Options

Pearl Jam in Zagreb!

1833834836838839860

Comments

  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Točan odgovor je Yellow Moon :D




    mislim na razliku koju tražite ;)

    Black T-shirt only :ar! for me
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82
    Jel' sam već spomenula da sam oduševljena dizajnom majice? :D Malo mi falilo da prevagne Yellow Moon, ali ovi valići i bijela pozadina baš dolaze do izražaja...a kod boje još neodlučnija....hoćemo i za boju imat tablicu?
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    viki1984 said:

    Jel' sam već spomenula da sam oduševljena dizajnom majice? :D Malo mi falilo da prevagne Yellow Moon, ali ovi valići i bijela pozadina baš dolaze do izražaja...a kod boje još neodlučnija....hoćemo i za boju imat tablicu?

    Za dizajn zahvaljujemo grudicama. Za majice, odnosno boje će bit tablica s veličinama za izbor. Čim se izjasnimo o dizajnu, iako je već sad pobjednik prilično izvjestan.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ma daj odma tablicu za majice i idemo se upisivat ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo said:

    glasam da grafičko rješenje bude na prsima... na leđima je ruksak :-)

    Takoe! :D
    Upisala sam se.
    I ne mogu se odlucit izmedju crvene i crne pa ce vjerojatno bit obje. LOL

    Evil Little Goat
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jako su lijepe majice! Opet cemo imat najbolju obleku na touru. Ja prepisah jer su razlike toliko sitne da nije ni bitno...a za boju se ne mogu odluciti.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited March 2014
    Olrajti! Rok za izjašnjavanje je prošao. Izlaznost na izbore nije bila baš onakva kakvu sam tražio, ali dobro - nećemo cjepidlačit. ;)
    Ovo je pobjednički dizajn:
    https://docs.google.com/file/d/0B4_Mwt-RiCqdQmh3aUN0RnMwVVk/edit
    U sljedećim danima bacam se na pronalaženje opcije za tiskanje i kupnju majica, isptivanje koju cijenu možemo postići, a uskoro ću kreirati i tablicu s bojama i veličinama pa ćete se moći upisivati.
    Do tada :-h
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    SAMCRO said:
    "Want in? Ask the owner for access."
    Samcro, I want access. :D
    Evil Little Goat
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Ana2112 said:

    SAMCRO said:
    "Want in? Ask the owner for access."
    Samcro, I want access. :D
    same here... mislim da netko zeli manipulirati glasovima (onaj smajli s rogovima koji je kao vrag ili tako nesto :D )

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited March 2014
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Izgleda da ne radi. Barem na gejfonu. Probat ću to rješavat kasnije danas. Ionak je samo fotka u pitanju koju je Igor već objavio na graphotopiji. U svakom slučaju imat ćemo majicu koja je hommage MMK - "Dalmacija u mom oku"
    >:)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Provjereno - link na PC-u radi. Za ostale uređaje ne jamčim.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited March 2014
    Dobro, s obzirom da nam je aktivnost na nuli, valja vas malo potaknuti. Stoga, evo tablice za majice:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddDc4ZVYtdDlIZ09Sb2hMZW1vMlZOVWc&usp=sharing
    Upisujte se, stavljajte količinu u brojevima, bez opaski, kako bi se u krajnjim kolonama i redovima sve lijepo moglo zbrajati. Ako imate kaj za reći vezano za količine ili veličine, boje ili bilo što drugo, napišite mail, PM, sms, WhatsApp, Viber... Svuda me ima samo ne na FB i Twitteru. ;)
    Tri su zasebne tablice: boys, girls i kids. Za klince ćemo još vidjeti što se da napraviti. Bilo bi dobro da količina bude što veća, jer ćemo onda moći postići i bolju cijenu, tako da se ne ustručavate naručiti i za frendove, ako imate neke koji bi nosili i koji zaslužuju nositi naše majice. Toliko.
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    Kako znam pogodit kad treba doći :D

    Što se tiče izbora dizajna, znao sam ja da ćete vi to skoro pa jednoglasno riješit..

    Tablicu sam popunio :)

    Još malo.. idemoooo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    grudicegrudice Posts: 211
    Ej raja, dokle ste dosli s planiranjem putovanja? Mi evo poceli gledati letove za Bec, pa imamo dvije varijante. Jedna je diverzantska, in 25. u podne i out 26. rano zorom. Vise bi voljeli bi onu drugu gdje se malo druzimo sa Cro ekipom, pa kontamo kakve su vama sheme. Jel' stizete ranije pa bjezite put Berlina ili ostajete jos koji dan? Il' kako? Ajd´planove na sunce!
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    edited March 2014
    grudice said:

    Ej raja, dokle ste dosli s planiranjem putovanja? Mi evo poceli gledati letove za Bec, pa imamo dvije varijante. Jedna je diverzantska, in 25. u podne i out 26. rano zorom. Vise bi voljeli bi onu drugu gdje se malo druzimo sa Cro ekipom, pa kontamo kakve su vama sheme. Jel' stizete ranije pa bjezite put Berlina ili ostajete jos koji dan? Il' kako? Ajd´planove na sunce!

    Iva: Ako vi ostajete dan poslije u Becu, ostajemo i mi, sjajna ideja!

    Btw, Igore, mislim da je Mistaken for Strangers film sad dostupan na iTunesu. Jesi ti ono bio pitao za taj film?
    Post edited by pajo on
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    OK upisao sam se ali vjerovatno ću nešto još mijenjati.
    Moram provjeriti par veličina za podijeliti.

    Ova za kids ima li neke brojeve uz L i XL da budem ziher??

    Morao bi nastaviti sa daljnim planiranjem turnjeje, smještaj i sl. a totalno nemam volje :-(
    Za sada imam samo 2 aviona, 0 smještaj hahahaha a Kanađani nikako da se jave...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    grudice said:

    Ej raja, dokle ste dosli s planiranjem putovanja? Mi evo poceli gledati letove za Bec, pa imamo dvije varijante. Jedna je diverzantska, in 25. u podne i out 26. rano zorom. Vise bi voljeli bi onu drugu gdje se malo druzimo sa Cro ekipom, pa kontamo kakve su vama sheme. Jel' stizete ranije pa bjezite put Berlina ili ostajete jos koji dan? Il' kako? Ajd´planove na sunce!

    Mi bi rado ostali ili došli ranije i družili se s vama, ali Beč će za nas biti samo usputna stanica. Dolazimo na dan koncerta, vjerojatno ranije, tako da se možemo tada družiti. Sljedeći dan odlazimo zorom ranom prema Berlinu (avion u 6.40 ili tako nešto) i onda smo tamo do 29.6. Tako da ako vam Berlin upada u planove, družiti se do mile volje možemo tamo. :D

    A što se tiče majica, trebat će mi vektori da ih mogu dati na tiskanje kad za to dođe vrijeme. Još nije, ali uskoro će.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    edited April 2014
    kakav je okviran plan road tripa za italiju?
    ima li ga uopće?
    malo sam ispao iz toga, a skužio da ove godine tijelovo pada fino 19.6., taman za početak road tripa prema milanu? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Pa čini se da nema. Sve nesto brljavimo. :)
    Iz Rijeke stoga za Milano najvjerojatnije vozim ja i samnom je Sid. Na nekoj točki ćemo skpit i Barbaru Slovenku. :) Jos jedno (do dva - ako ste mršavi :D) mjesta slobodna ima ako tko zeli. Idemo dan prije koncerta i vraćamo se dan nakon koncerta, dva spavanja.

    U Trst iz Ri idemo isti dan, bez spavanja. Isto Sid i ja, ostatak auta je prazan.

    Ako ima kakvih drugih ideja otvorene smo. Meni je kombi zvucao super, al nekako nisam polovila konkretnu zainteresiranost. :)
    Evil Little Goat
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    znači, 19. RI-Milano, 21. Milano-RI, 22. RI-Trst-RI.. duly noted..

    zaslužila si jednu obradu obrade :)
    https://www.youtube.com/watch?v=9pEgabr_nzE
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi nemamo najblazeg pojma o planovima. Znamo samo da idemo na koncerte i da ce biti super ako se nekom uvalimo u auto, a nemamo najblazeg pojma kad kamo i kako idemo. Jednako tako jos ne znamo kad dolazimo u Europu i da li izravno iz Ostrelje ili cemo stati na jos jednu lokaciju po putu. Dakle znamo da idemo, a kamo i kad nemamo pojma. Ali briga nas, vec cemo skuzit detalje nekako... ;)
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    masni said:

    znači, 19. RI-Milano, 21. Milano-RI, 22. RI-Trst-RI.. duly noted..

    zaslužila si jednu obradu obrade :)
    https://www.youtube.com/watch?v=9pEgabr_nzE

    Tak je. Znaci ides s nama?
    Kul je Trajpod!! :D:D
    Evil Little Goat
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    edited April 2014
    Samo da vam pokazem sto mi je muz darovao za rodjendan. Morat cu opet lagati na poslu da su se to huligani na parkingu igrali ;)

    image
    Post edited by _annie_ on
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    uuuu fino fino! :D
    bome sad imaš taj "križ" na svim mjestima :)

    @ana, odlazak prema tamo je izvjesniji nego povratak.. za povratak nam ipak treba netko tko će direktno do zg-a nakon koncerta, jer mislim da bi se trebali pojavit u pon na poslu (mislim za sad, možda nešto iskemijam)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    Ana2112Ana2112 Posts: 689
    edited April 2014
    :-bd :)

    Btw, genijalna naljepnica!! :D
    Evil Little Goat
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Teško je nositi takav križ, zar ne? :)
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Dobro, kaj se štrajka s majicama? Što nas je više, to će cijena biti niža. A i Igor štrajka s tom pripremom za tisak. :)
    Upisujte se, jer vrijeme leti.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    BakaraBakara Posts: 37
    Ja ću se danas upisat, samo da saznam koju količinu naručujem:-)
  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    uf baš sam dobro banula :D upisala se za obleku. tenks organizatorima! jupiii

    predobra je ona naljepnica na autu :)

    mi u beču još prijepodne nakon koncerta pa bi se mogli družit još tko hoće :) nakon toga berlin na brzake :D ...ali trst ipak na kraju neće ići... :/
Sign In or Register to comment.