Options

Pearl Jam in Zagreb!

1835836838840841860

Comments

  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Pozdrav novoj članici, dobrodošla! :)

    Ja budem se još samo ubacio s komentarom kako onaj PJ tribute bend koji smo spominjali prije nekoliko stranica (Jeremy's Alive) - svakim nastupom postaje sve bolji. :)
    Ove subote su imali nastup u Hard Placeu koji je potrajao nešto sitno preko 2 h.
    29 pjesama (tako su barem oni tvrdili, nisam brojao), u odnosu na nastup u Vintageu su naučili još nekoliko novih stvari (čak i Nothing as It Seems, Getaway, Small Town su prve koje mi trenutno padaju na pamet, iako sam siguran da ih je bilo još, ali mi mozak trenutno baš i ne funkcionira u previsokoj brzini), ubacili improvizacije. radili stage dive...
    Dobili su i novog bubnjara koji mi djeluje jači od dosadašnjeg (iako i dalje uspijevaju pretjerano ubrzati gotovo sve pjesme :D).
    I tak. U svakom slučaju, bilo je zabavno. :)
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    ahoj!

    ja se jos nisam do kraja zbrojio za majice... mislio sam opet nizozemcima uzimati, imam velicine negdje od prosle turneje... bit cu u amsterdamu pa im mogu odmah i uvaliti majice uz pusu i bajadere :D

    Sid, hoces onda da ti maznem mirellu i dennisa? jos evelien i ako hocete australci da onda i za Leonie uzmem pa da im u paketu predam?

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Pozdrav Dandelion :-h
    malo sam ispao iz toga, a skužio da ove godine tijelovo pada fino 19.6., taman za početak road tripa prema milanu?
    da da tako mi planiramo, lagani roadtripić prema Milanu via Istra i nazad za Trst. Za sad još nema detaljnog plana, osim da su sve opcije otovrene bilo šatora ili ho(s)tela.
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    pih! support za Milton Keynes su BRMC...

    ajd nek to preslikaju na ovaj dio svemira :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    siljo said:

    pih! support za Milton Keynes su BRMC...

    ajd nek to preslikaju na ovaj dio svemira :)

    Ok, ne moram vam ni reći kakav je kaos ova informacija uzrokovala u malom svemiru naše obitelji. :D Glava obitelji (a to nisam ja) odlučila je da moramo biti na tom koncertu. I tako će, eto, Milton Keynes upasti u priču ljeto s PJ + BRMC.
    Ako se ne varam, Potato je rekla da će biti tamo. Navodno, genijalno mjesto za koncerte. Jedino što je na otvorenom, za 500.000 ljudi. Sve ostalo je idealno. :))
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    SAMCRO said:

    siljo said:

    pih! support za Milton Keynes su BRMC...

    ajd nek to preslikaju na ovaj dio svemira :)

    Ok, ne moram vam ni reći kakav je kaos ova informacija uzrokovala u malom svemiru naše obitelji. :D Glava obitelji (a to nisam ja) odlučila je da moramo biti na tom koncertu. I tako će, eto, Milton Keynes upasti u priču ljeto s PJ + BRMC.
    Ako se ne varam, Potato je rekla da će biti tamo. Navodno, genijalno mjesto za koncerte. Jedino što je na otvorenom, za 500.000 ljudi. Sve ostalo je idealno. :))
    samo sam vas čekao :))

    dođe mi da i ja opet pokrenem neke stare kombinacije :-?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    WizzAir, cca 140EUR
    Ljubljana-Luton... 10.07. 11.35-12:50
    Luton-Ljubljana... 12.07. 07:50-11:05

    od Lutona do Milton Keynesa ima 40.4km cestom, a to je manje i od maratona... preko polja i nešto manje :D

    just sayin'! :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Ja bih još i izdržao, za ženski dio obitelji nisam ziher. U štiklicama preko polja ne ide. :)) Hvala za info o Wizzu. Oni mi nisu pali napamet.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hahaha i ja sam bacio pogled na avionske karte za Milton 1500 kn DU - London direkt i nazad

    e još kad bi to rekao ženi hahaha ne bi doživio ovaj prvi dio turneje ;-)

    btw
    čekam neke frendove iz ZG za majice pa čim doznam size & color upisujem se u tablicu i to je to ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    AttilaAttila Posts: 21
    Hi Guys,

    some of you may travel from Croatia to Trieste through Ljubljana on 22nd June.
    Anyone with a spare seat in a car, or a bus maybe? If so, please, drop me a line. Thanks!
    1996 Budapest
    2000 Prague, Katowice I, Katowice II, Salzburg
    2006 Prague, Vienna
    2007 Nova Rock, Nijmegen
    2009 Berlin, Manchester, London
    2010 Dublin, Belfast, Venice
    2012 Amsterdam I, Amsterdam II, Prague, Berlin I, Berlin II
    2014 Amsterdam I, Amsterdam II, Trieste, Vienna

    i wish i was as fortunate as fortunate as me...
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Cuj njega i referencu na stikle!!! Da me ne znate mozda biste i povjerovali ;)
    Sto da vam kazem, ljudi, ja sam se jucer skoro slupala s autom od uzbudjenja, kad sam vidjela sto se sprema. A prije 20 dana sam, prilikom jednog radnog vikenda, u velikoj potrebi za necim sto ce spasiti dan, ubola karte za BRMC u Madridu 15.7. I sad imamo takvu kombinatoriku da boli glava i pati se od nesanice... Ali tome placa sluzi, a ne za trosenje na stikle ;)
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Svaka čast A & G ^:)^

    U vašu čast danas u radioni slušamo BRMC \:D/

    btw Anica, taj poster sa BRMC i PJ moraš uokviriti pa makar bio ful ružan hahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Karte za Milton Keynes BRMC - PJ combo :-bd
    Karte za BRMC u Madridu 15.7. :-bd
    Avion Budimpešta - London - Madrid - London - Budimpešta :-bd
    Još hoteli i we are all set za nevjerojatno ljeto!
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Gabrovci legende!!!! \,,/ :)
    Evil Little Goat
  • Options
    zagizagi Posts: 414
    ajde znam da znate, neki insajd info o suhom uhu?
    ili da kupim karte pa sta bude bice...
  • Options
    LadoCROLadoCRO Posts: 16
    pozdrav! Znate možda nekog iz Zagreba (Vž ili Čk) da ide u Trst autom i ima 2 slobonda mjesta?
    ...someday there'll be a cure for pain...that's the day I'll throw my drugs away...
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Koji katastrofa line up za Austin festival još sviraju u dva vikenda :-q

    btw ja sam sa narudžbom za majice gotov
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da li mozemo jos narucivat majice? Jos jedna mi treba.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449

    Da li mozemo jos narucivat majice? Jos jedna mi treba.

    Može. S narudžbom prema tiskari ćemo ići za koji dan, tako da još imate vremena za promjene. Javit ću dan prije zaključivanja popisa.

    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    postoji li neki size chart? gdje se narucuju majice? nesto?

    iva, sid, kako hendlamo nizozemce onda?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nice...novi look, puno bolje ;-)

    ajde da zatvorimo narudžbe do kraja tjedna, mislm da smo pri kraju ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    zagizagi Posts: 414
    znaci the national na superuhu!? ajde da ih i ja uhvatim uzivo!
    ko sve ide? >:D<

    i jos jedno pitanjce, jel ide neko autom za bec i ima slobodna dva mjesta?
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    edited May 2014
    ko sve ide?
    vjerovatno :-)
    Ja bih naručila još majcu za to moje muško dijete to bi bilo muški S crna. Ne mogu više naći tablice ;;)
  • Options
    zagizagi Posts: 414
    Karlhajnc said:

    ko sve ide?
    vjerovatno :-)

    Ja bih naručila još majcu za to moje muško dijete to bi bilo muški S crna. Ne mogu više naći tablice ;;)

    super!!
    samo kolko sam skuzila biti ce malo karata pa bi o tome vec sad trebalo misliti
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    SuperUho zvuci super i the National sviraju! Nego, sto znaci slobodno 3? Jos tri ulaznice? Na onom dirty old shop linku. Tko ce kupovati karte preko njih? Ja planiram ovih dana,
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    edited May 2014
    Pozdrav svima :)

    Mislio sam da će biti i više postova nakon ove suše, ali ok, niste pretjerali.. Pretpostavljam da se čuvate sad za akciju kad krene.

    Prvo, pozdrav novacima, ovdje je pravo mjesto za vas :D Slično kao što je Sid rekla. Festivali su genijalna stvar (pogotovo ovako veliki kao Werchter) ako pikiraš više bendova kroz par dana. Dobra ekipa i broj godina koji je manji od cijene kile bureka će pomoći, ali ako moramo uspoređivati ovu sezonu, onda definitivno PJ Solo > Festival. Inače ih lovimo gdje god i na čemu god.

    @Dirty Frankk (ste skužili da se može tagirati?), postoji neki službeni PJ vlak Milano-Trst? Kad on ide, nakon koncerta u milanu ili dan nakon?

    Još malo ljudi, još malo.

    p.s. I da, nismo još stari za spajanje Milana, Trsta, InMusica i momačke od 3 dana! - kaže skoro najmlađi ovdje :P

    p.p.s. Sve čitam vaše postove i mislim da izmišljate sva ova strana imena. Trolate na veliko, priznajte :)


    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Planira li tko spavati u Milanu?
    Ulovila me frka panika i groznica :-D
  • Options
    Živnulo je ovdje, ha? :-)

    Na Werchter idem samo u subotu. Zaključih, kakogod bilo, loše bit neće - može bit samo lošije u odnosu na Amsterdam, al to i očekujem pa neću biti pretjerano razočarana.

    Elem, nije da brojim, ali do Amsterdama još ima 41 dan. Trenutno se bavim mišlju da uzmem bolovanje i kartu za 17.6., kad sam već tamo, ali malo me strah reakcija najbliže mi okoline :-S. Vi koji idete, pretpostavljam da ćete ići na oba koncerta. jel?

  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    prvi zadatak je prestati brinuti što kaže okolina :-D
  • Options
    Pravo zboriš. Imam još cca 41 dan da taj problem prevaziđem :-D
Sign In or Register to comment.