Options

Pearl Jam in Zagreb!

1841842844846847860

Comments

  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Jednu kartu za Milano sam stavio na čuvanje kod talijanskog chartera, danas ću je potvrditi i to je to.

    Moja extra je za sad kod Gordana dok on ne potvrdi.

    Da li treba još jedna????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    edited June 2014
    hej svi, par vas me pitalo za vlak od zagreba do beča pa evo za sve - karte u jednom smjeru su 223kn (njihov broj po toj cijeni je ograničen, nakon toga su oko 240), povratne bez rezervacije 406 kn, s rezervacijom 450kn. put traje cca 6 sati, na dan koncerta ima vlak u 7:25 (tam je oko pol 2), povratak dan ankon koncerta ima oko 16:00.
    Za usporedbu bus povratna košta oko 440kn, u jednom smjeru cca 270, put traje 5 sati, kreće ujutro u 6 (i onda sljedeći tek negdje popodne) tak da je nama draži vlak :)

    samoborci - marko je isto malo neplanirano u gužvi ovih dana, ali obećao se danas javiti :)
    Post edited by shela on
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited June 2014

    Jednu kartu za Milano sam stavio na čuvanje kod talijanskog chartera, danas ću je potvrditi i to je to.

    Moja extra je za sad kod Gordana dok on ne potvrdi.

    Da li treba još jedna????

    Trebamo još jednu za mog frenda koji ide u Trst i Beč, a išao bi i u Milano, ako je siguran da ima kartu.

    @shela‌ : neka Marko samo zove... još nismo rasprodali vaše majice :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    wooohooo... odobren mi je godišnji! :) nitko mi neće te dane pokvarit! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica said:

    wooohooo... odobren mi je godišnji! :) nitko mi neće te dane pokvarit! :)

    Da nije ja bi došao gore razgovarat u 3 oko

    b-(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    grudicegrudice Posts: 211
    jurasica said:

    nikada neću upoznati grudice... :( baš sam sada žalosna...

    E @Jurasica, mozda ne u Becu ali planiramo dole kod vas dolaziti na godisnji krajem sedmog (Zagreb, Crikvenica, Trpanj) pa nam mini/maxi meetup negine tu negdje. Da vise i mi to dozivimo. Vec imamo ugovorene krempite u Samoboru. ;)

    Kao kompenzaciju za pretrpjeli stres smo se Lejla i ja pocastili kartama za The National 22/7 u Ferrari. I onda smo si za spavanje nakon koncerta, iz inata prema nepravednim okolnostima, bukirali sobu u Hotel Nationale. Eto. :)
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ok, Igore: Trpanj / Dubrovnik !!!! Nemoj da ja moram dolazit po tebe :D
    Koliko si dana u Trpnju??

    btw Nationale u Ferrari prva liga :-bd
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nego da vas svih pitam:

    ajde da čujem muzičke želje za ovu turneju, kakve pjesme su na set listi????


    meni za Milano je broj 1: BLACK
    Samo nju želim tamo, jer ako je odsviraju na San Siru pred 50+ tisuća mislim da ćemo dobit najjači, najduži i najbolji TAG ikad, ikad otpjevan.
    Kad se sjetim onog iz 2006 naježim se dan-danas, to mi je sigurno top 3 trenutka od svih 25 koncerata.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A za ostale tu su:
    Satan,s Bed
    GSMF

    Brother (opet)
    Force of Nature
    Marker In The Sand
    Army Reserve
    All Or None
    LBC
    Smile i Garden ( je uvijek super čuti, pogotovo u Italiji)

    a u kategoriji "Moš mislit"
    Cold Confession
    slow Lukin


    :))
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    jurasica said:

    wooohooo... odobren mi je godišnji! :) nitko mi neće te dane pokvarit! :)

    ihaaaa! :D meni moj potpisali u siječnju al sam ga morala već dvaput mijenjat. *sigh* no dobro, glavno da ide, ono prvo odobrenje imam tak da šabmegabri :)
  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657

    Nego da vas svih pitam:
    ajde da čujem muzičke želje za ovu turneju, kakve pjesme su na set listi????

    meni za Milano je broj 1: BLACK
    Samo nju želim tamo, jer ako je odsviraju na San Siru pred 50+ tisuća mislim da ćemo dobit najjači, najduži i najbolji TAG ikad, ikad otpjevan.
    Kad se sjetim onog iz 2006 naježim se dan-danas, to mi je sigurno top 3 trenutka od svih 25 koncerata.

    da ono 2006. je bilo pregenijalno! ma u Italiji će ziher atmosfera bit mega! Black mi je uvijek mrak za čut :) al veselim se i prvi put čut novije stvari uživo :)
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ajme cure kako dobre majice imate u shopu....nije u redu :((

    http://pearljam.com/goods/index.php?cPath=1_5
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534

    A za ostale tu su:
    Satan,s Bed
    GSMF

    Brother (opet)
    Force of Nature
    Marker In The Sand
    Army Reserve
    All Or None
    LBC
    Smile i Garden ( je uvijek super čuti, pogotovo u Italiji)

    a u kategoriji "Moš mislit"
    Cold Confession
    slow Lukin


    :))

    jao care, care, gospare, riječi ti se pozlatile!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    dragi sniše, ako čitaš forum, ajde ubaci jednu nagradnjaču ili samo contest pogađanja setlisti... možda ne za sve koncerte, 8-} , ali za barem 3... ha, kaj veliš? a niko the car napravi nagradu... :))
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Ekipa, moje dijete želi ići i zaključila sam da mi je najjednostavnije uzeti ga u Beč. Ima li netko kartu viška, nečiji netko?
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Karlhajnc said:

    Ekipa, moje dijete želi ići i zaključila sam da mi je najjednostavnije uzeti ga u Beč. Ima li netko kartu viška, nečiji netko?

    Imamo ;)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Kako super, Edita! Bravo za dijete i bravo za tebe. I za Gabrovce isto. I bravo i hvala za majice, danas mi ih je Selerica dostavila. :) Sutra ih probam a sljedeci tjedan vec nosim! Jeeeeee :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    SAMCRO said:

    Karlhajnc said:

    Ekipa, moje dijete želi ići i zaključila sam da mi je najjednostavnije uzeti ga u Beč. Ima li netko kartu viška, nečiji netko?

    Imamo ;)

    Eno se nešto nećka, javim do kraja dana za kartu. Jel bed?
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    edited June 2014
    @Karlhajnc‌, ma nije bed, ali ajde neka bas ide - bit ce i Klara, bit ce fora :)
    Pretpostavljam da i ti imas 10c GA. Tu sam malo u dilemi trebam li zbog Klare mijenjati karte za tribinu, ali ako budu dvoje, zajedno su jaci ;)
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Da da imam 10C. Tako je zajedno smo jači :-)
  • Options

    Khm, khm j- a sutra odoh put Amsterdama, i nemam pojma kak ću tam stajat s netom i forumom, pa molim odgovorne da mi javie di i kako mogu pokupit svoju majicu i sve što već uz to ide! :-)
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited June 2014
    jurasica said:

    dragi sniše, ako čitaš forum, ajde ubaci jednu nagradnjaču ili samo contest pogađanja setlisti... možda ne za sve koncerte, 8-} , ali za barem 3... ha, kaj veliš? a niko the car napravi nagradu... :))

    Nažalost, mudri Snih nam se odmetnuo s foruma. Već bi on pokrenuo čuda da je tu. ;)
    No, kad su igre u pitanju, ne trebaš mi dvaput reći. Za nagradu se može pobrinuti Niko, ako pronađe vremena, a možda i ja mogu nečim pridonijeti :)
    Dakle, pogađanje cijelih setlisti bi bilo malo prekomplicirano, pa ćemo pojednostaviti varijantu.
    U svojim ćete inboxima uskoro dobiti popis 10 solo europskih koncerata: Za svaki morate napisati koji će biti opener, s kojom će stvari završiti main set, s kojom će poočeti Encore 1, s kojom će početi Encore 2 i s kojom će završiti show. Pet puta po 1 bod puta 10 koncerata = 50 bodova. Tko skupi najviše dobit će nagradu. Šaljite mi odgovore u PM, jer tako nećete biti pod utjecajem drugih mišljenja.
    DODATAK! S obzirom da su na američkoj turneji uglavnom otvarali s Pendulumom, kao opener ćemo u ovom slučaju uzeti drugu stvar koju će svirati iza Penduluma, ako se to bude ponavljalo. Sve jasno? Nadam se da je. :-B
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Evo, sve ste dobili u inboxu. Ono što ste dobili iskopirajte, dodajte svoj izbor i pošaljite u novoj poruci. Ako napravite reply onda neću samo ja, nego i svi ostali vidjeti što ste izabrali. Meni ne smeta, ali možda bi najbolje bilo da se svatko igra za sebe. Bez prepisivanja! :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    BakaraBakara Posts: 37
    Sve jasno :))
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    OK, neka igre počnu ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    @SAMCRO potvrđujem Beč za tinejđere :-D
  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    hej svi jel netko bio na qotsa neki dan u zgb? meni baš bilo mrak!! super zagrijavanje za pj turnejicu ;) isprva mi zvuk malo bio sumnjiv i vokal nešto tih al su kansije razvalili. nisu puno pričali al su zvučali dosta iskreno sa zahvalama :)
    čak sam si i kupila poster nakon koncerta i to za 10kn koji je ispao dvostruki zgoditak jer je s druge strane i poster iron maiden :))
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    shela said:

    hej svi jel netko bio na qotsa neki dan u zgb? meni baš bilo mrak!! super zagrijavanje za pj turnejicu ;) isprva mi zvuk malo bio sumnjiv i vokal nešto tih al su kansije razvalili. nisu puno pričali al su zvučali dosta iskreno sa zahvalama :)
    čak sam si i kupila poster nakon koncerta i to za 10kn koji je ispao dvostruki zgoditak jer je s druge strane i poster iron maiden :))

    Bili mi i još mnogi: snih, ljubica, masni, vedran, edita, niko (editin) :D Jesam li koga zaboravio? I mi smo kupili poster za puno više kuna i bez Iron Maidena s druge strane. Jel i tvoj izgleda ovako:
    https://drive.google.com/file/d/0B4_Mwt-RiCqdcE9NWlIwWHlMZEE/edit?usp=sharing
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    edited June 2014
    Bili su i neaktivni LadoCRO, Bakara, kao i moja malenkost. :)
    Vidio sam i Editu koju je Gordan spomenuo, bila je s "krive" strane ograde, pred pozornicom. :)

    Meni je bilo odlično, završili smo u drugom redu i bome se pošteno nagužvali (dobar kondicijski trening za PJ).
    Čuo sam dosta kritika na račun zvuka, ali ja to (osim na prvoj pjesmi) baš i nisam primijetio.

    @SAMCRO‌
    Mislim da to nije taj poster.
    Frendica je također pokazivala kako je kupila neki poster za 10 kn, a to je bio poster s coverom njihovog novog albuma (kao oni plakati koji su bili postavljeni po gradu).
    Post edited by nkdz on
  • Options
    BakaraBakara Posts: 37
    Meni se čini da je vokal bio nešto tiši od ostatka benda, posebno bubnja, no bez obzira na to super koncert!
Sign In or Register to comment.