Options

Pearl Jam in Zagreb!

1848849851853854860

Comments

  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    kako je bilo na meetupu? tko je bio sve?
    nažalost, mene je viroza spriječila, u zadnji čas :(

    i ja isto idem na the national, prva dva dana :x
    prvi dan planiram privatni izlazak s mužem, hehehe, nemamo često priliku izaći udvoje, a drugi dan sama, tj. s vama :D
    isto pojma nemam di ćemo spavati, tražimo nešto oko vodica, srime, ipak vodimo i djecu (a bome i bejbisitere) sa sobom :)

    crop, bravo za posao =D>
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    elcielo said:

    kako je bilo na meetupu? tko je bio sve?
    nažalost, mene je viroza spriječila, u zadnji čas :(

    i ja isto idem na the national, prva dva dana :x
    prvi dan planiram privatni izlazak s mužem, hehehe, nemamo često priliku izaći udvoje, a drugi dan sama, tj. s vama :D
    isto pojma nemam di ćemo spavati, tražimo nešto oko vodica, srime, ipak vodimo i djecu (a bome i bejbisitere) sa sobom :)

    crop, bravo za posao =D>

    Šteta što se nismo okupili u većem broju, ali godišnji, službena putovanja i viroza su učinili svoje. Ugostili smo švedsko izaslanstvo, ali ni izbliza onako raskošno kako su to oni učinili prije dvije godine u Stockholmu. Za to je glavni krivac moje kulinarsko (ne)znanje i činjenica da je bio radni dan pa je kuharica imala druge poslove :D Isprika zbog toga.
    Osim Lejle i Igora bila je Aničina hostel ekipa iz Milana (Edita-Karlhajnc, Sanja-nije na forumu i Davor-Bakara), a malo kasnije nam se pridružio i Domagoj Jr. (nkdz). Svi koji su htjeli otišli su doma sa samoborskim kremšnitama. Provedosmo ugodnih cca 6 sati, a nadam se da ćemo sve uskoro moći ponoviti u većem broju. Lejla i Igor su, inače, bili na proputovanju od Ferrare, gdje su bili na Nationalu, prema Stockholmu. Naputovali se ljudi ovo ljeto, potegli autom iz Stockholma sve do Dubrovnika. Čak sam i ja čisti amater za njih, a izračunao sam da sam na ovoj turneji samo u autu prošao više od 4000 km. :))
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    ja sam u ŠIB samo na festivalu.. dolazimo u NED pa do SRI... davno rezervirali neki apartman u gradu pa nam se nije dalo mijenjati kad su najavljeni dodatni koncerti... ovo nam je ionako laganini, malo The Nationala, malo drugih stvari.. po inspiraciji, kako nam se da... ako ce netko biti i na festivalu, javite se...

    zao mi je za meetup, ali nisam mogao nikako...

    Sid, iskoristi ljeto pa navali od 01.09. :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    zagizagi Posts: 414
    napokon sam uhvatila malo vremena da vas citam! savrsenstvo.

    tko sve ide na ovaj dodani national? imam kartu za 2.8. pa bih naravno uzela i za 1.. jeste gledali kakve su im setliste i jel vuku istu na cijeloj turneji ili?
    planirate neko druzenje prije u sibeniku?
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Rekao Mate Škugor da su svirali 40% različite setliste svuda gdje su svirali tri koncerta zaredom. A tko će znat, ako on neće. :D
    Zasad se još nismo ništa dogovarali za okupljanje, ali kako će nas biti gomilica, onda smatram da je šibenski meet zagarantiran. \:D/
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Ja sam dolje na rođendanskom putovanju od 2.8.. Malo su me nacionalci zeznuli s dodatkom prvog koncerta na koji ne mogu ići, a pokupili su sav prijevoz iz ZG-a.. no dobro, snaći ćemo se valjda i za tu subotu.. ako znate nekoga da ide u subotu ZG-ŠI, dižem ruku :)

    vidimo se u subotu na tvrđavi, a neke onda i kasnije na festivalu do srijede :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Super sve ovo zvuci, super, super, al meni defititvno SuperUho otpada tako da ako nesto cujete, nekome treba karta, prodajem. A za NAtional ufff... Iako imam obje karte (recimo) :D sve mi se cini da moram ostati doma ovaj vikend... Zao mi je, al stvari se nekad ne posloze onako kako treba. Cinjenica da nisam nis isplanirala jos ocito isto ne pomaze, a mozda bas zato ni nisam jer eto, ispada da ne mogu isfurat 2 do 3 dana dole...
    Da li nekome trebaju karte? Masni, ti si za mene kupio onu za prvi dan, a Gabrovci imaju kartu za drugi. Ana Z., ti imas za oba dana? Zbrkica mala na kraju, al nadam se da ce se sve te karte moc nekome prodati uffff :( Pozdrav sa Sjevernog Kisnog Jadrana...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    zagizagi Posts: 414
    meni se jedan lega javio da bi samnom na koncert prvog, pa sam planirala sutra skociti za sibenik po 2 karte za 1.8. pa ako netko nemoze ici, javite do sutra pa kupim od vas
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Ne bojim se za solo koncerte Nationala, to ćete lako uvaljati.
    Veći je problem nakon ova 2 solo koncerta prodati festivalsku ulaznicu.
    Ali valjda će se i za to netko naći.
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Najprije Sid čestitke na poslu :-*
    Gabrovci, Edita i Ranko, gdje ste smjesteni?
    ja putujem iz Nina i vraćam se nakon koncerta.
    Na meet upu je bilo sjajno kako to samo može biti, bila mi je čast u poznati veselo švedsko izaslanstvo.

    E i imam viška ulaznicu za 02.08. Treba li nekome?
    I naravno da ne bi bilo loše otovoriti zatvorenu grupu na fejsu. @SAMCRO evo otvori profil samo da admistriraš grupu :-)
    I btw jesi vidio poruku za majce što su ljudi tražili?
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Karlhajnc said:


    I naravno da ne bi bilo loše otovoriti zatvorenu grupu na fejsu. @SAMCRO evo otvori profil samo da admistriraš grupu :-)

    Na ovo mogu samo ovako odgovoriti:
    youtu.be/bqMMsfEvrQk

    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    etaeta Posts: 57
    sutra ide snimka na PJ radiu iz Milana, propustila sam Amsterdam. Ako cete kupovati bootlege, nudim ja jedan free coupon code. Jedva cekam da ih cujem :)
    hvala na objasnjenju za saka pozdrav, uvijek sam se pitala sto im to znaci. pozdrav boom-u mi je uvijek super, pogotovo reakcija ljudi koji ne kuze, pa gledaju onak u cudu.
    e sad imam i ja jedno pitanje, ima grupa talijana koja na koncertima ima uvijek bijelu zastavu sa crvenim krizem i u svakom polju crno obojanu ljudsku glavu...sto im to predstavlja?
    dolazim na national samo u subotu i ponijet cu naocale da vas skuzim u gomili :-B
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited July 2014
    eta said:


    e sad imam i ja jedno pitanje, ima grupa talijana koja na koncertima ima uvijek bijelu zastavu sa crvenim krizem i u svakom polju crno obojanu ljudsku glavu...sto im to predstavlja?

    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/PJsardi_zpse17e2b8e.jpg


    imageFratelli Sardi photo PJsardi_zpse17e2b8e.jpg" />
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Misliš na ovu zastavu
    Zastava Sardenije, 4 mori Sardi. Oni su jako ponosni na to što su Sardi i često se vidi njihova zastava i ni jedna druga regija nema baš tako poznatu zastavu u Italiji kao oni.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Flag_of_Sardinia

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    etaeta Posts: 57
    upravo ta...hvala na objašnjenju, zanimljivo. uvijek se razmašu negdje ispred stage-a, super su
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Predlazem neki meetup sutra tokom dana, prije koncerta s obzirom da danas ili nismo svi u Sibeniku ili putujemo. Ja putujeeeeeeeem uskoro dole! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    edited August 2014
    Ja sutra putujeeem, popodne se smjestim u kamp i palim prema tvrđavi..
    najbolje da onaj tko prvi dođe gore javi ostalima gdje se smjestio, a mi ga tražimo :)
    jedna partija geocachinga, samo s ljudima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited August 2014
    Jučer je bili super, danas će bit genijalno! Oni koji su u WhatsApp grupi znaju, a evo i obavijesti za sve ostale:
    Tko se danas (subota, 2. 8 2014.) nađe u Šibeniku, namjerno ili slučajno, meet-up je u cca 17.30. Nađemo se kod katedrale. Šibenske. :D Can't wait!
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    ojla ojla!
    ponovno krasno druženje s PJ ekipom, ovoga puta povod je bio the national u šibeniku :x
    odlični koncerti, drugi je bio vrh, nevjerojatna lokacija :)
    neću uspoređivati s PJ, rijetki su bendovi koji setliste mijenjaju k'o čarape, što bi značilo, svaki dan druge :)
    no, mogu uspoređivati s njima samima, i reći da bih ja puno više alligatora, a da ne pričam o onim još starijim albumima. bilo bi sjajno čuti, npr. slipping husband.
    ipak, atmosfera je bila sjajna, ljubav benda i kroacije je opipljiva!
    bilo mi je drago družiti se s uvijek sjajno raspoloženim samoborcima, napokon popričati više od dvije rečenice sa sid :x , upoznati zagi, kao i misteriozne jammere iz splita, za koje se pričalo da postoje, ali ih skoro nitko nije vidio :D hvala im na fotkama!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    elcielo said:

    ojla ojla!
    ponovno krasno druženje s PJ ekipom, ovoga puta povod je bio the national u šibeniku :x
    odlični koncerti, drugi je bio vrh, nevjerojatna lokacija :)
    neću uspoređivati s PJ, rijetki su bendovi koji setliste mijenjaju k'o čarape, što bi značilo, svaki dan druge :)
    no, mogu uspoređivati s njima samima, i reći da bih ja puno više alligatora, a da ne pričam o onim još starijim albumima. bilo bi sjajno čuti, npr. slipping husband.
    ipak, atmosfera je bila sjajna, ljubav benda i kroacije je opipljiva!
    bilo mi je drago družiti se s uvijek sjajno raspoloženim samoborcima, napokon popričati više od dvije rečenice sa sid :x , upoznati zagi, kao i misteriozne jammere iz splita, za koje se pričalo da postoje, ali ih skoro nitko nije vidio :D hvala im na fotkama!

    Tko ne bi bio sjajno raspoložen kad si u takvom okruženju i s takvim ljudima. :D Sve izrečeno potpisujem, osim kaj se ne kužim baš u slipping husbanda. :))
    Čujem da se uživalo i u festivalskim danima. Tribalo bi to ponovit u još većem broju i možda uz Eddiejev solo nastup! Znam da nije realno, ali je realnije od PJ nastupa u takvom prostoru. Snove nam nitko ne može ukrasti.
    Gdje nam je sljedeće okupljanje? Idemo čoporativno u Beč na Nacijonalce? :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Jel netko poznaje ovog tipa ? :D
    image
    E pa vjerujem da znate Roka Lenija Ukića. Pitam jer me zanima je li ga itko vidio u Beču?
    image
    To je izjavio u intervjuu za Slobodnu. Već sam mu odavno želio darovati jednu našu PJ majicu, a sad ju je definitivno zaslužio. \m/
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Moram priznati da mi kao košarkaš nije bio pretjerano simpatičan, ali zato kad sam u nekim intervjuima pročitao koje bendove voli i vidio davno neku snimku kako improvizira na bubnjevima... Postao mi je puno draži. :)

    Sad sam ga još išao malo guglati pa sam naletio i na ovu snimku koju je nedavno postavio
    https://www.youtube.com/watch?v=9pda-GIuW3U

    Bravo, Roko! :D
    \m/
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Samo na brzinu da se javim. Duzna sam fotku zajednicku od subote, da da, Ana Z. ce me opet ospotat. A bit ce ovaj tjedan kad konacno sve fotke prebacim na komp.
    Mani je u Sibeniku bilo super. Koncert petak ok, dan putovanja pa malo umora i neka casual fan atmosfera, al zato je subota rasturila. Masni jos jednom, sretan rodjendan, mislim da si dobio najbolji poklon. Jako dobar koncert, atmosfera, setlista...sve. Slazem se s Anom Z. da treba vise starijih pjesama, ove novije su se ponavljale na oba koncerta, al ipak je to jos ta turneja pa ih promoviraju. No drago mi je da su u subotu dosta Boxera svirali :) Drago mi je bilo (skoro) sve vas opet vidjeti i druziti se. Vjerujem da je i ostatku ekipe koja je preuzela (Ranko i Masni) bilo u subotu i tokom festa odlicno.
    Odoh na more malo pa saljem fotke kad uzmognem. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    ma fantastično je bilo sve dane, neki su bendovi malo smorili, ali većina ih je razvalila tako da je ukupni dojam festivala pozitivan.. kad dodaš još i kupanac i blizinu grada, očekivani pogodak! :)

    za roka sam znao da je fan "naše" muzike i da udara bubnjeve poput starog (daleka obala), još da tako odradi i skorašnji basket, nitko sretniji od nas :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Da li je netko možda razmišljao o naručivanju kakvih hoodija sad kad su na 30% sniženju?
    Da podijelimo prekobarinu..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    @masni‌ : drago mi je da ste uživali na festivalu i da si dobio onakav rođendanski dar prije festivala. :D
    Kaj se hoodica tiče ja bih kupio jednu Klari, ali nisam vidio to sniženje o kojem pričaš. Ako ga ima, ja se javljam za podjelu troškova. Nadam se samo da nas neće zeznut naša carinska služba. :-SS
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    @SAMCRO‌
    masni misli na ovo: "Enter code 2014Hoodie to get 30% off any hoodie in the store (Including this cool "Swallowed" hoodie. Click here to check them out."
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    yes, na to mislim :) tih 30% pokrije taman originalnu poštarinu, ali ako se skupimo, uštedimo još nešto sitnoga :)

    also, da li je netko krenuo u pohode na euro bootlege? kako zvuče? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    checkirao sam hudije i nisam nasao nista bas jako uzbudljivo pa preskacem...

    glede bootlega, planiram kupiti Trst i Beč... nisam još ništa cuo, ali citam da zvuce jako dobro... cemo cujemo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja hoodie preskačem a za bootlege čekam da svi izađu i onda bi trebao uzeti
    Milano, Trst, Beč, Berlin, Oslo i Leeds.
    Inače ništa novoga na jugu :-h
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.