Options

Pearl Jam in Zagreb!

1849850852854855860

Comments

  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    edited August 2014
    Evo, kod nas ima nesto novo - uokvirili smo Vikinga i predivan je :x
    Pa hvala Grudama jos jednom, uz ovu ne bas sjajnu fotku s prikazom postera :)
    image
    Moja radna je isto dobila novi raspored - zanemarite kreativni nered i cinjenicu da muz nije bas idealno pozicionirao okvire (sredit cemo to) ;)
    image
    Post edited by _annie_ on
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    :-bd cool
    Viking te gleda jednim okom ;)

    p.s.
    ali kako to da si izbacila PJ iz special red wall-a?? Kao da su ispali sa top liste hahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Ajme, Niko, pa tek sam sad to skuzila, lol :)
    Zapravo, lijevo od ova tri, na okomitom zidu, nalazi se onaj mali 10c s drvetom, ako se to smatra relevantnim ;)
    Nisu ispali s top liste, ali sad kad to kazes, dogodilo se jos nesto znakovito. Na svojoj sd kartici za auto sam vec preko 4 godine glazbu imala podijeljenu u 3 foldera - pj, domace i strano. A sada su 4, ne moram reci sto sam jos izdvojila u posebnu kategoriju :D
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    A komarac, koji je bio na red wallu, pravi drustvo onom leptirastom bicu tamo desno na kosom zidu :)
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Evo da ne padnemo na drugu stranicu.
    @masni : Kaj, jesmo onda za shopping hudica? I'm all in.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    edited August 2014
    Pitanje za vas iskusnije:
    pokušao sam jučer naručiti poster iz Osla, sve je (valjda) prošlo ok, ali na mail nisam dobio order confirmation, a status pod "My Order History" mi je - "pending".
    Je li to normalno ili je to neki znak da sam uspio zakasniti i vjerojatno izgubiti toliko željenog gospodina vikinga? :)

    edit: zanemarite, maloprije je ipak stigao mail (nakon 24 h) da je viking na putu. jeij. :D
    Post edited by nkdz on
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    nkdz said:


    zanemarite, maloprije je ipak stigao mail (nakon 24 h) da je viking na putu. jeij. :D

    Pravda je spora, ali dostižna :D
    Odličan izbor, kolega! Još da sam bio tamo i uživo čuo Strangest Tribe X_X
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options

    Ej, tko je od vas snimao najave za Tenclub Radio? Ajde, priznajte! :-)

    Naime, čini mi se da sam upravo čula Samcroa, a pred nešto vremena su pustili i neku curu iz Hrvatske, kao da je bila Cropdustress?
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Bome zatišje, nema oprosta! :)

    Tko danas dolazi na Editorse u Factory?
    Tko dođe, vidimo se!
    Jubilarni 5. koncert..

    Na 101ici gostuju od 11h..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    masni said:


    Tko danas dolazi na Editorse u Factory?
    Tko dođe, vidimo se!
    Jubilarni 5. koncert..

    ja dođem... meni jubilarni 4. :-)

    masni, jesmo mi ono bili zajedno na njima u Ljubljani? kad smo furali tebe i Kostu? ili je to bilo nesto drugo...
    frend je uspio zaspati na tom koncertu, ali nista cudno za njega, zaspao je on i na Rageu 2008. ... stojecki :D

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    je je, to je taj.. 2 inmusica, aquarius vrhunski, križanke i ovaj :)
    vidimo se onda!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    @DandelionSeed‌ : nisam snimao najavu, nije ni Sid, ali smo oboje dali intervju Robu :D On je vjerojatno izvukao iz toga nešto što zvuči kao najava. Ja nisam ništa od toga čuo.
    @masni‌ @siljo‌ : Ali sam čuo Editorse u Factoryju. I čuo sam da ste ih i vi čuli. Jako dobri. Iako imam neki problem s tom vrstom mjuze. Imaju mi previše pjesama koje su atmosferski slične pa mi onda isto zvuče, ako me kužite. Ali svirka i doživljaj su vrhunski. Vas nismo vidjeli, ali smo sreli Vedrana. Žao mi je što smo ušli u Tvornicu tek nekoliko minuta prije početka koncerta. Htio sam čut Jonathan. Kakvi su bili? Baš me zanima.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    @SAMCRO da, fulali se, jbg... bilo mi je toliko poznatih ljudi da vise nisam znao koga ocekivati, tko je najavio da ce doci, bla, bla :) od "nasih" naletio na Editu, Sanju, sniha i masnog...

    ja zadovoljan svirkom... fin koncerat za sredinu tjedna :)

    a Tvornica je opet pokazala da prati trendove... buduci da je zadnjih dana vani jako vlazno i oni su odlucili ne ukljuciti ventilaciju tako da i vlaga unutra bude na zavidnoj razini :)

    jedan lik je stajao malo ispred mene u traper jakni i cijeli koncert se nije pomaknuo... mislio sam da je mozda mrtav, ali na kraju je ipak odsetao... :)

    netko na Gaslight Anthem za dva mjeseca?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    etaeta Posts: 57
    edited September 2014
    pohodila i ja editorse konačno, već dugo ih imam na spisku. odlična svirka, iako sam došla tek na pola prve stvari, a vani je još hrpa ljudi ostala u redu za ulazak. baš je bilo gužvasto, gledam u one ventiralore hoće se koji smilovat, ali ništa. da najbolje od svega bilo ekipe u jaknama cijeli koncert, do mene jedan u kožnoj čak . svirka mi je bila super, falile mi još neke pjesme, ali dobro, doći će opet :)

    Gaslight Anthem moram poslušat zadnje albume, ja ostala još na '59 sound-u i onda su mi bili baš ok.

    stigao nekome viking možda? mog još nema :-??
    Post edited by eta on
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Također planiram na TGA.
    I također mi oni bijahu više OK na starim albumima u odnosu na nove, ali tome unatoč, bit će mi drago čuti ih uživo.

    Viking se i ovdje još uvijek željno iščekuje. Plan je staviti ga u okvir praktički istog trena kad mi padne pod šape (odnosno kad poštar ostavi famoznu žutu cedulju u kasliću). :D
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    može meni neinformiranoj pojašnjenje - tko je rob, kakve najave, kakvi intervjui, skoro pa pitam kakav radio :D
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    elcielo said:

    može meni neinformiranoj pojašnjenje - tko je rob, kakve najave, kakvi intervjui, skoro pa pitam kakav radio :D

    Rob je Radio Rob koji je bio i u Hrvatskoj ove godine, a Sid i Ana G su ga zabavljale. :D Niži rastom, bradica, proćelav. Nisam ja, majke mi, iako odgovaram opisu. Ide okolo po turnejama, mingla s ljudima i onda ponekog od njih snimi. Znam da je Sid snimio (mislim čak i više puta), a znam da je s nama (Annie and me) razgovarao prvo u Chicagu za vrijeme soundchecka, a onda još i u San Diegu nakon koncerta. Eto, sad o Robu i Hrvatima znaš skoro sve. E, da, zahvaljujući Sid ima i naše majice, ne znam da li sve ili samo pokoju, ali ako snimiš nekog gore opisanog u npr. Bajaderi, a još k tome i ima kakav snimač u ruci - to je on!
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options

    NIsam uopće zadovoljna :-( Naime, Sid me je obećala uzet pod svoje ovo ljeto, ali nismo uspjele to izrealizirat i sve sam živo propustila - i Radio Roba i nekoliko druženja po sjevernojadranskim lokacijama.

    I da se tu nadovežem s jednom ljetnom angedotom (možda se netko i prepozna :-D) Mjesto radnje: otok Krk, vrijeme radnje: kasni kolovoz. Idem ja sa svojim čoporom prema plaži, koordiniram preko nekoliko djece i odjednom skontam da iz suprotnog smjera dolaze dva lika doslovce prekrivena PJ insignijom (čitaj, imali su majice i tetovaže). U kritičnom momentu mimoilaženja čak začuh da pričaju hrvatski. Toliko me je taj iznenadni _skoro_ susret izbacio iz takta da sam, razmišljajući šta da učinim, da počnem vikat Pearl jam forever ili šta, šta?, kolicima srušila vlastito dijete si. Isto je promptno počelo urlati iz sveg glasa i tako onemogućilo bilo kakvu daljnju akciju eventualnog prepoznavanja ili upoznavanja. :-D To mi je inače bilo prvi put, van koncerta, da sam vidjela nekog deklariranog člana sekte uživo, ne računajući rodbinu :-D Jel imamo neki secret hand shake ili tako nešto, uputite me molim vas!

    Inače, kaj se najava tiče, simpa su - ljudi samo kažu ime i otkud su, puštaju nekoliko puta tijekom dana 5 ili 6 takvih kratkih Hi, I'm x and I'm from y. Kad puštaju bootleg, onda ide cijeli intervju, ali tu vas nisam čula. Još :-D
  • Options
    etaeta Posts: 57
    stigao viking, još je bolji uživo :)
  • Options
    Viking je predivan :-)
    Prijavak, bili na Editorsima, vidjeh Ranka na blic i Igora Rankovog također :-D
    Sniha u foto pitu i još hrpu poznatih. Bila je fajn gužva i bilo je odlično. Moj 4.jubilarni :-)
    I bum na TGA :-) još se nismo zarolali u sezonu.
    joooj moram posluhnut PJ radio :-) možda vas ulovim.

    ahaha Dandelion tak sam ljetos isto naletila na kombi s PJ naljepnicom s prošle turneje :-)
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    ekipa, planira li tko u Beč na Đek Vajta? 11.11. UTO, karte sutra u 10h u prodaji...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    @nkdz‌ : u međuvremenu eto nama već i karata, istina, nisu jlš u džepu, ali budu. Kaj ne, Bakara ;)
    @siljo: Martinje u Beču s Belim Đekom zvuči zanimljivo. Još nismo donijeli konačan sud u obitelji.
    E sad pitanje! Tko u petak planira slavit 8. godišnjicu velikog događaja u Domu sportova? Mjesto radnje: Rijeka, River pub. Vrijeme radnje: 26.9. navečer. Glavni likovi: Jeremy's Alive.
    Zagrebačka ekspedicija pojačana došljakom iz Kanade je u pripremi. Javite se, vi koji niste u grupi na WhatsAppu.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    CM189191CM189191 Minneapolis via Chicago Posts: 6,793
    Zagreb on 10C Radio now!! Sounds great!
    WI 6/27/98 WI 10/8/00 MO 10/11/00 IL 4/23/03 MN 6/26/06 MN 6/27/06 WI 6/30/06 IL 8/5/07 IL 8/21/08 (EV) IL 8/22/08 (EV) IL 8/23/09 IL 8/24/09 IN 5/7/10 IL 6/28/11 (EV) IL 6/29/11 (EV) WI 9/3/11 WI 9/4/11 IL 7/19/13 NE 10/09/14 IL 10/17/14 MN 10/19/14 FL 4/11/16 IL 8/20/16 IL 8/22/16 IL 08/18/18 IL 08/20/18 IT 07/05/2020 AT 07/07/2020
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Bili smo pali na 3. stranicu, a to je nedopustivo. Preuzimam najveći dio krivnje. Evo prijedloga. U srijedu 1.10. u Zagreb vam dovodim gospara iz Grada i predsjednika našeg kanadskog chartera :D Prijedlog je da zaružimo tu večer, okupimo se u Vintageu. Mi smo na Medvjedima i cca 22.45 dođemo u Vintage. Vi se možete i ranije okupiti. Postoji opcija i kratoktrajnog nalaženja prije nego što odemo na tekmu, ali to je malo nategnuta varijanta. Što kažete? Jesmo za akciju? Usput ćemoobilježit početak jesenske američke turneje ;)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    SAMCRO said:

    Prijedlog je da zaružimo tu večer, okupimo se u Vintageu. Mi smo na Medvjedima i cca 22.45 dođemo u Vintage.

    LOL LOL u to vrijeme se otprilike probudim u fotelji, uvjeravam sebe da nisam spavao, da sam jos ful odmoran i da je ovo vrijeme koje imam za sebe... krenem gledati novu epizodu neke serije, zaspim, probudim se u 00:07, operem zube i pokupim se u krevet :D

    ali da, probat cu doci :-)

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Za one koji nisu u WhatsApp grupi, došlo je do male promjene. Umjesto Vintagea nalazimo se u Hard Placeu u NSB-u, a svirat će nam Amazing Tomislav. :-bd
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    killroykillroy Posts: 739
    Hvala na obavijesti. Mozda uspijem doci na sat vremena mada cisto sumnjam. Ljubica i ja smo postali roditelji prije 10tak dana, a mala Tesa nam planira svaki trenutak :) Novi pj fan in the making... :)
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy, čestitam vam na roditeljstvu!
    dobrodošla, mala Tesa! :)

    što se meetupa tiče, meni to zvuči nekako tu mač testosteronski :-S :D
    hoće biti koja žena, ha? :D
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    @killroy‌, čestitke! \m/

    Za meetup; budući da hokejaši planiraju doći tek kasnije, postoji li netko tko bi bio u Hard Placeu već oko 20 h?
Sign In or Register to comment.