Pearl Jam in Zagreb!

18889919394860

Comments

  • snihsnih Posts: 1,052
    Pa... ruku na srce, bilo nas je dosta iz ex yu zemalja, sve suvi fanovi. Posto nam je trebala malo ozbiljnija sumica da bismo dosli, skupili su se uglavnom bash, bash, baaash fanovi. Ja znam gomilu fanova iz Srbije koja je htela da dodje, ali si nisu mogli priushtiti. Sada boluju bukvalno. Sigurna sam da je tako i sa Makedonijom. Slovenci vec imaju bolji standard... ;) Tako da, svaka chast zagrebachkoj i hrvatskoj publici uopste, ali give us some credit! :D
    Ne verujem da cemo se razocarati kada cujemo butleg, malo mi nemoguce da smo bas svi utripovali da je atmosfera bila nenormalno dobra. ;) A i Eddie reche kao to im je pretposlednji koncert u Evropi, a kao svi znaju da nije najbolji poslednji, nego bas pretposlednji. ;)

    Sorry! U biti mislio sam na sve nas iz Hrvatske, Srbije, Slovenije, BiH, Makedonije i ostalih zemalja koji pohodismo koncert. Naj se ljutit!:)

    Još bih imao jedno pitanje: da li su svi PJ fanovi s ovog foruma završili FER ili tamo još uvijek studiraju, osim mene! Ako ima još takvih koji nisu na FER-u ili nisu nikad bili (osim na brucošijadi ili u KSET-u) - izazivam ih, nek se jave!

    Ostali PJ - FER-ovci - neka šute!:)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    ti shuti, procitao sam cijelu knjigu "C za neznalice" :D

    hvala iva na podršci ;)

    citas knjige o C-u? mozda ti jednom prilikom nakon dovoljno pive ispricam kako sam polozio programiranje i algoritme :D
    tamo negdje davne '97. ili '98. :)

    hajd sretno .....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo jedne odlicne stranice sa PJ statistikama... obrađeno je dosta turneja, nama najzanimljivija ova zadnja:

    http://www.allornone.org/statistics/tour/13

    tnx to Martin Wulffeld, a fellow Bug(ger) :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Još bih imao jedno pitanje: da li su svi PJ fanovi s ovog foruma završili FER ili tamo još uvijek studiraju, osim mene! Ako ima još takvih koji nisu na FER-u ili nisu nikad bili (osim na brucošijadi ili u KSET-u) - izazivam ih, nek se jave!

    Ostali PJ - FER-ovci - neka šute!:)

    Iva kaze:
    Pajo - ekonomija
    Ive (Siljina i Pajina) - filozofski
    FER - 0 points :):)

    BTW naravno da mozete doci i bez Janka, ali ne znam bas kako ce se ta PJ deprivacija odraziti na njegov odgoj :):):)
  • asfoasfo Posts: 315
    Deprivacija?
    Ne, ne, ljuto se varaš... redovito ga filamo s teletubbies-ima i PJ ;) (da ne mislite da zapostavljamo dijete)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    citas knjige o C-u? mozda ti jednom prilikom nakon dovoljno pive ispricam kako sam polozio programiranje i algoritme :D
    tamo negdje davne '97. ili '98. :)

    hajd sretno .....
    ili da ja tebi ispricam kako smo josip (V0d0rig4) i ja polozili Visual :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    Deprivacija?
    Ne, ne, ljuto se varaš... redovito ga filamo s teletubbies-ima i PJ ;) (da ne mislite da zapostavljamo dijete)

    teletubbies & PJ = such sweet childhood :)
    Jedino kaj ce vam mozda (sudeci prema ostalim fanovima s foruma) zavrsiti na FER-u, ali to nikako nije lose! :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    ili da ja tebi ispricam kako smo josip (V0d0rig4) i ja polozili Visual :D

    hehe, vidim da bi se tu naslo prica za logorsku vatru i bambus/pivu... samo, drugima bi mozda bilo dosadno :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    stigle su i službene tenclub slike s koncerta u zagrebu:

    http://www.tenclub.net/tour/index-photos.php

    ima fotka edija kako stavlja hr zastavu, a bome i kako meni šalje pusu (za objašnjenje ove puse pogledati nekoliko postova više, hehe :D)
  • C2V3N wrote:
    ili da ja tebi ispricam kako smo josip (V0d0rig4) i ja polozili Visual :D
    Sta polozili.... programeri u srcu. Nismo svi sa FER-a. C2V3n i ja smo sa VERN-a, ne sa FER-a.
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    Soundcheck: Severed Hand, Undone, Improv, All Those Yesterdays, Improv, Jeremy Riffs, Don't Gimme No Lip

    Setlist: Go, Animal, Life Wasted, Hail Hail, Corduroy, Severed Hand, Worldwie Suicide, Small Town, Given To Fly, Marker In The Sand, Sad, Even Flow, Daughter/(Another Brick In The Wall Pt. 2), You Are, Wishlist, Insignificance, Jeremy, Betterman

    Encore: Footsteps, I Am Mine, Inside Job, Black, Rearviewmirror, Porch


    2nd Encore: Smile, I Believe In Miracles, Alive, RITFW, Yellow Ledbetter

    Kakva set lista! Za rasturanje duše i tijela! Prvi dio koncerta - total chaos!

    A Encore 1 - iz snova! Koje stvari i kak posloženo - delirično!!!:)

    Bolja set lista nego u Zagrebu! Bar za moj ukus!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    stigle su i službene tenclub slike s koncerta u zagrebu:

    http://www.tenclub.net/tour/index-photos.php

    ima fotka edija kako stavlja hr zastavu, a bome i kako meni šalje pusu (za objašnjenje ove puse pogledati nekoliko postova više, hehe :D)

    hehehe, u gornjem lijevom kutu zastave se nazire moj potpis :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    C2V3N wrote:
    a ja bi to onda cuvao dok ne dobijem cijeli koncert

    Ne razumijem kako misliš dobit cijeli koncert; mislim koje su to kamere snimale?
    Meni se to čini kao Sizifof posao ili nisam nešto shvatila. Ako ti nije problem daj mi objasni jednostavnim rječnikom .
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Prag bootleg je na bootlegs.pearljam.com ...

    cekamo berlin, bec pa zagreb :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    bok svima! je snimio mozda neko all or none? :)
  • snih wrote:
    Sorry! U biti mislio sam na sve nas iz Hrvatske, Srbije, Slovenije, BiH, Makedonije i ostalih zemalja koji pohodismo koncert. Naj se ljutit!:)

    Još bih imao jedno pitanje: da li su svi PJ fanovi s ovog foruma završili FER ili tamo još uvijek studiraju, osim mene! Ako ima još takvih koji nisu na FER-u ili nisu nikad bili (osim na brucošijadi ili u KSET-u) - izazivam ih, nek se jave!

    Ostali PJ - FER-ovci - neka šute!:)

    Taman posla da se ljutim...? Ne, ne, ne.... :D One love snih druze! ;)

    mary_strawberry - buduca uciteljica :) (vec se zaklela da ce na casovima muzickog decu edukovati Pearl Jamom :D ) EDUCATION!!! :D
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • kljaklja Posts: 33
    wtf zasto mi neda da se regam na youtube, izbaci mi: Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for YouTube.com.

    dobio black, savrseno nesto, nije od pocetka al je do kraja


    EDIT: nije vazno, uspio iz seste :) valjda sam date of birth stavio 2006 :D


    EDIT 2: filmic ima 115 mb. jel zna neko s cim da to kompresiram ili izrezem malo jer se mogu samo do 100mb filmovi uploudat
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    stigle su i službene tenclub slike s koncerta u zagrebu:

    http://www.tenclub.net/tour/index-photos.php

    ima fotka edija kako stavlja hr zastavu, a bome i kako meni šalje pusu (za objašnjenje ove puse pogledati nekoliko postova više, hehe :D)

    Iva: Zaboravih ti cestitati na pusi, a ovdje ima previse muskih da bi mogli shvatiti znacaj tog trenutka za povijest covjecanstva opcenito! :) Dakle, jeeej! Go you! Tko zasluzi (citaj: trud oko olovaka) na kraju i dobije nagradu!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    suzi d. wrote:
    Ne razumijem kako misliš dobit cijeli koncert; mislim koje su to kamere snimale?
    Meni se to čini kao Sizifof posao ili nisam nešto shvatila. Ako ti nije problem daj mi objasni jednostavnim rječnikom .
    snimale su dvije skrivene kamere Z1 televizije + 3-4 bootlegera, s tim da je jednome oduzeta kamera na pola koncerta.

    pa mislim sve snimke skupiti i napraviti dvd sa više kutova kamera, ali dobro ce biti i ako uspijem od jednoga kuta napravitit dvd jer tko zna kada ce izace sve te snimke, btw nacionalne televizije su snimile prvih 4-5 pjesama, a snimke od nove tv su mi vec obecane.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • dante76dante76 Posts: 76
    klja wrote:
    wtf zasto mi neda da se regam na youtube, izbaci mi: Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for YouTube.com.

    dobio black, savrseno nesto, nije od pocetka al je do kraja


    EDIT: nije vazno, uspio iz seste :) valjda sam date of birth stavio 2006 :D


    EDIT 2: filmic ima 115 mb. jel zna neko s cim da to kompresiram ili izrezem malo jer se mogu samo do 100mb filmovi uploudat

    Možda da probaš sa http://www.sendspace.com/
    Može se uploadat file u komadu do 300 mb...nakon uploada dobiješ link s kojeg se onda downloada taj file...
  • killroykillroy Posts: 739
    ej sid, slike iz praga i beca su fenomenalne, da nema tvojih slika ja ne bih imao dokaz da sam bio tamo :). hvala jos jednom.
    domagoj sta je sa tvojih slika? kontam da su odlicne, javi gdje mogu da ih pogledam. pozdravi mi puno vanju kad se cujes s njom. hvala jos jednom sto ste mi ustupili onu fotelju :).
    da komentarisem koncerte...vama nema smisla pricati kako mi je bilo jer vi to vrlo dobro znate. ostalima nema smisla pricati jer nikada nece shvatiti... pozdrav svima!!!

    Ehej!
    Haha, dobro da si me podsjetio...evo, jel mi vjerujes da nisam do jucer pogledao svoje slike iz Zagreba!
    Evo linka na slike iz Zg i Praha...
    http://killroy.zoto.com/galleries/pjzagreb
    http://killroy.zoto.com/galleries/pjprague

    A budem sve sto imam zazipao pa cu ti poslati preko jednog od onih sharit web siteova. Ima nekih 500 MB sve skupa.

    Ej ljudi, jel se dogovarate za naci se ovu nedjelju ili sljedecu?
    Ne bi mi bas bilo drago da to propustim.
  • CutkiCutki Posts: 235
    long live PRAVO - down with FER ;)
    kolko onda imamo gitara na okupljanju? 2?
    ljudi slobodno dovedite Janka, ima nas za cuvanje dosta!
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ako niste znali samo da kazem, u Zagrebu je svirani

    400-ti BLACK

    i

    250-ti Elderly Woman...


    ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • kljaklja Posts: 33
    dante76 wrote:
    Možda da probaš sa http://www.sendspace.com/
    Može se uploadat file u komadu do 300 mb...nakon uploada dobiješ link s kojeg se onda downloada taj file...


    hvala, evo ide gore
  • masnimasni Posts: 1,657
    killroy, dogovor je za slijedecu nedjelju, iako je sve za sada nesluzbeno....
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    C2V3N wrote:
    znam ja koliko to iznosi u uncompressed kvaliteti... jako puno, cak zna i više od 30 mb... ali ako zelite dvd sa vrhunskom slikom jer bi ja to ubacio kroz razno razne kodeke i na kraju u vob file pa mi treba ful kvaliteta originala, ali nisam mislio da to uploadash, nego da nekome posaljesh na cd-u ili vjerojatno na dvdu s obzirom na velicinu, a ja bi to onda cuvao dok ne dobijem cijeli koncert i dok ne sklepam dvd, ali bi i komresirao ovo sta sam dobio i digao na net tek toko da imate divx tvoje snimke.

    Ovo nisam ja rekla. Citiram:"tip je toliko toga udrobio i izgleda da ni on sam nezna sta bi :)Uglavnom.... ja mogu proslijedit frendu da ti to prebaci sa kamere na CD pa ti njemu to salji kasnije. "

    Hajde da ne kompliciramo više, za nekoliko dana (bar se nadam ) taj materijal ćemo prebacit na CD i onda ti ga proslijedim. OK?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Crop sad smo bas postali na thread o setlisti u ateni da je to bila zelja vas iz busa! Eto, ipak su ju neki docekali! I navodno da je ed rekao da su skupili u garderobi zastave iz 20-ak drzava i zahvalio svim fanovima odsvukud koji su ih pratili. :)


    A jebiga, znala sam da sam trebala u atenu :D Drugi put. :) Nema veze, drago mi je da su svirali bar negdje...

    A zastave.... zakon! :) Proud to be Croat! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ej sid, slike iz praga i beca su fenomenalne, da nema tvojih slika ja ne bih imao dokaz da sam bio tamo :). hvala jos jednom.
    domagoj sta je sa tvojih slika? kontam da su odlicne, javi gdje mogu da ih pogledam. pozdravi mi puno vanju kad se cujes s njom. hvala jos jednom sto ste mi ustupili onu fotelju :).
    da komentarisem koncerte...vama nema smisla pricati kako mi je bilo jer vi to vrlo dobro znate. ostalima nema smisla pricati jer nikada nece shvatiti... pozdrav svima!!!


    Nema na cemu, ja volim slikat memorable moments :)

    A je bilo dobro! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • kljaklja Posts: 33
    http://www.youtube.com/watch?v=Cbaszlq6xTs evo neko given to fly stavio


    he made it to croatia :D:D:D:D:D
  • dante76dante76 Posts: 76
    klja wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=Cbaszlq6xTs evo neko given to fly stavio


    he made it to croatia :D:D:D:D:D

    Uuuuuuu, nice....:D
    To sam čekao....hvala na linku
Sign In or Register to comment.