Pearl Jam in Zagreb!

17879818384860

Comments

  • asfoasfo Posts: 315
    Mi (snih i ja) smo upravo stigli doma.... Janko mirno spava, hvala bogu, kak ću se smo dić za 5 sati ???....

    O koncertu ćemo se svi složiti da je bio super (a i snih će vjerojatno nekaj dodati...

    Nego, zahvalila bih se Paaji i Ivi na poklonu za rođendan, kis kis hag hag ;)
    PUUUUUUUNOOO HVAALAAAAAA!!!!! super ste, možete mi doći popodne na kolače.... :)

    I nemrem sad još neš napisat jer samo trkeljam...

    Bok ljudi!

    Keep on rockin' in the free world!

    YEAH!

    (idemo sad jest i još malo slušat prl đem)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Budući da je moja supruga (asfo) već nekaj rekla ja bi se samo nadovezao.
    Prvo, želje, čestitke i pozdravi:)
    Prije svega Paji i njegovoj Ivi kaj su Ljubici (asfo-u) poklonili trzalicu od mekridija, onda Šilji koji je bio vrlo užurban i organizirao razne inozemce (i dobio set listu), elcielo našoj emotivki koja je organizirala poklon koji je dospio do njih, Dunatu kojega nažalot nisam upoznao a došao boletsan na koncert, doctoru kojem sam stisnuo ruku na kraju koncerta, sestri od elcielo koja je dobila tamburina, cutkiju koji me skoro nabio jer me nije skužio nakon koncerta (bio umoran čovjek od cjelodnevnog kampiranja pred dvoranom), masnom također umornom čovjeku, tinna-i koja je prvi put gledala PJ i to u Hrvatskoj, C23VN-u koji mi je opet pobjegao (masni tvrdi da stvarno postoji), jurasici koja je sve nadgledala i nadam se susrela edija u toploj jesenjoj večeri, milošu, srđanu đerdapu, porčerici i cijeloj ekipi koju sad nisam spomenuo a uživala je u koncertu, nadam se isto kolko i ja! A meni je to bio prvi i najbolji, nadam se ne i posljednji. Lijepo spavajte i čujemo se sutra!
    Ova mi večar ko neko transcedentalno iskustvo!
    Sve vas puno volim!

    Can`t find the better Jam!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Budući da je moja supruga (asfo) već nekaj rekla ja bi se samo nadovezao.
    Prvo, želje, čestitke i pozdravi:)
    Prije svega Paji i njegovoj Ivi kaj su Ljubici (asfo-u) poklonili trzalicu od mekridija, onda Šilji koji je bio vrlo užurban i organizirao razne inozemce (i dobio set listu), elcielo našoj emotivki koja je organizirala poklon koji je dospio do njih, Dunatu kojega nažalot nisam upoznao a došao boletsan na koncert, doctoru kojem sam stisnuo ruku na kraju koncerta, sestri od elcielo koja je dobila tamburina, cutkiju koji me skoro nabio jer me nije skužio nakon koncerta (bio umoran čovjek od cjelodnevnog kampiranja pred dvoranom), masnom također umornom čovjeku, tinna-i koja je prvi put gledala PJ i to u Hrvatskoj, C23VN-u koji mi je opet pobjegao (masni tvrdi da stvarno postoji), jurasici koja je sve nadgledala i nadam se susrela edija u toploj jesenjoj večeri, milošu, srđanu đerdapu, porčerici i cijeloj ekipi koju sad nisam spomenuo a uživala je u koncertu, nadam se isto kolko i ja! A meni je to bio prvi i najbolji, nadam se ne i posljednji. Lijepo spavajte i čujemo se sutra!
    Ova mi večar ko neko transcedentalno iskustvo!
    Sve vas puno volim!

    Can`t find the better Jam!

    sori asfo i snih, kad samo se svi konacno skupili tamo kod buseva, krenula prica i vi ste morali/krenuli doma... steta kaj nismo onda svi skupa sjeli, mi smo otisli na kraju do DG-a...

    i da, happy b-day asfo i od ive i mene... ponijela me atmosfera pa zaboravio, a neki sam ti dan tu zaprijetio da je nakon koncerta castilica :) samo, onu vecer u melinu nisam povezao asfo i ljubicu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e da, svirka mi je bila prehehehedobra :) milano i zagreb, my favourites... zadovoljan publikom, zadovoljan Edom i negovim hrvatskim...

    mah svima, domaci + doctor, sasho, katja, vedderman, dunat + ekipa, dreadis + anes, dirty frank, tina, sarah... kasno je, umoran sam.... zaboravio sam nekoga :)

    Sarah, hebemu da mu hebem... pa kako se to dogodilo??? nadam se da si ok i da nece biti posljedica... ostalima, sreo Saru nakon svirke da bi mi rekla da se uslijed guzve, vrućine i kojecega onesvijestila na 20-ak min??? iznijeli ju van i tak...

    o da, dosta nas je dobilo svasta, od trzalica, setlista, tambourinea... :) a neki su dobili i penkale i svidjele im se... hug elcielo :)

    l noc...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • dal je sve bilo samo fol?
    dal je sve samo jeftin trik?

    jebote, kakav koncert!!!!!!

    šta da pričam!!!!! ko je bio zna, ko nije - jebiga!

    pozdrav svim ex-yugoslavsima na koncertu, baš mi je bilo drago čuti beogradske, novosadske i sarajevske akcente.
    a tek makedonci. idući put vas primam na spavanje, al ne bez gajbe mastike :D

    nadam se da vas niko nije diro. ako jest, jebem im mamu.
    peace!!!!
  • vedran wrote:
    dal je sve bilo samo fol? dal je sve samo jeftin trik? jebote, kakav koncert!!!!!! šta da pričam!!!!! ko je bio zna, ko nije - jebiga!
    pozdrav svim ex-yugoslavsima na koncertu, baš mi je bilo drago čuti beogradske, novosadske i sarajevske akcente. a tek makedonci. idući put vas primam na spavanje, al ne bez gajbe mastike :D nadam se da vas niko nije diro. ako jest, jebem im mamu. peace!!!!

    kakav koncert... mi u zabezeku, sad smo stigli autobusom nazad za beograd. niko nas nije dirao, dapače, kad su dirali bilo je baš fino. ;-)
    zagreb, svaka čast!
  • Ljudi!!!!!! Bila sam na koncertu, sad stigoh u Bg.........nemam reci......hocu jos.........bilo je savrseno........aaaaaa.....bend, publika, sve.....neocekivano dobro!!!!
    Eto, morah da izrazim svoje odusevljenje.......mada reci nisu dovoljne......

    POZDRAV!!!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    aaaaaaa EDUUUUUUUCAAAAATIIIIIIOOOOONNNN!!!!


    predobro bilo... e odite svi pisati na podforum GIVEN TO FLY, otvorili su zagreb fanview admini
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    Bez rijeci sam!
    Ovo mi je najbolji koncert do sada, objektivno i subjektivno i na sve moguce nacine, ikad u zivotu :) Od setliste, publike, do benda koji je bio toliko raspolozen . Vidjelo se da uzivaju u svakoj sekundi, pogotvo Jeff koji se stalno nesto smijao :)

    Kombinacija Thin Air - Thumbing My Way - All Or None je izvan ovog svijeta, haha...

    Pozdrav svima, svima koje sam upoznao na ovoj turneji...Super ste. Pozdrav Doctoru - negdje smo se izgubili poslije koncerta pa te nismo stigli pozdravit.

    Sad valjda slijedi neka razmjena slika i tak...

    Keep on rockin'...
  • Zdravo prijatelji, evo vam še mene (Nejc :)). V zagrebfanview sem že postal. Bilo je fantastično. Vsi ste super ljudje, res sem vesel, da sem vas spoznal!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Zdravo prijatelji, evo vam še mene (Nejc :)). V zagrebfanview sem že postal. Bilo je fantastično. Vsi ste super ljudje, res sem vesel, da sem vas spoznal!
    pozdrav :D


    nadam se da si stigao živ i zdrav v slovenio :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • CutkiCutki Posts: 235
    veliki hug i pusa Ani-penkali, zna ona zasto :)
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • C2V3N wrote:
    pozdrav :D


    nadam se da si stigao živ i zdrav v slovenio :D

    O prijatelj :D Vse je v redu, malo sem voiceless :D, ampak drugače super. Je že kdo objavil fotografije iz koncerta?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja sam emocionalno totalno ispražnjena..
    previše se jučer toga desilo :)
    hvala svima vama s foruma s kojima će mi iščekivanje ovog koncerta ostati u lijepom sjećanju.

    a koncert..
    ed je bio vrlo emocionalan. i vrlo pijan :D
    na black i 'tuturutututu' publike, oči su mu se ispunile suzama..
    moram reći da je vino koje pije bijelo i slatko, hehe
    obistinila su se naša nadanja: hrvatska zastava koja je bačena na stage u beču, završila je u zagrebu :)
    porch... bez riječi..
    neki izraleci do nas su uspjeli dobiti papir s napisanom zdravicom na hrvatskom, onu koju je ed čitao na samom početku. presmiješno :D
    jako jako dobra publika, jedva čekam bootleg.

    i na kraju, da više završim tu priču s penkalama:
    dečki su penkale stvarno dobili nakon koncerta, organizatori su im predali u naše ime. kažu iz lupe da su svi bili oduševljeni, da su rekli da primaju dosta poklona, ali rijetko ovako nešto :) takodjer, da nisu znali da imaju tako dobre fanove ovdje..
    još ne vjerujem, tražim neki opipljivi dokaz :D
    eto, trud nam se isplatio!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Cutki wrote:
    veliki hug i pusa Ani-penkali, zna ona zasto :)

    fala cutki :)


    i veliki pozdrav Nejcu!!!
  • elcielo wrote:
    fala cutki :)


    i veliki pozdrav Nejcu!!!


    Hvala :D In hvala da sem se lahko podpisal! :)
  • Bilo je ..neopisljivo....Super atmosfera..pela sem ves čas...in za nameček še rokovala z Eddijem pri RITFW..fenomenalno. Če ima kdo slike...se toplo priporočam..prosim prosim..sploh pa tiste, ko je Eddie prišel dol in se rokoval. Imela sem roza kratko majčko, imam dolge rjave lase..stala na levi strani T prostora (gledano s perspektive publike)..rokovala sva se na njegovi poti nazaj proti odru..
    Hvala Zagreb, hvala Pearl Jam...aaaaaaaaaaah...
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • masnimasni Posts: 1,657
    ne znam jel tko od nasih "snimao" s foticem konc, al bilo bi lijepo kad bi te filmice stavili na youtube... ako ima takvih

    unaprijed zahvaljujem.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Da se i mi javimo. Svima veliki, veliki pozdrav!
    Mislim da svi mozemo mirne duse zakljuciti da je stvarno bilo iznad svih nasih ocekivanja, a sve ove posebne stvari koje su se desile su jednostavno nevjerojatne.
    Koncert je objektivno bio bolji od svih na kojima smo bili, svaka cast nasoj publici koja je fenomenalno reagirala na band. Mi drugu noc za redom prvi red na Mikeovoj strani, lagano smo izubijani i mrtvi, ali... Sto se tice banda ocito se vidjelo da fakat uzivaju, posebno Jeff i Stone koji su se stalno cerili. Siljo i ja smo stalno nesto signalizirali Jeffu (famozni 3Fish simboli) i vise puta nam je mahao i nasmijao se. Stone nas je skuzio i mahnuo nam, Mike se na kraju koncerta okrenuo k nama i zahvalio nam, a Ed sa zastavom iz Beca je posebna prica (steta sto ova dvojica nisu pofurali ZG majice).
    Pa dalje, Elcielo i seka u prvom redu sa Edovim defom (zaaakon, a jos i penkale, ful nam je drago, go you!), Dreadis legenda isto ulovio def uvalio BiH zastavu, Siljo sa Mikeovom setlistom (steta za Leash koji smo cekali poslije Alive)...
    Pa onda svi sa picksima... Iva i ja podijelili par komada, pozdrav Doctoru, sretan rodjendan Asfodel (sad i sluzbeno :) ), pozdrav Niki iz Dubrovnika koji nam je cuvao ledja. Pozdrav Crvenom (C2V3N je napokon razotkriven) kojem je bivsa ulovila Edovu setlistu, kako si spustio ekipu na threadu sa fanviews jer su zaboravili Last Exit, respect legendo!
    Stvarno je sve skupa bilo preposebno, sviraju nam Thumbing My Way koji je Iva toliko cekala i to ga odsviraju bas u ZG...ma mislim stvarno.

    Ljudi, jos jednom svima veliki pozdrav, probati cemo vrlo skoro uploadati slike iz Beca i ZG, ima ih opet dobrih, a i filmice na YouTube.
    A i neko okupljanje bi trebalo skoro organizirat da jos malo razmjenimo dojmove, slike...
  • Pozdrav svima!
    Necu previse o koncertu jel je bio odlican ali ipak mrvicu prekratak ;).Buduci da sam furao malo vece i bolje fotice zastitari su mi rakli da nemogu s njima unutra,pa sam ih isao vratit u auto.NA KRAJU me nisu uopce pregledavali na ULAZU i mogao sam u torbi komotno unjet fotic.Kad se dojmovi i stvari slegnu molim ekipu iz Zagreba koja je imala privilegiju da prati EU turneju da mi se javi na PM ako moze.Da se upoznamo i da mi neko sprzi slike :).Pozdrav!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedran wrote:
    dal je sve bilo samo fol?
    dal je sve samo jeftin trik?

    jebote, kakav koncert!!!!!!

    šta da pričam!!!!! ko je bio zna, ko nije - jebiga!

    pozdrav svim ex-yugoslavsima na koncertu, baš mi je bilo drago čuti beogradske, novosadske i sarajevske akcente.
    a tek makedonci. idući put vas primam na spavanje, al ne bez gajbe mastike :D

    nadam se da vas niko nije diro. ako jest, jebem im mamu.
    peace!!!!

    hm, jesi li ti onaj vedran? druzili se nakon ljubljane? a, s, a, d, i i ja? e jesam tajanstven :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    hm, jesi li ti onaj vedran? druzili se nakon ljubljane? a, s, a, d, i i ja? e jesam tajanstven :)

    jok :)
    ne znam nikog uzivo odavde :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo par fotki... nije mi se dalo fotkati previse pa ako netko ima još (a ima) pliz :)

    http://www.flickr.com/photos/80265982@N00/?deleted=254017355
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo da se i ja javim, u svoje i sintijino ime... naime, ja sam danas u žalosti... skoro pa nosim crninu... :) ne mogu vjerovati da je gotovo... ono jučer je bila ludnica... beč kao uvod i onda zagreb... toliko puta sam sanjala da PJ svira u domu sportova (stvarno, čak sam i jeffa sanjala da je gol skočio pred mene :) ) i evo ih sad i to je tako brzo prošlo... grozno... :)
    nego, htjela bih napomenuti da mi je užasno žao što nisam upoznala sarah i žao mi je kaj ti je bilo loše, ali totalno razumijem... doctore, hello, zakon si! tinna, nadam se da ćeš sljedeći put biti malo opuštenija... mi se tako veselili da ćemo te upoznati, a ti jedva reagirala na nas... :) nevermind... slijedeće godine će biti bolje...
    bosanci, da vas nije bilo, trebalo bi vas izmisliti... vidimo se u tuzli...po vama ću definitivno pamtiti ovo iskustvo, osim naravno po glavnom bendu... na prošloj turneji smo upoznale jednog ludog irca s kojim smo još kak tak u kontaktu, a na ovoj turneji 2 luda bosanca... :) nije loše... bosanci imaju bolje ćevape od iraca... :) keep on rocking in the free world...
    svim slovencima veliki pozdrav... dunat, tebe sam vidjela na tribini i svaka čast da si ipak došao... :) vedderman i marko, nadam se da ste dobro zabavili na tribini, a ti nejc, ne znam di si bio, ali nadam se da je ovo jučer bilo sve čemu si se nadao... meni definitivno je...
    i naravno, moji prijatelji iste nacionalnosti, :), svaka čast svima i nadam se da ćemo ovo sve ponoviti za godinu dana, kao što je ed rekao... :) ako ništa, ja i sintija smo se dogovorile da slijedeće idemo u ameriku na turneju... :)

    wooohooo... viva la pearl jam, viva la imbecile!!!! :)

    ciao ragazzi!!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ajme sta se zuti njen post :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    evo da se i ja javim, u svoje i sintijino ime... naime, ja sam danas u žalosti... skoro pa nosim crninu... :) ne mogu vjerovati da je gotovo... ono jučer je bila ludnica... beč kao uvod i onda zagreb... toliko puta sam sanjala da PJ svira u domu sportova (stvarno, čak sam i jeffa sanjala da je gol skočio pred mene :) ) i evo ih sad i to je tako brzo prošlo... grozno... :)
    nego, htjela bih napomenuti da mi je užasno žao što nisam upoznala sarah i žao mi je kaj ti je bilo loše, ali totalno razumijem... doctore, hello, zakon si! tinna, nadam se da ćeš sljedeći put biti malo opuštenija... mi se tako veselili da ćemo te upoznati, a ti jedva reagirala na nas... :) nevermind... slijedeće godine će biti bolje...
    bosanci, da vas nije bilo, trebalo bi vas izmisliti... vidimo se u tuzli...po vama ću definitivno pamtiti ovo iskustvo, osim naravno po glavnom bendu... na prošloj turneji smo upoznale jednog ludog irca s kojim smo još kak tak u kontaktu, a na ovoj turneji 2 luda bosanca... :) nije loše... bosanci imaju bolje ćevape od iraca... :) keep on rocking in the free world...
    svim slovencima veliki pozdrav... dunat, tebe sam vidjela na tribini i svaka čast da si ipak došao... :) vedderman i marko, nadam se da ste dobro zabavili na tribini, a ti nejc, ne znam di si bio, ali nadam se da je ovo jučer bilo sve čemu si se nadao... meni definitivno je...
    i naravno, moji prijatelji iste nacionalnosti, :), svaka čast svima i nadam se da ćemo ovo sve ponoviti za godinu dana, kao što je ed rekao... :) ako ništa, ja i sintija smo se dogovorile da slijedeće idemo u ameriku na turneju... :)

    wooohooo... viva la pearl jam, viva la imbecile!!!! :)

    ciao ragazzi!!!!


    he,he, svi smo mi imbecile (kako god se to pisalo) ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo i malo fotki iz Beča..

    http://www.flickr.com/photos/80265982@N00/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto i nasih fotki iz Beca i Zagreba (zajedno sa onima iz Bologne i Verone):
    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006
  • masnimasni Posts: 1,657
    aaaaaaaaaaaaaa....
    jel to eddijeva trzalica??????
    mrzim te.. ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    aaaaaaaaaaaaaa....
    jel to eddijeva trzalica??????
    mrzim te.. ;)

    je, ali nismo je mi ulovili nego neki lucky bastard koji je bio blize edu kojeg smo usput poslikali sa trzalicom :)
Sign In or Register to comment.