Pearl Jam in Zagreb!

1818819821823824860

Comments

  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    pajo wrote:
    Zakon, svaka nova turneja nam donese pokojeg novog frika. Pozdrav svima!

    Sto se tice glasanja...da me ubijete, ali ja ne kuzim sto taj Inside Job trazi ovako daleko u natjecanju :nono: :mrgreen:
    Da nije izjavila hrpu ljubavi naspram tebe i tvoje bolje polovice, siguran sam da bi te nakon ovakve izjave negdje dočekao jurasičin bijes. Ovako ćeš valjda samo proći s blagim ukorom. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Daniela PalenikovaDaniela Palenikova Posts: 11
    edited December 2013
    Thank you guys :D , i ja se veselim druzenju :wave:
    i sta je ova igra koju igrate, za sto glasate? (sorry for my crappy croatian :fp:, but I'm trying :))
    Post edited by Daniela Palenikova on
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    nkdz wrote:
    I sad imam još jedno padobransko pitanje:
    ima li netko kartu viška za Beč ili ste svi već sve razdijelili međusobno? :D
    Jednu imam, trebala bi mi još jedna.
    Ako me sjećanje ne vara, mislim da bi Ana 2112 mogla imat jednu.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    shela wrote:
    pristupila tablici (respect za tablice btw :) i glasam za Inside job (slažem se s pajom, sori elcielo ;)

    mislim da je jurasici malo više stalo do inside job nego meni :mrgreen:
    ja sam svoje odbolovala još tamo kad ste mi izbacili i got id 8-)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Thank you guys :D , i ja se veselim druzenju :wave:
    i sta je ova igra koju igrate, za sto glasate? (sorry for my crappy croatian :fp:, but I'm trying :))
    Tvoj hrvatski uopće nije crappy. Znam nekolicinu Hrvata koji hrvatski pišu/govore lošije od tebe. Biramo najbolju PJ pjesmu svih vremena, ali smo već u poodmakloj fazi igrice, tako da je krug glasača zatvoren.
    Ne brini, bit će još igrica ovdje.
    Ako nisi razumjela pošalji mi PM, pa ću ti prevesti na engleski.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Nego, ako imamo kombi (jesmo li za?) onda cemo drito pred venue, ne? :D
    Sad za ozbac, da malo zovem okolo ovuda za kakav kombi ili nismo vise za? Ili cete iz ZG-a nekoga? Ima toga i ovdje... 8-) pa se lako raspitam.

    Mislim da za unajmit kombi neće bit problema, pogotovo ako ubrzo krenemo u akciju. S kombijem dolazi nekoliko organizacijskih "problema". Ništa nerješivo, ali će od svih nas zahtjevati ponešto kompromisa.
    Recimo, bilo bi idealno da smo svi smješteni na istoj lokaciji. Ne znam hoće li to biti moguće, ali vrijedi pokušati. Wombat's i u Berlinu i u Beču zvuči ok.
    Moramo svi imati slične prioritete i iste datume povratka. Recimo, tu mi se problematičnim čini Berlin. Može se dogoditi da bi netko želio ostati još koji dan u Berlinu.
    No, kao što rekoh na početku, ako ima dobre volje, mislim da ćemo sve uspjeti nekako uskladiti. Ostaje samo vidjeti na kojim relacijama bi tko putovao i koliko bi nam kombija trebalo. Čini mi se, barem po inicijalnom interesu, da jedan s 9 mjesta neće biti dovoljan.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Thank you guys :D , i ja se veselim druzenju :wave:
    i sta je ova igra koju igrate, za sto glasate? (sorry for my crappy croatian :fp:, but I'm trying :))
    Tvoj hrvatski uopće nije crappy. Znam nekolicinu Hrvata koji hrvatski pišu/govore lošije od tebe. Biramo najbolju PJ pjesmu svih vremena, ali smo već u poodmakloj fazi igrice, tako da je krug glasača zatvoren.
    Ne brini, bit će još igrica ovdje.
    Ako nisi razumjela pošalji mi PM, pa ću ti prevesti na engleski.

    Hvala! Oh, to je šteta. Jedva čekam da se igram sljedeću! :D
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    SAMCRO wrote:
    Mislim da za unajmit kombi neće bit problema, pogotovo ako ubrzo krenemo u akciju. S kombijem dolazi nekoliko organizacijskih "problema". Ništa nerješivo, ali će od svih nas zahtjevati ponešto kompromisa.
    Recimo, bilo bi idealno da smo svi smješteni na istoj lokaciji. Ne znam hoće li to biti moguće, ali vrijedi pokušati. Wombat's i u Berlinu i u Beču zvuči ok.
    Moramo svi imati slične prioritete i iste datume povratka. Recimo, tu mi se problematičnim čini Berlin. Može se dogoditi da bi netko želio ostati još koji dan u Berlinu.
    No, kao što rekoh na početku, ako ima dobre volje, mislim da ćemo sve uspjeti nekako uskladiti. Ostaje samo vidjeti na kojim relacijama bi tko putovao i koliko bi nam kombija trebalo. Čini mi se, barem po inicijalnom interesu, da jedan s 9 mjesta neće biti dovoljan.
    :thumbup: :)
    SAMCRO wrote:
    nkdz wrote:
    I sad imam još jedno padobransko pitanje:
    ima li netko kartu viška za Beč ili ste svi već sve razdijelili međusobno? :D
    Jednu imam, trebala bi mi još jedna.
    Ako me sjećanje ne vara, mislim da bi Ana 2112 mogla imat jednu.
    Moje su razdijeljene, mozda Niko jos ima svoju...
    Evil Little Goat
  • Pozdrav ljudi, evo i mene nakon dužeg vremena. Tražim jednu kartu za Trst stajanje, pa ako ima netko viška ili zna nekog ko ima viška neka mi pošalje PM ili nešto.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Pozdrav ljudi, evo i mene nakon dužeg vremena. Tražim jednu kartu za Trst stajanje, pa ako ima netko viška ili zna nekog ko ima viška neka mi pošalje PM ili nešto.
    Godine prolaze, a ti još uvijek najmlađi! :lol: Dobrodošao natrag! Za Trst će ići malo teže, ali možda se štogod nađe.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited December 2013
    Ponoć je prošla pa stižu rezultati. U trećem krugu smo imali 12 od 16 glasača i dva nevažeća glasa za pjesmu koja je već ispala. :mrgreen: Iz konkurencije za najbolju PJ pjesmu svih vremena ispao je Inside Job sa šest glasova.
    Započinjemo četvrti krug bez sljedećih pjesama: Insignificance, Off He Goes i Inside Job. Sad znate za koje ne možete glasat.
    Ja ću ostat pri glasu za Nothing As It Seems i u četvrtom krugu.
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Dobro, vidim da se igrica neviđeno prati. :lol: Fakat, nemojte mislit da ikome išta zamjeram s obzirom na okolnosti, ali da će Insignificance dobiti dva glasa u trećem krugu, nakon što je već ispao u prvom krugu, to mi je presmješno. :D No, dobro, bude bilo kak' bu bilo, pa ćete vi nas već pohvatati u nekom sljedećem krugu, nadam se već u četvrtom.

    :lol::lol::lol:
    Nemam uopće pojma koje su pjesme ostale u igri :fp: glasao sam napamet.

    Breath ako se ne varam je u igri još :?: :?:

    Ako nije pogodim iz trećeg pokušaja :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Update za karte

    Moja Beč spare karta je rezervirana za nkdz / Domagoj

    Tražim Berlin spare ako netko ima, drugi put ;)

    Bog WWP, možda ja imam Trst kartu viška, to jest imam je ali moram do sutra čekati da mi potvrde pa ti javim OK ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Update za karte
    Tražim Berlin spare ako netko ima, drugi put ;)
    Malo sam se i ja pogubio u svim tim obećanjima tko kome što daje, ali mislim da mi imamo Berlin viška za tebe. Znam da smo Amsterdam proslijedili potato girl, jedan Beč ide u Švedsku, drugi čeka Klaru (a možda i ne), tako da mislim da imamo jedan Berlin. Osim ako ga najdraža nije nekom obećala putem FB-a. To je izvan moje kontrole.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Update za karte
    Tražim Berlin spare ako netko ima, drugi put ;)
    Malo sam se i ja pogubio u svim tim obećanjima tko kome što daje, ali mislim da mi imamo Berlin viška za tebe. Znam da smo Amsterdam proslijedili potato girl, jedan Beč ide u Švedsku, drugi čeka Klaru (a možda i ne), tako da mislim da imamo jedan Berlin. Osim ako ga najdraža nije nekom obećala putem FB-a. To je izvan moje kontrole.

    Ok čuvaj i sutra nadam se dobijem potvrdu pa ti javim, hvala ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: nece mi otvoriti tablicu pa nemam pojma jesi me upisao za Inside Job prosli krug, ali evo ovaj krug krecem s Given To Fly (ubit ce me Jurasica samo tako :D)

    Btw, dobrodosli svi novi clanovi, kao i long-time-no-see povratnici!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    I dalje sam u potrazi za Trst i Milano standing spare!
    O kombinacija li, malo mi se vrti u glavi mogu rec.

    Pozdrav Daniela i Valentina. Mislim da je Valentina sa forum haer, jel tako, upoznasmo se na skriningu pj20 ako se ne varam.

    Uglavnom, trazim Trst i Milano spare. Hvala
    ovo je sad vec red alert!

    za ita karte ofisl distributer je mislim livenation. isto tako ako putujes kroz italiju ili imas nekog od prijatelja/poznanika koji je tamo cesto, moze ih se uzeti na vise mjesta. Jedno od najblizih je mediaworld u trstu, u sklopu centra torri d europa.
    Death or glory!

  • JWPearlJWPearl Posts: 19,893
    Zdravo kako ste ?

    Drago mi je..
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Biramo najbolju PJ pjesmu svih vremena...

    Black :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dobrodoslica novoj ekipi... :wave:

    (Black!) :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Okej, mijenjam taktiku :)
    Nothing As It Seems
  • BakaraBakara Posts: 37
    E stvarno sam se pogubio što se tiče glasanja, vidim po tablici da sam 3x dao glas za indifference što je potpuno krivo i bezveze :D

    U ovom krugu glas ta NAIS
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo, samoborci, sad u 10 ide public sale za Amsterdam, možda ubrzo nakon toga objave i drugi koncerat...

    zajednicka taktika ili se snalazimo kako tko moze?

    edit: standing, sitting (kneeling) ?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo, ovaj tenclub presale sam obavila po ps-u, ali za običnu kupnju nemam znanja i iskustva, ali ni, još važnije, vremena. s dvije haharice, od kojih jednu treba nadgledati 24h na dan, nema čanse da se uživim u public sale.
    tako da, neka se netko pobrine za moju kartu za eventualni drugi ams, pritipliz ;)

    edit: ako nema early entry, onda može sitting :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    siljo, ovaj tenclub presale sam obavila po ps-u, ali za običnu kupnju nemam znanja i iskustva, ali ni, još važnije, vremena. s dvije haharice, od kojih jednu treba nadgledati 24h na dan, nema čanse da se uživim u public sale.
    tako da, neka se netko pobrine za moju kartu za eventualni drugi ams, pritipliz ;)

    edit: ako nema early entry, onda može sitting :)

    okidoki! :)

    iako mislim da ce prvo 10c lottery pa za par dana public sale.. a u lottery ne mozemo sudjelovati jer smo svi dobili za prvi koncert... no dobro, vidjet cemo :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • KAKO STOJIMO SA BEČ VIŠKOVIMA IMA LI ŠTO U ĐIRU ???????????????????????????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej, ja kupio sad Bec za frendicu na http://www.oeticket.com/en/ bez ikakvog problema. Bio je doslovno prvi klik :) Jel moguce da su napokon poceli sredjivati servere? :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    e, da, nais
  • grudicegrudice Posts: 211
    ✓ Oslo s djecom :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Woo :mrgreen:

    ma mislim da u public saleu neće biti problema nigdje.. to su sve veliki "ticketmaster" (ajmo ih tako zvat) serveri koji su navikli na gužvu. najzagriženiji fanovi su ujedno i 10c, pa su oni riješeni, ostali 10c koji nisu uspjeli se snalaze preko sapreova.. a svih ostalih je ipak puno manje nego je mjesta na venueima.. pa razmislite si da li bi vi u ovo božićno vrijeme kupovali kartu za koncert za 6 mjeseci? pa i ne bi.. evo ja prvi, znam da ću ići na inmusic, ali ju neću kupiti do 17.4. (do kad je 299kn). ili simple minds, ili dylan, ili nešto treće..

    sve u svemu, mislim da će public sale ići bez problema svima, samo se držite ovih preporučenih stranica :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.