jedan post :)

    prvo se moram pohvaliti jer sam danas dao uvjet za redovnu trecu godinu na FER-u... bravo ja :) what to say, what to say...

    i onda kad se zve zbroji, kakav je bio cijeli tjedan, i kakav ce biti vikend, mislim da ce biti jedan od najboljih tjedana ikad :D


    sto se tice z1, ja isto mislim da bi najidealnije rjesenje bilo to ne prikazati, a da crv nabavi kopiju toga... je malo sebicno, al ipak je najpostenije prema svima...
    ionako samo mali broj (citaj: mi s ovog i oni s onog foruma znaju za to), a nasi frednovi koji bi to eventualno gledali, a nisu bili, bi to gledali kad bi mi to dobili svojevremeno...

    i tak...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    prvo se moram pohvaliti jer sam danas dao uvjet za redovnu trecu godinu na FER-u... bravo ja :) what to say, what to say...

    i onda kad se zve zbroji, kakav je bio cijeli tjedan, i kakav ce biti vikend, mislim da ce biti jedan od najboljih tjedana ikad :D

    Go Masni!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    evo da i ja skupim jos jedan post :)

    prvo se moram pohvaliti jer sam danas dao uvjet za redovnu trecu godinu na FER-u... bravo ja :) what to say, what to say...

    i onda kad se zve zbroji, kakav je bio cijeli tjedan, i kakav ce biti vikend, mislim da ce biti jedan od najboljih tjedana ikad :D


    sto se tice z1, ja isto mislim da bi najidealnije rjesenje bilo to ne prikazati, a da crv nabavi kopiju toga... je malo sebicno, al ipak je najpostenije prema svima...
    ionako samo mali broj (citaj: mi s ovog i oni s onog foruma znaju za to), a nasi frednovi koji bi to eventualno gledali, a nisu bili, bi to gledali kad bi mi to dobili svojevremeno...

    i tak...


    bravo za uvjete... been there, done that, tako da znam :)

    i ja mislim da ne bi bilo pametno da se previse procuje da postoji snimka koncerta... pogotovo da je snimka sa sluzbene telke... ok, ako je neki bootleger prosvercao kameru... ovako bi nam mogli okrenuti leđa za ubuduce...

    ali da bi htio vidjeti, bi... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masni wrote:
    evo da i ja skupim jos jedan post :)

    prvo se moram pohvaliti jer sam danas dao uvjet za redovnu trecu godinu na FER-u... bravo ja :) what to say, what to say...
    Bravo! Cestitam!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Hey ljudi!


    dobrodošla!
    :)
  • elcielo wrote:
    dobrodošla!
    :)

    Bolje vas nasla! :)
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • siljo wrote:


    Isuse, FATAL i AROUND THE BEND su bili na listi? :eek: :eek:
    Plakat cu...predobro. :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Da se za trenutak udaljim sa teme...

    Izgleda da ce biti i DVD iz Portugala :D
    http://rapidshare.de/files/34503583/DVDTrailer060905.wmv
  • CutkiCutki Posts: 235
    pozdrav svima!

    masni uvjet a? lol, a meni piva kurac.. dobro dobro

    za Z1 - oni se ovak i onak ne vracaju u hrv pa nam je tak svejedno...
    ak niste citali da vise nece radit velke turneje eto vam sad malo infa :)
    brijem... a onda opet kak se slijepi rekli - bumo vidli...
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    V0d0rig4 wrote:
    C2V3n jel ti to Bruno rekao da je netko snimio koncert sa Z1 ili neko drugi? E i uzimat cu zice ovdje reci koje i kolko ih hoces ovaj ce mi ih lik nabavit besplatno :D:D
    e pizdo kupi mi zice za gitru, da t cu ti pare u zg ---> Martin marka! sve mu uzmi :D

    shala.. donesi 2-3 tuceta


    ako nema martin onda uzmi neke fenderove.. zaboravio sam jel ih uopce vishe proizvode :D




    siljo, pajo i ekipa... što se tiče snimke koncerta, kada sam malo bolje razmislio, dobro bi bilo da je ne objave, ali sigurno cu putem trejda pokusati nabaviti snimke od bootlegera i kontaktirati cu z1 i ostale televizije (preko veza naravno) da mi nabave snimljeni materijal...

    naravno da cu vas obavijestiti kada dode vrijeme za to...

    ukoliko se sve odvije po planu, sklepat cu neki DVD ili cu dati (i neke pare uvaliti) redatelju Gonzi da on sklepa neki dvd od prikupljenih materijala i podijelit cu dvd samo užoj grupi fanova!

    do slushanja...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Hmmm, ma ja, pomoje kr snemite z Z1...ne vrjamem, da samo zaradi tega ne bi več prišli nazaj, ker smo jih snemali...sej posnetek bi bil za vse nas in se ne bi prodajal...
    Kaj pa vem...
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • snih wrote:
    Vi koji ste već bili na koncertima prije Zagreba ipak ste imali neku pripremu, znali ste o čemu se tu radi. A mi ostali... doživjeli uragan! I sad se ti snađi!:)

    Eto, tako ja proživio i još proživljavam TO!


    hm... nestao mi prethodni post pa ajde da napisem jos jednom. izvinjavam se ako se pojavi dvaput, ali moram da kazem sledece...

    prvo hvala sto si sve ovako lepo opisao, sad mi je lakse... da, i ja sam i dalje potpuno zbunjena, kao, sta se desilo, gde sam? tesko je vratiti se u normalu nakon necega ovakvog, potpuno su nas oduvali...
    jako dugo sam cekala ovaj koncert pa i dalje ne verujem da se na kraju i dogodio. i da je bio tako dooobar... a bila sam u fazonu, daj da ih cujem bar jednom. hm... sad vec apetiti rastu ja prosto MORAM opet da ih slusam uzivo!:))
    a tek pre koncerta, u glavi mi je bilo milion suludih ideja o stvarima koje ce sigurno krenuti naopako pa do zagreba necu ni stici. :))

    i onda kad je pocelo... a ja ne verujem! tresla sam se prvih pola sata, vristala ko manijak i povremeno ostajala bez glasa. fenomenalno! pa znate i sami... i set list... sjajno.

    a sad nakon par dana jos ne mogu da dodjem sebi.
    veliko hvala ljudima koji su stavili snimke, kad ih pogledam ja stvarno i poverujem da sam bila tamo! cudno je, ali mi na trenutke ovaj koncert, jedini na kom sam bila, deluje potpuno nestvarno... to i nije bas normalno, a? :))
    e pa to sam htela da kazem.

    veliki pozdrav svima

    by the way, je l moguce downloadovati ove filmice sa YouTube pa kao da ih narezem ili nesto, ne kapiram bas...
  • Stereotype wrote:
    Hmmm, ma ja, pomoje kr snemite z Z1...ne vrjamem, da samo zaradi tega ne bi več prišli nazaj, ker smo jih snemali...sej posnetek bi bil za vse nas in se ne bi prodajal...
    Kaj pa vem...


    Lej slovenka....pomoje pa da bi bil problem...ker če se neki zmenš, pol se tega tud drž!!!!! In vem da se DVD-ji vretn ne bi prodajal, če bi pršl v javnost, pa vretn tud(ebay pa podobno)..ampak to sploh nima tok veze. jami bi vidl da nismo vredni zaupanja, u tem je point,tko da to ne bi blo fer, sorry. Neki je en video posnetek k ga nardi posameznik z enmu fotkičom , al pa eno kamerco pa se pol nardi en DVD-jček, k je itak mal slabše kvalitet..drugo je pa, če ti eni prešvercajo
    opremo za snemanje, k naj jo ne bi....ne vem no....misnli si bojo....prvič pridemo sem, pa nas koj nategnejo....

    Pa sej smo bli usi na koncertu, mamo najbolše vtise itak v glavi in še kje..tko da....dobimo boote in lahk sam čakamo da naslednjič pridejo
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo sam sredio onaj upload folder iz Zagreba, maknuo sam one sa YouTube koji su bili u .flv formatu i ponovno ih stavio u .avi formatu tak da ih mozete gledat u default playerima (thanks C23VN na tipu za Vdownloader)

    Dodano je jos nesto clipova, a bit ce ih jos (upravo se uploada cijeli Thumbing My Way). Box.net ipak ima ogranicenje na velicinu filea od 10MB pa sam ubo mjesecnu pretplatu (5$) tak da mogu dici gore sve stvari koje imamo sa koncerata na kojima smo bili (clipove, slike, koji bootleg...), a vi ih skidajte sljedecih mjesec dana :)

    Evo ponovno link za ZG folder, checkirajte ga s vremene na vrijeme:
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Cutki wrote:
    pozdrav svima!

    za Z1 - oni se ovak i onak ne vracaju u hrv pa nam je tak svejedno...
    ak niste citali da vise nece radit velke turneje eto vam sad malo infa :)
    brijem... a onda opet kak se slijepi rekli - bumo vidli...

    kaj cutki, pesimizam te pere? ;)

    velike turneje nisu isto kao i daleke turneje :) ove godine su imali 2x ameriku, europu i jos idu u australiju... jeff je vjerojatno mislio da vise ne planira provesti po godinu i vise na turneji nego raditi dio po dio sa vecim pauzama... nagađam..

    i da, doci ce u europu opet...
    mah...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Nadam se da ce ponovo doci u Evropu. Vec skupljam pare za turneju sljedecu. Sto se tice youtube snimaka svaka cast onome ko je snimio Betterman. Kad sam to vidio jednostavno sam zaplakao. Nisam mogo izdrzat.
    C2V3n uzet cu ti zice al ne trebas placat nista. Ionako cu ih dobit dzabe. Nego htio sam pitat dal moze netko dati link za Ten club di se mogu prijavit i koliko se to placa?

    P.S. koje da ti uzmem zeljezne ili plasticne?
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • pajopajo Posts: 3,292
    V0d0rig4 wrote:
    Nadam se da ce ponovo doci u Evropu. Vec skupljam pare za turneju sljedecu. Sto se tice youtube snimaka svaka cast onome ko je snimio Betterman. Kad sam to vidio jednostavno sam zaplakao. Nisam mogo izdrzat.
    C2V3n uzet cu ti zice al ne trebas placat nista. Ionako cu ih dobit dzabe. Nego htio sam pitat dal moze netko dati link za Ten club di se mogu prijavit i koliko se to placa?

    P.S. koje da ti uzmem zeljezne ili plasticne?

    http://www.pearljam.com/tenclub/
    25$
  • Hvala na linku. Nadam se sto je veci broj Ten Clubovaca u Hrvatskoj da je veca sansa da ce ponovo doci. :D
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    V0d0rig4 wrote:
    Nadam se da ce ponovo doci u Evropu. Vec skupljam pare za turneju sljedecu. Sto se tice youtube snimaka svaka cast onome ko je snimio Betterman. Kad sam to vidio jednostavno sam zaplakao. Nisam mogo izdrzat.
    C2V3n uzet cu ti zice al ne trebas placat nista. Ionako cu ih dobit dzabe. Nego htio sam pitat dal moze netko dati link za Ten club di se mogu prijavit i koliko se to placa?

    P.S. koje da ti uzmem zeljezne ili plasticne?
    misliš metalne, da te :)

    mogo si i mene pitati za 10c :D


    e pajo... hvala za filmice


    palo mi na pamet.. mogli bi slijedecu turneju neki cro/slo/bih/srb touring bus :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajo wrote:
    Malo sam sredio onaj upload folder iz Zagreba, maknuo sam one sa YouTube koji su bili u .flv formatu i ponovno ih stavio u .avi formatu tak da ih mozete gledat u default playerima (thanks C23VN na tipu za Vdownloader)

    Dodano je jos nesto clipova, a bit ce ih jos (upravo se uploada cijeli Thumbing My Way). Box.net ipak ima ogranicenje na velicinu filea od 10MB pa sam ubo mjesecnu pretplatu (5$) tak da mogu dici gore sve stvari koje imamo sa koncerata na kojima smo bili (clipove, slike, koji bootleg...), a vi ih skidajte sljedecih mjesec dana :)

    Evo ponovno link za ZG folder, checkirajte ga s vremene na vrijeme:
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5

    Ajme, Pajo, hvala ti. Nisam jos nis gledala iz ZG, sad sve DLam, al ovaj Zastava clip :o Oh my... :D
    Hvala ti sta si uploadao ovo, ja jos slazem svoje slike.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • CutkiCutki Posts: 235
    a jebiga Ranko.. nadam se da si u pravu i da stvarno misle doc opet heh!
    ono kaj je bilo u zg je strasno... ne ponovljivo ali mislim da bi mogli mi i bolje, ne? ;)
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
Sign In or Register to comment.