Pearl Jam in Zagreb!

18182848687860

Comments

  • dreadis wrote:
    Što se tiče DVD-a iz ZG-a, ja polažem nadu u to da je neko od bootleg-era prokijumčario kameru i snimio kompletan koncert...mislim, velika je vjerovatnoća da je neko to uspio. Ako jeste, taj snimak će se kad-tad pojaviti na trade stranicama....

    U "najgorem" :) slučaju, biće oficijelni DVD sa italijanske turneje na proljeće...

    Ja sam bio dolje u kaosu ali frend koji je bio na tribini na Mikeovoj strani kaže da je par redova iznad njega bio neki tip koji je petljario nešto po kameri pa se je za nadati....bilo bi fenomenalno! Pa ako si tu majstore ovdje ima ljudi koji te željno iščekuju!!
  • Jos uvijek ne mogu vjerovati da sam bio na necem onako dobrom.
    Konacno mi se ostvario zivotni san.
    Sve je bilo predivno, set lista odlicna (mada mi je falio Leatherman i Baba O'Riley).
    Ukoliko neko dodje do audio ili video snimka koncerta, vrlo rado bih ga kupio.
    Mislim da smo kao publika bili odlicni, i vidjelo se da je band bio i vise nego svjestan toga.

    Nadam se da ce se Edijeva "See you next year" ispuniti.
    Mr. Faded Glory
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dreadis wrote:
    Što se tiče DVD-a iz ZG-a, ja polažem nadu u to da je neko od bootleg-era prokijumčario kameru i snimio kompletan koncert...mislim, velika je vjerovatnoća da je neko to uspio. Ako jeste, taj snimak će se kad-tad pojaviti na trade stranicama....

    U "najgorem" :) slučaju, biće oficijelni DVD sa italijanske turneje na proljeće...

    friend s posla je vidio s tribine da je neka cura sve snimala kamerom s necijih ramena... PJ security guy joj je signalizirao da makne kameru, ali ga nije poslusala... nakon par minuta se kroz guzvu probio Big Pete i nakon toga vise nije bilo kamere :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    friend s posla je vidio s tribine da je neka cura sve snimala kamerom s necijih ramena... PJ security guy joj je signalizirao da makne kameru, ali ga nije poslusala... nakon par minuta se kroz guzvu probio Big Pete i nakon toga vise nije bilo kamere :)

    Ah, opce je poznato koliko Big Pete i Burazi obozavaju PJ fanove :)
  • Pozdrav svima!
    Ja sam novi na forumu i ja sam onaj sto je bio sa C2v3N-om na koncertu. Ja sam ulovio par izvrsnih slika i snimaka na koncertu sa mobitelom i ispale su odlicno. Kod starog cu ih na poslu uploadati pa cu stavit link ovdje. Inace, bilo je savrseno i nadam se da cemo se svi vidjeti sljedece godine na koncertu u Zg. Molio sam Boga da ulovim trzalicu ili nesto sto bace ali nista. Nema srece. :( :(
    Nadam se da je i vama bilo kao i meni

    P.S. Kad ce biti moguce kupiti/skinuti koncert iz Zg-a?
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • V0d0rig4 wrote:
    P.S. Kad ce biti moguce kupiti/skinuti koncert iz Zg-a?

    Kroz par dana sigurno...Can't wait!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    V0d0rig4 wrote:
    Pozdrav svima!
    Ja sam novi na forumu i ja sam onaj sto je bio sa C2v3N-om na koncertu. Ja sam ulovio par izvrsnih slika i snimaka na koncertu sa mobitelom i ispale su odlicno. Kod starog cu ih na poslu uploadati pa cu stavit link ovdje. Inace, bilo je savrseno i nadam se da cemo se svi vidjeti sljedece godine na koncertu u Zg. Molio sam Boga da ulovim trzalicu ili nesto sto bace ali nista. Nema srece. :( :(
    Nadam se da je i vama bilo kao i meni

    P.S. Kad ce biti moguce kupiti/skinuti koncert iz Zg-a?

    a to si ti... pa di ste nasli te nickove? :D

    kupio sam danas Zagreb bootleg... za nekoliko dana ce se valjda moci skinuti..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    malo sam se zaigrao i pogledao sve set liste sa 9 koncerata na kojima sam bio... cuo ukupno 94 razlicite stvari... 79 ih je sa albuma ukljucujuci i Lost Dogs... 14 je covera ili stvari neobjavljenih na albumima...

    evo ostalih 15:

    Breath
    State Of Love And Trust
    Crazy Mary
    Baba O'Riley
    Gimme Some Truth
    Rockin' In The Free World
    I Got Id
    Long Road
    In The Coliseum
    I Believe In Miracles
    My Sharona (My Verona)
    Man Of The Hour
    Picture In A Frame
    Interstellar Overdrive
    Fuckin' Up

    jedino sam Avocado album cuo u cjelosti, zahvaljujuci Torinu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • dreadisdreadis Posts: 109
    A Fucking Up? Ili to gledaš kao Live on 2 Legs? :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • dreadisdreadis Posts: 109
    A sada........svi VEEEELIKIIIIIII uzdah :) :

    http://www.youtube.com/watch?v=MR4dhIgkhcA
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dreadis wrote:
    A Fucking Up? Ili to gledaš kao Live on 2 Legs? :)

    u, bravo... jedna vise... idem na edit :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dreadis wrote:
    A sada........svi VEEEELIKIIIIIII uzdah :) :

    http://www.youtube.com/watch?v=MR4dhIgkhcA

    u, koji maderfaker clip :D

    i meni veceras pocinje planinarska skola... ako ikada propjevam, vidimo se s vrha stagea :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Gledam Edovu zdravicu na you tube.. lik je snimao negdje sa sredine dvorane i zvuk je fenomenalan.. Izgleda da se Ed fakat puno bolje cuje iza prvih redova, tamo negdje na sredini. Samo sad je pitanje sta ti vaznije: da ih bolje vidis a slabije cujes ili da ih losije vidis a bolje cujes :D

    E dolaze li onu u Evropu sljedece god? Pa trebali bi u Skandinaviju i na sjever Evrope? Eto vam vec dobrih razloga da pocnete skupljati pare :) (ja licno nesto ne vjerujem Edu ono za Zagreb a nadam se da nisam u pravu)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • dreadis wrote:
    Što se tiče DVD-a iz ZG-a, ja polažem nadu u to da je neko od bootleg-era prokijumčario kameru i snimio kompletan koncert...mislim, velika je vjerovatnoća da je neko to uspio. Ako jeste, taj snimak će se kad-tad pojaviti na trade stranicama....

    U "najgorem" :) slučaju, biće oficijelni DVD sa italijanske turneje na proljeće...


    Shhhh.. Navodno da je bilo barem dvoje, da DVOJE bootlegera koji su snimali show, i to sa dva ugla u dobroj kvaliteti... ali, shhh... otvorite oci, moramo to imat za pra mjeseci kad bude...

    Btw, ja jos ne mogu vjerovat. Zagreb. ajme. toliko toga sam prozivjela u zadnjih tjedan dana, ali Zagreb...

    Tuzna sam ful jer ne zelim bit doma i ocu ih vidjet OPET. Al znam da ce se vratiti kako je Eddie rekao...

    E da, ono je MOJA zastava bila na stageu, koju su Pajo i ekipa bacili u Becu gore. Nisam bila sigurna dal ce ju imati u Zg, pa sam Mikeu bacila drugu. Al kad sam vidila da Eddie stavljaMOJu zastavu na koju smo se svi (vise manje) uspjeli potpisati prije Beca...ajme, ajme! Jurasica i Sintija ce posvjedociti da sam doslovno imala otvorene OCI i USTA jedno pola minute barem... :eek:

    Samo se nadam da ju je onaj glupi zastitar vratio gore nakon sto je pala i on odsetao sa strane...

    btw, drago mi je za ovo zbilja. nisam vas sve uspjela naci, upoznati, vidjeti. toliko mi je toga bilo taj dan, ali zaista drago da smo svi uspjeli biti tamo na tom legendranom koncertu, koji je meni, stvarno, bio najbolji od svih 6 ove godine. Zagreb je zakon! Stvarno su bili super decki i atmosfera u publici.
    Od Edovog govora na hrvatskom koji je bio besprijekoran, pa preko ne znam, Bettermana koji smo SVI pjevali i to ohoho dosta, hehe, pa onda, Education, pa Unemployable-In Hiding kad sam tulila ko nikad u zivotu i ko nikad na PJ-u, a cura do mene me pokusala tjesiti. Ma pusti, ocu plakat. NE MOGU VJEROVAT sto sviraju i kako sviraju i kako su u nasoj zemlji i najbolji je koncert.
    A onda akusticni set. Ej, Th. My Way, All or None...ajme! Podigla sam papir na kojem je pisalo SMILE al Mike mi je samo rekao da kao ne i pokazao na Eda, a ja :(
    Al kad su svirali All or None, okrenula sam isti papir na kojem je bilo THANK YOu, a Mike je samo kimnuo i rekao: No, Thank YOU. :)

    Ma sve, sve sve, je bilo tako kao u nekom snu. Edov Porch iznad svih nas, trcanje u publiku, davanje setlista nasim ljudima, tamburina Dreadisu (di si care? ) hehe.
    Zbilja, Pearl Jam i Zagreb/Hrvatska se javno vole i sigurno ce doci. Bila sam mrvicu skepitcna prema ostatku svijeta koji je dolazio na koncert jer nisam znala kako ce se ponasati, no zbilja nakon one setliste (koja je zbilja nabolja i najvise rare pjesama su svirali uz hitove naravno), nije moglo biti lose. A da lose...Pa znate, SVI ste bili.

    Ljudi, idem malo slike stavit na komp pa cu poslije postat. Imam ih iz ZG dosta dobrih i jos neke iz Praga i Beca OK.

    Siljo, da ja sam u Jutarnjem znam, al nije prvi put da sam u novinama i to na koncertu, hehe ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    evo ljudi ponavljam još jednom, nisam još uspio dobiti sigurnu informaciju u vezi VIDEO snimke zagreba, frend ce danas provjeriti to pa ce mi javiti...


    ponavljam, navodno su DVIJE KAMERE zagrebacke televizije Z1 uspjele snimiti cijeli koncert, imam veze na novoj tv i od njih sam zatrazio cijeli materijal koji su oni uspjeli snimiti.

    ukoliko je istina da je Z1 snimio koncert i ukoliko je istina da ga trebaju pustiti u subotu i nedjelju na telki (ali kolko znam nesmiju to staviti u tv rasporedu), onda bi se plus materijali sa ostalih televizija i materijala sa fotica mogao napraviti neki dvd... ukoliko se ne javi netko ko rastura režiju i montažu dvd mogu sklepati i ja :D


    pozdrav
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Evo ih, ljudi...klipovi stoljeća, joli ti vijeka :) Ima toga još mnogo, ali ovi su izgleda najvažniji. Obratite pažnju kada Eddiju dajem BiH zastavu, a on sa njom izlazi na binu....uh, jesam ponosan :) Klip staje u momentu kada se brat i ja namještamo da uhvatimo def! :)

    http://www.youtube.com/watch?v=gutzmTHhrG0
    http://www.youtube.com/watch?v=MR4dhIgkhcA
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • masnimasni Posts: 1,657
    al glavno da se onom filmu kad se penje psuje po pravo :D:D:D

    jeb... mu majku da mu jeb... (u pozitivnom smislu naravno)

    :D presmjesno
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    al glavno da se onom filmu kad se penje psuje po pravo :D:D:D

    jeb... mu majku da mu jeb... (u pozitivnom smislu naravno)

    :D presmjesno

    hehehe, pitam se da li psuje mlađi ili stariji ;)
    vjerojatno dreadis, a Anes ga lupa po glavi ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    DREADIS LEGENDO DA LEGENDO JEDNA!!!!!!!!!!!!! Slomili se od smijeha kad smo culi tvoj elokventni komentar na Edovo penjanje! Ko ono rece da nema vas Bosanaca da bi vas trebalo izmisliti!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    dreadis wrote:


    ajme meni, zakon!

    na RITFW si uhvatio edovu facu izbliza kad je davao mojoj sestri def :D

    evo i mojih filmica:

    http://www.youtube.com/watch?v=Mlq0v9c40b0

    http://www.youtube.com/watch?v=cPCZb_Zf_DU

    mislila sam staviti i porch, ali dreadisov filmić je nenadmašan :)

    btw, pozdrav dreadisu i bratu od sestara pokraj :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dragi svi ne znamo je li ovo vec netko postao, ali pocujte nas sve!

    http://www.youtube.com/watch?v=5wXmNGA5LVU&NR
  • kljaklja Posts: 33
    evo jedan better man sa dobrim zvukom, frend snimao.

    http://www.youtube.com/watch?v=SjP9CJ4aYv4


    Snimao je jos kolko sam skuzio black, in hiding i jos toga.

    Ostalo bum stavil oko vikenda kad se docepam svega.



    A ovo za cover bootlega :D:D:D

    http://img246.imageshack.us/img246/2746/pearljam073wg1.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi, za one kojima se neda petljat sa skidanjem sa YouTube, na doljnjem linku cu uploadat sto mi skinemo, a i nase filmove sa punim rezolucijama pa ih jednostavno mozete skidat.
    Oni su malo veci pa cu to lagano tokom dana koristeci korporativnu infrastrukturu :)
    Ovo je folder za ZG koncert, a stavit cu posebno i za Bec i talijanske koncerte:
    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5
    Za sad su gore Betterman i dreadisov Porch (sa malim dodatkom u nazivu filea :) )

    Inace Box.net je odlicna stvar za share do 1GB. Besplatan, odlicno sucelje...
  • masnimasni Posts: 1,657
    pre pre pre pre jako :D

    trebali bi se slijedeci vikend lijepo svi naci, donjet jedan laptopop sa dosta mjesta na hardu, i sve nabacat na njega i sprzit 10 kom.. 5 tu podjelit, i 5 poslat okolo...
    brojke su, naravno, bubnute...

    i tak...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    E i jos nesto, ako vam vasi playeri nece vrtit ove sa YouTube kad ih skinete, probajte im promjeniti ekstenziju iz .avi u .flv i skinite si i instalirajte FLV player kojeg imate u istom folderu
  • snihsnih Posts: 1,052
    Danas mislim da sam u stanju nešto napisati... par svojih opažanja i doživljaja!

    Razmišljao sam malo o značenju koncerta za nas koji smo išli samo na ovaj koncert turneje, a i k tome nam još bio prvi. Bila je to igra na sve ili ništa. Znaš da su dobri. Gledaš DVD-ove, slušaš bootleg-e, ali nikad uživo. A to je pravi test...
    Kad sam išao na koncert skoro sam prouzročio dva sudara, ušao u krivi smjer i ne znam kaj sve ne. Skoro su mi se noge odsjekle. Onda čekanje na ulaz, to je bilo baš loše... organizacija katastrofa! Pa ipak ušli, oko 10 do 8, a u dvorani možda 2-3 tisuće ljudi, već sam se ustrtario da ljudi baš i neće biti, ali ipak do pol devet došlo dosta ekipe što me razveselilo.
    Koncert – trans totalni. Prvo nekoliko žestokih za skakanje, pa zdravica... i onda najemotivniji trenutak za mene... Elderly. I Ljubica i ja ridali... pukli! Pa predobar Betterman i naravno Porch. Publika je bila za čistu desetku. Cijelo vrijeme tribine na nogama.
    Kraj je naravno došao prebrzo. Rockin i Ledbetter za popizdit. Poslije malo muvanja, susret s ekipom, otišli do Jabuke, popili par piva i doma.
    Jučer smo bili slobodni i cijeli dan ništa nismo slušali... Nije popuštalo. Niš mi nije bilo jasno... A danas još luđe... Postao sam siguran da mi je to bio najbolji koncert u životu. Osjećaji su strašni. Jedva čekam bootleg! I jedva čekam da se ponovo pojave u Europi. Morat će se nekaj uštedit za još neki koncert, osim Zagreba!:)
    Ovako se zaista nikad nisam osjećao poslije nekog koncerta. Polako se prikupljam i nadam se da ću se uspjeti sastaviti za koji dan.
    Nešto toliko jako i iskreno nisam nikad doživio na nekom koncertu.
    Malo zbrkano sve ovo zvuči, ali tako se i osjećam. Hebiga!
    Da se malo vratim na ono s početka. Vi koji ste već bili na koncertima prije Zagreba ipak ste imali neku pripremu, znali ste o čemu se tu radi. A mi ostali... doživjeli uragan! I sad se ti snađi!:)

    Eto, tako ja proživio i još proživljavam TO!

    P.S. Zdravstveni bilten: totalni muskulfiber s naglaskom na listovima – od dvoipolsatnog skakanja! Glas – promukli – od dvoipolsatnog pjevanja, a sluha nemam!:)

    Još jednom pozdrav svima i nadam se da se nakon nekoliko dana svi nađemo negdje i u opuštenoj atmosferi prodiskutiramo sve kaj se događalo!
  • LisecLisec Posts: 17
    N E N A D J E B I V O . . .

    ekipa,zakon su vam fotke i filmići
    Zagreb, 26/09/2006
  • LisecLisec Posts: 17
    PS s obzirom da sam full friški na forumu, pa nisam "poznat" svejedno bi volio i ja imati priliku stavit šape na takav zmixani DVD...
    Zagreb, 26/09/2006
  • snih wrote:
    Vi koji ste već bili na koncertima prije Zagreba ipak ste imali neku pripremu, znali ste o čemu se tu radi. A mi ostali... doživjeli uragan! I sad se ti snađi!:)

    tocno to. uragan i kad me pitaju kako je bilo pocnem mucati od navale emocija.
  • kljaklja Posts: 33
    al meni nejde u glavu... gledam setlist i uopce se ne mogu sjetit corduroya, last exit i world wide. To sam valjda bio u deliriumu nekom.
Sign In or Register to comment.