Options

Pearl Jam in Zagreb!

1834835837839840860

Comments

  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    e da btw dakle u petak sam u mochvari, a ide se i na QOTSA :) BRMC nadam se da ću jednom čut u živooo. a planiram sad i black keys kad sam već tu i oni su tu i to na isti dan ;)
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo malo sam ubacio još majica za narudžbu ali ove godine neću uzimati po 20 komada ko do sada...imam previše majica za spavanje hahahaha
    Možda još ubacim par komada ali moram provjeriti veličine.

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ok, malo sam se pomakao sa mrtve točke i rezervirao još par avio vlakova za turneju.
    DU - RIM - MILANO = DONE ,stižem u ponoć dan prije koncerta
    MILANO - TRIESTE, PJ vlak = DONE
    VIENNA - BERLIN, PJ avion = DONE

    Doma se vračam odmah jutro iza Berlina (još moram uzeti kartu) tako da nema after tour zabave :-(

    Ali naj jebeni dio ostaje za riješiti; kako iz Trsta do Beča...za sada je opcija vlak jutro iza Trsta.

    Smještaj još ništa nisam riješio.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options

    Pozdrav svima!

    Ja sam skroz na skroz nova ovdje (očito je iz broja postova :-) ), ali već vas neko vrijeme čitam i ne mogu više izdržat a da se ne pridružim.

    Uglavnom, PJ me prati (a i ja njih) već godinama, ali unazad 6 mjeseci me potpuno zelo i sad totalno pretjerujem, slušam ih na busu, na poslu, u autu i ne mogu dočekat 16.6. kad ću ih prvi put čuti i vidjeti uživo. Generalno se osjećam prilično neshvaćeno u svojoj religioznoj zaluđenosti, ali imam dojam da bi me vi mogli razumjeti :D

    Nego, ima li koja majca za newbeeja tj. mene?
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    upisao se i ja za majice... možda dodam još nešto komada ako se zbrojim, nesto sam se ulijenio :-)

    zdravo DandelionS! e sad si nadrapala... ništa više neće biti isto :D

    javi se za 16.06., ima nas 5-6 koji ćemo biti tamo ~O)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201


    Nego, ima li koja majca za newbeeja tj. mene?

    upiši se u tablicu i to je to... tablica je stranicu, dvije prije... :)

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options

    Evo upisala sam se. I naravno javljam se za 16.6. , imajte me u vidu prilikom dogovora. Imam doduše i karte za Werchter 5.7., ali još dvojim ići ili ne. Ipak je to festival, bojim se da to neće biti to.. Imate li vi iskusniji kakav pametan savjet s tim u vezi?
  • Options

    E da i hvala na dobrodošlici :)
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689

    Ali naj jebeni dio ostaje za riješiti; kako iz Trsta do Beča...za sada je opcija vlak jutro iza Trsta.

    Smještaj još ništa nisam riješio.

    To je skroz jednostavan dio. Iz Trsta ides s nama na Kvarner i onda skupa idemo u Bec autom. :D

    Pozdrav newbieju!! :mahmah: :)

    Evil Little Goat
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ana2112 said:

    Ali naj jebeni dio ostaje za riješiti; kako iz Trsta do Beča...za sada je opcija vlak jutro iza Trsta.

    Smještaj još ništa nisam riješio.

    To je skroz jednostavan dio. Iz Trsta ides s nama na Kvarner i onda skupa idemo u Bec autom. :D

    Pozdrav newbieju!! :mahmah: :)

    Problem je što ja moram biti u Beču već dan nakon koncerta jer se nalazim sa Ivom gore.

    Kad vi idete gore??
    Nekako imam viziju da svi idete na Inmusic u Zagreb nakon Trsta???

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pozdrav novoj curi :-h

    Ovdje te svi razumijemo...svi imamo isti problem hahahaha

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689

    Problem je što ja moram biti u Beču već dan nakon koncerta jer se nalazim sa Ivom gore.

    Kad vi idete gore??
    Nekako imam viziju da svi idete na Inmusic u Zagreb nakon Trsta???

    Nis od InMusica, pregust raspored, prestari smo za ta govna LOL...
    U Bec idemo 24og, dan prije koncerta.
    Evil Little Goat
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Ana2112 said:


    Nis od InMusica, pregust raspored, prestari smo za ta govna LOL...

    nismo :-O
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo said:

    Ana2112 said:


    Nis od InMusica, pregust raspored, prestari smo za ta govna LOL...

    nismo :-O
    Ti mozda nisi... :P :D:D
    Evil Little Goat
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Ana2112 said:

    siljo said:

    Ana2112 said:


    Nis od InMusica, pregust raspored, prestari smo za ta govna LOL...

    nismo :-O
    Ti mozda nisi... :P :D:D
    no dobro, skruseno priznajem da sam odustao od QOTSA u Ljubljani 09.06. jer bi morao odgoditi sl. put za iduce jutro, tj. zoru.. treba tu i tamo obrisati koju stvar iz kalendara :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Ne znam koliko ste stari, al ja sam definitivno daleko od rose, što čini cijelu tu situaciju poluđivanja u ovim godinama za rock bandom još bizarnijom :-)

    Nego da se vratim još jednom na pitanje Rock Werchtera. Ima li netko odavde da se sprema na to? Čitala sam tu na forumu thread u kojem se raspravlja jel bolje ić na festival ili na exclusively PJ show i čini se da su mišljenja podijeljena. Ja sam inače čvrsto odlučila otići (sjećate se u jučerašnjem sam postu još dvojila ha-ha) i ako mi nebo ne padne na glavu, eto me 5.7. u belgijskom blatu (a blata će vjerojatno bit, jer to je ipak Belgija, teško da će nas mimoić neki oblik padaline:-) )
  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82


    Pozdrav svima!

    Ja sam skroz na skroz nova ovdje (očito je iz broja postova :-) ), ali već vas neko vrijeme čitam i ne mogu više izdržat a da se ne pridružim.

    Uglavnom, PJ me prati (a i ja njih) već godinama, ali unazad 6 mjeseci me potpuno zelo i sad totalno pretjerujem, slušam ih na busu, na poslu, u autu i ne mogu dočekat 16.6. kad ću ih prvi put čuti i vidjeti uživo. Generalno se osjećam prilično neshvaćeno u svojoj religioznoj zaluđenosti, ali imam dojam da bi me vi mogli razumjeti :D

    Nego, ima li koja majca za newbeeja tj. mene?

    Ej dobrodosla! Ah, potpuno te razumijem i vidim sebe kad sam se prije nekoliko mjeseci pridruzila ovoj super ekipi :) ja cu također po prvi puta vidjeti PJ na ovoj turneji i od pomisli same mi srce zatreperi ;)
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pa ovako što se tiče Festivala i solo PJ koncerata tu nema puno dileme, solo PJ koncerti su 100x bolji, duže traju, set lista je bolja itd.
    Ako želiš ići na festival da bi vidila još neke bendove onda je to ok ali ako se radi samo o PJ moj izbor bi uvijek bio solo koncert.

    btw club 40 8-X
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options

    Pa ovako što se tiče Festivala i solo PJ koncerata tu nema puno dileme, solo PJ koncerti su 100x bolji, duže traju, set lista je bolja itd.
    Ako želiš ići na festival da bi vidila još neke bendove onda je to ok ali ako se radi samo o PJ moj izbor bi uvijek bio solo koncert.

    btw club 40 8-X


    Ma kako nema dileme, ima cijeli thread o tome :-) Kužim te kaj hoćeš reći, tako i ja razmišljam. Mene uopće ne zanima niti jedan drugi bend taj dan, iako nije loš lineup, pa si onda mislim da ima tak dosta ljudi koje uopće ni PJ ne zanima i ne može biti ista atmosfera kao na solo koncertu. Ali u svakom slučaju, valja mi otići i na jedno i na drugo pa vidjet.

    (a što se cluba 40 tiče, not quite there yet, ali nisam ni daleko od njega ;) )
  • Options
    viki1984 said:



    Ej dobrodosla! Ah, potpuno te razumijem i vidim sebe kad sam se prije nekoliko mjeseci pridruzila ovoj super ekipi :) ja cu također po prvi puta vidjeti PJ na ovoj turneji i od pomisli same mi srce zatreperi ;)

    Mislim da ću ko u vojsci nabavit kalendar i počet križat dane, majkemi.
  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82

    viki1984 said:



    Ej dobrodosla! Ah, potpuno te razumijem i vidim sebe kad sam se prije nekoliko mjeseci pridruzila ovoj super ekipi :) ja cu također po prvi puta vidjeti PJ na ovoj turneji i od pomisli same mi srce zatreperi ;)

    Mislim da ću ko u vojsci nabavit kalendar i počet križat dane, majkemi.
    Neka odbrojavanje zapocne! :D \:D/ \m/
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Frickin 10c podignuo cijene shippinga mamicu im njihovu

    sad za poster poštarinu je 19 dolara.....nisu normalni :-(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    aaa jel još mogu naručiti majce?
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    nisam vas ništa pročitala samo u panici skužila da su majce u pripremi :-D
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Prije svega isprika svima na koje sam "vikao" kad vas dugo nije bilo ovdje. Mea culpa. Onda je red da i ja poželim dobrodošlicu novom cvjetku u našoj ekipi. :) Muškarci, postajemo opasno ugrožena manjina. :D Sve u svemu, u našoj maloj zajednici nikada nikome nije bilo loše, pa mislim da neće ni Maslačkovom sjemenju, koliko god nježno i krhko bilo.
    Obavijest glede majica: upisujte se i dalje, ali proces moramo privesti kraju da bih mogao naći najpovoljniju ponudu i da ih dobijemo na vrijeme, a ne nakon turneje. Valja imati na umu da će mnoge tiskare bit zatrpane poslom zbog Svjetskog prvenstva.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    edited April 2014
    Iva: sorite ekipica, mi se tek sad upisali.

    Od stranaca mi kupujemo sljedecima:
    Sergio
    Hinn
    Haukur
    Dimi
    Jason
    Sophie
    Laura
    Leonie

    Jos smo mislili dodati Mierellu i Dennisa, ali ne znamo jel' njima netko vec kupuje.
    Jel' ima jos nekoga kome trebamo kupiti? Ajde nam pliz spomenite ako smo koga zaboravili da ih dodamo. ;)
    Post edited by pajo on
  • Options
    zagizagi Posts: 414
    hej, ljudici, nestignem vas bas citat, ni pisat, samo da pozelim dobrodoslicu novom clanu!!
    za majce sam se predbiljezila, a ako netko ima karte za wrechter kojih se zeli rijesiti nek mi se javi...
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo said:

    Iva: sorite ekipica, mi se tek sad upisali.

    Od stranaca mi kupujemo sljedecima:
    Sergio
    Hinn
    Haukur
    Dimi
    Jason
    Sophie
    Laura
    Leonie

    Jos smo mislili dodati Mierellu i Dennisa, ali ne znamo jel' njima netko vec kupuje.
    Jel' ima jos nekoga kome trebamo kupiti? Ajde nam pliz spomenite ako smo koga zaboravili da ih dodamo. ;)

    Mislim da ste svih pokrili hahahahaha

    Ja sam računao Kanađane i to je to ;-)

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    edited April 2014
    Ispricavam se sto kasnim s narudzbom majica. Iz daleke Australije dobih poruku kome da jos narucimo, a ja nisam ni skuzila da se narucuju... ups. Malo mi smeta ovaj sad vec stari izgled foruma, ne mogu se nikako nauciti pa se ne logiram cesto..prerijetko cak. Sad cu se upisat, evo trcim. Planovi za put su vise manje tu, Ana je sve rekla za nas 2, jedino moramo do Beca nekako doci 24.
    Bok, nova fanice, moram te pozdravit i odmah komentirat tvoju zelju za Werchter. Festival je odlican, meni valjda jedan od boljih, iako nisam bila na masu njih. No, ako ti je samo do PJ-a, radije odi na jos koncert-dva solo PJ, a ne festival jer je obicno set kratak na wechteru i 2010. kad su svirali mi iz prvog reda smo ih vidjeli samo pola jer su stajali ful iza, na pola pozornice. Meni je osobno zaista super festival i uvijek je dobar lineup i ici sva 4 dana sa super ekipom je pun pogodak, jedino onda bih opet isla. Ovako cu za PJ koncerte radije izdvojit vrijeme i novac pa bit sretna sa dugim setovima i tko zna kakvim pjesmama :D Sta ces kad postanes razmazen nakon nekog vremena. :D
    Post edited by cropdustress on
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    edited April 2014
    Do kad trebamo naruciti?
    Iva i Mario, Ana je pisala za Radio Roba, Mirelli i Denisu mogu uzet ja kad ste vi vec svima ostalima :D
    Samo ne znam velicine bas...
    Post edited by cropdustress on
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.