Pearl Jam in Zagreb!

18283858788860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    zato, hebi ga, i svi cekamo taj bootleg tolko...
    znas da je bilo prejebeno, al se ne mozes sjetit svake minute, da ne kazem sekunde koncerta...

    a onda kad ga cujes, onda ces rec "a daaaaa.. na tom smo bili tamo i tamo, radili to i to" :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • kljaklja Posts: 33
    nadam se :D

    btw ulovio cameronovu palicu, sto nevjerujem jos uvijek jer sam bio dolje negdje 10-15 red and i'm not that tall :D


    i sorry ljudima ispred mene kaj se nisu snasli :D:D
  • kljaklja Posts: 33
    evo stigao cijeli in hiding ;)
    Svaka cast frendu kaj mu se dalo snimat tolko


    http://www.youtube.com/watch?v=qO00TO70B6o
  • LisecLisec Posts: 17
    E a ja saznao da poznanica radi u backstageu 2 sata prije koncerta....nemreš ju dobit više nikak...al je mislila na mene pa očekujem znojnicu i backstage pass
    hehehe
    Zagreb, 26/09/2006
  • LisecLisec Posts: 17
    da,kužiš kak je tam bolji zvuk od kud je snimano? ja sam tamo bio na ogradi kod transparenta i bilo je opako.nije prvi red...al bar vidiš i čuješ
    Zagreb, 26/09/2006
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo jos 2 mala clipa su uploadana, dolje su direktni linkovi, a mozete i sa linka iz proslog posta:

    Sad vec legendarni 'Can't find a better jam':
    http://www.box.net/public/pt0cps14oa

    Black - odlicna verzija :)
    http://www.box.net/public/8nzskx5xoh
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    IMAMA POTVRDU OD FRENDA SA Z1... snimali su koncert kamerama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    osiguranje ih prošveralo i još su rekli da je ušlo 3-4 bootlegera, sad neznam jel to sve sa kamerama ili nešto i sa mikrofonima.


    nije još sigurno kad ce pustiti, frend kaže da bi trebala biti polovica sad u subotu na Z1 u kasnim satima....



    ajmo nadam se da ovdje netko ima Z1 i dobru tv karticu, tko ima neka snima u uncompressed kvaliteti (ili ti full kvaliteti) pa cemo skombat neki dvd kad izađe još par snimki od bootlegera i kad izadje official boot, a do tada postajte filmice koje ste snimili!


    wohoooooooo!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Noro!!! To je res treba dobit, za vse nas...
    Hecno kako se počutim povezano z v bistvu s samimi tujci..čeprav, kot je Eddie rekel mislim, da v Pittsburghu--we're all friends at this point..:)
    Naj se nekdo javi, da to posname..da slučajno ne bi šlo mimo..
    Meni ne najde Z1 v Sloveniji, tako, da ne bom mogla gledat...
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ako je ovo istina za Z1 onda OBAVEZNO neka neko snima sa tv kartom i uploaduje.. Nesto mi nevjerovatno zvuci da su "prosvercali" dvije kamere :D Mora da su bas neke male kamere.. Uz to, zar ih nije neko vidio kako snimaju? :)

    Dobri su vam klipici.. Ma sta serem.. EXTRA su!!
    Meni se nikako ne da uploadovati svoje.. Haj ako uradim to veceras stavit cu na net.. Snimao sam svasta.. Od jutarnjih druzenja pa sve do kraja koncerta..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajo wrote:
    Ovo je folder za ZG koncert, a stavit cu posebno i za Bec i talijanske koncerte:
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5

    Saka cast care, download odlicno radi!!!
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    @Pajo, kako da prebacim ove (tj neke sa youtube-a) file-ove u .flv format? Skinuo sam taj player ali on nema opciju prebacivanja formata?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    @Pajo, kako da prebacim ove (tj neke sa youtube-a) file-ove u .flv format? Skinuo sam taj player ali on nema opciju prebacivanja formata?
    Ma fora je u tome da sam je tim clipovima koje skidam sa YouTube samo promijenio ekstenziju .flv u .avi i onda mi ih otvara default player za video formate. Ako ti ne rade ti clipovi jednostavno promijeni opet u .flv. Znaci skines Betterman.avi i promijenis mu ime nazad u Beterman.flv, skines i instaliras onaj flv player i otvoris .flv file u njemu.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    @Pajo, kako da prebacim ove (tj neke sa youtube-a) file-ove u .flv format? Skinuo sam taj player ali on nema opciju prebacivanja formata?
    Ma fora je u tome da sam je tim clipovima koje skidam sa YouTube samo promijenio ekstenziju .flv u .avi i onda mi ih otvara default player za video formate. Ako ti ne rade ti clipovi jednostavno promijeni opet u .flv. Znaci skines Betterman.avi i promijenis mu ime nazad u Beterman.flv, skines i instaliras onaj flv player i otvoris .flv file u njemu.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    @Pajo, kako da prebacim ove (tj neke sa youtube-a) file-ove u .flv format? Skinuo sam taj player ali on nema opciju prebacivanja formata?
    Ma fora je u tome da sam je tim clipovima koje skidam sa YouTube samo promijenio ekstenziju .flv u .avi i onda mi ih otvara default player za video formate. Ako ti ne rade ti clipovi jednostavno promijeni opet u .flv. Znaci skines Betterman.avi i promijenis mu ime nazad u Beterman.flv, skines i instaliras onaj flv player i otvoris .flv file u njemu.
  • kljaklja Posts: 33
  • pajopajo Posts: 3,292
    Izgleda da im se srusila baza taman kad sam postao pa se valjda zbog refreshanja post poslao 3X. Sorry.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Evo jos 2 mala clipa su uploadana, dolje su direktni linkovi, a mozete i sa linka iz proslog posta:

    Sad vec legendarni 'Can't find a better jam':
    http://www.box.net/public/pt0cps14oa

    Black - odlicna verzija :)
    http://www.box.net/public/8nzskx5xoh



    mislim.. gdje su autorska prava za ovaj drugi filmic? :D:D:D
    nadam se da ce u c2v3n donjet gitaru next time we meet, pa da svi zajedno sviramo i pjevamo... ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    mislim.. gdje su autorska prava za ovaj drugi filmic?
    pa moglo bi se to protumacit i kao da se nudimo da ti budemo manageri :D
  • Ljudi ja ne mogu..ja sam u depresiji...zbilja :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    masni wrote:
    mislim.. gdje su autorska prava za ovaj drugi filmic? :D:D:D
    nadam se da ce u c2v3n donjet gitaru next time we meet, pa da svi zajedno sviramo i pjevamo... ;)
    oujea :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi ja ne mogu..ja sam u depresiji...zbilja :(
    Crop odrzavaj se na zivotu pomocu postanih filmova i boravka na forumu. Tako bar mi prezivljavamo. :)
  • pajo wrote:
    Crop odrzavaj se na zivotu pomocu postanih filmova i boravka na forumu. Tako bar mi prezivljavamo. :)


    Ne, ne kuzis, ne mogu gledat nista... Kao prvo moram nesto jos na kompu instalirat jer mi firefox ne radi neko vrijeme pa ne mogu gledat nis na exploreru. a kao drugo, nisam ni sigurna da zelim sve to vidjet jer mi ful fale vec sad...Killroy i ja smo ful u banani :( Ne salim se.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Eeej ljudiii! Ovdje Iva (as in ranko (aka siljo) and iva :)

    Eto moram i ja malo nes napisat bio bi red a i ne mogu se suzdrzat dok citam sve kaj vi pisete :)
    sad cu vas udavit sorite!

    ja sam vam u zgu bila na tribini lijevo nedaleko od can't find a better jam-a (curke jos jednom svaka cast! respect) Bila sam gore a ne u 1. redu jer bijah shrvana nasom talijanskom turnejom i prvim redom u Bechu dan ranije :)

    elem, ja jos bolesna al se oporavljam (mislim bar) i dalje me fascinira fenomen u kojem se svi moji simptomi iznenada snazno povlace neposredno prije, za vrijeme i nakon PJ koncerta :)) mozda cu morat na odvikavanje or samting

    Tribine isto bile guzvovite (sto je bilo super za vidjet!) al nismo bili ugnjeceni ko u prvom redu dole i totalno mi bio gusht skakat i pjevat s ostatkom dvorane!
    konacno sam nekak na miru dozivjela cijeli koncert i atmosferu i s rasvjetom bas je ful drugi djir i bilo mi je ful euforicno ko i svima vama :))) iako inace nisam cmizdravica plakalo mi se vecinu vremena a pustila sam suzu kad je cijela dvorana pocela pjevat elderly woman i ful sam bila hepi i ponosna na sve nas sto tako lijepo pjevamo :) i znamo rijeci i super se zabavljamo! Aaaaaaaa!

    joj mogla bi sad do preksutra ovak al poštedit ću vas

    Puno pozdrava svima! stvarno je bilo legendarno :)))

    iva
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ne, ne kuzis, ne mogu gledat nista... Kao prvo moram nesto jos na kompu instalirat jer mi firefox ne radi neko vrijeme pa ne mogu gledat nis na exploreru. a kao drugo, nisam ni sigurna da zelim sve to vidjet jer mi ful fale vec sad...Killroy i ja smo ful u banani :( Ne salim se.

    iva: Ajoooj! Meni je prvi dan na poslu nakon svega isto bio totalna koma, jos sam spaced out al nastojim brijat jos na onu euforiju! voljela bi da opet ima koncert za par dana :) iako ne znam da li bi mi ista sad moglo nadmasit zagreb!
    al zato sve je tak i posebno... jer ih inace ne vidimo tak cesto ko u ovih zadnjih tjedan dana :))
    doci ce oni zgleda uskoro opet, ed je to obecavao na cijeloj italiji i onda jos i nama :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3N wrote:
    IMAMA POTVRDU OD FRENDA SA Z1... snimali su koncert kamerama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    osiguranje ih prošveralo i još su rekli da je ušlo 3-4 bootlegera, sad neznam jel to sve sa kamerama ili nešto i sa mikrofonima.


    nije još sigurno kad ce pustiti, frend kaže da bi trebala biti polovica sad u subotu na Z1 u kasnim satima....



    ajmo nadam se da ovdje netko ima Z1 i dobru tv karticu, tko ima neka snima u uncompressed kvaliteti (ili ti full kvaliteti) pa cemo skombat neki dvd kad izađe još par snimki od bootlegera i kad izadje official boot, a do tada postajte filmice koje ste snimili!


    wohoooooooo!

    ej alo C2v3N

    gledaj meni je super ako bi dobio snimku ovog koncerta, ali me nešto zabrinjava....pošto su prešvercali kamere...PJ sigurno ne bi bili zadovoljni ako bi znali...i ako puštaju ovo na televiziju, iako je neka regionalna ili nešto...moglo bi se saznati...i ako PJ saznaju, bojim se da nečeju više dolaziti u ovaj dio Evrope....a toga nečemo....možda pretjerujem, ali da ne bi slučajno sami sebe zajebali!!!! Razmislite jer znamo, ako dođe na tv, netko če napraviti DVD i odmah če se znat..

    Ajde..jao, ja sam bio samo na jednom koncertu...
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • asfoasfo Posts: 315
    Da li netko od nas uopće ima karticu?
  • dunat wrote:
    PJ sigurno ne bi bili zadovoljni ako bi znali...i ako puštaju ovo na televiziju, iako je neka regionalna ili nešto...moglo bi se saznati...i ako PJ saznaju, bojim se da nečeju više dolaziti u ovaj dio Evrope....a toga nečemo....možda pretjerujem, ali da ne bi slučajno sami sebe zajebali!!!! Razmislite jer znamo, ako dođe na tv, netko če napraviti DVD i odmah če se znat..

    Ajde..jao, ja sam bio samo na jednom koncertu...

    Ima logike! Ja sam totalno protiv prikazivanja koncerta na tv osim ako je pod "blagoslovom" PJ managementa! A to u ovoj nasoj "selendri" nije sigurno!
  • napokon da sam se logirao....imam vec danima problema s tim! Ovdje i sa postanjem pod naslov od C2V3N...tamo pod glazba na forum.hr.....

    oprostite ali trenutno samo lijecim frustracije od tih problema!!!! Sutra cu o dojmovima i o slikama....

    Uglavnom.....bio u prvom redu....stvarno imam odlicnoh fotki i voljan sam ih podijeliti s vama!!!

    odo spavati....sutra je radni dan, a tijekom njega cu uhvatiti koji min da se javim i da mi savjetujete kako s mojim fotkama. (posto jos nikad nisam stavljao to na neke stranice itd!!!)
  • Odlicno bi bilo ako bi se pojavio neki OK snimak cijelog koncerta (mada sam protiv emitovanja na TV, jer je to lose), posto bi volio imati snimak neceg najvelincanstvenijeg cemu sam prisustvovao u zivotu.

    Nadam se da cu ga moci kupiti od nekog od vas, narode :)

    Da mogu da pokazem ljudima ovde kako sam se dobro proveo i sta su oni propustili.

    I posle dva dana jos uvijek ne znam sto me snaslo :)

    Poz.
    Mr. Faded Glory
Sign In or Register to comment.