Pearl Jam in Zagreb!

1822823825827828860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    grudice wrote:
    Mensecini da su ostale ove:
    SOLAT
    Black
    Porch
    Given To Fly
    Rearviewmirror
    Breath
    Indifference
    Present Tense
    Glasam za Porch :shock:

    teenks! ma bilo je negdje nedavno stanje stvari al je preživo pa teško za nać :oops: ajme samcro će nas se odreć i počet slušat mili vanili il tak nešto :D
    present tense por favor
  • grudice wrote:
    Mensecini da su ostale ove:

    SOLAT
    Black
    Porch
    Given To Fly
    Rearviewmirror
    Breath
    Indifference
    Present Tense

    Forfaksejk što Present Tense radi ovdje :fp: :shock: :fp: :o :fp: :shock:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    grudice wrote:
    SAMCRO wrote:
    grudice wrote:
    ✓ Oslo s djecom :D
    Juhuuuu. Prvi PJ za malu raju?

    Prvi, jashta. :D

    naaajs :) imaju majice i svu tu opremu?? ...u biti, koja nam je uniforma za ovu turneju?? :) (ajme šta ćemo obuć??)
  • shelashela Posts: 657
    grudice wrote:
    Mensecini da su ostale ove:
    Forfaksejk što Present Tense radi ovdje :fp: :shock: :fp: :o :fp: :shock:

    :lol: ma i meni je to malo sumnjivo :fp:
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Nesto smo smrvljeni jako, nesto se kao svi dogovaramo za skupa a na kraju se svi dogovorili odvojeno... :fp: :lol:
    Jel jos ziva kombi ideja?
    I da, obavezno spavanje u Milanu. Ce skupa rezerviravamo spavanje? Ce uzmemo dorm za nas 15? :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • etaeta Posts: 57
    i ja sam jedna od onih koja je krivo glasala za insignificance nakon što je več ispao :fp: pa ako nema crvenih kartona, nastavila bi u ovom krugu sa glasom za present tense...evo iskopala sam i vrlo traženu tablicu https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... api#gid=13

    totalno me zaokupila ova turneja i baš sam sretna da su nam opet došli u bliže krajeve...jedva čekam :D
    kupila sam isto avionsku kartu do Berlina, nakon Beča, i onda se vraćam direktno za zg. u nedjelju, tako da ništa od kombija za mene za ovu varijantu Beč-Berlin, ali ostajem u kombinaciji Milano-Trst. mislim da je jednostavnije ovako avionom do Berlina, velika je to udaljenost, a treba krenut odmah nakon koncerta.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited December 2013
    S obzirom na to da je eta objavila link za tablicu koja postoji otkad smo se počeli igrati, ne moram ja. Na dnu postoji popis pjesama, a one koje su ispale prekrižene su. Ok, sad kad smo to riješili vidim da ću za svaki sljedeći krug morati objavljivati popis preostalih. Pa, neka bude tako. Btw, šefice, ode pucanj u mrtvog konja. NAIS ispao u prethodnom krugu :lol:
    Da smo negdje na početku, predložio bih da zanemarimo igru, ali nako toliko muke nema smisla da ne izdržimo još ovih nekoliko krugova. Dakle, još dva i pol sata možete glasati za izbacivanje jedne od sljedećih pjesama:
    SOLAT
    Black
    Porch
    Given To Fly
    Rearviewmirror
    Indifference
    Breath
    Present Tense
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    meni tablicu ne otvara :?
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    meni tablicu ne otvara :?
    Probaj sad. Isprika svima kojima je otvaranje tablice bilo onemogućeno. Nije bilo namjerno. :shifty:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    present tense
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    I tako je elcielo Present Tense poslala u prošlost! Iako su na kraju petog kruga i Breath i Present Tense imali po četiri glasa, ispada Present Tense zbog ukupno većeg broja glasova kroz dosadašnje krugove.
    Tako smo ostali na sedam pjesama:
    SOLAT
    Black
    Porch
    Given To Fly
    Rearviewmirror
    Indifference
    Breath

    Moj glas u šestom krugu ide opet za Breath.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    S obzirom na to da je eta objavila link za tablicu koja postoji otkad smo se počeli igrati, ne moram ja.

    :oops: :D

    Breath
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Given to Fly. Imam neki predosjecaj da cu navuci bijes mnogih :fp:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    makajgot :mrgreen:
    given to fly
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    grudice wrote:
    Mensecini da su ostale ove:

    SOLAT
    Black
    Porch
    Given To Fly
    Rearviewmirror
    Breath
    Indifference
    Present Tense

    Forfaksejk što Present Tense radi ovdje :fp: :shock: :fp: :o :fp: :shock:

    ej, nemoj biti bezobrazan!!!! sve ove pjesme to zaslužuju i molim rispekt!!!

    ja btw glasam za GTF...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ana2112 wrote:
    Nesto smo smrvljeni jako, nesto se kao svi dogovaramo za skupa a na kraju se svi dogovorili odvojeno... :fp: :lol:
    Jel jos ziva kombi ideja?
    I da, obavezno spavanje u Milanu. Ce skupa rezerviravamo spavanje? Ce uzmemo dorm za nas 15? :mrgreen:

    MOŽE
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    Given to fly. Opet ce ostati ten lista ;)
  • Breath

    Kombi road trip za Italiju

    Dorm za 15 može




    ...e da Nazdravlje Vam Badnji dan ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Breath

    Kombi road trip za Italiju

    Dorm za 15 može




    ...e da Nazdravlje Vam Badnji dan ;)

    Oft..ovo je bas neobično! Drugi put danas a nikad prije ?! cula za Nazdravlje vam Badnji dan! U dobro jutro javljanje sa Straduna i sad ovdje ;) bas lijepo! Hvala i također ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Nazdravlje! :D

    sviđa mi se pozdrav :D

    Breath i dalje kod mene :)

    Kosta i ja smo za kombi do italije i natrag, spavanje u milanu, idući dan lagano do trsta.

    Tko je za gardaland 21.6.? Taman je na pola puta između Milana i Trsta :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nazdravlje, nazdravlje, napearljam također! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    stalno zaboravljam napomenuti da se moji mali rokeri otkidaju na getaway... to im je uvjerljivo najdraža stvar na albumu... vili (3,5) bi je stalno slušao a tonka roka i na ostatak albuma... btw. tonki je danas ročkas... :) eto, malo da i priv uzurpiram ovaj javni prostor...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • viki1984 wrote:

    ...e da Nazdravlje Vam Badnji dan ;)

    Oft..ovo je bas neobično! Drugi put danas a nikad prije ?! cula za Nazdravlje vam Badnji dan! U dobro jutro javljanje sa Straduna i sad ovdje ;) bas lijepo! Hvala i također ;)[/quote]

    hahahaha ;)

    evo tražio sam neku Kolendu da valja i ovo je najbolja koju sam našao pa eto kad smo u ovim festama da je čujete ;)

    https://www.youtube.com/watch?v=ZyOMX-l9W3o
    ovakav spam još nije bio na forumu LOL ;)

    Večeras se djeca spremaju na kolendu i Jana sa frendicama i Marko sa prijateljima i pratnjom....barem će zaraditi :mrgreen:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasica wrote:
    stalno zaboravljam napomenuti da se moji mali rokeri otkidaju na getaway... to im je uvjerljivo najdraža stvar na albumu... vili (3,5) bi je stalno slušao a tonka roka i na ostatak albuma... btw. tonki je danas ročkas... :) eto, malo da i priv uzurpiram ovaj javni prostor...

    Tonki sretan rođendan :wave: :wave: :wave: i svaka čast malim rokerima na izboru pjesme ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Sretan Badnjak svima, a Tonkici sretan ročkas! :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Niko, care, Gosparu! :)

    Ja sam i dalje za 21.6. kod nas na moru...super zvuci Gardaland, al ja bih malo punjenja baterija i druzenja...ne znam..glasajmo. Ako idemo gore, potoriscemo jos dosta para, plus gdje bismo spavali? Opet vozit do doma pa u Trst drugi dan? Ja bih radije doma spavat, ustedimo na smjestaju i imamo se kamo svi potrpat, smislit cemo nesto... Ana i ja u Berlinu spavamo u wombatsu, ostalo jos nismo nis rezervirale. Al ako bude tog roadtripa, Milano bi trebalo onda zajedno negdje svi, a? I kad bismo isli, dan prije ili na dan koncerta?

    Sve najbolje za blagdane svima i Tonkici sretan rodjenan! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Nazdravlje svima, a posebno Tonki rokerici! Sretan rođendan!
    Nemam ništa protiv spavanja u Rijeci na podu. :mrgreen: Samo tko će nam nabavit dvije karte za San Siro?! Gardaland je pregužvovit u to doba godine. A i nema PJ sadržaja. :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ej Niko, sad kad je prošla lutrija možeš vratit stari avatar. :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Ej Niko, sad kad je prošla lutrija možeš vratit stari avatar. :lol:

    Meni se na mojim kompima nije ni promjenio ;):lol::lol: nije mi se dalo čistiti sve kolačiće :D

    Budem stavio nešto kad dobijem inspiraciju nego kad će tvoj avatar na sunce ?? :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Čekaj...kako vi mislite nakon Milana voziti za Rka i onda nazad u Trst?????
    Ja sam mislio da se taj break odnosi na 3 slobodna dana između Beča.

    Ajde sutra sam kod vas pa se nađemo na Korzu ili negdje na kavici, travarici i sl. ;) ovih dana.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.