Pearl Jam in Zagreb!

1819820822824825860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    baš volim kad pogodim prvi post na novoj stranici :D

    glasanje - i 4. put za NAIS, mislim da je vrijeme :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    elcielo wrote:
    siljo, ovaj tenclub presale sam obavila po ps-u, ali za običnu kupnju nemam znanja i iskustva, ali ni, još važnije, vremena. s dvije haharice, od kojih jednu treba nadgledati 24h na dan, nema čanse da se uživim u public sale.
    tako da, neka se netko pobrine za moju kartu za eventualni drugi ams, pritipliz ;)

    edit: ako nema early entry, onda može sitting :)

    okidoki! :)

    iako mislim da ce prvo 10c lottery pa za par dana public sale.. a u lottery ne mozemo sudjelovati jer smo svi dobili za prvi koncert... no dobro, vidjet cemo :-)
    Odgovor je točan. Za lottery smo all out, ali smo za public sale all in. :mrgreen: Samo da drugi datum ne bude 15.6., jer će onda bit frka oko dolaska od Schipola do Zigga. Neka bude 17.6. :fingerscrossed:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    grudice wrote:
    ✓ Oslo s djecom :D
    Juhuuuu. Prvi PJ za malu raju?
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    JWPearl wrote:
    Zdravo kako ste ?

    Drago mi je..
    Zdravo i tebi... Drago je i nama da nas je sve više. :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    što se tiče roadtripanja, kosta će mi danas javiti (čitaj: vjerojatno potvrditi) da je on u igri i za milano, tako da bi nas 2 onda tražili neki prijevoz za mini-tour zg-milano-trst-zg.. mislim da bi spavanac obavili u milanu, možda ubacili i gardeland 21.6. ili jednostavno laganini u tom danu do trsta pa tamo na neki preparty koji će biti.. nakon koncerta u trstu bi nam najbolje pasalo ili direktno do zga da se odmorimo malo do popodnevnog inmusica.. ali vjerojatno i spavanac u rijeci nakon trsta igra ulogu jer će se vjerojatno taj pon i utorak spojit sa srijedom..

    mislim da je za beč najvjerojatnija agencija, pogotovo ako ide prijepodne (blagdan), no i tom po tom..

    javim još za kostu..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Woo :mrgreen:

    ma mislim da u public saleu neće biti problema nigdje.. to su sve veliki "ticketmaster" (ajmo ih tako zvat) serveri koji su navikli na gužvu. najzagriženiji fanovi su ujedno i 10c, pa su oni riješeni, ostali 10c koji nisu uspjeli se snalaze preko sapreova.. a svih ostalih je ipak puno manje nego je mjesta na venueima.. pa razmislite si da li bi vi u ovo božićno vrijeme kupovali kartu za koncert za 6 mjeseci? pa i ne bi.. evo ja prvi, znam da ću ići na inmusic, ali ju neću kupiti do 17.4. (do kad je 299kn). ili simple minds, ili dylan, ili nešto treće..

    sve u svemu, mislim da će public sale ići bez problema svima, samo se držite ovih preporučenih stranica :mrgreen:

    nizozemski ticketmaster je blokiran :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    pajo wrote:
    Iva: nece mi otvoriti tablicu pa nemam pojma jesi me upisao za Inside Job prosli krug, ali evo ovaj krug krecem s Given To Fly (ubit ce me Jurasica samo tako :D)
    I ti, kao i muž ti, plivaš opasnim vodama! :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    2. Amsterdam u prodaji negdje...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Gordan 17.06.

    kome sve kupujem? ja + elsielo + ?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Moram vas izvjestiti o sljedećim događajima:
    Što se roadtripa tiče, mislim da smo mi ispali iz svih kombinacija, ali to ne znači da se neću aktivno uključiti u organizaciju i pomoći vezama i savjetima da se prođe što jeftinije. Naravno, uvijek sam spreman pomoći kakvom exelicom (uskoro ću se bacit na izradu iste s nekoliko opcija). :ugeek:

    E sad, pojašnjenje. Govorio sam o onim kompromisima i različitim interesima. Naš je bio da na neku dionicu povedemo Klaru, a u Trst bližu rodbinu. U svim kombinacijama nama je najprihvatljivijom ispala ona u kojoj ćemo se nakon Amsterdama, 18.6. vratit u Zagreb. S obzirom na to da nismo dobili karte za Milano, preskočit ćemo San Siro i s bližom rodbinom 22.6. provesti u Trstu. Iz Zagreba 25.6. za Beč zajedno s Klarom, a 26.6. ranojutarnjim avionom iz Beča za Berlin, gdje ćemo ostati do 29.6. da dijete nešto vidi od tog prekrasnog grada.

    Roadtrip se ne uklapa jer bi onda opteretili sve ostale svojim planovima povratka iz Berlina, što ne želimo.
    Još 25 minuta do general salea za Milano. Hm, možda se još stignemo predomisliti, ali sumnjam... Mislim da nam je netko, time što ni Anica ni ja nismo dobili karte za Milano htio poručiti, dosta vam je četiri/pet komada... :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • glasanje prvo... nais. Pitanje, na kojoj stranici nam je ono tablica sa preostalim pjesmama, izgubih se :oops:
    I još se jednom izgubih u planiranju, roadtripu, smještaju, treba mi malo da pohvatam konce, ovo je overwhelming :lol: nadoći ću pa se priključim planiranju!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    LOL

    završava mi sastanak, moram van iz sobe za sastanke i vidim da je drugi Amsterdam u prodaji... nosim laptop po hodniku, molim boga da ne izgubim wifi signal i cekam da me ticketmaster pusti unutra :mrgreen:

    anyway, kupio 4 karte (Anica, Ana, Gordan, ja)... sjedenje, section 111, Majkova strana... :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    LOL

    završava mi sastanak, moram van iz sobe za sastanke i vidim da je drugi Amsterdam u prodaji... nosim laptop po hodniku, molim boga da ne izgubim wifi signal i cekam da me ticketmaster pusti unutra :mrgreen:

    anyway, kupio 4 karte (Anica, Ana, Gordan, ja)... sjedenje, section 111, Majkova strana... :corn:

    :izvansebeodsreće:
    Kako nam ide ovaj spoj sastanaka i kupovanja karata :lol: Mogli bi to patentirat. Siljo, za ovo ces morati biti obilno nagrađen. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    masni wrote:
    Woo :mrgreen:

    ma mislim da u public saleu neće biti problema nigdje.. to su sve veliki "ticketmaster" (ajmo ih tako zvat) serveri koji su navikli na gužvu. najzagriženiji fanovi su ujedno i 10c, pa su oni riješeni, ostali 10c koji nisu uspjeli se snalaze preko sapreova.. a svih ostalih je ipak puno manje nego je mjesta na venueima.. pa razmislite si da li bi vi u ovo božićno vrijeme kupovali kartu za koncert za 6 mjeseci? pa i ne bi.. evo ja prvi, znam da ću ići na inmusic, ali ju neću kupiti do 17.4. (do kad je 299kn). ili simple minds, ili dylan, ili nešto treće..

    sve u svemu, mislim da će public sale ići bez problema svima, samo se držite ovih preporučenih stranica :mrgreen:

    nizozemski ticketmaster je blokiran :)

    haha dobro sam to izanalizirao :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    bravo šiljo bravo :clap clap:

    delegacija od 4 člana nije uopće loša :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    iako je amsterdam2 bio potpuno očekivan, opet me štrecnuo, zasvrbili prsti, ali moram priznat da mi je disciplina jaka i ne dam se :D
    ili bolje reći, slaba :(

    kosta je također potvrdio svoj drugi (milano), tako da smo mi "in" za zg-milano-trst-zg.. ako bude mjesta.. naravno da prioritet imaju oni koji idu dalje i za beč i berlin, ali eto, javljamo se da smo 100% za..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    znači imamo 3 dana rupe između amsterdama i milana i između trsta i beča..

    ajmooooo popunit tooo :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Za Trst i Milano se za karte upada bez problema. Valjda ste svi kupili koji ste trebali/željeli. :)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    kako je najnovija akvizicija amsterdam2, i jedini grad s dvostrukim koncertom, prisjetimo kako je to nezaboravno bilo prije 2 godine.. jasno, u sve ovo treba ubaciti i Munju..

    26.6.
    SET 1
    Interstellar Overdrive
    Corduroy
    Why Go
    Given To Fly
    Brain Of J.
    Amongst The Waves
    Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town
    In Hiding
    Even Flow
    World Wide Suicide
    Rats
    Lukin
    Not For You
    Better Things
    Nothingman
    The Fixer
    Do The Evolution

    ENCORE 1
    Last Kiss
    Just Breathe
    Comatose
    Unthought Known
    Porch

    ENCORE 2 (ovaj encore je za ubit bio :D)
    Smile
    Green Disease
    Love Reign O'er Me
    Black
    Rockin' In The Free World
    Indifference


    27.6.
    SET 1
    Wash
    Last Exit
    Animal
    State Of Love And Trust
    Severed Hand
    Corduroy
    I Got Id
    Daughter
    Nothing As it Seems
    Got Some
    Dissident
    Once
    Glorified G
    Deep
    The Fixer
    Bugs
    Better Man

    ENCORE 1 (a bome i ovaj :D)
    Release
    Hail, Hail
    Alone
    Footsteps
    Rearviewmirror

    ENCORE 2
    Crown Of Thorns
    Sonic Reducer
    Alive
    Baba O'Riley
    Yellow Ledbetter
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Evo vam vaših Bosanaca opet...Anes&Edis in da houuuuseeee!!!

    Nisam bio godinama ovdje, ali je red da vam se javim i da budemo u kontaktu u narednih 6 mjeseci, do koncerata!

    Da vam potvrdim da dolazimo u Trst, Milan i Beč, karte već kupljene....ali ovaj put i sa ženama!! hehehehe

    Pozdrav cijeloj ekipi sa turneje 2006!!! ;)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited December 2013
    Htjeli ste još jednu tablicu, pa evo vam je: :mrgreen:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddExISmNYUkNRWEt6VmVpdlpfRy1NRnc&usp=sharing

    Upisujete se sami u A stupac. Izaberete relaciju koja vam najviše odgovara pod stupcima B, C, D, E (hvala siljo ;) ) i tamo upišete broj ljudi (1,2,3,4...) Na dnu se sve fino zbroji i znamo koliko ljudi konkurira za koju relaciju, pa shodno tome krećemo u akciju rezervacije prijevoza.

    Ako se radi o kombiju do 9 mjesta, vozač mora imati uobičajenu B kategoriju. Ako bi se išlo na varijantu mini-busa, bojim se da je Ana2112 jedina kvalificirana za vožnju istog. Ispravite me ako griješim.
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dreadis wrote:
    Evo vam vaših Bosanaca opet...Anes&Edis in da houuuuseeee!!!

    Nisam bio godinama ovdje, ali je red da vam se javim i da budemo u kontaktu u narednih 6 mjeseci, do koncerata!

    Da vam potvrdim da dolazimo u Trst, Milan i Beč, karte već kupljene....ali ovaj put i sa ženama!! hehehehe

    Pozdrav cijeloj ekipi sa turneje 2006!!! ;)

    hej zmajevi! vidimo se! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    dreadis wrote:
    Evo vam vaših Bosanaca opet...Anes&Edis in da houuuuseeee!!!

    Nisam bio godinama ovdje, ali je red da vam se javim i da budemo u kontaktu u narednih 6 mjeseci, do koncerata!

    Da vam potvrdim da dolazimo u Trst, Milan i Beč, karte već kupljene....ali ovaj put i sa ženama!! hehehehe

    Pozdrav cijeloj ekipi sa turneje 2006!!! ;)
    Nismo se družili 2006., ali već se veselim susretima u Trstu i Beču. S Bosancima nema greške! :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Htjeli ste još jednu tablicu, pa evo vam je: :mrgreen:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddExISmNYUkNRWEt6VmVpdlpfRy1NRnc&usp=sharing
    Ako se radi o kombiju do 9 mjesta, vozač mora imati uobičajenu B kategoriju. Ako bi se išlo na varijantu mini-busa, bojim se da je Ana2112 jedina kvalificirana za vožnju istog. Ispravite me ako griješim.

    dodao sam stupac ZG-BEČ-ZG za one koji ne nastavljaju u Berlin... tu bi se moglo potrpati nešto ljudi u auto/aute...
    vrlo rado bi roadtripao prema Berlinu, ali nula bodova...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ako netko bas ne koristi Google Drive (Google Docs), a koristi gmail:

    ako ste ulogirani na Gmail i otvorite ovaj link sa tablicom, tablica bi vam se trebala trajno pojaviti među vašim Google Drive dokumentima pa ju ne morate tražiti tu po forumu... logirate se na gmail, odete na google drive i nađete tablicu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Jel ima šanse da bude koji Trst viška ili da uputim frendicu na public sale? Kažu da dosta sporo ide, ima problema s logiranjem tako da se čini da je gužva.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja ležerno otišla prošetati s djecom, napraviti ručak i ispeći tortu, a ono siljo majstor riješio kartu za ams2 :D
    fala puno!
    a sad i malo ovih smajlića :D za činjenicu da je drugi koncert uopće dodan :D:D:D
    vidim ja da ste vi svi hladnokrvno za stoposto očekivali to dodavanje, ali ja se u glavi već pomirila da zapravo idem na sightseeing u amsterdam, a koncert je eto, bonus :mrgreen:

    zatim, fala za info o gmailu i dokumentima :thumbup:

    zatim, pozdravljam bosance kojih se sjećam kao susjeda sa ograde na zg koncertu :)

    a sad idem proučavat setlistu koju je masni lijepio :)
  • inside job :-)

    a niš drugo više ne znam :fp:
  • masnimasni Posts: 1,657
    inače, ziggo dome je izgrađen taman prije pearl jam koncerta 2012. godine, oni su otvorili dvoranu..
    i eddie je rekao da mora biti rock koncert za početak jer je red da se netko izriga u dvoranu za otvaranje :D

    zvuk je jeben, dvorana je napravljena baš za koncerte i najsličnija je domu sportova (po uređenju).. dakle, jedan red tribina, sve skupa, sa stajanjem, rekao bih 10-12k ljudi.. 10c prostor je bio super ograđen, s dovoljno mjesta za sve, čak su i puštali druge u prostor nakon nekog vremena da ne izgleda praznjikavo.. tramvaji/vlakovi voze redovno skroz do tamo, a u okruženju dvorane su i ajaxov stadion, veliki technomarkt dućan, par rock birtija i još pokoji shopping mall, tako da slobodno i ranije od planiranog odite u taj dio grada :mrgreen:

    vrh 2 koncerta, siguran sam da će i ova 2 biti vrhunska :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Hey guys,
    is any of you going to Vienna - sitting?
    Going alone to this one, so would join you - to know which seat to buy ;)

    BTW: have 2 available places in the car to Trieste and back :)
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
Sign In or Register to comment.