Pearl Jam in Zagreb!

1838839841843844860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ana Z., mi sad cekamo da vidimo da li trebamo Niku i Kanadjane potrpati u jedan ekstra auto za koji znamo da ide Zg-Trst-Zg, ali ako ne bude trebalo javimo ti pa ces imati prijevoz. Cekamo da se Tyler javi i potvrdi da li im treba prijevoz za Zg odmah nakon koncerta pa ti javim.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Art Travel za PJ tour bus Zg - Trst - Zg 220 kn.

    Zg - Beč, nisam još bukirao ali vidio sam na rasporedu autobusnog kolodvora u Zg.
    danas-sutra ću to obaviti kad stignem.

    E sad čuo sam se sa Ivom G. i sad su ispale te kombinacije sa autom za koje prije nisam znao.
    Čekam potvrdu od Ty-a i vjerovatno se onda prebacujemo u auto a ja u svakom slučaju hvatam taj jutarnji bus za Beč.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    fala, Iva!
    samo da napomenem da ide i moja sestra, tako da nam trebaju dva mjesta.
    budem sad provjerila i ovaj art travel, možda nam je ta opcija najpraktičnija.
    uglavnom, čujemo se :)
  • nkdznkdz Posts: 106
    Nek se nađe i ovo:
    jeste vidjeli koliko naš Prle cepa? :)
    Kak vam se čini cifra u odnosu na neke druge navedene izvođače?

    http://www.muzika.hr/clanak/46722/muzikabiz/procurile-cijene-popularnih-ali-i-nepopularnih-bendova.aspx
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Jel ima ko mozda mjesta u autu za Beč i ide dan prije koncerta? :)
    Evil Little Goat
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi idemo u Bec na dan koncerta i u autu imamo 100% Jurasicu, a mozda i dvoje Kanadjana. Ali Kanadjani nisu ziher tak da ti mi mozda mozemo biti neka skroz back-up opcija, ako sve ostalo propadne. ;)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Hvala! Imat cu na umu. :)
    Evil Little Goat
  • nkdz said:

    Nek se nađe i ovo:
    jeste vidjeli koliko naš Prle cepa? :)
    Kak vam se čini cifra u odnosu na neke druge navedene izvođače?

    Ja neuka nisam nikad čula za ove koji (navodno) milijonče traže. A što se tiče PJ i njihovog položaja na ljestvici, drago mi je da su u vrhu po cijeni, tu i pripadaju :-)


  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo, ja kupila prijevoz do trsta i natrag u art travelu.
    ma jel' moguće da ide čak 5 buseva iz hrvatske?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Art Travel vozi iz Zagreba, Rijeke i Pule a ima još agencija koje voze nisu oni jedini tako da ih ima sigurno više od 5 buseva.

    Ako ne dođe 100 ljudi ih Hrvatske u Trst onda smo za zemlja u banani ;-)

    btw, vidio sam te Ana neki dan na Dnevniku
    :-bd
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Društvo drago. Bliži se trenutak podjele Munjenih majica. Majice će biti gotove u ponedjeljak 1.6. Dakle, u tom tjednu ćemo imati i ZG meet-up glede podjele istih. Cijena će biti cca 42 kn po majici da si znate pripremiti lovu ;)
    Kako smo mi jedna razvijena demokracija, slušam prijedloge za dan i mjesto meet-upa.
    Slušam i prijedloge ostalih, udaljenijih nam prijatelja, o načinu dostave majica do njih.
    U uho pretvorih se. Talk to me.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Ja bi se, dakle, ubrajala u ove udaljenije. Pretpostavljam da ti lovu možemo uplatiti na račun? A što se dostave tiče, jel ima neka dobra duša koja bi mi je dofurala u Amsterdam? Ili tak ili mi pada na pamet slanje poštom, pa ti uplatim cijenu majice uvećanu za poštarinu?

    Možda će netko imat pametnijih ideja..
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bravo za majice! btw, PON je 02.06. :-)

    za lokaciju mi je svejedno... negdje gdje je lako dostupno onima sa autom i onima bez auta? dakle blizu javnog prijevoza? mjesto sa dovoljno malom guzvom da svi stanemo...
    jarunski bircevi su ok, ali su malo teže dostupni bez auta, bicikla.. u Savskoj ima onih par mjesta: Vintage, Bikers Beer Factory... puno napisao, malo rekao.. meni je zapravo svejedno :D
    isto tako i za termin... jednako mi je nered i popodne i navecer, PON-SUB.. NED 08.06. ne mogu...

    maslačče, dofuramo ti majicu/majice u AMS... ili ja tutnem u torbu ili šef, tko bude imao više mjesta..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo said:



    maslačče, dofuramo ti majicu/majice u AMS... ili ja tutnem u torbu ili šef, tko bude imao više mjesta..

    Tenkju! Častim napitkom po izboru tom prilikom. ~O)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bilo je upita za prijevoz do Beča... idem za sada sa dva frenda, krecemo ujutro na dan koncerta, vracamo se iduci dan popodne/predvečer... plan je laganini, po inspiraciji...
    jos ne znamo kako smo s viškom mjesta u autu, opcija je neki shopping koji bi mogao zauzeti preostala mjesta...
    ako ce netko visiti s prijevozom neka se javi koji dan ranije pa vidimo di smo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203

    siljo said:



    maslačče, dofuramo ti majicu/majice u AMS... ili ja tutnem u torbu ili šef, tko bude imao više mjesta..

    Tenkju! Častim napitkom po izboru tom prilikom. ~O)
    izgleda da je napitak PO IZBORU kava, što je sasvim ok :D

    Standing on a hill, staring at a mountain...

  • LOL

    Može bit i kakao, vruća čokolada ili kuhano vino. ;-)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mr. president javim se telefonom ovih dana pa se sve dogovorimo:cityex - be craft i ja platim...eto već smo se dogovorili ali isto nazovem ;-)

    I ja bi u Vintage, Bikers, Beer Factory da mogu :((

    Ranko vidimo se na Plitvicama ovaj vikend, mi smo u petak večer tamo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Vidim da su majice skoro gotove. Hvala ekipi koja je radila na tome. Jedva cekam. Sefe Gordane, zovem te ovih dana da se dogovorimo oko placanja i primopredaje. Nekako tih 8 (mislim da je taj broj) majica treba dofurat do Ri. Ako netko ide prije turneje, nek se javi pa mi dostavi ;)
    Vidim da smo blizu turneje jer se dogovarate za prijevoz. Ana i ja smo nesto neki dan mozgale oko tog Beca... Zasad kako vidim ici cu busom iz ZGa popodnevnim dan prije koncerta ako ne nadje prijevoz. Ide i Ana iz mog smjera, a jos ce nam se i Sergio pridruzit do Beca pa nas je odmah troje. Autom ne mogu jer poslije odoh za Berlin busom pa avionom doma preko Italije... Bit ce me svuda. Opet. Ako netko ima neku bolju varijantu nek javi...Svake turneje mastam o kombiju jer bi to rijesilo mnogo problema oko prijevoza, al nazalost nemam ni svoj auto a kamoli kombic :D
    Pusa svima i veselim se jako.
    Jos dodatno veselje je na SuperUho festu, hvala Ranko za kartu koju jos trebam platit, a u utorak moram ubost i za the National solo na tvrdjavi Sibenskoj. Ide li netko to kupovati u utorak, Edita, Ranko? Jer su mi rekli na fejsu da u Ri Dallasu nema karata za prve redove ??? Kao samo u Dirty Old Shopu...mislim stvarno. Koje privilegije :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    edited May 2014
    SAMCRO said:

    Društvo drago. Bliži se trenutak podjele Munjenih majica. Majice će biti gotove u ponedjeljak 1.6. Dakle, u tom tjednu ćemo imati i ZG meet-up glede podjele istih. Cijena će biti cca 42 kn po majici da si znate pripremiti lovu ;)
    Kako smo mi jedna razvijena demokracija, slušam prijedloge za dan i mjesto meet-upa.
    Slušam i prijedloge ostalih, udaljenijih nam prijatelja, o načinu dostave majica do njih.
    U uho pretvorih se. Talk to me.

    Ne bim stela cjepidlacit, al ponedjeljak je 2.6. :D Ja nazalost ne mogu doci pa se cujemo oko primopredaje, kako rekoh vec u prijasnjem postu. Hvala!

    E da, frendica bi u Trst na koncert a nema kartu. Ja mislila da je rasprodan jos kada, al zapravo su samo tribine ostale. Ako netko cuje ili zna nekoga tko ima ekstra za parter, pliz, javite mi. Hvala! Okacim i na fejs ;)
    Post edited by cropdustress on
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited May 2014
    Tko zna iz koje sam ja godine gledao kalendar. :D Skupilo se toga. Mislim, godina. A i kalendara. #-o
    No, dakle majice su gotove 2.6. Meet-up u ranim večernjim satima, cca 18.30 - 19.00. Vintage, iz kojeg vam upravo pišem nakon još jednog partijanja s Jeremy's Alive, zadovoljava sve postavljene kriterije. Ostaje nam samo izabrati dan. Evo, nek bude petak 6.6., 10 dana prije prvog koncerta na turneji, ako se svi slažu. Tako mi ostaje dovoljno vremena da sortiram majice.
    @Dirty Frankk: sve dogovoreno
    @DandelionSeed‌: siljo je sve rekao
    @cropdustress: za riječko područje smo uvijek nešto smislili pa ćemo i ovaj put
    @Bakara @nkdz: bilo vas je lijepo vidjet u Vintageu :D
    @siljo @masni: mogli ste nakon Gričevanja i vi u Vintage. Stigli bi ;)
    E sad je dosta, jer se pretvaram u Drito Konja :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • BakaraBakara Posts: 37

    @Samcro: također :)

    Može, neka to bude Vintage
  • nkdznkdz Posts: 106
    @SAMCRO‌ također, također. :)

    Paše mi i termin i lokacija, tako da se vidimo tamo. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi smo evo dali sve od sebe da na dan meet-upa budemo jos dalje nego sto smo inace pa cemo biti na Novom Zelandu. Pa bismo stoga molili predsjednicki par da nam posalju na emajl podatke o svom bankovnom racunu i izracun koliko smo krivi, a nase majice ako bi mogli da daju Jurasici.
    @jurasica‌, ubacis ih pls u svoj gepek pa ih zememo kad se vidimo, mere?
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    I ja bih molila broj računa za uplatu.
    Ne sjecam se kako smo to sredili prosli put, znam samo da su se pojavile majice u Rijeci. lol
    Mozes sve skupa i busom poslat il nesto.
    Evil Little Goat
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    A u koje vrijeme? Ja pak idem odraditi u Tvornici nešto pa bi možda mogla doći kad poslikam :-)
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    edited May 2014
    ne znam quotat :-P - kak treba
    Sid, neću kupovati karte, biti ću službena :-)
    Post edited by Karlhajnc on
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Mi planiramo imati izaslanika za kupnju karata, ako prethodno Gigislav :P ne dogovori nesto. Sid, javimo ti se ako cemo kjuati pred Dirty Oldom :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Počelo traženje i šeranje karata za US tour i bacilo nas na drugu stranicu...nisam navikao ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • viki1984viki1984 Posts: 82
    Malo sam u zaostatku sa izjašnjavanjem za majice...iskreno mi žao. E sad, ja ću ovaj tjedan ili najkasnije početkom idućeg biti jedno prijepodne u Zagrebu, pa bih možda mogla pokupit majice? Sutra ili preksutra ću znati koji je to točno dan...Ili tako, ili da uplatim na račun?
Sign In or Register to comment.