Options

Pearl Jam in Zagreb!

1836837839841842860

Comments

  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey ekipica, navratio da vidim što ima novoga ;-)

    Dandellion, ako ideš u Amsterdam ajde na oba dva koncerta jer bit će ti ful krivo ako to propustiš nemoj se zeznuti radi okoline koja ne zna što je prava stvar ;-)

    masni@ ima vlak iz Milana u 7:35 ako se ne varam ja sam rezervirao i kupio kartu. Vlak će biti pun frikova, ne znam da li još ima mjesta moraš odmah reagirati ako to planiraš.

    evo link

    https://www.lefrecce.it/B2CWeb/search.do?parameter=changeLanguage&cFID=Gfs1VNVgc4vN&cFID=Gfs1VNVgc4vN&lang=en&searchOutputPg=y
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    Iva: sorry kaj nisam ranije odgovorila Ranko. Da, metni slobodno Nizozemce nama, nije frka. Muz mi je promijenio password pa se nisam znala ulogirati dok se on nije vratio iz Kanade. :D
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534

    Vi koji idete, pretpostavljam da ćete ići na oba koncerta. jel?

    ?!? kako to misliš?!? :);) uvijek se ide na oba! uvijek! bez iznimke! ;)

    i dobro nam došla dandelion, sad bi opsovala na ovo ime ali neću :) - što fali imenima SAMCRO :), pajo, jurasica, annie!? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    a moje drugo pitanje, vezano uz editino, gdje ćemo spavati u milanu?! sad molim da se uozbiljite! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    :-) Sorry za ime, nisam baš razmišljala o tome da bi moglo bit nepraktično :posipasepepelom:

    I hvala za moralnu potporu! Vidim da sam dobro učinila što sam se priključila, sve moje dileme su po kratkom postupku razriješene ;-) Kako je krenulo, ko zna di ću ja još sve završit ovo ljeto - već se vidim kako poslije Amsterdama frenetično tražim karte za MK ili Stockholm recimo..
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    pajo said:

    Iva: sorry kaj nisam ranije odgovorila Ranko. Da, metni slobodno Nizozemce nama, nije frka. Muz mi je promijenio password pa se nisam znala ulogirati dok se on nije vratio iz Kanade. :D

    lol, pogubili smo se... zapravo sam pitao da li da preuzmem sve nizozemce kad sam vec tamo, a i prosli put sam im uzimao... nijesam vam ih mislio uvaliti :-)

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    dandelion, probaj biti u AMS na jednom koncertu pa otici znajuci da je iducu vecer jos jedan... to ostavlja posljedice, nemoj :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Da, čitam topic o Biggest PJ regrets i vidim da ima dosta sličnih situacija :-D A niš, valja mi onda kartu pribavit, nema druge. Ima'l ko viška ili bar ideju kak da to učinim?
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201

    Da, čitam topic o Biggest PJ regrets i vidim da ima dosta sličnih situacija :-D A niš, valja mi onda kartu pribavit, nema druge. Ima'l ko viška ili bar ideju kak da to učinim?

    ako si na FB, ima ponešto grupa u kojima bi se dalo naci... sto su koncerti blize, pocet ce se pojavljivati karte... ako nisi, reci što ti tocno treba pa mi ostali naculimo usi..

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Jesam, na fejsu sam i popratit ću, ali dajte i vi dojavite ako se šta pojavi. Možda bude i tu na forumu kakva prilika. A što mi treba, treba mi jedna karta za Amsterdam 2, nisam zahtjevna, može kakvagod.
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Juras! Spavamo u New Moon Hostelu u Milanu, nas akosenevaram 6 za sad...
    Evil Little Goat
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    e, kako da uploadam sliku?!?!

    i hvala na imenu hostek+la... idem odmah čekirati...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    edited May 2014
    New Moon it is! Ja sam rezervirala četverokrevetnu i još je jedan krevet slobodan :-)
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo i ja rezevirala sobu u new moon! :) ihaaa... 2 dana...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    fuckyeah! new moon ce biti frikovski hedkvorters! i pun je yellow moonova!! <3:D
    i nas je tri u sobi tako da ako ko jos treba krevet mislim da u sve sobe stane 4 ljuda. :D
    Evil Little Goat
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam danas isto naletio na New Moon Hostel između ostalih.
    Poslao sam mail Kanađanima da se odluče za njega hahahaha
    Sad čekam, nadam se da će brzo odgovoriti pa da i mi rezerviramo tamo ;-)

    Na mom countdown-u je trenutno 42 dana, 21 sat, 43 min, 19 sec ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82
    Heeeej dragi ljudi!! Joj još malo ;-) Uzbuđenje raste svakim danom :-) Pratim vas redovito, nešto manje pišem ali sad ću se i ja aktivnije uključit. Tko sve ide u Trst i Beč? Što planirate u ovoj rupi između?
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Jao, sad si mislim da moramo i mi u taj Milano otici!!! Sto je najbolje, planiram biti na godisnjem ta dva tjedna i znam da si necu oprostiti ako propustim...
    Ima netko kartu ili dvije viska?

    Niko, nekako nemam viziju Kanadjana kako spavaju u hostelu :D
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Koliko ste noći u hostelu?
    19. je praznik pa pretpostavljam da se tad kreće? ili 20.-og ujutro? Vidim da je juras napisala 2 noći pa ne znam na koje misli.. ako je od 19., onda je 3 noći do 22., ili planira noć prije trsta spavat u trstu :P

    Bome ste izrešetali taj new moon, nema više za 20. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    @viki: InMusic u zgu puni rupu 2 dana između trsta i beča :) nema labavo!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    pitanje još dodatno svima.. znam da svi rokate u berlin kasnije, ali da ipak pitam da li netko nakon beča ide natrag prema zg-u, ili još bolje, prema rijeci, trebam u petak oko podne biti u rijeci (27.6.) :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    baš sam htjela pitati imali netko tko ide Zg-Beč_Zg
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ said:

    Jao, sad si mislim da moramo i mi u taj Milano otici!!! Sto je najbolje, planiram biti na godisnjem ta dva tjedna i znam da si necu oprostiti ako propustim...
    Ima netko kartu ili dvije viska?

    Niko, nekako nemam viziju Kanadjana kako spavaju u hostelu :D

    Da Kanađani nisu baš za hostel hahahaha u među vremenu je nestalo i trokrevetne sobe, tako da idemo u hotel...neki ;-)

    A ja toliko brijem na taj Milano da mi ni jedan drugi nije ni približno blizu ;-)

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Mi imamo ekstra krevet u Milanu ako kome treba. Ne sjecam se dal sam to vec rekla pa evo za svaki slucaj. :D I spavamo 19. i 20., Masni, onda za Rijeku. Riječka frakcija ne spava u Trstu, to nam je prakticki periferija. :D
    Evil Little Goat
  • Options
    zagizagi Posts: 414
    Karlhajnc said:

    baš sam htjela pitati imali netko tko ide Zg-Beč_Zg

    idemo ja i legica, ali nismo jos odlucile kojim prijevozom
  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82
    masni said:

    @viki: InMusic u zgu puni rupu 2 dana između trsta i beča :) nema labavo!

    No to se zove tempo! Ne znam....moram vidjet s drugom polovicom jel spreman na pet dana rokanja ;)
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    zagi said:

    Karlhajnc said:

    baš sam htjela pitati imali netko tko ide Zg-Beč_Zg

    idemo ja i legica, ali nismo jos odlucile kojim prijevozom
    isto tako :-) a i još razmišljamo da li bi prespavali u Beču

    No dakle new moon je 19. i 20. i ima jedan slobodan krevet :-)
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Ja također idem Zagreb - Beč - Zagreb.
    S tim da spavamo u Beču u hostelu Wombats nakon koncerta.
    A i još uvijek nisam siguran za prijevozno sredstvo, vjerojatno bus ili vlak, iako čak i nekako sve intenzivnije razmišljam o autu. :)
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Neko vrijeme se ne javljah, jer vam nisam imao nikakav info za majice ponuditi. Sad imam, pa evo i mene. Dakle, došli smo do točke s koje nema povratka. Do sredine ili kraja sljedećeg tjedna trebali bi imati majice spremne za isporuku pa ćemo onda ugovarati termin meet-upa. Cijena još nije konačno definirana, ali bit će kao i prošli put, oko 45 kn. Nadam se da ste svi upisali u tablicu sve želje, jer mogućnosti za dodatne narudžbe neće biti. Zato se sada izjasnite ili zauvijek šutite. :D
    Kad čitam ove vaše dogovore za Milano, sve sam više siguran da ćemo se nekako i moja bolja polovica i ja naći na San Siru. :D Da ne bi kasnije razbijali glavu što smo propustili.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Šefe, fala za majice =D>

    A za San Siro nekako ne sumljam da ćemo se tamo sresti ;)

    Idem još jednom bacit oko na tablicu da provjerim, ako je nađem.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.