Options

Pearl Jam in Zagreb!

1850851853855856860

Comments

  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    hej svi!
    pa velke čestitke domagoju, ljubici i tesi!! :D fakat naajs ime :)
    nisam ziher da ću stići sutra na meetup jer imam već neke dogovore od prije :/ al probat ću ;) malo sam puf-pant zadnjih dana. ak dođem onda iza 20:00...
    jel to bivši spunk il još ima i spunka? niš više ne znam kud se izlazi i to :)
    super su svi vikinzi to si moram nabavit :) i jacka i marka isto nadam se da ću uspjet ulovit, ima još malo vremena za zorganizirat
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Ja sam za ranije okupljanje - bit cu u Zg pa nek javi tko treba prijevoz ili nesto.
    @nkdz javim se porukom :)
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    edited October 2014
    @kilroy, weeeee, cari roditeljstva!
    Uzivajte u njima!
    Post edited by _annie_ on
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    killroy said:

    Hvala na obavijesti. Mozda uspijem doci na sat vremena mada cisto sumnjam. Ljubica i ja smo postali roditelji prije 10tak dana, a mala Tesa nam planira svaki trenutak :) Novi pj fan in the making... :)

    čestitanac za mali rođendanac! :-)

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    nemam još pojma hoću li i kad ću doći, _annie_, javim ti se na mob.
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    killroy said:

    Hvala na obavijesti. Mozda uspijem doci na sat vremena mada cisto sumnjam. Ljubica i ja smo postali roditelji prije 10tak dana, a mala Tesa nam planira svaki trenutak :) Novi pj fan in the making... :)

    Čestitke na velikom događaju, kojima se pridružuje i došljak iz Kanade, gospodin Smeđi. :D
    Najbolje je kad odgoj počne od najmanjih nogu. :-bd
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    killroykillroy Posts: 739
    Hvala svima puno na cestitkama (thanks Tyler :) )! Zao mi je sta vam se ipak nisam mogao prIdruziti, sigurno je bilo zabavno na ovaj put internacionalnom meetupu. :)
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    SAMCRO said:

    Rob je Radio Rob koji je bio i u Hrvatskoj ove godine, a Sid i Ana G su ga zabavljale. :D

    Kako to zvuci... krivo! :D:D

    @Dandelion, spominjala mi je Sid mogućnosti nekakvih druženja i baš mi krivo šta se nisu izostvarivala... Ček, jesi ti inace na Krku il je samo ljeto bilo u pitanju? Nisam u toku s ovim forumom... mjesecima... :facepalm: :-)
    Evil Little Goat
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Ana2112 said:

    SAMCRO said:

    Rob je Radio Rob koji je bio i u Hrvatskoj ove godine, a Sid i Ana G su ga zabavljale. :D

    Kako to zvuci... krivo! :D:D
    :D:D:D

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    djeco!
    imam kartu viška za Jack White, Gasometer, Beč, 11.11., UTO, 400kn...

    vičite ako nekoga zanima...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Ana2112 said:



    @Dandelion, spominjala mi je Sid mogućnosti nekakvih druženja i baš mi krivo šta se nisu izostvarivala... Ček, jesi ti inace na Krku il je samo ljeto bilo u pitanju? Nisam u toku s ovim forumom... mjesecima... :facepalm: :-)

    Krk mi je samo ljetna rezidencija :-D Inače sam u trulom inostranstvu - živim i radim u Luksemburgu (odnosno kako bi elcielo rekla Deluxu - to mi se jako sviđa:-))
    A ovo sam ljeto baš bila leteća - preko tjedna na poslu, za vikende na moru, tako da mi se bilo malo teže izorganizirati. Iduće ljeto će, nadam se, biti bolje pa ćemo se valjda negdje uhvatiti! Ili ako dođete prije toga u ovaj egzotični dio univerzuma - Benelux je divan u ovo doba godine - ko Indija u vrijeme monsuna :-D

    Inače, kad sam već kod egzotike, nestrpljivo iščekujem kad će se pojaviti neka konkretna informacija o planovima za 2015. Izgleda da se kuha nekakva Južna Amerika u proljeće i sad se strašno na to nabrijavam! Bit ću tako razočarana ako izostana službena objava južnoameričke turneje, jer se već vidim za Uskrs u Argentini :-D
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Čestitke domagoooj! :)

    Ljudi, imam 2 karte viška za Future Islands u subotu. Na žalost, ne mogu nikako ići, a jaako sam se veselio tom koncertu. Piknuo sam ih za početnih 65kn i ne planiram zaraditi na njima :D
    Za vas i jeftinije :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    edited October 2014
    Nastavit ću i ja u ovom oglasnom tonu:
    Prodajem svoje karte za:
    edit: ošlo sve :)

    Kao i kod masnog, za vas i jeftinije, samo da ih se riješim. :)
    Post edited by nkdz on
  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    edited October 2014
    wow, wow, wow pa jedva nas našla!! Sam da s vama podijelim da sam se odmah prijavila za "a pair of our new enamel camp mugs" jer su mi divneee :)http://pearljam.com/contest
    Post edited by shela on
  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    edited October 2014
    Btw - bila u briselu prošli tjedan na nekoj konferenciji i odsjela u nekom fora B&B-u - i koji cd između ukupno tri cd-a stoji pored cd playera u sobi?? (nije bilo tv-a u sobi) - Into-the-wild :D
    (druga dva su bila George Gershwin (u biti totalno kul kao neka pozadinska mjuza, to stalno čujem u Bruxu) i Joe Cocker :)
    super su mi sve te raznovrsne kombinacije mjuze koju pj frikovi slušaju "u slobodno vrijeme" ;)
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    shela said:

    wow, wow, wow pa jedva nas našla!! Sam da s vama podijelim da sam se odmah prijavila za "a pair of our new enamel camp mugs" jer su mi divneee :)http://pearljam.com/contest

    Iva: Kaj si me sad nasmijala! To je totalno selerovski da su ti predivne te salice. Evo i mi smo se prijavili pa ako ih dobijemo bumo ti ih re-giftali za Zicbo. :)

    Osim toga, pozdrav iz londonskog studija. Zasad smo jos zatrpani s inicijalnim snalazenjem i setupiranjem zivota u novom gradu, ali prvi dojmovi su naravno presuper. Kao prvo se odmah vidi da smo nazad u Europici (npr. nakon tri godine smo opet nasli mandarine, Australci briju samo na klementine, fuj....dakle neke male radosti su tu), a kao drugo je grad ogroman i preraznolik i prepresvega ima u njemu. Tak' da skroz fora! Kad se snadjemo i nadjemo stan onda se fino krenite predbiljezavati za dolaske. :) Molimo unaprijed uracunajte da ce za veca dogadjanja na snazi biti first come first served princip. ;)

    Osim toga bi mogli vidjeti da si utefterite u kalendare neki meet-up tamo negdje 21.12., moze negdje u Samoboru (hint, hint, kremsnite), bude nam predsjednicki par mogao preporuciti lokaciju koja je dosta blizu i kremsnita i nekog cool mjesta za picence (a da moze i ekipa s potomcima tamo brijati i da potomci mogu jurcat okolo npr.). Recimo dakle 21.12. predvecer. Mere?
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Konačno malo akcije na ovom forumu! Juhu za šalice, za dobru mjuzu u Brislu, za Pajiće i njihov povratak na stari kontinent (iako baš i nisu na kontinentu :D ). Mi se vidimo pred kraj 11. mjeseca u Londri, a za 21.12. bumo nekaj zorganizirali. Se razme, ne.
    Nego, 18.10. Pearl Jam u Saxu. Tko će biti tamo?
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    Iva: di se vidimo pred kraj 11. mjeseca u Londri? Pa mi to ni ne znamo. Weeeheee!
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    edited October 2014
    Iva: ooops, ne znam sad pobrisati ovaj post...sorry, ponijelo me :D
    Post edited by pajo on
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    edited October 2014
    Joooj čestike na malon princezi :x
    Iva i Pajo Welcome back u Europu >:D<
    Nego, 18.10. Pearl Jam u Saxu. Tko će biti tamo?
    Samo ako se dogovori neko druženje. Hoće li? :D
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Zasad ziher dolaze bakara, nkdz, ana2112 i nas dvoje. Dvije Ane iz Zg su ranije rekle da ce doci, ali ne znam jesu li se predomisile. I mislila sam da dolazite i vas dvije :) Ne znam je li gg kontaktirao jos nekog, doduse...
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Odlično :-) a imamo li neko vrijeme okvirno?
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    ehej, sad malo checkiram i ispada da su Replica i Jeremy... isti band? kaj, prvo sviraju autorske pa onda tribute to PJ ili? kakav je redoslijed? ajmo vi koji ste ih vec pohodili :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    U Ri su svirali PJ tribute koji su prekidali, ako se dobro sjećam, u dva navrata i odsvirali cca 5 autorskih pjesama.
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Za sutra su najavili prvo set Replice, a onda puni set PJ. Ne traje 3 sata, doduse, ali je oko 2 ziher :)
    Replica bi trebala krenuti oko 22.
    Da ciljamo tako nekako se i skupiti?
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Meni paše takav plan. :)
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja rekla da ću doći, ali javim vam još.
    radim cijeli vikend, plus cure su mi bolesne, i ne znam hoću li moći izdržati vikend s tulumarenjem 8-|
  • Options
    Heeeej ljudi, svratih da vas pozdravim! Čestitike na prinovi! Ivi i Paji na privikavanju na novu sredinu ;-) Ja se evo, otkad je počela američka turneja, gotovo svake večeri hranim snimkama s kocerata i gorko-slatko patim :(( Zasad mi je ovaj Memphis top topova, i setlista i atmosfera, ma fantastično nešto....(Wash recimo mi je tako mističan i baš paše u ovo gloomy vrijeme). Sigurno bi mi ublažilo patnje druškanje s vama u subotu ali sam u svatovima...nekom drugom prilikom...nastavite obaviještavati kad se i gdje što dobroga događa...
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    niš' od mene večeras. uživajte!
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Uff, dugo me nije bilo vidim ima dosta dobrih vijesti;
    Čestitke Domagoju i Ljubici i maloj Tesi. I meni je Tesa super ime :-bd
    Pozdrav Ivi i Mariju na novom početku...to je uvijek uzbudljio. Ja da mogu selio bi svake 2 godine negdje :(
    Turneju malo popratim, napeto mi je čekati postere i ako nisu ovu turneju nešto spetakularni.
    Lincon je cool,Menphis Klausen sam jedino kupio za sada a ostale čekam 10c sale.
    Moline je isto dobar a da ne govorim No Code set listu. Drugi put samo da su to napravili, cijeli album u komadu odsvirali...fora!

    Inače vrijeme je još suer u DBK , jučer još jedno kupanje :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.