Pearl Jam in Zagreb!

1816817819821822860

Comments

  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    grudice wrote:
    Tako da bi nama fino legle dvije za stajanje u Becu ako ko ima viska. Ako ne, u petak cemo na TM i F5.
    Prvu vam da Sid, drugu vam dam ja. :D
    Evil Little Goat
  • Ana2112 wrote:
    grudice wrote:
    Tako da bi nama fino legle dvije za stajanje u Becu ako ko ima viska. Ako ne, u petak cemo na TM i F5.
    Prvu vam da Sid, drugu vam dam ja. :D
    ;)
    Evo, moj Bec vama, Trst frendu, Milano Sergiu portugalcu... Berlin treba nekome?

    Nego, Viktor kaze da ce oni znati vise sutra koje koncerte bi, nije nis kupovao radi toga jer nisu skroz ziher, al vjerujem da ce na nesto stici, pa makar na Trst... Tako da, ako netko nesto ima viska, jel moze sejvat dok se ne javi? :)
    Meni Berlin ostao, kako rekoh, pa se javite... Isto, Bec pitala jedna cura iz ZG-a koja nije u 10c al ako ima viska da bi kupila jednu ili dvije...samo pitam, no. naravno da prvo ide medju nas poznate. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ja sam se počeo raspitivati kod frendova koje znam da bi htjeli ići na koncert/e čak sam ponudio i varijantu da uzmu i dvije moje pa ja odna uzmem jednu od vaših itd. hahaha jer to su obično parovi i sl.
    Sutra ću znati više ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Zaboravio sam napomenuti da sam od jednog amera dobio vijest da bi mogli dodati Prag negdje i Hyde Park London za kraj turneje :? navodno od very good source :fp:
    Ko da nam nije dosta gongule :lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Elcielo, ti imas jesnu viska za Amsterdam?
    Ajde, ako imas, pricuvaj je malo da cekiram s frendicom bi li isla...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Zaboravio sam napomenuti da sam od jednog amera dobio vijest da bi mogli dodati Prag negdje i Hyde Park London za kraj turneje :? navodno od very good source :fp:
    Ko da nam nije dosta gongule :lol::lol:;)
    Iva: mogu se slobodno tu dodati: http://www.bst-hydepark.com//news/detai ... -for-2014/
    To bi bilo skrooooz dobro! Beyond dobro!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Hahahahhaha, covjece kakav trade ovdje, ko tapkanje slicicama nogometasa.

    Neego, ja odavdje, kako nijesam pikirao nista jerbo jos nisam siguran jel dolazim uopce, potrebujem stajanje Milano i Trieste. U slucaju da stizem, vjerojatno cu i Berlin dodati na popis. Znati cu vise detalja do tretjeg mjeseca nadolazece godine. Ali ako ima koja mila dusica, a vjerujem da ima, neka mi stavi Milano+Trieste malo sastrane.

    :)
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    E ovo je sve tako divno i mislim prvi put da smo se tako lako dogovorili na kije cemo koncerte... prava raja, nema sta...
    Nego, tsko se veselim kaj i Paicii idu s nama da mi je ta cinjenica zapravo najneverojatniji dio... soooooo haaaappy!!!! :D;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    I moj i Rankov prijatelj Igi bi kartu za Trst pa molim da se javi netko ko moze dati svoju!!! ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    I moj i Rankov prijatelj Igi bi kartu za Trst pa molim da se javi netko ko moze dati svoju!!! ;)

    stani Juras! :D Igor i ja se jucer dogovorili da idemo preko Art Travela... dostavit ce nas doma pred vrata u povratku... iako, kad vidim onaj fan pit, sad bi mozda ipak tamo... hm... ali stricek Marcello kaze da su talijani šlampavi i da puštaju i druge u fan pit dok se ne popuni...

    ali hvala, ne!? :-) a kaj sad da radimo? :mrgreen: :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ana2112 wrote:
    Prvu vam da Sid, drugu vam dam ja. :D
    Ej super si ali je Gordan vec jednu od svojih 258 karata sto su jucer dobili na lutriji rezervisao za nas. Drugu uzimamo od Sid i mi smo rijeseni. Hvala ti u svakom slucaju!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    _annie_ wrote:
    Elcielo, ti imas jesnu viska za Amsterdam?
    Ajde, ako imas, pricuvaj je malo da cekiram s frendicom bi li isla...

    čekam, čekam ;)
  • stajem u red za dodatni Trst ako bude :)
  • vidim da se dosta Trsta trazi... Imat cu otvorene oci ;)

    Nego, ocemo mi taj kombi ili ne? Ja bi za ozbac. I da, tko je za spavanje u Wombatsu u Berlinu? Ja bih rezervirala krevet sa 26.na 27. jer vjerujem da ce se brzo popunit, ekipe masu ce tamo bit, genijalan je hostel. Mislim da svatko treba za sebe rezervirat koji bismo u dorm pa im kazemo s kim bi u sobi bili kad rade check in... Tko je za?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ekipa, a di ste spavali u amsterdamu? preporuke?
  • Stadion u Trstu je bas u gradu, sad gledam. Sat vremena od mene :D Ke lijepo. bit ce ko nekad, shopping u Trstu i bonus PJ :D Plus, na dan antifasisticke borbe :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • HI GANG,ANYONME HAS TRIESTE SPARE GA,LET MEKNOW,,
    WHOOHOO!!!SEEYA AT SUMMER!!!!!!
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • Ja se isto veselim điravanju po Trstu ko nekad :-)

    Trebam pomoć za jednu 10 c članicu nam je u dolasku na forum i pokušava kreirati nick. Ja se više ne sjećam kako sam to napravila, niti mogu naći :fp: pomoć :)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Karlhajnc wrote:
    Ja se isto veselim điravanju po Trstu ko nekad :-)

    Trebam pomoć za jednu 10 c članicu nam je u dolasku na forum i pokušava kreirati nick. Ja se više ne sjećam kako sam to napravila, niti mogu naći :fp: pomoć :)
    Na dnu početne stranice je link Ten Club Info. Tamo će naći link Become Ten Club member. Piece of cake. :)
    Evo link:
    http://pearljam.com/tenclub
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Hrelić na 10c forumu :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Na dnu početne stranice je link Ten Club Info. Tamo će naći link Become Ten Club member. Piece of cake. :)
    Evo link:
    http://pearljam.com/tenclub

    odes na link, ima slika, dolje desno, bijela majica... Matej? :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • nkdznkdz Posts: 106
    Znam da je longshot, ali zakaj ne probati i ovdje:
    ima li netko preporuku za ok smještaj u Beču (pitam ovdje prije nego se bacim na guglanje i čitanje onih tripadvisora, lonelyplaneta i sl.)? Nekaj kaj bi bilo najbolje za omjer cijena/kvaliteta smještaja/lokacija npr. :)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited December 2013
    nkdz wrote:
    Znam da je longshot, ali zakaj ne probati i ovdje:
    ima li netko preporuku za ok smještaj u Beču (pitam ovdje prije nego se bacim na guglanje i čitanje onih tripadvisora, lonelyplaneta i sl.)? Nekaj kaj bi bilo najbolje za omjer cijena/kvaliteta smještaja/lokacija npr. :)
    Cropdustress je za Berlin preporučila Wombats. To je obično baza PJ fanova kad su u Berlinu. Vidim da imaju hostel i u Beču, pa možeš pogledati kakve imaju ocjene. U Beču gdjegod da jesi, ako si blizu U Bahnu, nemaš problema s prijevozom i dolaskom do dvorane.
    EDIT: imaju tri lokacije u Beču i sve su dobre. Vidim da su i ljudi zadovoljni onim što hostel nudi za cijenu.
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    SAMCRO wrote:
    Na dnu početne stranice je link Ten Club Info. Tamo će naći link Become Ten Club member. Piece of cake. :)
    Evo link:
    http://pearljam.com/tenclub

    odes na link, ima slika, dolje desno, bijela majica... Matej? :-)
    Bogami jest Matej. Jel to Ziggo ili O2 Berlin od prošle godine? A jel ono pokraj njega Barbara?
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Na dnu početne stranice je link Ten Club Info. Tamo će naći link Become Ten Club member. Piece of cake.
    Evo link:
    http://pearljam.com/tenclub

    Ona je već član 10 C, al pokušava kreirati nick za forum.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Karlhajnc wrote:
    Na dnu početne stranice je link Ten Club Info. Tamo će naći link Become Ten Club member. Piece of cake.
    Evo link:
    http://pearljam.com/tenclub

    Ona je već član 10 C, al pokušava kreirati nick za forum.
    Ako je članica, onda ima i kreiran nick. Nije mogla bez toga. Kad se logira na stranici, nek ode na forum i pokuša napisat post, pa će znat koji joj je nick, ako ga je zaboravila.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • E, bok, tu sam :)
    Thanks for helping out & looking forward to be in contact with you guys :)
    I was hoping my nick is not gonna be my username, but it is, unfortunately..
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • Eeee here you are! Dobrodošla! Welcome!

    Daniela je stara fanica i članica 10 C friško pojačanje :D
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    E, bok, tu sam :)
    Thanks for helping out & looking forward to be in contact with you guys :)
    I was hoping my nick is not gonna be my username, but it is, unfortunately..
    Welcome Daniela! Bok! :wave:
    Unfortunately this is something that you can't change. Well, you can always say it's some other Daniela and not you if someone will try to find you. Don't worry. The gang that hangs out here is good in keeping secrets. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hey Daniela!
    i don't know where you're from, but "kud svi turci, tud i mali mujo", so i'll say it in eglish: welcome! :)
Sign In or Register to comment.