Options

Pearl Jam in Zagreb!

1837838840842843860

Comments

  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    OK, mislim da je sve tu ;-)

    Je si li uspio srediti i dječije majice ??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449

    OK, mislim da je sve tu ;-)

    Je si li uspio srediti i dječije majice ??

    Nema na čemu. Smatram to svojom dužnosti. Naravno, i ove godine je Snih obavio lavovski dio posla.
    Dječje majice bi trebale biti ok, kao i prošli put.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Netko je pitao za Beč... Ja sam mislila vozit u Beč. Spavam dva dana tamo, pa letim u Berlin, spavam dva dana tamo, pa letim u Beč. Pa bi skupila auto i vozila nazad za Rijeku. Mislim da je Sid samnom, za tamo sigurno, za nazad se ne sjecam jer imam previse kombinacija u glavi LOL...
    To nije konacna odluka, ako uleti kakva bolja varijanta, javim.
    Ako tko ima sličnu kombonaciju mogle bi se mi i uvalit k vama, da nas je vise u autu, da je jeftinije... Vidim da je ta germanska strana jos neisplanirana... :) Kakvo je stanje s vlakovima? Zna tko?
    Evil Little Goat
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    I kul za majice!!! :)
    Evil Little Goat
  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82
    Danas mi se svijet u sekundi srušio. Moram vam ispričat što mi se dogodilo. Dođem ja danas na posao, u školu, i kaže mi ravnateljica da taj tjedan jel, kad sam trebala dobit godišnji za koncerte, nikako ne mogu nigdje!!! Da su stigli rokovi za upise u srednju i da su pomaknuti na baš taj tjedan i da ja kao koordinator moram bit non stop na usluzi učenicima i roditeljima...i da vas više ne gnjavim s objašnjavanjem...nekako uspijem dobit slobodan ponedjeljak pa Trst i dalje stoji, a Beč odmah poslije koncerta za Osijek i s puta na posao, u PJ majici :-) Toliko sam dugo ovo čekala i veselila se da bih sad propustila, ne dolazi u obzir, osim toga, od tolike euforije poslije koncerta vjerojatno neću ni spavat danima ;-)
  • Options
    Ja te totalno kuzim, jer se meni skoro desila jako jako slična situacija - sve sam isplanirala, kupila karte i onda mi dodje šefica sa rasporedom za lipanj i krene citat datume na koje moram bit na poslu. Onak, mislim da sam prestala disat u tom trenutku :-) Ali, budući da sam upravo produljila boravak u Amsterdamu za još jedan dan, i ja cu pod dojmom koncerta, s puta na posao, pa sta bude.

    Samo se _stvarno_ nadam da se raspored neće mijenjati jer cu se ritualno samoubit :-S

  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82
    ote class="Quote" rel="DandelionSeed">Ja te totalno kuzim, jidse meni skoro desila jako jako slična situacija - sve sam isplanirala, kupila karte i onda mi dodje šefica sa rasporedom za lipanj i krene citat datume na koje moram bit na poslu. Onak, mislim da sam prestala disat u tom trenutku :-) Ali, buupućivanjeda sam upravo produljila boravak u Amsterdamu za još jedan dan, i ja cu pod dojmom koncerta, s puta na posao, pa sta bude.

    Samo se _stvarno_ nadam da se raspored neće mijenjati jer cu se ritualno samoubit :-S



    Lakse mi kad vidim da nisam jedina s ovakvom situacijom...Ma ja jos od totalne nemoci i nevjerice krenula ravnateljici objasnjavat na ciji to koncert idem, kao da ona zna, ma joj dobro da nisam kleknula...držim nam objema fige da nas nista ne sprijeci u nasoj misiji :) ili cu ti se ritualno pridruzit!
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ne daj te se cure \m/
    Ja, da moj zaposlenik želi ići na PJ koncert ne da bi ga pustio nego bi ga i častio koncertom haha
    Ako Be Craft bude opet zapošljavao nekoga stavim oglas i ovdje. Sa PJ lozinkom prolažiš prvi krug bez problema LOL

    Idem dalje riješavati smještaje i ostatak turneje. Dobio sam neki mail da od Hostela prelazimo u Hilton za Milano :-O
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Hohoho, Hilton! Oj, živote, robijo! :D:D
    Evil Little Goat
  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82
    Niko, ti si najkulerskiji sef ikad \m/ trebala bi poslat svoju ravnateljicu kod tebe na obuku :D
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited May 2014
    @Dirty Frankk: mislim da si se trebao više potrudit oko tog hostela, malo si prerano i prelako popustio :D Što se tiče šefovanja i ja dižem dva prsta za Niku \m/
    @viki1984‌ @DandelionSeed‌: ne znam kakav je to osjećaj da ti šef kaže da ne možeš na koncert i nadam se da nikad neću saznati. Kad bi vaše šefice znale s koliko ćete pozitivne energije doći na posao nakon PJ iskustva, mam bi vas pustile. :D

    Inače, gospođa i ja bijasmo na Goriboru u KSET-u sinoć. Za Goribor vam ne moram ništa pričat. Mračni, teškog zvuka, vjerojatno i previše usporeni, ali moćni. Skrećem pažnju na Olovni ples iz Dugog Sela. Google it, YouTube it i tako to. Vrijedi.
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited May 2014
    Odustao sam od luxuza i Hiltona, javio sam se Kanađanima nek oni idu sami, već sam izgubio dosta vremena čekajući odgovore itd.
    Ali da stvar bude gora u New Moon-u nema više mjesta....God dammit
    Poslao mail, zvao na tel i ništa.

    Berlin Wombats rezerviran ;-)




    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689

    Odustao sam od luxuza i Hiltona, javio sam se Kanađanima nek oni idu sami, već sam izgubio dosta vremena čekajući odgovore itd.
    Ali da stvar bude gora u New Moon-u nema više mjesta....God dammit
    Poslao mail, zvao na tel i ništa.

    Berlin Wombats rezerviran ;-)

    Sid i ja imamo krevet viska u New Moonu. I Edita isto. Pa biraj kod koga oces. :D
    Evil Little Goat
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ana2112 said:

    Odustao sam od luxuza i Hiltona, javio sam se Kanađanima nek oni idu sami, već sam izgubio dosta vremena čekajući odgovore itd.
    Ali da stvar bude gora u New Moon-u nema više mjesta....God dammit
    Poslao mail, zvao na tel i ništa.

    Berlin Wombats rezerviran ;-)

    Sid i ja imamo krevet viska u New Moonu. I Edita isto. Pa biraj kod koga oces. :D


    :\"> :\"> očete me primit ??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Šibnem ti poruku. ;)
    Evil Little Goat
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120

    ima ima mjesta, primamo :-D
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Alo, ekipa
    Dakle, izgleda da ce GG morati raditi umjesto ici u Milano, a ja razmisljam kako da mozda ipak odem, a da ne prespavam duze od jedne noci, jer se trebam vratiti u Zg.

    Pitanja:
    - Ide li netko zg-milano-zg ili barem ri-milano-ri? Tako da ne vozim solo na koncert i nazad, to mi se ne da....
    - Smjestaj - vec sam slala Editi pm za nocenje, vjerujem da i to bio najmanji problem
    - Karta za koncert - anyone??? Ne da mi se pred stadionom kupiti nesto pod krovom :/

    Komplikaza... A ne zelim olako odustati ;)
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Eto, i to ti je obiteljska solidarnost. >:) Ajde dobre duše, nađite mjesta za ovu izdajicu :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    edited May 2014
    Gdje ima volje, cini se da ima i nacina :)

    Plan je voznja s Editom&ekipom do Milana, nocenje s njima dvije noci, a onda let natrag za Zg u subotu - otkrila sam da imam Miles&More milja i sredila kartu :D
    U nedjelju voznja za Trst :)

    A izgleda da sam i 10c GA kartu rijesila s jednim Portugalcem (pretpostavljam) koji treba nekoga za prodati svoju drugu :)

    Sad mogu mirno spavati nocas :)
    Muz, budi sretan zbog mene :D
    Post edited by _annie_ on
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    To se zove ekspeditivnost!! \,,/ :D
    Evil Little Goat
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    edited May 2014
    ček, ček... kada vi krećete u milano? ja imam problema sa šefovima na poslu pa ne mogu trošiti dane bezveze te sam planirala pokret 20.6. rano ujutro... vi ste svi, dakle, od 19.6. u milanu?
    i ja vozim bivši precjednički par, masnog i kostu do milana, onda precjednički par prelazi na vlak do trsta, i onda ih opet skupljam u trstu i sve vraćam doma, odmah poslije koncerta! ok?

    a onda sa bivšim precjedničkim parom idem do beča, gdje presjedam na bus frikova do berlina i od berlina s avijonom doma....

    eto, moj plan...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Mi podupiremo Jurasicin plan u potpunosti. Dobar plan! :D
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    joj, koliko mi puta dodje da kliknem like a kad ono neeeemaaa.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica said:

    joj, koliko mi puta dodje da kliknem like a kad ono neeeemaaa.... :)

    hahahahaha

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mislim da sam složio zadnji dio puzzle

    Iz Trsta odmah nakon koncerta idem Art Travel busom u Zagreb i u 6:00 hvatam drugi bus za Beč.
    Jeftino, brzo, zajebano ali nema veze, sve je to rock'n'nroll.
    Bus za ZG 220 kn i bus za Beč mislim da je 250 kn, Ne možeš do bečke iz Trsta bolje nikako ;-)

    Javio sam kanađanima ali još se ne javljaju...možda su se prepali mog plana hahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Thanx curama na extra krevetu u New Moon-u :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited May 2014
    jurasica said:

    joj, koliko mi puta dodje da kliknem like a kad ono neeeemaaa.... :)

    Tko kaže da ga nema? :-bd
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Jeste probali koristiti forum s lights down funkcijom? Baš je cool. Me like :-bd
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    ajme, ekipa, što ste se raspisali \m/

    gubim se u vašim kombinacijama, pošto ovaj put planiram samo amsterdam i trst.

    e sad, pošto sam zabrijala da ste svi na talijanskoj turneji, uopće nisam skužila da SAMCRO i annie se tek sad ukrcavaju u taj vlak.

    pitanjce:

    ide li tko iz zg za trst i odmah poslije koncerta nazad za zg?

    drugo pitanje - ima tko viška kartu za berlin? treba frendu koji je davno obitavao na ovim prostorima (aka ovom forumu), a sad eskivira :ar!
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689

    Thanx curama na extra krevetu u New Moon-u :D

    :-bd

    Iz Trsta odmah nakon koncerta idem Art Travel busom u Zagreb i u 6:00 hvatam drugi bus za Beč.
    Jeftino, brzo, zajebano ali nema veze, sve je to rock'n'nroll.
    Bus za ZG 220 kn i bus za Beč mislim da je 250 kn, Ne možeš do bečke iz Trsta bolje nikako ;-)

    Preko kojeg sajta si to bukirao?
    Evil Little Goat
Sign In or Register to comment.