Pearl Jam in Zagreb!

18081838586860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:

    Slike su mrak, a pogotovo Edova transkripcija hrvatskog :) Koja je legenda!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    a evo i videa gdje se čuje zdravica plus nešto malo (premalo!!!) elderly woman:

    http://www.youtube.com/watch?v=Mlq0v9c40b0
  • DoctorDoctor Posts: 256
    @Pajo hvala! Stavicu ovo nesto slika sto je uspjelo veceras ili sutra ujutro.. Kad si kod Faithfull i meni je jako zao al' kako i sam kazes valjda ce biti jos nekad prilike.. Ma mora biti.. Pa meni koji ih je gledao prvi put su duzni jos bar 30 pjesama :D

    Ljudi jel normalno da sam sada, u odnosu na onaj period dok sam bio "virgin", i jos vise zagrijaniji da ih vidim? :) Joj samo li se domognu Evrope ovih godina.. Ma valjda sam tek sinoc poslije koncerta skonto sta sam propustao..

    Tinna, Vidio sam Milosha negdje na pocetku koncerta (Visok si Miloshe :) ), bili ste oko sredine dvorane na Stone-ovoj strani? Mozda je i bolje jer su cure oko mene samo padale i onesvješćivale (B Sarah između ostalih)..Gužva je bila nenormalna i cini mi se, puno veca od one na Mike-ovoj strani, jel?.. Da mi Killroy nije rekao da ce popustiti nakon 5-6 pjesama, možda bi se i sam izvukao odozdo.. Srecom mogao sam se jednom rukom drzati za ogradu..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • asfoasfo Posts: 315
    siljo wrote:
    sori asfo i snih, kad samo se svi konacno skupili tamo kod buseva, krenula prica i vi ste morali/krenuli doma... steta kaj nismo onda svi skupa sjeli, mi smo otisli na kraju do DG-a...

    i da, happy b-day asfo i od ive i mene... ponijela me atmosfera pa zaboravio, a neki sam ti dan tu zaprijetio da je nakon koncerta castilica :) samo, onu vecer u melinu nisam povezao asfo i ljubicu :)

    glavno da ste se zabavili... :)
    hvala na čestitkama...
    a za pijaču se dogovorimo kada će možda biti neko okupljanje ...

    Htjedoh samo još reći da sam cijeli dan u komi (ne samo zato jer sam premalo spavala). I bed mi je kaj nisam bila na još nekom koncertu, al ono, pare, dijete...nadam se da će do slijedećeg puta stvari biti malo drugačije...

    Nadam se da ćemo se još sresti jer ste svi jako dragi...

    Book!
  • asfoasfo Posts: 315
    E da, slijedeći put idem do naprijed pa kud puklo da puklo.....toliko stvari ne vidiš kada tip ispred tebe ima wella design gel za kosu, a i njegova družica visoki rep.... došlo mi je da ih podšišam lagano...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    C2V3N, mi sad imamo doma Mikeova 2 picka, jedan iz Beca i jedan iz Zagreba. Ako ti ne bi bilo bed da imas onaj iz Beca mi bi ti ga dali. Jel' ti to ok?
    E Iva, ti i Pajo ste tolko super da mi je neugodno prihvatiti vašu ponudu... :)


    i da pozdrav svima, žao mi je sta se nisam stigao sa svima upoznati... posebni i veliki pozdrav slovencima hhehehe :D koji su trakeljali gluposti cijelo vrijeme na ulazu za 10c i nasmijavali me, pozdrav sashi iz makedonije i deckima iz bosne... cujemo se vidimo se... :)


    damn zaboravio sam i ekipu iz beča... vama najveci pozdrav :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • masnimasni Posts: 1,657
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaa... predobar filmic....
    kako se cuje publika kad je poceo small town... strasnooooooooo
    jezim se.. mislim da cu plakat kad cujem bootleg
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • http://s102.photobucket.com/albums/m118/Spirutan/?

    nekoliko mojih, a Matej jih ima još više:)
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    E Iva, ti i Pajo ste tolko super da mi je neugodno prihvatiti vašu ponudu... :)

    Iva spava ali ti ja odmah odgovaram: No Way! (BTW ta mi je stvar sve bolja i bolja). Zasluzio si pick, tvoj thread na HR forumu i stalno postanje informacija nam je bilo zakon, a i actually sviras gitaru tako da...
    Oduzit ces se kad ti uletim sa eksternim hardom od 200 GB i raskopam ti arhivu PJ materijala :)

    Iva ce ti kad se probudi isto porucit tako da nema pregovora :)
  • Moram priznati da sam pored svirke najvise impresioniran ljudima! Mogu da pricaju sta god hoce, ali PJ fanovi su zaista nesto posebno. Drago mi je kada i drugi ljudi to skontaju. Glumac Svetozar Cvetkovic u danasnjem B92 blogu pise:

    Nema više, ovi se ljudi neće mrzeti, oni će slušati muziku kao večeras, neće im smetati što su drugačiji, neće ubijati, hoće putovati, oni će voleti, oni su ti koji će kao i ove noći umeti da pevaju i žive:
    "keep on rockin' in the free world"
    sledeći put kupujem kartu selektoru Bitefa, Bemusa, Belefa....deluje lekovito!

    Svaka cast na recima. Ceo tekst je ovde: http://blog.b92.net/node/2285

    Drago mi je sto sam i licno upoznao dosta vas sa foruma. Siguran sam da ce biti jos prilika za druzenje i skakanje uz PJ.

    Treba mi jos jedno 30 sati sna. Sve me boli. Jedva pricam, ali ne da je vredelo, nego.. ih...

    Nazalost ni ja nisam izdrzao dugo u prvim redovima. Posle par pesama morao sam da se povucem nazad. Ono guranje zaista nikom ne treba. Nadam se da je Sara ok.

    Blizu desnog zvucnika zvuk je bio uzasno los. A organizacija.. ah, kakva prevara da se u halu ulazi od 18:15!!!

    Ono sto bi sada trebali da uradimo jesta da sve slike, video inserte i audio zapise prebacimo na jedan DVD. I jos vaznije, da nadjemo dobar TV snimak celog koncerta. Valjda je neka televizija uspela sve da snimi.

    Tururururururu je bio kick ass!
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • masnimasni Posts: 1,657
    e ljudi.. kolko obicno treba na youtube da se azuriraju dodane stvari..
    jer su vec neki na nasem threadu stavili filmice s youtuba, a kad u search upisem "pearl jam zagreb" ili neku varijaciju na temu, nista mi ne nadje...

    ajd utjesite me i recite da ce biti to ovih dana.. jer su ti filmici jebeni..

    ok.. laku noc ..

    masni je over&out
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Srdjan wrote:
    I jos vaznije, da nadjemo dobar TV snimak celog koncerta. Valjda je neka televizija uspela sve da snimi.


    nije.
    hrvatska televizija je smjela snimiti samo 30-ak sekundi prvih nekoilko pjesama, nema ni dvije minute materijala.
    dapače, HTV je trebao dobiti i intervju, ali su PJ otkazali, jer su prekasno došli u dvoranu.
    mislim da je to razlog i nepuštanja u dvoranu u 18:15, tj. u 18:30. dečki jednostavno nisu još bili gotovi sa soundcheckom.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    hvala pajo :D <-- gle kolki smajl!


    ajmo ajmo ljudi potegnite veze... cuo sam da su tutleki sa Z1 televizije sakrili dvije kamere i snimili cijeli koncert, trebao bi biti na tv-u u subotu i pola u nedjelju (slicno kao "Live at Garden") ali kao nesmiju objaviti to na tv rasporedu jerbo je iligl!


    ovo moze biti velika dezinformacija... to mi je rekao frend koji ne slusha pj ali je ok decko (u prijevodu = ne bi me zajebavao za takve ozbiljne stvari :D ) i cura mu je bila na koncertu, njegov frend radi na Z1 koji mu je to rekao.... probat cu ja još nesto više saznati...


    p.s. hrt, nova i rtl su snimali do 4-5 pjesme...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Ja bih zamolio sve ex-yu ljude ovdje da postaju linkove na izvještaje sa koncerta iz internet-medija iz njihovih zemalja...

    baš bi mi bilo zanimljivo čuti što kažu....

    cheers all
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    vedran wrote:
    Ja bih zamolio sve ex-yu ljude ovdje da postaju linkove na izvještaje sa koncerta iz internet-medija iz njihovih zemalja...

    baš bi mi bilo zanimljivo čuti što kažu....

    cheers all
    evo da zapocnem


    http://www.net.hr/glazba/page/2006/09/27/0050006.html
    http://www.vecernji-list.hr/newsroom/scena/640802/index.do
    http://www.vecernji-list.hr/newsroom/scena/640847/index.do
    http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2006,9,26,pearl_jam,44135.jl
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    E Iva, ti i Pajo ste tolko super da mi je neugodno prihvatiti vašu ponudu... :)

    Evo probudila sam se i samo cu ti reci da ako smo super, da bih ipak rekla da samo malo manje super od jednog decka kojeg znamo, a koji salje predivne DVD-e ljudima koje nikad u zivotu nije vidio! :)
    Pajo i ja ne sviramo nijedan instrument i nama je taj pick samo prelijepa uspomena na koncert, a i da sviramo, ne znam bas da se moze svirati s dva picka odjednom. Dakle, i jedan nam je sasvim dosta! :) Kad se vidimo za razmjenu slika i ostalog, dofuravamo pick!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo i jedan od nasih clipova iz ZG. Ovaj je kad Ed vjesa "The Zastavu"

    http://www.youtube.com/watch?v=P8iMIC1Jhg0
  • Super!!!Joj, še vedno me kr strese, ko se spomnim...ko gledam posnetke..
    Upam, da se bo res dalo dobit kak posnetek s TV. Jaz sem pisala kolegici, ki ma veze na POP TV (Slovenija)..en delček so objavli...bom se pozanimala, če so kaj več posneli..
    http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/glasba/20060927_3081014_16135239.php
    Drugače pa..ima kdo posneto RITFW, ko Eddie pride z odra..??Takrat mi je dal roko...joj, da bi to kje dobila...
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • LisecLisec Posts: 17
    Netko je negdje spominjao snimanje DVDa? To mi je malo vjerojatno, al kaj mislite?

    Živcira me kaj moramo sto godina čekat boot-ove...Hoću slušat ga sad dok je još friško...argh.....Predobri su, nemrem dočekati
    Zagreb, 26/09/2006
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Lisec wrote:
    Netko je negdje spominjao snimanje DVDa? To mi je malo vjerojatno, al kaj mislite?

    Živcira me kaj moramo sto godina čekat boot-ove...Hoću slušat ga sad dok je još friško...argh.....Predobri su, nemrem dočekati

    5 talijanskih koncerata je profi snimljeno i od svega toga ce sloziti DVD... netko je pitao roadie kada bi DVD mogao izaci i rekli su u proljece 2007. ...

    upravo sam kupio Zagreb bootleg... jos se ne moze skinuti, vjerojatno kroz koji dan... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • dreadisdreadis Posts: 109
    tinna wrote:
    p.s.da, neko je prigovorio da se javljam na svakih 100 godina,dreadis bese?evo,bicu redovnija obecavam!!!

    Hehehehe...jesam, ja sam to rekao! :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tinna wrote:
    a ekipica sa threada je extra!ljudi, super ste!odusevili ste me jos vise,mada mi se cinilo kao da vas vec dugo poznajem.vidim da se zalite sto nisam pricala-ljudi, pa ja nisam mopgla vise da cekam!!!nestrpljiva sam bila a i jos uvek nisam mogla da verujem da sam blizu ostvarenja jedne od mojih ogromnih zelja u zivotu.to je zbog toga verovatno!(mada,pevusila sam uz vase gitarce)pa i milos & co. su me non-stop terali da se ukljucim malo vise.evo, obecavam,posto sada imam jaku motivaciju, da cu kada se opet na nekom koncertu budemo sreli pricati itekako!a, ispricah ja mojima za docek koji ste nam priredili i oni su ono, ne znam, pali su, odusevili su se, i shvatili da sam bila u pravu i da nisu pogresili sto su me pustili (da mozda nije trebalo toliko da odugovlace!) i pozdravili su vas puno.

    hehe, dugujes nam svima jedan dugacki monolog :D mi se od jutra pitali da li si stigla... hajde, super da si uspjela nagovoriti starce... iduci put sigurno neces imati tih problema...

    mah...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Lisec wrote:
    Netko je negdje spominjao snimanje DVDa? To mi je malo vjerojatno, al kaj mislite?

    Pa ako se dobro izorganizujemo i nije. Steta da nemamo tako nesto na jednom mestu. A svako ima bar po neku odlicnu fotografiju ili koliko toliko dobar video snimak. Svaki sekund je dragocen, posebno ako TV stanice nisu snimale.

    Mozemo ovako, neka se prikupi materijal po oblastima. Slovenci sakupe svoje, Srbi svoje, Bosanci svoje, Makedonci svoje, ostali svoje i sve to posaljemo nekome u Zagreb. Oni tamo svoj i sav pristigli materijal snime na DVD i po jedan primerak posalju u SLO, BIH, SER i M a mi se dalje razmnozimo.
    Budapest 17.11.1996.
    Zagreb 26.9.2006.
    The waiting drove me mad...
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Tinna, Vidio sam Milosha negdje na pocetku koncerta (Visok si Miloshe :) ), bili ste oko sredine dvorane na Stone-ovoj strani? Mozda je i bolje jer su cure oko mene samo padale i onesvješćivale (B Sarah između ostalih)..Gužva je bila nenormalna i cini mi se, puno veca od one na Mike-ovoj strani, jel?.. Da mi Killroy nije rekao da ce popustiti nakon 5-6 pjesama, možda bi se i sam izvukao odozdo.. Srecom mogao sam se jednom rukom drzati za ogradu..
    da, bili smo tamo odprilike...uspela sam s vremena na vreme da vidim jeffa i mikea,ali malo teze,bili su sve neki dzinovi oko mene!a edda i stonea sam koliko-tolilko videla sve vreme...joooooj..i dalje ne mogu da verujem da sam bila na koncertu!what a feeling!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Stanko (lik koji je dosao sa nama, mozda ste ga primetili) je uslikao oko 40 FENOMENANIH fotki i nesto odlicnih klipova. Sve ukupno oko 120 mb na njegovom digitalcu. Idem popodne kod njega da narezem te slike, ali bice problem da sve to uploadujemo jer smo dial-up socijala... Moram da smislim nesto... Poslacu ovde linkove kad sredimo to.
    Pozdrav svima!
  • Srdjan wrote:
    Mozemo ovako, neka se prikupi materijal po oblastima. Slovenci sakupe svoje, Srbi svoje, Bosanci svoje, Makedonci svoje, ostali svoje i sve to posaljemo nekome u Zagreb. Oni tamo svoj i sav pristigli materijal snime na DVD i po jedan primerak posalju u SLO, BIH, SER i M a mi se dalje razmnozimo.

    SUPER!!!
    Evo ja cu vec danas, sutra da posaljem CD sa filmicima i slikama (sve oko 500MB) u Zagreb (Masni) , Maribor (Barbara) i Beograd (Marina). Ko je iz Novog Sad ili okoline moze uvek da mi se javi za CD.
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Što se tiče DVD-a iz ZG-a, ja polažem nadu u to da je neko od bootleg-era prokijumčario kameru i snimio kompletan koncert...mislim, velika je vjerovatnoća da je neko to uspio. Ako jeste, taj snimak će se kad-tad pojaviti na trade stranicama....

    U "najgorem" :) slučaju, biće oficijelni DVD sa italijanske turneje na proljeće...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Glede na to da [Pirate] (hvala, hvala) meni pošlje posnetke in slike..se javim in prevzemam polno odgovornost, da potem razpošljem ljudem po Sloveniji...Poslala bom vsem, v takem vrstnem redu kot bom dobila PMje...Wooooohoooooow...
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

Sign In or Register to comment.