Pearl Jam in Zagreb!

18788909293860

Comments

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    jel postoji neka klinika za odvikavanje od PEARL JAMa, imam u utorak ispit iz programiranja i hitno mi je, uopce se ne mogu skoncentrirati na učenje...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    jel postoji neka klinika za odvikavanje od PEARL JAMa, imam u utorak ispit iz programiranja i hitno mi je, uopce se ne mogu skoncentrirati na učenje...

    Ima. Zove se "Klinika za navlačenje na cajke", sjebu ti cijeli rock'n'roll i još ti uzmu pare....
  • tinnatinna Posts: 391
    pajo wrote:
    Ma fora je u tome da sam je tim clipovima koje skidam sa YouTube samo promijenio ekstenziju .flv u .avi i onda mi ih otvara default player za video formate. Ako ti ne rade ti clipovi jednostavno promijeni opet u .flv. Znaci skines Betterman.avi i promijenis mu ime nazad u Beterman.flv, skines i instaliras onaj flv player i otvoris .flv file u njemu.
    meni nesto ne ide...
    ne znam u cemu je stvar.
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo i drugi dio mojih klipova..

    http://www.youtube.com/watch?v=EhlKRaICUR4 Porch - cijeli snimak Edovog penjanja..
    http://www.youtube.com/watch?v=vj9EiCkm2lo Rockin'. Sa posebnim akcentom na publiku.. extra je..
    http://www.youtube.com/watch?v=T5PV652v8Xw Dio kada Edi za vrijeme "Rockin'" ode u publiku. Dodirnuo me jee.. to je onaj dio kada spustim aparat jer nisam mogao da snimam :)
    http://www.youtube.com/watch?v=SJGUyc7kzQ0 Yellow Ledbetter

    Nadam se da ce biti od koristi prilikom pravljenja dvd-a ili cega vec..

    @Cropdustress, i meni je zao sto nismo svi skupa mogli bar 2 sata sjesti negdje i ispricati se.. A valjda ce biti prilike neovisno o koncertu PJ-a. A visok jesam. Zato nikad ne moram ganjati prvi red da bi vidio bend :p

    B Sarah je imala onu nezgodu i nadam se da je sve ok poslije sa njom bilo.. Mislim, vidio sam je poslije konc. i bila je ok. Ne znam da li je otisla u Atinu ali ima i ona fotki pa valjda ce se javiti i staviti sve sto je snimila.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Malo smirite sa tim clipovima :D Ima ih previse i kad ih pogledam moram ih ponovo sve gledat a kad vidim Black i Betterman placem. C2V3n sretno kod Pezera, znam da ces pasti. buahahahahahaha :D
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • pajopajo Posts: 3,292
    tinna wrote:
    meni nesto ne ide...
    ne znam u cemu je stvar.
    Ako ti ne otvara clipove onda je vjerojatno problem sa codecima.
    Jednostavno skini i instaliraj ovo i trebalo bi sve radit:

    http://www.box.net/public/x366k833yv
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    jel postoji neka klinika za odvikavanje od PEARL JAMa, imam u utorak ispit iz programiranja i hitno mi je, uopce se ne mogu skoncentrirati na učenje...
    Iva: Dragi nas C2V3N, do utorka su zapravo samo 2 dana tijekom kojih cemo mi (najvjerojatnije) uspjeti bez tvog korisnog updateanja super informacijama, a ako prodjes ispit imat cemo razlog vise za piti u iducu nedjelju! Dakle, zrtvuj se za kolektiv i prioni na ucenje (skoro sam napisala na knjigu, ali valjda ste vi na FER-u nadisli knjige :)) To ce reci, skidaj se s foruma na 2 dana!!!!
    (Ja ko mama, sorry. :()
  • masnimasni Posts: 1,657
    e ljudi.. iz zagreba.. meni dosadno doma danas.. previse uzbudjenja bilo ovaj tjedan za mene, pa eto danas se nekako sve ispraznilo..

    pa da pitam.. jel ima gdje danas pametno za izac? kakva svirka? bilo staaaa...

    ajde pomagajte...(sorryte svi sto nije bas vezano za temu... )
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    e ljudi.. iz zagreba.. meni dosadno doma danas.. previse uzbudjenja bilo ovaj tjedan za mene, pa eto danas se nekako sve ispraznilo..

    pa da pitam.. jel ima gdje danas pametno za izac? kakva svirka? bilo staaaa...

    ajde pomagajte...(sorryte svi sto nije bas vezano za temu... )

    ja mozda svratim do melina... javi se ako si tamo...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Imas neku 'pozdrav Azri' vecer u Bogaloo, ali fakat nemamo pojma kakvo bi to moglo biti.
    http://www.net.hr/infocentar/zagreb/page/2006/09/18/0026006.html
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma bio sam na toj azri.. samo leiner kupi pare na racun stulica..

    i jos je skupo.. idem do melina.. bit cu vjerojatno tamo na onoj gumi, sjedit.. vidimo se, ako netko ide tamo..

    pozdraf..

    (a sad se vratite temi.. ispricavam se an intermezzu :) )
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Doctor...fenomenalno..škoda glede kvalitete..ampak še vedno fenomenalno!!Z mano se je rokoval ene 4-5 sekund pred tabo:)WOoooohooooow
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • ej sid, slike iz praga i beca su fenomenalne, da nema tvojih slika ja ne bih imao dokaz da sam bio tamo :). hvala jos jednom.
    domagoj sta je sa tvojih slika? kontam da su odlicne, javi gdje mogu da ih pogledam. pozdravi mi puno vanju kad se cujes s njom. hvala jos jednom sto ste mi ustupili onu fotelju :).
    da komentarisem koncerte...vama nema smisla pricati kako mi je bilo jer vi to vrlo dobro znate. ostalima nema smisla pricati jer nikada nece shvatiti... pozdrav svima!!!
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • hello pearl jam fans!!!! :O)

    I have been in zagreb also,.I have the best time ever..it was soo cool,..!! EDDIE and the others members of group made unforgetable concert!!! respect to all off you

    cao***
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo ga opet... i u ateni se popeo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Svirali Smile u Ateni....
  • pajopajo Posts: 3,292
    Crop sad smo bas postali na thread o setlisti u ateni da je to bila zelja vas iz busa! Eto, ipak su ju neki docekali! I navodno da je ed rekao da su skupili u garderobi zastave iz 20-ak drzava i zahvalio svim fanovima odsvukud koji su ih pratili. :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Soundcheck: Severed Hand, Undone, Improv, All Those Yesterdays, Improv, Jeremy Riffs, Don't Gimme No Lip

    Setlist: Go, Animal, Life Wasted, Hail Hail, Corduroy, Severed Hand, Worldwie Suicide, Small Town, Given To Fly, Marker In The Sand, Sad, Even Flow, Daughter/(Another Brick In The Wall Pt. 2), You Are, Wishlist, Insignificance, Jeremy, Betterman

    Encore: Footsteps, I Am Mine, Inside Job, Black, Rearviewmirror, Porch


    2nd Encore: Smile, I Believe In Miracles, Alive, RITFW, Yellow Ledbetter

    Smile :) i opet Marker In The Sand :)

    e da, nije mi jasno zasto su na soundchecku 3x svirali Undone, a nisu na koncertu... isto i za All Those Yesterdays..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3N wrote:
    bilo bi lijepo kada bi ti to snimila na komp (u uncompressed kvaliteti) i poslala nekome od nas... ako nije problem

    i onda nam fali samo još 25 pjesama za složit dvd :D



    Čula sam se s prijateljem u vezi ovog tvog prijedloga(jer nemam pojma kako se to izvodi) u vezi čega on kaže slijedeće:u "uncompressed" kvaliteti 1min moze ici do 30tak MB, tako da to na mail ne mozes nikom poslat. Jedino bi to tribalo na neki free server uplodat ali to snimit na komp i obradit ima posla....
  • siljosiljo Posts: 2,203
    suzi d. wrote:
    Čula sam se s prijateljem u vezi ovog tvog prijedloga(jer nemam pojma kako se to izvodi) u vezi čega on kaže slijedeće:u "uncompressed" kvaliteti 1min moze ici do 30tak MB, tako da to na mail ne mozes nikom poslat. Jedino bi to tribalo na neki free server uplodat ali to snimit na komp i obradit ima posla....

    hej suzi..

    ako ti nije problem, snimis to na CD pa posaljes nekome postom... napravimo vise kopija i saljemo dalje :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    hej suzi..

    ako ti nije problem, snimis to na CD pa posaljes nekome postom... napravimo vise kopija i saljemo dalje :)

    Upravo sam to i namjeravala učiniti. Imam prijatelje na lokalnoj TV pa ću ih zamolit da se potrude presnimiti što kvalitetnije.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    suzi d. wrote:
    Upravo sam to i namjeravala učiniti. Imam prijatelje na lokalnoj TV pa ću ih zamolit da se potrude presnimiti što kvalitetnije.

    tnx! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    _daughter_ wrote:
    hello pearl jam fans!!!! :O)

    I have been in zagreb also,.I have the best time ever..it was soo cool,..!! EDDIE and the others members of group made unforgetable concert!!! respect to all off you

    cao***

    hello back to you!

    we're glad you had a good time and hope we all can repeat the experience soon!

    CU then!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Odlicna Set lista u Ateni.. Kada sam dolazio u Zg nadao sam se da cu cuti jednu od ovih stvari: Faithfull, Sad, Grievance i Save You.. Kada je zavrsio konc. bez i jedne shvatio sam da se na PJ nikako ne moze samo jednom otici :(
    Jebem ti ovaj šugavi grad bez PJ fanova..
    Masni, haj platim ti kartu do Sa, gitaru ces dobiti ovdje pa idemo ispred pozorista svirat :D Svakako vidim da je i tebi dosadno i da si u sjebu bez Pj-a :D
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • vesnavesna Posts: 27
    Bok ljudi!
    Na ovaj forum sam naišla tek nakon koncerta u zg, a pj slušam od kad sam bila kikić. Samo sam vam htjela reći da ste fenomenalni (penkale i ostalo).
    Dok nisam preslušala snimke s youtuba nisam ni skužila kolko smo bili glasni.

    Daj Bože da stvarno opet dođu..
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    suzi d. wrote:
    Čula sam se s prijateljem u vezi ovog tvog prijedloga(jer nemam pojma kako se to izvodi) u vezi čega on kaže slijedeće:u "uncompressed" kvaliteti 1min moze ici do 30tak MB, tako da to na mail ne mozes nikom poslat. Jedino bi to tribalo na neki free server uplodat ali to snimit na komp i obradit ima posla....
    znam ja koliko to iznosi u uncompressed kvaliteti... jako puno, cak zna i više od 30 mb... ali ako zelite dvd sa vrhunskom slikom jer bi ja to ubacio kroz razno razne kodeke i na kraju u vob file pa mi treba ful kvaliteta originala, ali nisam mislio da to uploadash, nego da nekome posaljesh na cd-u ili vjerojatno na dvdu s obzirom na velicinu, a ja bi to onda cuvao dok ne dobijem cijeli koncert i dok ne sklepam dvd, ali bi i komresirao ovo sta sam dobio i digao na net tek toko da imate divx tvoje snimke.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    V0d0rig4 wrote:
    C2V3n sretno kod Pezera, znam da ces pasti. buahahahahahaha :D
    ti shuti, procitao sam cijelu knjigu "C za neznalice" :D


    hvala iva na podršci ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    znam ja koliko to iznosi u uncompressed kvaliteti... jako puno, cak zna i više od 30 mb... ali ako zelite dvd sa vrhunskom slikom jer bi ja to ubacio kroz razno razne kodeke i na kraju u vob file pa mi treba ful kvaliteta originala, ali nisam mislio da to uploadash, nego da nekome posaljesh na cd-u ili vjerojatno na dvdu s obzirom na velicinu, a ja bi to onda cuvao dok ne dobijem cijeli koncert i dok ne sklepam dvd, ali bi i komresirao ovo sta sam dobio i digao na net tek toko da imate divx tvoje snimke.
    Ja sam mislio da ti radis za programiranje ispit. :D
    Inace, setlista Atene je odlicna. Mogu samo zamislit kako je bilo dobro i sad mi je zao sto nisam bio na vise koncerata jer je pitanje kad ce opet doci. Daj Boze da dodju brzo.
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • asfoasfo Posts: 315
    Vrlo bih se složila da je setlista od Atene odlična.
    (... netko mi nakon ove rečenice ne bi povjerovao da sam iz zadaćnica iz hrvatskog uvijek imala 5...)

    Snih i ja smo pričali pa smo mislili, osim ako vi ne želite baš jako vidjeti Janka, da bi mi došli bez njega pa nam onda odgovara i malo kasnije vrijeme nalaženja. U suprotnom, malog aktivca čuvamo (čitaj zabavljamo, trčimo, ...) naizmjence ;)
  • LisecLisec Posts: 17
    kaj je sa z1 na kraju?
    Zagreb, 26/09/2006
Sign In or Register to comment.