Pearl Jam in Zagreb!

1839840842844845860

Comments

  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ja bih taj broj racuna ako moze. :)
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    Došlo je vrijeme kad se ne smije propustiti ni dan na forumu izgleda, me like :)

    Petak mi ne paše jer imam godišnjicu mature, ali zato će juras pokupit i moje majice u gepek :D

    @ana: kosta i ja smo vezani uz jurasin auto, tako da mislim da nećemo raditi milano-rijeka 21. i 22. ri-trst.. vjerojatno bismo zujali trstom i navečer otišli na onaj meet-up fanova..

    @pajo: mislim da juras u trenutku pisanja o zajebavanju sa šefovima nije skužila da je 19. blagdan.. nama je svejedno, ali mislim da će polazak ipak biti 19.. da smo komotni.. provjerit ćemo još :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    @masni‌ Nazalost, mi nikako ne mozemo 19. jer sam ja taj dan poslom u Londonu i dolazim tek navecer :( Jbg. taj mi put uletio u zadnji cas. Sorry i nadam se da nije neki super bed. Kaj, htjeli vi to priznat il ne, al ni ti i Kosta vise niste u nekim godinama za guranje u prve redove :)

    Al narafski, ak vas 3 zelite ic 19., sam javite pa bumo mi nekaj drugo organizirali
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    OK ekipa,

    Viktor nažalost ne može doći na turneju a ja imam njegove 10c karte.
    Trst je prodan ali imam još kartu za MILANO tako ako ima zainteresiranih nek mi se odmah jave jer ova karta će planuti brzo, brzo, brzo
    :-c
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Milano karta rezervirana
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Dirty Frankk!
    sinoć sam te sanjala :D
    PJ su svirali u dubrovniku.
    pazi sad!
    stage je bio koncipiran tako da je iza njega bilo neko brdo s bagerima. e, ti si se popeo na najveći bager, zapravo točno na onaj dio kojim bager kopa, i tražio da te dignu što više, da gledaš koncert iz zraka :))
    prije toga si trčao zidinama da uopće stigneš na koncert, i u jednom trenu si skočio s 5-6 metara visine i dočekao se kao spiderman dolje. u snu sam bila impresionirana @-)

  • shelashela Posts: 657
    edited June 2014
    hej frikovi!! long time no type ;) stigo konačno i taj June :D

    hvala organizatorima na majicama. javim se pa skupim direkt od vas cca ovaj tjedan :)

    Sid, 11.06. sam va Opatije samo na jedan dan pa ti mogu dofurat majice ak ti paše??

    nas 4 ide u beč vlakom na dan koncerta ujutro pa javite ako se netko želi pridružiti.
    Post edited by shela on
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    meet up je bio jučer?
    pa di sam ja to fulala :((
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Gotovčevi, ja ću platiti za vas pa mi dajte pare kad se vidimo... da ne trpite neke prevelike transakcijske fijeve... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    say what?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    i btw. daj pld javite kad taj famozni jeremy alive opet negdje svira i kad izlazite negdje... možda bi i stara jurasica išla... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo said:

    Dirty Frankk!
    sinoć sam te sanjala :D
    PJ su svirali u dubrovniku.
    pazi sad!
    stage je bio koncipiran tako da je iza njega bilo neko brdo s bagerima. e, ti si se popeo na najveći bager, zapravo točno na onaj dio kojim bager kopa, i tražio da te dignu što više, da gledaš koncert iz zraka :))
    prije toga si trčao zidinama da uopće stigneš na koncert, i u jednom trenu si skočio s 5-6 metara visine i dočekao se kao spiderman dolje. u snu sam bila impresionirana @-)

    ja sam impresionirana likom i djelom cara Nike od kada ga znam... ne trebaju mi neki ludi snovi... ^:)^ nego, jesi možda vidjela i moje muško dijete na nekom bageru?!? ;)

    @masni - nisam znala da je 19.6. praznik... stvarno? to je fakin super bez obzira... osim šefova, imam problem i s mužem koji me pitao da li bih ja onda, s obzirom da tog dana (20.6. petak) ne radim, vodila djecu u vrtić... iako zna da do milana ima malo više sati vožnje i da sam PJ frik koji bi najradije krenuo u ponoć da sam do dvorane odn. stadiona što prije... jao, podmetaljki na sve strane ali izdržat ćemo, jer ono što je na cilju vrijedi od bilo kojeg živciranja radi neke druge stvari!!!! ihaaaa!! hrvaaaatskaaa!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    iva š. je zabrijala... meet up je ovaj petak, 6.6.... bez panike molim! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    aj, mislila sam da sam ja zabrijala oko meet-upa :D
    tvoje dijete je možda upravljalo bagerom na kojem je bio niko :))
  • siljosiljo Posts: 2,203
    olrajt... petak, 06.06.... gledam stranicu ranije, onda u 19h? to je to? zakeljimo u kalendar?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    eh sorite my bed @-) ono je bio datum kad će majice bit gotove. u petak 6.6. dakle kad je meetup :) opet nemrem doć jer sam na putu :/ ak ne bude jako kasno možda uspijem svratit na kratko...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Kao što je masni rekao ovo je vrijeme kad se ni sat, a kamo li dan smiju propustiti na forumu, pa sam tako propustio moguću kartu za Milano. :grrrr:
    Info oko majica:
    1) Gotove su.
    2) Snih će ih danas pokupit.
    3) Sutra ih ja preuzimam od Sniha.
    4) U petak 6.6. ih isporučujem svima koji svrate do Vintagea. Ja ću bit tamo od cca 18.30, a vi dođite kako vam paše.
    5) Ostali će majice dobiti prema dogovoru.
    6) Cijena: 41 kn po komadu (uskoro možete očekivati u tablici iznos koliko ste se zadužili).
    7) Nisam pobornik plaćanja bankarske provizije, pa svima poručujem da je najbolje lovu donijeti u kešu kad se vidimo. Ako, pak, ne možete bez netbankinga, onda vam je broj mog računa (Zagrebačka banka):
    HR5023600003214662502
    Kad napravim izračun, postam link na tablicu.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO said:

    Kao što je masni rekao ovo je vrijeme kad se ni sat, a kamo li dan smiju propustiti na forumu, pa sam tako propustio moguću kartu za Milano. :grrrr:

    možda nisi, daj mi da se istitram do sutra... ;-)

    thnx za majice, vidjamo se u PET u sedam

    :-/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited June 2014
    Eto, izračunato. Vi vidite štima li sve kako ste naručili. Ako i ne štima, tu se više ništa ne može. X_X
    U ovoj tablici vam sve piše: $-)
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-2-egZjnV4OpTTQAE33XMMm3V4XdNO3-5KPjj86ND0A/edit?usp=docslist_api
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Otklonismo početne nedostatke (gej_friking_pad) pa će sada svi koji slijede link moći vidjeti tablicu. Svaki put isto, samo zato jer mi se ne da palit komp. #-o
    Pa nek' sad netko nešto kaže protiv PC-a
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    shela said:

    Sid, 11.06. sam va Opatije samo na jedan dan pa ti mogu dofurat majice ak ti paše?

    Moze i moje moze i moje? :):)
    Evil Little Goat
  • zagizagi Posts: 414
    ja vjerovatno necu do zg u skorije vrijeme, pa jel mozete moje sibnuti postom za os?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    U, zahuktava se pomalo sve, ja jos ne kuzim da je vec 6. mjesec... VEC! A kukali smo kad ce ta turneja... :D Joj, majice, super. Iva i ja se vidimo pa mi ih dofura sljedeci tjedan. Sefe Gordan ti i ja smo se sve dogovorili, bar mislim...

    Ok, i ovdje sad da objavim tko nije na fejsu vidio. Grude ne dolaze u Bec i Berlin tako da moj Bec koji je Igor vec platio ostaje slobodan. Ako nekome treba od vas ili nekome vasem, javite. Ocu tu kartu prodat u dobre ruke :D Pisite ovdje ili na fejs, zovite me na mob, cagod, samo da to rijesim.

    Ostalo... Da, idem u Sibenik na the National (jeeeee) i SuperUho pa se bas dogovaram sa Editom o smjestaju. Ima netko prijedlog kakav i tko od vas dolazi dole jos osim Edite, Ranka i Tomislava?
    Ja planiram od 2. do 6.8. bit u Sibeniku.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo said:

    Dirty Frankk!
    sinoć sam te sanjala :D
    PJ su svirali u dubrovniku.
    pazi sad!
    stage je bio koncipiran tako da je iza njega bilo neko brdo s bagerima. e, ti si se popeo na najveći bager, zapravo točno na onaj dio kojim bager kopa, i tražio da te dignu što više, da gledaš koncert iz zraka :))
    prije toga si trčao zidinama da uopće stigneš na koncert, i u jednom trenu si skočio s 5-6 metara visine i dočekao se kao spiderman dolje. u snu sam bila impresionirana @-)

    hahahahaha ne znam što je luđe; trka po zidinama ili bageri LOL

    Kad bi svirali u Dbk penjao bi se ja i po bagerima i trčao po zidinama ako treba :))

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo said:

    SAMCRO said:

    Kao što je masni rekao ovo je vrijeme kad se ni sat, a kamo li dan smiju propustiti na forumu, pa sam tako propustio moguću kartu za Milano. :grrrr:

    možda nisi, daj mi da se istitram do sutra... ;-)

    thnx za majice, vidjamo se u PET u sedam

    :-/


    :)]
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Ovaj thread je kao parna lokomotiva! Sve se prasi! :)
    Puno hvala organizatorima za majice i opet su genijalne. Na prosloj turneji nisam kupio ni jednu official 10c, al bome nase ne bih nikad propustio :)
    Vidimo se u petak, pozdrav svima.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nikada neću upoznati grudice... :( baš sam sada žalosna...

    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nego, vi berlinske iskusnjare, koji hotel preporučate?! nažalost, u berlinu će mi se pridružiti nuklearna familija + svekrva, pa moram naći neki hotel na 3 dana...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • viki1984viki1984 Posts: 82
    @SAMCRO Igrom slučaja ispalo da sam ovaj petak, 6.6., prijepodne u Zagrebu ali nažalost moram se vratit u Osijek prije meet-upa :-( Jel bi mogla ako je ikako moguće ranije u petak pokupit majice? Autom sam, tako da mi je potpuno svejedno gdje bi trebala doći...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    viki1984 said:

    @SAMCRO Igrom slučaja ispalo da sam ovaj petak, 6.6., prijepodne u Zagrebu ali nažalost moram se vratit u Osijek prije meet-upa :-( Jel bi mogla ako je ikako moguće ranije u petak pokupit majice? Autom sam, tako da mi je potpuno svejedno gdje bi trebala doći...

    Nema problema. Dogovorit ćemo se, pa ću ja ranije potegnuti do Zagreba. Ti samo javi kad ti odgovara i srest ćemo se. Hoćeš onda ti uzeti majice i za zagi?
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
Sign In or Register to comment.