Options

Pearl Jam in Zagreb!

1832833835837838860

Comments

  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Bravo samoborci!!! Gotički klubovi u šumama....kakva vi to mjesta posjećujete ?? B-) :)>-

    Ovaj INmusic izgleda super...baš mi je žao što ću ga propustiti :((

    Nego neki od vas su sigurno vidjeli da je na fejsu đira vijest da ED opet stiže u EU i to malo duža turneja Italija, Poljska i dosta drugih zemalja. Vjerovatno ostaje poslije PJ turneje...i kako sad to da objasnim ženi i da to organiziram....damn it
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited March 2014
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    SAMCRO said:

    Ako se netko možda zabrinuo jesmo li nestali u Alpama, evo dokaza da nismo. :)>- Kufstein i Dornbirn su se pokazali kao pun pogodak. Dva ludo dobra BRMC koncerta u malim klubovima za 500-njak ljudi. ...

    cool! ja nikako da ih odem vidjeti... nadam se da ce jos dugo svirati :)

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201


    Nego neki od vas su sigurno vidjeli da je na fejsu đira vijest da ED opet stiže u EU i to malo duža turneja Italija, Poljska i dosta drugih zemalja. Vjerovatno ostaje poslije PJ turneje...i kako sad to da objasnim ženi i da to organiziram....damn it

    mislim da je to malo nespretno napisan post na njegovoj FB stranici... naveli NZ i AU i kasnije Europu kao mjesta gdje se Eda moze vidjeti... za Europu naveli zemlje u kojima sviraju PJ tako da ne bi rekao da je to njegov solo tour...
    ali ima smisla da nakon PJ-a ostane još malo fuširati :-)

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A evo sad čitam da je skinuta vijest sa njegovog profila :-(

    a možda je tako i bolje ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    _annie__annie_ Posts: 980
    Samo da javim - koncerti me rasturili! U par sam navrata mislila da cu pasti s nogu, samo nisam sigurna je li to bilo od napora ili srece :D
    Sve sto napisem bit ce understatement, ali mozda da spomenem da nisam ziher je li me koji PJ koncert tako odusevio, nakon ZG, naravno ;)
    Doduse, ziher to ima veze i s klupskim ugodjajem...
    Uglavnom, sreca u svom najciscem obliku :love:

    P.s. Sretna sam sto su mladji od PJa, iako to ne znaci da ce duze svirati. Nadam se jedino da se nece ludo i sretno zaljubiti, poput Eda i upoznati producenta poput BoBa ;)
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Kao što obećah, evo tih čarobnih trenutaka koje nam je podario Robert Levon Been, zabilježenih našom kamerom.
    The Knife:
    http://youtu.be/6KP7FEk4GjU
    Mercy:
    youtu.be/w0vi_nfXVds
    Lullaby:
    youtu.be/PuJ5MGB3zBs
    Uživajte! Mi jesmo :D A to možete vidjeti i po Aničinoj faci u Lullaby :))
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    Hej frikovi!! kaj ima?? ja zatrpana poslom i sličnim ne stižem do foruma. Jel bi išao netko na Notwist 11.4. u mochvari? bila zadnji put na njima u berlinu prije par godina bilo genijalno! A prije tog zapravo i u Zgb di je isto bilo najs i di smo ekšli bili zajedno nas dio frikova :D
    http://www.dirtyoldempire.com/shop/pretraga/Notwist/--all
    imaju novi labumić http://notwist.com/ zasad lajkam :)

  • Options
    shelashela Zagreb Croatia Posts: 657
    albumić, ne labumić :)
  • Options
    etaeta Posts: 57
    odlicno, a kad sam tek vidjela ostatak ^:)^ ovo je bolje i do Louvre-a
    inace uhvatila sam i ja svoj primjerak jutros ranom zorom :D

    BRMC klipici =D>
    @shela hvala za preporuku za Notwist, budem poslusala malo. Reignwolf s kojim nas je mislim da potato girl upoznala isto je objavio EU turneju, malo su zeznuti datumi, jer su isto u lipnju.
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Novi post, čisto da vratimo thread na prvu stranicu. :)

    http://matadornetwork.com/nights/how-to-piss-off-someone-who-likes-pearl-jam/

    "Telling a Pearl Jam fan to stop singing would be like telling Michael Phelps to stop swimming. " :)
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    edited March 2014
    Nice uradak. S mnogim stvarima koje se spominju sam se susreo i fakat su mi išle na živce. Kao i nekima, siguran sam, moje pjevanje =))
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    masnimasni Posts: 1,657
    totalno je članak pun istine :)

    definitivno volim pogađat pjesme unaprijed po gitari, ali zadržavam to za sebe :D
    za sad..

    p.s. Bakara nam je malo sramežljiv, ne želi se gurat u bus tour za italiju prije nego vas uživo upozna, pa kako je mene upoznao, eto, ja ga stavljam na listu :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    Iva: meni pajo uvijek veli koja pjesma ide jer isto pogadja po gitarama, ali mi ne smeta. Ko sto mi ne smeta ni nicije glasno pjevanje (buduci da tak urlam da ne cujem nikoga osim sebe...i Eda :D) Opcenito, malo toga covjeku moze smetat na koncertu od PJ-a. ;)
    Bakara nemoj biti sramezljiv, mi smo ti svi neka pitoma raja, samo se ti guraj. ;)
  • Options
    KatKat There's a lot to be said for nowhere. Posts: 4,782
    nkdz said:

    Novi post, čisto da vratimo thread na prvu stranicu. :)

    http://matadornetwork.com/nights/how-to-piss-off-someone-who-likes-pearl-jam/

    "Telling a Pearl Jam fan to stop singing would be like telling Michael Phelps to stop swimming. " :)

    Je li to naletjeti? : D (Google prijevod)
    Falling down,...not staying down
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kat said:

    nkdz said:

    Novi post, čisto da vratimo thread na prvu stranicu. :)

    http://matadornetwork.com/nights/how-to-piss-off-someone-who-likes-pearl-jam/

    "Telling a Pearl Jam fan to stop singing would be like telling Michael Phelps to stop swimming. " :)

    Je li to naletjeti? : D (Google prijevod)
    Hi Kat,
    Good to see you here ;-)
    Learning some Croatian ?

    Have nice week
    :)>-
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    edited March 2014
    Kat said:

    nkdz said:

    Novi post, čisto da vratimo thread na prvu stranicu. :)

    http://matadornetwork.com/nights/how-to-piss-off-someone-who-likes-pearl-jam/

    "Telling a Pearl Jam fan to stop singing would be like telling Michael Phelps to stop swimming. " :)

    Je li to naletjeti? : D (Google prijevod)
    Hi Kat, not to worry, we all joined in on the discussion about what pisses us off after that post, so it's very much not a bump, but a legitimate prep article for the upcoming European tour. ;):D
  • Options
    etaeta Posts: 57
    SAMCRO said:

    Kao što obećah, evo tih čarobnih trenutaka koje nam je podario Robert Levon Been, zabilježenih našom kamerom.
    The Knife:
    http://youtu.be/6KP7FEk4GjU
    Mercy:
    youtu.be/w0vi_nfXVds
    Lullaby:
    youtu.be/PuJ5MGB3zBs
    Uživajte! Mi jesmo :D A to možete vidjeti i po Aničinoj faci u Lullaby :))

    evo i BRMC je sherao vašu snimku lullaby na fejsu =D>
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    kak ste skužili što je kat htio reći?! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    jurasica said:

    kak ste skužili što je kat htio reći?! :)

    reverse engineering :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    AMO TE MAJICE DA DOGOVORIMO

    Vrijeme će brzo proći, nemamo što čekati ;-)

    Igore, daj fotke sa dizajnom opet
    Gordane, daj tablice
    Šefika daj pivu :)) :D;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo linka http://grafotopia.com/pj/2013/

    Mi bismo htjeli bijele, jednu za curice i jednu za decke, obje L, ovu verziju bez palmi, samo s morskim psima (ili su to valovi). Pajo hoce i jos jednu crnu, isto L. Ak' nam Gordan opet stavi tablicu onda cemo dodati jos kolicina, za brata, za netjaka i tako to...
  • Options
    Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da... mislim da i meni ova sa bijelim detaljem u sredini odgovara ;-) sa valovima i jednom sirenom ;-)

    Boje majica: crna, bijela, crvena

    Kad Gordan stigne složiti tablicu krećemo sa popisom ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nije me bilo mjesec dana ovdje. :( Falili ste mi. Sto se zbiva= Imamo tour bus za Italiju ili ca???
    Majice naravno da sam IN, pa to moramo imati i ove godine. :)
    Shela, taj Notwist sjecam se da je bio dobar koncert pred par godina u ZG-u, mozda ne bi bilo lose zaletit se do gore opet, razmislit cu :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Kako sam ispao iz kombinacije sa autima mislim da ću ostati u Italiji što više mogu...pizza, sole, mandolino, cappuccino
    Dakle, šteta bi bila ne spojiti to u malu talijnsku turneju tako da s obzirom da je četvrtak neradni dan, Sanja i ja ćemo put pod kotače već 19. pa spavati negdje po putu..Istra, Italija svejedno. U obzir dolaze i kampovi :-)
    Taj prosto između Milana i Trsta bi onda nekako turistički popunili. Mjesta ima ako ima zainteresiranih.
    Niko imaš neki savjet gdje bi bilo najbolje zaviriti?

    QOTSA imam karte za oba :-D

    Majce svakako budemo naručivali :-)

    Vi ekipa BRMC, zavidim...vidim da ste uživali ko prasci :-D
  • Options
    viki1984viki1984 Posts: 82
    I ja sam za majice puta dva! Ljudi rado bih se ukljucila u roadtrip ali idemo nazalost samo na dva - trst i bec pa se ne uklapamo u vecinu...kako stvari stoje trebala sam uzet karte i za berlin i milano ali sad je kasno...nisam mogla znat do sada na sto cu sve moci ici...ali minglovanje naravno na ova dva :-)
  • Options
    SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Hello my people! Imamo prvu tablicu. Dakle, na vama je da se u sljedećih nekoliko dana izjasnite koje ćemo grafičko rješenje imati na ovogodišnjoj Euro turneji omiljenog nam vokalno-instrumentalnog sastava. Kako ne bi sve bilo jednostavno, pa da samo birate jednu opciju, zamisao je da rangirata sva tri ponuđena rješenja na način da u stupac s vama najboljim rješenjem stavite broj 1, kod manje dobrog broj 2, a kod najmanje dobrog broj 3. Na dnu ćete vidjeti da se rezultati sami od sebe zbrajaju (čudo tehnike) . :D Pobijedit će ono rješenje koje na kraju bude imalo najmanje bodova.
    Primjer: imamo 20 glasača i svi izaberu kao najbolje isto rješenje. Ono na kraju mora imati 20 bodova: 20 x 1 = 20.
    Dakle, sad kad je sve jasno, prijeđimo na izjašnjavanje. Izjasniti se možete zaključno s nedjeljom, 23. ožujka u ponoć. Za kašnjenje nema opravdanja, osim ako ga ima. Ali mora biti uvjerljivo. ;))
    Ah da, možda vam treba i link na tablicu (sami se upisujete):
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddG1pV2M4eFlacmpvSm80bGprdVpmNXc&usp=sharing

    Desno od tablice vidjet ćete kako bi majice mogle izgledati, a ne kako će izgledati. S obzirom na dizajn, možda ne bi bilo loše da razmišljamo o printu na leđa, a s prednje strane stavimo nešto drugo. No, o tom potom. Naravno, takvo rješenje poskupljuje konačan proizvod. No, i o tom potom. Ajmo se sad prvo dogovoriti koje ćemo Igorovo rješenje koristiti.
    Očekujem 100% izlaznost na ove izbore!
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    glasam da grafičko rješenje bude na prsima... na leđima je ruksak :-)

    corav sam pa sam samo kopirao glasove Igora i Gordana :D

    lajkam crvenu iako ova crna izgleda bas frajerski.. onak, za sastanke i malo svecanije prigode :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Ja sam isto ćorav (odnosno, nema mi neke pretjerane razlike između 1. i 3. ponuđenog dizajna) pa sam onda zato namjerno oderao kontru, da učinim glasovanje mrvicu zanimljivijim. :D
  • Options
    elcieloelcielo Posts: 1,149
    hahaha, osjećala sam se kao da u enigmatskim časopisima rješavam "nađi razliku između dvije slike u 20 točaka" :))
    znači, tako ćorava sam samo prepisala većinu :D
Sign In or Register to comment.