Options

Pearl Jam in Zagreb!

1847848850852853860

Comments

  • Options

    Mislim da te zapravo zakonski ništa ne sprečava da koristiš javne tekstove, objavljene na otvorenim forumima :-) But nice of you to ask :-) Uglavnom, da, što se mene tiče, možeš koristiti oba izvještaja, i s Werchtera i iz Leedsa.

    I ja se nadam touring busu idući put. Stvarno nas ima posvuda i mislim da uopće ne bi bio problem izorganizirati logistiku za ne pretjerano puno para.

    E i jedno pitanje za iskusnije - zašto pobogu onog jadnog čovjeka svaki put publika onako isfućka? Ima li neki drugi razlog osim činjenice da je pao s Marsa ravno u bend? Desilo se to prije 13 godina, get over it already. Meni je njega žao i mislim da to nije fer, on daje svoj doprinos i ako su ga kooptirali, onda valjda imaju svoje razloge koje treba poštovati. Ili ne?

  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201


    E i jedno pitanje za iskusnije - zašto pobogu onog jadnog čovjeka svaki put publika onako isfućka? Ima li neki drugi razlog osim činjenice da je pao s Marsa ravno u bend? Desilo se to prije 13 godina, get over it already. Meni je njega žao i mislim da to nije fer, on daje svoj doprinos i ako su ga kooptirali, onda valjda imaju svoje razloge koje treba poštovati. Ili ne?

    nije to fuckanje nego upravo suprotno... Boom Gaspar pa otuda "Boooooooo(m)"... barem ja to tako dozivljavam...
    hm, mozda ga ja pozdravljam dok cijela dvorana pljuje po njemu... (I don't think so) :)

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options

    :\"> HVala na pojašnjenju! Sad ću se i ja pridružit Booooooomanju. BIlo mi je čudno kako Ed ništa na to ne reagira, a dešava se baš na svakom koncertu. Sad je jasnije :-D
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    edited July 2014
    Plus, uz Booooomanje, dodaš još i šaka znak (možda si ih i vidjela u zraku dok se "fućkalo" :) )
    http://en.wikipedia.org/wiki/Shaka_sign
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Hjoj, Gordane i Anice, BRMC i PJ skupa mora da je bomba od koncerta.
    Taj kombo mogu samo usporedit s vremenima kad su PJ predgrupa bili The Black Keysi, Kings of Leon, My Morning Jacket.. dok su svi još bili mali :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    @Karlhajnc‌ : ni ja nemam ništa protiv da koristiš ono što sam napisao, jerbo stojim iza svake svoje riječi
    @masni‌ : doživljaj bi bio još potpuniji da su BRMC i PJ imali malo više interakcije i da smo ih gledali u nekoj dvorani ili na stadionu poput tršćanskog, ali i ovako će ostati trajni štambilj na sivoj kori
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    potato girlpotato girl Posts: 474
    elcielo said:

    potato, hej, gdje si na kraju bila na ovom touru? znam da si se nećkala oko amsterdama, ali to je očito otpalo kad te nismo vidjeli tamo :-/

    Nigdje. :) U planu su bili Amsterdam i Leeds, ali su nazalost otpali. Utjesila sam se kartom za The Who. :D

    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Offtopikić: frend mi na žalost ne može ići na Super Uho festival, pa ako netko treba jeftiniju kartu (mislim da su sad 290, a on bih valjda dao za 250 za koliko ih je i kupio) nek mi javi. Ima 2 komada. Daklem, za festival, ne za solo National dan prije.

    A kad već oftopičarim, kakav je plan za National 2.8., polazi tko iz ZG-a na dan koncerta?
    Čisto da provjerim opcije :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    ajd' da i ovdje oglasim: tražim kartu za the national 2.8. na tvrđavi 8->
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201


    Nigdje. :) U planu su bili Amsterdam i Leeds, ali su nazalost otpali. Utjesila sam se kartom za The Who. :D

    bravo! di ih gledas? vidim UK + Ireland datume... negdje sam ovih dana kraickom oka procitao da dolaze u Beč... zna netko nesto?

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    potato girlpotato girl Posts: 474
    siljo said:



    bravo! di ih gledas? vidim UK + Ireland datume... negdje sam ovih dana kraickom oka procitao da dolaze u Beč... zna netko nesto?

    U Glasgowu. I bas se veselim. :) Za Bec nisam nista cula, vidjela sam samo UK & Ireland datume. Drzim fige da dodaju jos koji koncert. :)

    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e samo da se pohvalimo da idemo i mi na The National! Ne na prekrasnoj tvrdjavi s Jadranom u pozadini, nego mi luzeri idemo na kraj grada u O2 Arenu u Londonu, ali eto, sretni smo da nam se povratak u Evropicu isplacuje i prije nego sto stignemo. Zivjela Europica!
    Pretpostavljamo da necete dolaziti jer cete ih vjerojatno svi sada vidjeti u Domovini, ali da, to bi bio trenutak u kojem se ocekuje da dodjete. :) Zasad ce mi doci frendica iz Beograda na The National, a vi ostali idemo, do your homework, pogledajte malo kakvih koncerata ima u Londonu od listopada nadalje pa se vidimo, ne?
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Eh, Pajići sretnici :D Svejedno ne bih mijenjao tvrđavu za London. Barem kad je The National u pitanju. Predložio sam odlazak na The Who, ali sam glatko odbijen. :((
    Inače, BRMC u Madridu je bio toliko dobar da je _annie_ rekla da odsad idemo samo na BRMC. :-??
    Mislim, ići ćemo i na PJ, ali samo kad sviraju po dvoranama za par tisuća ljudi :D
    Pajići, dolazimo kad BRMC dođe u UK!
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Još jednom podsjećam na okupljanje 23.7. predvečer u Samoboru. Nadam se da ćemo se skupiti u respektabilnom broju
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Čisto informativno pitanje, jel možda netko od vas pikira koncert Joss Stone (1.8. u Puli)?
    Ja sve ozbiljnije razmišljam o tome da u petak nakon posla zapičim za Pulu, pa ako je još netko zainteresiran... :)
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    killroykillroy Posts: 739
    SAMCRO said:

    Još jednom podsjećam na okupljanje 23.7. predvečer u Samoboru. Nadam se da ćemo se skupiti u respektabilnom broju

    Ooo, super super! :)

  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Toliko smo neaktivni da smo pali na drugu stranu, a to je nedopustivo :D Još nemamo točno vrijeme okupljanja u srijedu, ali Bakara i nkdz su se već najavili za cca 17.30 pa ćemo to uzeti kao okvirni početak. Čekamo prognozu pa ćemo ovisno o Vakuli procijeniti što nam je najpametnije za činiti. Voila! Sad skoro isto znate što ste znali i prije, ali smo opet na prvoj stranici. ;)
    A nitko niš o Edvardu, otvorenom pismu i nastupu u Portugalu... Setlista djeluje prehebeno.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    killroykillroy Posts: 739
    killroy said:

    SAMCRO said:

    Još jednom podsjećam na okupljanje 23.7. predvečer u Samoboru. Nadam se da ćemo se skupiti u respektabilnom broju

    Ooo, super super! :)
    Kad me nece onda stvarno nece. Iskrsnuo mi je put u srijedu neplanirano, koji na zalost ne mogu odgoditi. :( Dobar provod svima koji ce bit na meetupu!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited July 2014
    killroy said:

    killroy said:

    SAMCRO said:

    Još jednom podsjećam na okupljanje 23.7. predvečer u Samoboru. Nadam se da ćemo se skupiti u respektabilnom broju

    Ooo, super super! :)
    Kad me nece onda stvarno nece. Iskrsnuo mi je put u srijedu neplanirano, koji na zalost ne mogu odgoditi. :( Dobar provod svima koji ce bit na meetupu!
    Baš šteta! Nadam se da nisu svi pobjegli na more i da će nas biti. Hvala na lijepim željama. Vidimo se nekom drugom prilikom.
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja planiram doći ;)
    jel' bi to bilo kod vas ili u vašem gradu?
  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82
    Mi smo jedni od tih sto su pobjegli na more pa necemo moci doci na meet up...nažalost...bas bi nam bilo drago družit se s vama i prisjecat se koncerata i smisljat planove za next tour ;)
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Eddieve setliste rokaju žešće..
    Mamicu mu, mogao je on solo odradit u rupi između Trsta i Beča..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Dobro je, postali smo aktivniji. Evo nekoliko obavijesti.
    Prvo: kreirao sam na WhatsUp grupu Zagreb Remembers i dodao one čije sam brojeve imao. Ako želite da vas dodam, pošaljite mi svoj broj u PM.
    Drugo: sutrašnji meet.
    Okupljamo se kod nas doma (D. Domjanića 13). Kad dođete dobro ste došli. Ako nam vrijeme dopusti, u plan je uključena šetnja Samoborom, izjedanje kremšinita i ostale znamenitosti...
    Računam da će prvi gosti stizati oko 17.30. Ako dolazite poslije 19.00 bilo bi dobro da nazovete da provjerite jesmo li se zaputili prema gradu ili smo na spomenutoj kućnoj adresi. Ako sam što zaboravio reći, vičite!
    I bez donošenja ičega, osim sebe samih! Da vam slučajno ne bi palo napamet...
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    a smijemo donijet članove obitelji :D:\">
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    elcielo said:

    a smijemo donijet članove obitelji :D:\">

    [-X
    :):)) :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    GerpuGerpu Posts: 18
    a di ste na fejsu? il je to zatvorena grupa :p malo je teze pratit forum, a nisam sam, ima nas jos, jos, jos, koji bi vam se ukrpali :D
    ...the in between is mine...
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    edited July 2014
    Zao mi je sto nisam potegla do vas gore, vjerujem da vam je bilo super. Al bit ce jos prilike, nadam se :)
    Imam par vijesti i obavijesti... Prvo, tko ne zna, a da se i tu pohvalim nakon fejsa i ljudima uzivo: Dobila sam posao! Pravi pravcati posao na neodredjeno! Potpisala sam ugovor i trenutno sam zapravo na birou jer mi ugovor krece od 01.9. Al eto, zivjelo ljeto (kojeg malo ima, malo nema), ja uzivam i pocinjem "za ozbac" raditi u 9.mj. :D
    Drugo, the National u Sibeniku. Masni je navodno sredio karte za 1.8., hvala mu na tome i Gabrovcima koji su uskocili isto sa savjetima i kupovanjem pa je Masni morao na kraju itd itd. Nego, ja bih dosla petak i subotu vjerojatno i nedjelju bih doma tako da ne idem na festival i onaj treci koncert the Nationala koji je, da 3.8. :D A imam kartu za festival pa ako netko zeli il znate da nekome treba, ja prodajem!
    Isto tako ekipa koja ide dole, Gabrovci, Edita i Ranko, gdje ste smjesteni? ja cu probat neki hostel naci ako nije sve bukirano vec... malo kasno palim, a zapravo mi se planovi stalno mijenjaju pa bolje da nisan nis bukirala prije... I nemam blage dal cu autom zapalit, busom ili cu trazit neki sherani prijevoz... Ca vi govorite? Hvala na savjetima. Ovo nije PJ tako da je sve last minute :D

    E da, jos nesto...malo sam ogranicena internetom tj.gigabajtima po ljeti pa ne pratim sva videa, rasprave, forum nit goods. Molim poster frikove (Niko, Ranko.. :D) da me obavijeste ako bude onaj MLB poster isao u prodaju preko 10c. Hvala! To mi je bitno, ostalo vise manje...ionako sam (zasad) jobless i bez para. :D
    Post edited by cropdustress on
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Sto se nas tice, isto idemo u sibenik na prva dva. Klara ce biti kod Omisa, a vodit cemo je na prvi koncert, pa nam je namjera dvije noci prenociti tamo (cetvrtak i petak), a nakon drugog koncerta vjerojatno voziti kuci ili mozda ipak negdje spavati. To jos nismo ziher. Ne moramo zuriti kuci jer je nedjelja :)
    Uglavnom, zasad ne planiramo spavanje u Sibeniku...
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Gerpu said:

    a di ste na fejsu? il je to zatvorena grupa :p malo je teze pratit forum, a nisam sam, ima nas jos, jos, jos, koji bi vam se ukrpali :D

    Za FB bi trebali bit zaduženi oni koji se njime služe, ali grupu kreirali još nisu, pa vam je forum jedini izvor informacija. Imamo od neki dan grupu na WhatsAppu, ali u njoj su uključeni samo oni čije mob brojeve imam. A i ne služe se baš svi tom aplikacijom. Dakle, najbolje je što češće baciti pogled na forum ili natjerati nekog s FB profilom da kreira grupu. :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
Sign In or Register to comment.