Pearl Jam in Zagreb!

17980828485860

Comments

  • Eh moj prvi post
    Sta reci nego FENOMENALNO.
    Prezadovoljan sam svirkom, zvukom, nastupom, publikom.... ma bilo je odlicno.JEB*NO ODLICNO.AAAAAAAAAAAAAA. Ehhh, a kad se setim da sam se jos dvoumio da dodjem , i to na MOJ bend iz teenage dana. A da sinoc nisam bio nekog bi ubio.
    Bilo cini mi se dva busa in Novog Sada. Ja sam bio sa strava ekipom, tako da je provod bio jos bolji.
    Toliko od mene za prvi post.
    E sad odoh da gledam slike,i one fenomenale avi-je sto sam snimio sinoc (black, porch, alive , thin air.....) pa da vam pravim zazubice.
    Mozda nesto i okacim :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    majsotre, ajd stavi to na youtube, ili nesto tako... ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jeste skuzili nasu crop u Jutarnjem danas. Mala slikica uz Dragasev clanak o koncertu.
  • masni wrote:
    majsotre, ajd stavi to na youtube, ili nesto tako... ;)

    plus jos Severed Hand, Edijev govor, Unemployable, Given To Fly, Even Flow + sa sve instrumental verzijom, Jeremy, Rockin' In The Free World, i jos mnoooooooooogo toga. Sve oko 450 MB snimaka :).
    Upravo gledam Alive i Even Flow. Sta reci. REZANJE VENA. Publika je odlicna, rasveta fenomenalna. Jednostavno ne mogu ni da stignem da gledam ostale avi-je. Kako to izgleda, covece iako je snimano fotoaparatom.EEEEEEEE. Ko ovo nije gledao sinoc u ZG, nek odmah skace u ladni Dunav (pod uslovom da prolazi kroz njegov grad:) )

    Da kacim na youtube ne mogu, jos sam na socijala dail-up :). Ali zato cu da posaljem nekom u ZG sve ovo sa jos plus 50-tak slika, pa posle od njaga trazite avi-je koga zanima. Mislim da je tako najlakse. Ali otom potom. Nek mi se javi neki fan sto je isao po onim koncertima u Italiji,Austriji + ZG, ili neko drugi na mail bbns@neobee.net. Samo nemojte da vas sto odmah da mi saljete mailove :). Saljem jednom pa njega posle vijajte, za ostalo :).
    pozdrav Bojan

    PS Odmah da kazem da sam ja da onaj moj nik (pirate) nema veza ni sa bilo kakvom piraterijom. Slucajno da neko nebi neko lose pomislio. Taj nik koristi jos na 10-15 foruma (muzika, racunari, sport,... koje pratim), tako da sam ga i ovde uzeo bi me ljudi laske prepoznali (mislim koji prate te forume). Eto samo da to toliko.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    citat sa http://www.tportal.hr :

    "Pozitivna vibracija i kohezija publike osjetila se i prije samog nastupa, a na zapadnoj tribini je bio izvješen veliki transparent s natpisom 'Can't Find A Better Jam'. Kad su Eddie Vedder, Mike McCready, Jeff Ament, Stone Gossard i Matt Cameron izašli na binu nastao je lom već na samom početku. "

    go curke! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ej ljudi.. Došli jutros u 7 u Sarajevo i upravo sam se probudio i naravno odmah na forum..

    Šta reći.. Za mene koji ih je gledao prvi put ovo je bilo nesto fenomenalno i fakat neopisivo rječima..

    Pozdrav svima vama: Silji, Paji, 2xIvi, Killroy-u, Sid, Jurasici, Sintiji, Masnom, Cutkiju, Snihu, makedoncima sa foruma, ludom Dreadisu koji je uvalio Edu poslijeratnu BiH zastavu te fanovima i forumasima iz Srbije, B Sarah (jos ne kontam kako ti se ono desilo, pojasni nam ovdje to malo bolje) Miloshu, šutljivoj Tinni :) , Srđanu, i svima onima kojima nisam stigao pohvatati imena ili nickove.. Zakon ste. Nemojte zamjerit ako sam nekoga zaboravio. Poseban pozdrav (Pajinoj) Ivi, jer onu trzalicu cu vec ovih dana uokviriti i staviti je ispred kreveta da je gledam svako jutro kad se dizem :) btw: Docekala si Thumbing my way.. Samo bi ja radije onu sto ti je cekao momak/zarucnik :)

    Koncert je bio super.. Mozda bih ubacio jos neke pjesame za svoj ukus (Faithfull, Grievance, Save You, Sad, Crazy Mary, Come Back) ali i ovo sto smo dobili je bilo fenomenalno (Porch, uh Porch, Jeremy, Keep On Rockin', Even Flow, Corduroy, Evolution, odlično otvaranje sa meni superr Severed Hand, Thin Air koja je bila veeliko iznenađenje itd). Gledao sam Set listu za Beč koja dosta više odgovara mom ukusu :( ali onu atmosferu ne vjerujem da bi jos igdje doživio..
    Veeeeeliko guzvanje na samom pocetku koncerta.. Ja sam bio na Stone-ovoj strani odmah uz ogradu ondje blizu one ćoše :).. Nakon sto sam bukvalno preživljavao prvih 5-6 pjesama onda sam i mogao normalnije uzivati na koncertu :) Ed je kralj.. Da sam sad neka cura vjerovatno bih sad "vikao": Dodirnuo me jeee :D
    Svaka cast za trans. (zao mi je sto oni nisu reagovali) i fakat super sto su dobili poklone.. Trud se itekako isplatio!

    @Killroy, malo smo se izgubili na kraju (kako si rekao) pa se nismo stigli pozdravit al' sta ima veze kad se vec vidimo sljedece godine na istom mjestu :) (kako je Ed rekao :) )

    Imam dosta video klipova i slika pa vam javim link cim to postavim..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • masnimasni Posts: 1,657
    sad vidjeh najavu za pearl jam konc na explozivu na rtl-u.. pa tko moze, neka gleda, mislim da je 19.10... :)
    mislim na reportazu naravno, da ne bi netko pomislio... :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • CutkiCutki Posts: 235
    bah pizdo.. bas sam to htio napisat !! aaa
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Umoran sam, nenaspavan, još uvijek me drže 4 Red Bull-a koja sam popio sinoć poslije koncerta (kako bih mogao voziti nazad), obnovio sam modrice iz Italije od ograde, prehlađen sam, promukao itd etc....ali, Zagreb je bio za mene (poslije Londona 96) najbolji koncert ikad...definitivno najbolji na ovogodišnjoj turneji! :)

    Svi ste se već ispričali o tome šta se sinoć dešavalo: Porch i pentranje po konstrukciji, silazak među raju za vrijeme RITFW, akustični set (žao mi je što su prekrižili Fatal i Around the bend), hvatanja trza i defova, zastave Cro i BiH na bini itd....Ja samo mogu da podvučem što je sve rečeno...

    Pozdrav kompletnoj hr/slo/sr/mk (bilo nas je mašala :)) ekipi + Doctoru...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    aaaaaaaaa...... ja bi trzalo :( :(
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • A di ste ROKERI!!!!!!!

    Evo da se još ja javim i u ime naše ekipe, konačno doma....umoran ko pas, ali hvalahvala i pozdrav svim onima koji su me bodrili da dođem.....ubio bi se da me nije bilo...Moram reči da je i na tribini bilo fenomenalno..mada sam ponekoliko puta mislio da neču izdržati....prije koncerta sam rekao da ču samo čamiti na stolici, i da neču pjevati, jer moram štediti glas....no, popili smo par pivi, tako da kad su počeli svirku, puko sam....plesanje, skakanje, pjevanje..trans ponekad, heheh...Ja i Marko smo stvarno bili u elementu, Matej(Vedderman) je bio sa djevojkom, pa su malo više slušali i uživali. Kod nas su bila dva Austrijanca, luda luda...stvarno ono u muziki sa srcem i dušom, a s njima su jim bili i starci...od okolo 55-60 godina...svaka jim čast...Mrko je na kraju bacio svoju staru majicu (Pearl jam-VS) do Mika, no dobio ju je njegov tehničar, i nasmijao se.... Ne znam koji su bili neki ljudi iza nas...barem jedan...ne znam, možda je bila zajebancija...ali pred koncerat počeo je vikat Fuck you Pearl jam (kao-gdje ste)...i kad bih Ed pričao, vikao je nek šuti, i nek sviraju...mislim, ako nije bila zajebancija---KATASTROFA!!! Neki pored nas su vikali Jugoslavija, Jugoslavija...hehe
    Ali koncert, fenomenalno, fenomenalno...za mene vrhunci definitivno Education, Unemployable, Porch, Black,.....uuuu All or none--najjače...Rocking...mah kad sad pomislim..sve je bilo vrhunac...samo je još falilo jedno 4, 5 komada...ali drugi put.....Mislim da su bili momci starno on fire, pogotovo Ed, i Mike, ko i uvijek.

    Imam nekoliko fotografija, ali nije mi puno uspjelo, jedno 2, 3 su mi stvarno špica;)

    Imam samo jednu žalbu za onog modela kod postera/majica..stvarno ne mogu reči drugo nego Govno od čovjeka!!!! Išao sam prije koncerta uzeti poster Zagreb(Brad-Klausen), pa ga nisam imao di staviti...i kaže meni tip, da če mi ga pospremiti i da ga dobijem 200%. Pitao sam ga 100 puta, jeli to sigurno, kaže DAAAAA! Dođem ja posle koncerta, tamo gužva, vidim njega i viknem mu, mogu li dobiti poster, najprije me ignorira, a drugi put uzme poster i daje ga nekom drugom i kaže mi žao mi je, stvarno mi je žao. Vidio sam da imaju još jedan poslednji na stjeni...kažem mu, pa daj mi ovaj, jebote, a on se samo okrene, i daje još ovaj drugi nekome...Ovo me stvarno raspizdilo, jer sam stvarno željeo ovaj poster...

    Tako da sad molim nekoga od vas, ako možda ima višak, ili ako se može dobiti na neki drugi način, neka mi javi pa dogovorimo nešto....Hvala

    Ali pozdrav svima fanovima s ovog foruma, bili ste fenomenalni..neponovljivo..nadam se da nije ed zezao sa NEXT YEAR!!!!

    kako je bilo s penkalama??

    dunat
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • NEZABORAVNO!!!!!!
    Strasno sam umoran, ali i presrecan!!! Svi ste bili fantasticni! Videlo se da se njima na stageu cinilo kao da su se vratili u '92. Edi na konstrukciji, Jeff izvan sebe od skakanja za vreme "Blood"....
    NE MOGU VISE!!!!!!!!!!!!!! Hocu opet!!!! Zasto mi u skoli nisu onako brzo prolazili sati!!! Fantasticno!!!
    POZDRAV SVIMA! Posebno Svenu!
    Sven hvala na svemu! cujemo se!
  • Dunat objavi fotke!!!:)
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • Stereotype wrote:
    Dunat objavi fotke!!!:)


    Zdele trenutno nimam časa, niti ne vem kje naj jih objavm....sam kr dost jih je zameglenih...ene 3 so mi pa hude.....

    Baš uploadam jedan kratki (1 min) klip Porcha iz Zagreba, Ed je popet gore i pjeva-mo!!! dat ču link, samo da se uploada

    Evo ga, dobro moglo bi bit i bolje, ali nisam došao snimati filmove....vidi se da je i na tribini bilo ognjevito, jedva sam snimao...i baterije su mi bile na kraju, pa sam pravio samo kratke klipove ( i to ne dugo).

    http://www.youtube.com/watch?v=z-M5jFyGOY0
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • dunat wrote:

    Postaj to i u Fanwiev thread!
  • masnimasni Posts: 1,657
    jesam ja u njegovo ime... da vide ljudi kak je bilo
    jebo te najezim se kad vidim

    strasno.. uopce nije lose kolko kazes.. dunat...
    a kad se sjetim da si se dvoumio da dodjes

    :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    jesam ja u njegovo ime... da vide ljudi kak je bilo
    jebo te najezim se kad vidim

    strasno.. uopce nije lose kolko kazes.. dunat...
    a kad se sjetim da si se dvoumio da dodjes

    :D

    hahah, pa jeboga, znaš kakav sam bio još u autu dok smo išli prema Zagrebu?? Bljed ko stjena, znojio sam se ko da se tuširam...onda sam zveknuo jedan viski na putu, pa jednoga kad smo stigli u Zg...pa sam bio malo bolje...onda je Marko nabavio pive, pa sam još tamo dok smo čekali potabanio njih par, i bilo je bolje, heheheh...onda kad počne koncert, nemaš šta nego da skačeš, vriščeš..pa šta bilo bilo;) Evo još sam pomogao staviti gore transparent can't find a better jam...i malo snimati - kako tako..evo probat ču staviti još jeremy i Black klipove (isto kratki)
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dunat wrote:
    hahah, pa jeboga, znaš kakav sam bio još u autu dok smo išli prema Zagrebu?? Bljed ko stjena, znojio sam se ko da se tuširam...onda sam zveknuo jedan viski na putu, pa jednoga kad smo stigli u Zg...pa sam bio malo bolje...onda je Marko nabavio pive, pa sam još tamo dok smo čekali potabanio njih par, i bilo je bolje, heheheh...onda kad počne koncert, nemaš šta nego da skačeš, vriščeš..pa šta bilo bilo;) Evo još sam pomogao staviti gore transparent can't find a better jam...i malo snimati - kako tako..evo probat ču staviti još jeremy i Black klipove (isto kratki)

    hehe dunat, znaci laško je lijek za gripu, ha? ;)
    mjehur izdržao cijeli koncert ili si morao na wc? :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ekipa, mogli bi uskoro organizirati neko druzenje i dilati malo CD-e sa fotkama i filmovima... na kraju slozimo dvd ili dva i saljemo drustvancu sa foruma koje nije iz HR...
    iva i ja moramo jos isfiltrirati sve fotke... nazalost, puno ih je mutnih, ali naci ce se ponesto sa svake svirke...

    iva je maloprije dosla doma s posla, tak da smo se tek sad vidjeli... nakon koncerta je otisla doma uloviti malo sna jer je ujutro radila, a ja sam s jurasicom i sintijom ostao u DG-u s jos par bugsa... pojavili se kasnije katja & friends sa killroyem i sid koja je od danas medijska zvijezda :D

    krece skupljanje love za iducu turneju ma gdje bila... ok, australija je malo prerano :)

    mah, idem na spavanac, skupilo mi se umora...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    hehe dunat, znaci laško je lijek za gripu, ha? ;)
    mjehur izdržao cijeli koncert ili si morao na wc? :D


    Ma nema piss breaka kod mene kad su PJ u pitanju, zaboravim na WC, hehe

    Ali ovo šta kažeš za Laško, izgleda da je još najbolji ljek...uzimao tablete, čaja, limune, meda, čak antibiotike..pa ništa...popio 5 pivi, i evo mene, ko nov...pa ti vid
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Siljo, dobra ti je ideja za dilanje slika i svega ostalog snimljenog.. Mogao bih poslati nekome od vas jedan cd sa svim sto sam snimio..
    Odlicna ti je ideja o skupljanju para vec za iducu turneju.. Sad bar znam skim cu moci ici :)

    Ja jos uvijek zbrajam utiske.. Da je ovaj Zagreb bio prije npr. Beča ili talijanskih koncerata 100% bih otisao na jos jedan od njih (Atena je predaleko) :( Znao sam da ce biti dobro, ali ovako dobro..

    btw: Dajte mi link na neki site gdje mogu staviti slike koje sam uslikao.. Ono, da napravim neki album kao i vi..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hej people, kao i Rankova Iva i ja tek sad uspjela doci do foruma. Pajo je vec pokusao sazeti kako nam je bilo, slike smo postali, a ja sam jos samo htjela dodati da je meni bilo posebno premrak koliko su svi PJ fanovi legende i super ljudi! Kao da nam nije bilo dosta sto nam je dosao PJ, jos su i svi ljudi s foruma bili tako super da je atmosfera morala biti mrak.

    Mi smo ful za okupljanje jer imamo dosta filmova (vecinom kratkih, ali imamo cijele Parachutes iz Beca i naravno cijeli Thumbing My Way iz Zagreba - i za one koji nas jos nisu skuzili, ja sam ona ludara koja je plakala na Thumbing u prvom redu, a na kraju pjesme sam podigla A4 papir na koji sam markerom napisala thank you - red je pristojno zahvalit kad ti odsviraju najdrazu pjesmu, zar ne :):):) - au shit, koliko sam toga nagurala u zagradu! :)).
    U biti sam samo htjela reci da imamo nekih problema s uploadanjem filmova na youtube pa bi vam mi rado sprzili nekih 10-ak cdova s nasim slikama i filmovima i tako ih pustili u opticaj.

    C2V3N, mi sad imamo doma Mikeova 2 picka, jedan iz Beca i jedan iz Zagreba. Ako ti ne bi bilo bed da imas onaj iz Beca mi bi ti ga dali. Jel' ti to ok?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    btw: Dajte mi link na neki site gdje mogu staviti slike koje sam uslikao.. Ono, da napravim neki album kao i vi..

    Ej Doctore care, steta za Faithfull, bit ce jos prilike :)

    Par linkova za postanje slika:

    http://picasa.web.google.com - ako imas gmail account

    http://www.flickr.com - ima mjesecno ogranicenje, ali stane dosta slika ako nisu prevelike

    http://photobucket.com

    pozdrav
  • Siljo, dobra ti je ideja za dilanje slika i svega ostalog snimljenog..
    Slike od kolega sem prilepila v topicu >I shook hands with eddie (desire a pic)..tako, da tam poglejte..
    Pa še eno vprašanje..to z you tube..se da kako potegnit na pc?
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • masnimasni Posts: 1,657
    ako je potegnit skinut (downloadat) :) onda moze...

    znam da mi frend skida i youtube i google video..
    pitat cu ga detalje, jer si ja to zelim namjestit, naravno, ali siguran sam da ne mozes preko explorera..

    al mozes.. javit cu tocno jos kako...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Stereotype wrote:
    Slike od kolega sem prilepila v topicu >I shook hands with eddie (desire a pic)..tako, da tam poglejte..
    Pa še eno vprašanje..to z you tube..se da kako potegnit na pc?

    Ako koristite Firefox, ovdje je extension za download videa sa YouTube, Google Video...

    http://javimoya.com/blog/youtube_en.php
  • tinnatinna Posts: 391
    ljudi, ja ne znam sta da kazem!ja sam pre dva sata stigla iz beograda i premda mi se spava ja ne mogu, jer sam jos uvek pod utiskom!skakucem po kuci i uveravam sebe da nisam sanjala.ja ne znam koju rec da upotrebim da bih opisala svoje odusevljenje koncertom!ma bilo je savrseno, kada su izasli na stage ja sam se sva tresla...nisam mogla da verujem da je istina da su to oni...ne mogu da pricam/disem jer mi je grlo otislo ali briga me je..vredelo je videti ih!pustila sam i koju suzicu i snimila ceo koncert diktafoncicem...kvalitet nije bas najbolji,ali dosta pesama se solidno cuje,a narocito eddijev govor.e,da,to mi je bilo super, kao i eddovo pentranje-ma,ljudi stvarno ne znam kojim recima da opisem,ili ne postoje ili ja nisam dovoljno (ili uopste:) ) elokventna,ali sigurno znate kako se osecam!

    a ekipica sa threada je extra!ljudi, super ste!odusevili ste me jos vise,mada mi se cinilo kao da vas vec dugo poznajem.vidim da se zalite sto nisam pricala-ljudi, pa ja nisam mopgla vise da cekam!!!nestrpljiva sam bila a i jos uvek nisam mogla da verujem da sam blizu ostvarenja jedne od mojih ogromnih zelja u zivotu.to je zbog toga verovatno!(mada,pevusila sam uz vase gitarce)pa i milos & co. su me non-stop terali da se ukljucim malo vise.evo, obecavam,posto sada imam jaku motivaciju, da cu kada se opet na nekom koncertu budemo sreli pricati itekako!a, ispricah ja mojima za docek koji ste nam priredili i oni su ono, ne znam, pali su, odusevili su se, i shvatili da sam bila u pravu i da nisu pogresili sto su me pustili (da mozda nije trebalo toliko da odugovlace!) i pozdravili su vas puno.

    sarah, ja sam bas htela da te vidim, neko je spominjao da ima tvoj broj ali nisam ga dobila.zao mi je sto se to desilo,sve je kasnije proteklo u najboljem redu?
    ljudi-jos jednom-puno pozdrava i SUPER STE!!!!

    odoh da spavam, sutra idem u skolu...a i to me briga...kakva skola pored onog sinoc....

    p.s.da, neko je prigovorio da se javljam na svakih 100 godina,dreadis bese?evo,bicu redovnija obecavam!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • elcielo wrote:

    Strava, tek sam sad skontao da je Eddie nosio Misfits majicu :)
Sign In or Register to comment.