Pearl Jam in Zagreb!

1821822824826827860

Comments

  • Mene jako muti taj Amsterdam jer 2012. nisam mogla, sad opet dva koncerta, a grad volim i ljude isto :) Al mi se cini da financijski i vremenski ne stignem...nema veze sto je sold out, nadje se karta.
    Cetiri koncerta su mi super, al voljela bih bar jos jedan pa da bude okuglo kad zavrsi turneja ;)
    Nego, upisah se za roadtrip, a sad i tu pisem... Varijanta polazak iz ZG preko Ri recimo do Milana, povratak Ri pa Trst mi je super, eventualno ZG na inmusic kao Masni pa Bec i Berlin.
    Nego mi se cini da cemo se tesko poslozit i uskladit za kombi da ima tu jako puno logistike, para i svega za rijesit... Lakse bi bilo kad bi netko posjedovao neki kombi, al nismo te srece... Mozda autom nije losa opcija da nas ide 4,5 do Milana i nazad pa sve navedeno...ne znam, bubam napamet sad, jos nisam u pravom tour planning modu...

    Btw, sto se tice karata, vidim da nema nitko bas vise viskova..ili se varam? Al Portugalci traze neke viskove za Milano pa ako tko ima, cuje itd...
    Vi koji i dalje trazite za bilo koji koncert spares, ima na fb grupa PJ euro tour 2014. spare tickets, a i na ostalim grupama se traze i nude karte. Ima karata uvijek, vjerujte. Ne znam za ni jedan slucaj da netko nije usao na koncert (osim navodno onog Dublina neke godine kad je bilo zbilja tesko). Al stvarno bude karata i na sam dan koncerta. Ne odustati, Daniela i ostali.

    ROADTRIP, ROATRIP! :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    dreadis wrote:
    Evo vam vaših Bosanaca opet...Anes&Edis in da houuuuseeee!!!

    Nisam bio godinama ovdje, ali je red da vam se javim i da budemo u kontaktu u narednih 6 mjeseci, do koncerata!

    Da vam potvrdim da dolazimo u Trst, Milan i Beč, karte već kupljene....ali ovaj put i sa ženama!! hehehehe

    Pozdrav cijeloj ekipi sa turneje 2006!!! ;)

    Cuj ove legende kako ulete nakon x godina :D Imate pozdrav od nas dvoje i kaj rec, vidimo se :mrgreen:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    pajo wrote:
    Iva: jel' imamo opet isti princip, da se ako ne glasas pripisuju glasovi iz prethodnog kruga? Jer nama sutra dolaze necaci pa krece ludjastvo i nismo sigurni da cemo biti bas jako revni, sorry. A ja brijem da ja s mojim Given to Fly imam dosta fore dok ne budem opet morala glasati ;)
    Isti sustav, isti princip. I ja mislim da si s Given To Fly mirna krug -dva.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Breath :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • A please daj listu pjesama koje su ostale jer nemam pojma tko je u igri :?
    Mislim da je Breath pa i dalje glasam tako ali za sljedeći krug izbaci te finaliste da ih vidim ;)

    Thanks GG na ideji za Ljubljanu ali mi je pre komplicirana isto, moram se još posavjetovat sa Kanađanima jer i oni planiraju kampirat u Beču, ali ovaj bus mi je ok, jedino ako nađemo nešto povoljno iz okolice Trsta, Trevisa i sl. da se ne moramo voziti nazad pa dalje ;)

    Predpostavljam da se ne spava u Trstu, nego vozi nakon koncerta??? Kakav je tu plan, kakve su želje??

    Road trip za Italiju ima nas dovoljno možda i previše moramo se samo dobro posložiti ;) naći ćemo nešto.

    Onaj San Siro izgleda pre savršeno, sama pomisao na tu večer me baca u trans.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Mene jako muti taj Amsterdam jer 2012. nisam mogla, sad opet dva koncerta, a grad volim i ljude isto :) Al mi se cini da financijski i vremenski ne stignem...nema veze sto je sold out, nadje se karta.
    Cetiri koncerta su mi super, al voljela bih bar jos jedan pa da bude okuglo kad zavrsi turneja ;)
    Nego, upisah se za roadtrip, a sad i tu pisem... Varijanta polazak iz ZG preko Ri recimo do Milana, povratak Ri pa Trst mi je super, eventualno ZG na inmusic kao Masni pa Bec i Berlin.
    Nego mi se cini da cemo se tesko poslozit i uskladit za kombi da ima tu jako puno logistike, para i svega za rijesit... Lakse bi bilo kad bi netko posjedovao neki kombi, al nismo te srece... Mozda autom nije losa opcija da nas ide 4,5 do Milana i nazad pa sve navedeno...ne znam, bubam napamet sad, jos nisam u pravom tour planning modu...

    Btw, sto se tice karata, vidim da nema nitko bas vise viskova..ili se varam? Al Portugalci traze neke viskove za Milano pa ako tko ima, cuje itd...
    Vi koji i dalje trazite za bilo koji koncert spares, ima na fb grupa PJ euro tour 2014. spare tickets, a i na ostalim grupama se traze i nude karte. Ima karata uvijek, vjerujte. Ne znam za ni jedan slucaj da netko nije usao na koncert (osim navodno onog Dublina neke godine kad je bilo zbilja tesko). Al stvarno bude karata i na sam dan koncerta. Ne odustati, Daniela i ostali.

    ROADTRIP, ROATRIP! :mrgreen:
    Mislim da Viktor jos uvijek trazi kartu za Milano...

    E, ni za Wrigley se nije moglo nac vise ni karte par mjeseci prije koncerta...
    Evil Little Goat
  • Viktor ima moje dvije Trst i Milano...samo se treba pojaviti :lol::lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Viktor ima moje dvije Trst i Milano...samo se treba pojaviti :lol::lol::lol:;)
    :thumbup: :-D
    Evil Little Goat
  • Ja sam totalno zbunjena sto se tice moje Berlin ekstra. Mislim da sam cuvala Viktoru, no on je rekao da nece uspjet to iskombinirat. Tako da zasad mislim da cu morat ili nagovorit Mirej ili nekoga od vas koji se niste izjasnili ili se premisljate. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • i need a show in Zagreb
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    i need a show in Zagreb
    :thumbup:
    We need it too, but we will have to wait until the Euro Tour 2015. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • ja više ne znam di su linkovi za tablice :fp: al evo Sanja i ja ćemo isto ići u nekoj varijanti Zagreb- Milano - Trst - Zagreb najvjerovatnije autom pa ako ne stanu svi u kombi biti će mjesta u twingu pa u karavan :D
  • Karlhajnc wrote:
    ja više ne znam di su linkovi za tablice :fp: al evo Sanja i ja ćemo isto ići u nekoj varijanti Zagreb- Milano - Trst - Zagreb najvjerovatnije autom pa ako ne stanu svi u kombi biti će mjesta u twingu pa u karavan :D


    evo tablice
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing

    Amo tko još fali u ovoj tablici...di ste, da se skontamo koliko frikova ima :lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Zanimljivo kako na sajtu nisu ubacili još Amsterdam 2 koncert na listu a rasprodan hahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • a u ovoj Varijati Milano Trst jel bi organizirali spavanje negdje?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Zanimljivo kako na sajtu nisu ubacili još Amsterdam 2 koncert na listu a rasprodan hahahaha

    baš sam došao to isto napisati :D

    nadam se da ce im netko reci da moraju i drugi dan svirati :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    a još uvijek ima vremena da stave vijest da dodaju 3. koncert :)

    e tad bi već bilo ozbiljno :shock:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Karlhajnc wrote:
    a u ovoj Varijati Milano Trst jel bi organizirali spavanje negdje?

    Pred postavljam da se kreče rano u jutro na dan koncerta u Milanu, tamo spavanje i onda imamo 21dan za odlučit gdje ćemo...ostat u Milanu ili odmah prema Trstu pa tamo spavanje jedna noć. Tako da ne moramo putovati opet na dan koncerta...laganini kavica i šetnja prema stadionu ;-)
    Nakon koncerta put pod noge i nazad ;)

    Meni ovako izgleda ok, daj te vaše ideje i prijedloge :idea:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Pred postavljam da se kreče rano u jutro na dan koncerta u Milanu, tamo spavanje i onda imamo 21dan za odlučit gdje ćemo...ostat u Milanu ili odmah prema Trstu pa tamo spavanje jedna noć. Tako da ne moramo putovati opet na dan koncerta...laganini kavica i šetnja prema stadionu
    Nakon koncerta put pod noge i nazad
    Meni ovako izgleda ok, daj te vaše ideje i prijedloge

    znači trebalo bi naći smještaj u Milanu a onda subotu možemo birati :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja bih vrlo rado glasala za tu neku pjesmu u tom nekom krugu, ali nemam pojma di je popis :fp:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    ja bih vrlo rado glasala za tu neku pjesmu u tom nekom krugu, ali nemam pojma di je popis :fp:

    +1
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Sto se tice glasanja...da me ubijete, ali ja ne kuzim sto taj Inside Job trazi ovako daleko u natjecanju :nono: :mrgreen:


    ksssssss.... tebe ću prvoga istući kad te napokon vidim!!! :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    pajo wrote:
    Iva: nece mi otvoriti tablicu pa nemam pojma jesi me upisao za Inside Job prosli krug, ali evo ovaj krug krecem s Given To Fly (ubit ce me Jurasica samo tako :D)
    I ti, kao i muž ti, plivaš opasnim vodama! :lol:

    zajebavaju se a poznaju me... neozbiljno... :lol::lol::lol:

    glasam za NAIS
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    kako je najnovija akvizicija amsterdam2, i jedini grad s dvostrukim koncertom, prisjetimo kako je to nezaboravno bilo prije 2 godine.. jasno, u sve ovo treba ubaciti i Munju..

    a ti ga trljaš i trljaš... jadna nam baba, ali neće se 2012. ponoviti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    edis i dreadis, legende... kad smo se vidjeli, kad je bio tool u zagebu?!? i to je bilo pradavno...

    uglavnom, prava raja opet na pravom mjestu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    ojla pozdrav svima novima, starima s balkana i šire :)

    pratim legicu juras i glasam za NAIS ;) (iako mi prva ideja bila sam kopirat masnog jer ne znam više di smo ;D

    trenutno sam još na beču i berlinu (B&B) a vjerojatno ću još probat nabavit kartu za štokholm i trzt :) o putovanjima ću sad za praznike ;) ne stigoh, previše zbivanja ovih dana puf-pant
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    SAMCRO wrote:
    Period čekanja je prošao. Vrijeme je za objavu rezultata prvog kruga treće faze. Glasanju nisu pristupili siljo, jurasica i cropdustress. Od 12 pjesama, po tri glasa dobili su Inside Job i Insignificance. U takvom slučaju posegnuo sam za nezavisnim sucem (random.org) koji je u igri ostavio Inside Job, a izbacio Insignificance.
    Dakle, u konkurenciji za najbolju PJ pjesmu svih vremena ostalo je ovih 11 pjesama:
    1. Inside Job
    2. SOLAT
    3. Black
    4. Porch
    5. Nothing As It Seems
    6. Given To Fly
    7. Rearviewmirror
    8. Breath
    9. Indifference
    10. Present Tense
    11. Off He Goes
    Drugi krug je upravo počeo, a ja ostajem pri svom prvom izboru: Off He Goes.


    evo, našla sam popis.

    a sad još kad bih znala što je ispalo dosad :fp:

    vidim da je nais ispao zadnji put.

    ajmo, napamet: ovaj put glasam za off he goes.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    ajmo, napamet: ovaj put glasam za off he goes.

    :fp: fail... mislim da je OHG vani od prvog kruga ovog kruga... if you know what I mean.. :mrgreen:
    ali ni ja ne znam kaj je ostalo pa jedan :fp: i za mene :mrgreen:

    mislim da je inace pedantni SAMCRO u ovom slucaju zakazao ne izradivši tablicu, za razliku od nas koji naravno nismo zakazali ne prativši :oops: ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    edited December 2013
    Mensecini da su ostale ove:

    SOLAT
    Black
    Porch
    Given To Fly
    Rearviewmirror
    Breath
    Indifference
    Present Tense

    Glasam za Porch :shock:
    Post edited by grudice on
  • grudicegrudice Posts: 211
    SAMCRO wrote:
    grudice wrote:
    ✓ Oslo s djecom :D
    Juhuuuu. Prvi PJ za malu raju?

    Prvi, jashta. :D
Sign In or Register to comment.