Options

Pearl Jam in Zagreb!

1844845847849850860

Comments

  • Options
    ParadajzarParadajzar Posts: 435
    SAMCRO said:

    Oslo fenomenalno izgleda;)

    Ide li netko u MK, pa da ima visak 10c kartu?

    Idemo annie i ja, ali smo kupovali karte preko Ticketmastera i dolazimo tek na dan koncerta, tako da će bit napeto. Ti ideš?
    Tražim kartu...super bi bila 10C...i onda moram srediti logistički avion/spavanje/posao....ali ako dobijem kartu, onda dolazim:))

    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Bolesna setlista u Oslu.. In Hiding, Sad, Light Years, Garden, Strangest Tribe, LBC..
    bo-les-no
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Svi šize zbog Strangest tribe a ja šizim zbog SATAN'S BED muthafucker

    ~X(

    naj jebenija set lista do sad a i poster bogami je mrak.
    thanks Igore na shopingu ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    etaeta Posts: 57
    Ovaj Oslo je totalno sick...Rhys Cooper je genijalac, već imam 4 njegova postera, morat ću i ovog nabavit. Da dobijem na lotu pokupovala bi mu sve one Game of thrones banners.
    Setlista je mrak...hard to imagine, last kiss (priželjkivala sam ju u Berlinu), in hiding, garden, love boat captain, satan's bed i naravno strangest tribe :)

    Baš su super raspoloženi na ovoj turneji. Meni je bilo odlično i u Beču i Berlinu. U Beču bilo baš pakleno vruće, baš mi je drago da su svirali wishlist, footsteps, brain of J., fuckin' up, indifference, smile, rain, rats, ma cijela setlista odlična. Neznam kak je vama, ali mene onaj intro, početak kako god u porch toliko raspameti svaki put \:D/

    Berlin i Wuhlheide su stvarno posebni. Prvi puta sam bila tamo i fenomenalno je mjesto za koncerte. Piješ pivu, jedeš perece, pričaš sa ljudima iz cijelog svijeta :)
    Immortality mi je posebno drag u Berlinu, jako sam sretna jer sam prvi puta čula crazy mary i naravno hold on koju nisam ni u snu zamišljala da bi ju mogli svirat ^:)^

    Ljudi uživajte na ostalim koncertima, meni se teško vratiti u realnost, post tour blues is on 8-|
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    eta said:

    Baš su super raspoloženi na ovoj turneji. Meni je bilo odlično i u Beču i Berlinu.

    Draga Eta, ne znam zašto nam se nisi javila. Ili jesi? Ja ne znam da jesi. Mislim da nije bilo teško raspoznati gomilu Munja majica u hrpi. Moglo ti je bit još bolje da si bila s nama :D
    Ne znam kako se moglo dogodit da te Sid nije skužila. Izgleda da su i njeni Kroatoreceptori s godinama oslabili :lol:
    I mi smo svi uživali koliko god nas je bilo. A bilo nas je. Malo više u Beču, malo manje u Berlinu, ali nastavljamo imati predstavnike gotovo na svim koncertima ove turneje. Mislim da samo Gdyna i Leeds zasad nisu pokriveni. =D>
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    ParadajzarParadajzar Posts: 435

    SAMCRO said:

    Oslo fenomenalno izgleda;)

    Ide li netko u MK, pa da ima visak 10c kartu?

    Idemo annie i ja, ali smo kupovali karte preko Ticketmastera i dolazimo tek na dan koncerta, tako da će bit napeto. Ti ideš?
    Tražim kartu...super bi bila 10C...i onda moram srediti logistički avion/spavanje/posao....ali ako dobijem kartu, onda dolazim:))

    Hello...evo izgleda idem u MK....nadam se ds se vidimo tamo....onda u subotu jos na hyde park na neil young i the national;))

    Yeah;)
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Options
    ParadajzarParadajzar Posts: 435
    Hahah, trebao sam quotati samcro, a ono sam sebe;)))
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201


    Hello...evo izgleda idem u MK....nadam se ds se vidimo tamo....onda u subotu jos na hyde park na neil young i the national;))
    Yeah;)

    pizda... :-*
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    SAMCRO said:

    Mislim da samo Gdyna i Leeds zasad nisu pokriveni. =D>

    Think again ;-) Ne bi znala za Gdyniju, ali izvjesno je da će u Leedsu bit barem jedna munjica.

    Inače, ne javljah se jer sam bila strašno zbedirana usljed činjenice da nisam ni na jednom od najfenomenalnijih koncerata ikad, ali s približavanjem Werchtera, raste i razina mog dobrog raspoloženja :D Najavljeni su za 22h pa do 01 a.m. što znači da se mogu nadat full showu, a budući da je to tek treći mi koncert, štagod bude na setlisti super će bit :-) :-)

    Inače, nitko ne komentira ove bizarnosti koje se događaju, kaj sam ja jedina baba koju to zanima/oduševljava/nasmijava? Ono, sviraju Let it go iz Disneya (na veliko oduševljenje moje prvorođene), onda piju vino iz tenisica.. what's next?
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    @DandelionSeed‌ : Moja najdublja isprika. No, to me čini još ponosnijim. Ostaje nam samo da nekog pošaljemo i u Gdynu. Ima dobrovoljaca? :))
    Javljam se s updateom igrice koja se nakon Skandinavije pretvorila u dvoboj Grudica (11 bodova) i Bakare (10 bodova). Grudice su na domaćem terenu pokazale snagu i s 4 (u)boda opet zasjele na vrh. :D
    Dirty Frankk je ili zaboravio da je prognozirao samo za onaj dio na kojem je bio, dakle zaključno s Berlinom, ili se namjerno isključio iz utrke :D
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JCKXorwVcN4f3Ny4rSvUxgEYF1vJC1y0DwbwqWRv7bE/edit?usp=sharing
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449


    Hello...evo izgleda idem u MK....nadam se ds se vidimo tamo....onda u subotu jos na hyde park na neil young i the national;))
    Yeah;)

    Dobar raspored! I ja se nadam da se vidimo. Možeš nam pričuvat mjesto na railu. :D
    Šteta što mi imamo već 12.7. kartu za dalje (Madrid) gdje ćemo gledati BRMC solo, jer bi i mi inače ostali na Uncle Neilu i Nacijonalcima. Dolaziš na The National u Šibenik? Ako da, onda se i tamo vidimo ;)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    ParadajzarParadajzar Posts: 435
    SAMCRO said:


    Hello...evo izgleda idem u MK....nadam se ds se vidimo tamo....onda u subotu jos na hyde park na neil young i the national;))
    Yeah;)

    Dobar raspored! I ja se nadam da se vidimo. Možeš nam pričuvat mjesto na railu. :D
    Šteta što mi imamo već 12.7. kartu za dalje (Madrid) gdje ćemo gledati BRMC solo, jer bi i mi inače ostali na Uncle Neilu i Nacijonalcima. Dolaziš na The National u Šibenik? Ako da, onda se i tamo vidimo ;)
    Uf...ne znam ako sam ja za rail:) Ali trebamo se nači nekako da nas bude što više između svih 65K:)) A u Šibenik ne dolazim...ne ove godine;) nadam se na neki surprise Neil Young u MK na PJ, ili Eddie u Hyde Parku na Neilu:))
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    bila prošli tjedan na moru (otišla ravno iz trsta u dalmaciju), i bila potpuno nesvjesna svih setlista i čudesa.
    i bolje, za moje mentalno zdravlje ;;)
    bilo mi je fantastično na mini turneji, i žao mi je da opet nemam grupnu fotku s vama, jer sam u trstu bila na tribinama, a vi na travnjaku :((

    poseban pozdrav grudicama, odvalila sam na video, isprva sam pomislila da je neki random s jutjuba, kad ono, to oni :))
  • Options
    GerpuGerpu Posts: 18
    još nisam skroz došao k sebi, a i nije me euforija pustila.. amsterdam je bio uvod, eddie nije bio skroz svoj, koncert jeben, publika li la.. onda morao čekat do beča, nisam bio optimist oko publike, a kad ono, ufff.. još se ježim od setliste i cijele atmosfere.. nakon tog bez spavanja, put u berlin, tam jebada za nać taj wuhlheide jer je cijeli grad gradilište i nakon doslovno četiri sata lutanja našli :D pred stejdžom spavao na nogama i gubio se već polako, a onda počeo koncert, prvo me malo iziritiralo kaj se gro ekipe s tribina ubacilo dole, al kasnije sam se ufurao i go with the flow :D najluđa publika, opet brutalna set lista, atmosfera, sve, razbudilo me u sekundi.. al beč mi je ipak numero uno po svem, amsterdam 1 mi imao najbolju setlistu, a berlin najluđu publiku i najbolje mjesto za održat koncert.. nemrem prežalit kaj sam se trsta odrekao i prodao karte..

    i moram spomenut da je eddie bio prelud i u beču i berlinu, penjanje, skakanje, trčanje.. mladić :D
    ...the in between is mine...
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Malo sam se pozabavio statistikom na
    www.livefootsteps.org
    (hvala Anica)

    I rezultati mog dugo godišnjeg praćenja najdražeg nam benda izgleda ovako:
    SONG COUNT: 867
    SHOWS COUNT: 29
    AVERAGE SONGS PLAYED: 30
    DIFFERENT SONGS PLAYED: 177

    Fale mi na listi bez Lost Dogs-a 14 pjesama:
    Vitalogy - Satan's Bed

    No Code - Around The Bend

    Binaural - Evacuation, Parting Ways, Rival

    Riot Act - Cropduster, Get Right, Ghost, Help Help

    Backspacer - GSMF, Force Of Nature

    Lightning Bolt - My Father Son, Let The Record Play, Future Days






    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Crazy Mary :(( Strangest Tribe :(( You Are...Sleigt of a hand
    No bez obzira na propušteno, meni je bilo prezakon, i svi koncerti svaki na svoj način i druženje i putovanje i you guys <3

    bajdvej, friend traži zagrebački bootleg pa molim jednu dobru dušicu koja mi je voljna to poslati, E i gdje bi se mogao nabaviti taj poster?
  • Options
    Mda, prognoza za subotu je kiša. Kao što sam i predvidjela. Al nema veze, za njih ću i pokisnut, i zablatit se i sve :x

    Sutra idem kupit čizme i kabanicu. Bože, šta je meni ovo trebalo? :-D
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201

    Mda, prognoza za subotu je kiša. Kao što sam i predvidjela. Al nema veze, za njih ću i pokisnut, i zablatit se i sve :x

    Sutra idem kupit čizme i kabanicu. Bože, šta je meni ovo trebalo? :-D

    :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Karlhajnc said:

    Crazy Mary :(( Strangest Tribe :(( You Are...Sleigt of a hand
    No bez obzira na propušteno, meni je bilo prezakon, i svi koncerti svaki na svoj način i druženje i putovanje i you guys <3
    </p>

    i meni je ova turneja bila mrak... najbolja nakon 2006. ... ok, u rangu sa 2000. koja mi je bila prva :)
    AMS odradio sa "našom" ekipom... U Trst krenuo sa frendom, na kraju bili sa "našom" ekipom i još jednom ekipicom sa strane...
    Beč odradio sa druga dva frenda, ali opet bio sa svima...
    vidio hrpu dragih ljudi, sa ostalima više srece drugi put... zato imamo 2015., ne? :-)

    baš imam neki dobar feeling nakon ovogodišnje priče... :-)

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    siljo said:

    Karlhajnc said:

    Crazy Mary :(( Strangest Tribe :(( You Are...Sleigt of a hand
    No bez obzira na propušteno, meni je bilo prezakon, i svi koncerti svaki na svoj način i druženje i putovanje i you guys <3
    </p>

    i meni je ova turneja bila mrak... najbolja nakon 2006. ... ok, u rangu sa 2000. koja mi je bila prva :)
    AMS odradio sa "našom" ekipom... U Trst krenuo sa frendom, na kraju bili sa "našom" ekipom i još jednom ekipicom sa strane...
    Beč odradio sa druga dva frenda, ali opet bio sa svima...
    vidio hrpu dragih ljudi, sa ostalima više srece drugi put... zato imamo 2015., ne? :-)

    baš imam neki dobar feeling nakon ovogodišnje priče... :-)

    Nekako mi je teško predočit si turneju i sljedeće godine, ali iz tvojih prstiju u božje oči. Koje god godine da bude, bilo 2015. ili 2016., za sljedeću Euro turneju bi stvarno trebali organizirat road trip. Mislim da je ovakav raspored koncerata kao što je bio ove godine bila idealna prilika za odradit turu Amsterdam - Milano - Trst - Beč - Berlin. Kombi, nekoliko automobila, nekoliko kombija... To bi tek bio pravi doživljaj. :D Uvjeren sam da mi to možemo organizirat, samo da se na vrijeme pokrenemo i posložimo. I sljedeći put definitivno uzimam kameru i snimam dokumentarac. :-B
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Dragi moji pučani,
    objavljujem da ćemo se nalaziti 9. srpnja AD 2014. kako bismo po posljednji put u ovoj turi ispratili predsjedništvo u egzilu na dalek put Dole Ispod, prije nego što nam se povrate u susjedstvo.
    Slušam prijedloge za mjesto i vrijeme meetupa, a usput provjeravam koliko vas se misli pojavit na istom.
    Usput, ako kome treba još koja majica, javite mi se što prije, da ih probam napraviti do meeta pa vam ih tamo dam.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    BakaraBakara Posts: 37
    Ukoliko je ikako moguće zamolio bi da se ovaj meet održi u nekom drugom terminu, naime 9. idem u Beč na konc AiC:-)
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Nažalost, predsjedništvo u egzilu ne može nijedan drugi dan nego samo 9. 7. (na 13. godišnjicu Ivaniševićevog trijumfa u Wimbledonu) :D
    @Bakara‌ : mislit ćemo na tebe, a misli i ti na nas ;)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    meni paše što kasnije, po mogućnosti iza 21h, jer radim.
    ali, nije bed i da se ranije nađete pa zaružite a ja vam se onda pridružim ;)
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    btw, kad si spomenuo Ivaniševića, sinoć sam gledao dokumentarac i scena kad izlazi na teren a muzika Chloe Dancer...naježio sam se kao da sam dokumentarac nije bio dovoljan ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201

    btw, kad si spomenuo Ivaniševića, sinoć sam gledao dokumentarac i scena kad izlazi na teren a muzika Chloe Dancer...naježio sam se kao da sam dokumentarac nije bio dovoljan ;-)

    to nije slucajno... covjek koji je napravio taj dokumentarac je PJ fan... bio je sad u Trstu i Beču :-)
    ja sam taj dan diplomirao (ali toga nema u dokumentarcu) :D

    za SRI visim.. kad sve dogovorite, probam se usvirati, ali za sada nula bodova pa ovim putem mašem predsjedništvu uz pjesmu Come Back (tamo negdje oko listopada) :-h
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    IS185060IS185060 Split, Croatia Posts: 3
    Nadam se da za pozdrave i dobre želje nikada nije kasno.
    Puno pozdrava ekipi ZAGREB REMEMBERS s koncerta u Berlinu. Poseban pozdrav curi plave kose s HR zastavom ^:)^ Bilo vas je super vidjeti s druge strane tribina.

    Ekipa iz Splita (sa Stoneove strane)!

    P.S. Ako tko od PJ ekipe dolazi u Split obavezno se javite za piće na Rivi! ~O)
    i32v.jpg
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hello ekipi iz Splita!!
    Cura plave kose sa HR zastavom je naša legenda Ana, vođa puta još od 2006/7 g.
    Bilo je lijepo vidjeti i vas s druge strane :-h

    Nego je ste li vi ST ekipa koju smo sreli u Berlinu poslije koncerta g. ???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Nitko se ne izjašnjava glede meeta osim časnih iznimaka. Kako vam zvuči srijeda, 7 pm, u Vintageu, s obzirom da smo od tamo krenuli na turneju. ;)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    I am in za meet :-)
Sign In or Register to comment.