Pearl Jam in Zagreb!

1817818820822823860

Comments

  • Thank you!
    I'm from Slovakia, but have been living in Zagreb for the last 3 years. Speak funny croatian, but still not comfortable to write :) I might switch to hrvatski soon though :)
    Just got tickets for Trieste, and I might go to Vienna too :D
    So, hope to meet you guys in person too :)
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    yeah!
    and you should attend one of our famous non-concert meet-ups too :)
  • elcielo wrote:
    yeah!
    and you should attend one of our famous non-concert meet-ups too :)

    Definitely! With pleasure :D
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • shelashela Posts: 657
    Veselo veselo :) dobila bech i berlin, shtokholm ne pa cu vidjet kaj jos onda s menija veceras valjda ;) viska zasad nemam javim ak bude.

    Ima netko mozda ipak viska jedan trst za mene? Vidim da ce bit super pj frik evening :)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Welcome Daniela! Bok! :wave: :)
    grudice wrote:
    Ana2112 wrote:
    Prvu vam da Sid, drugu vam dam ja. :D
    Ej super si ali je Gordan vec jednu od svojih 258 karata sto su jucer dobili na lutriji rezervisao za nas. Drugu uzimamo od Sid i mi smo rijeseni. Hvala ti u svakom slucaju!
    Olrajti. :)

    Onda, ekipa, ak ko oce moj Berlin ili Bec nek bude brz. :D
    Nego, ocemo mi taj kombi ili ne? Ja bi za ozbac. I da, tko je za spavanje u Wombatsu u Berlinu? Ja bih rezervirala krevet sa 26.na 27. jer vjerujem da ce se brzo popunit, ekipe masu ce tamo bit, genijalan je hostel. Mislim da svatko treba za sebe rezervirat koji bismo u dorm pa im kazemo s kim bi u sobi bili kad rade check in... Tko je za?
    Ja sam za kombi i za vombata. :mrgreen:
    Evil Little Goat
  • Ana2112 wrote:
    Welcome Daniela! Bok! :wave: :)
    grudice wrote:
    Ana2112 wrote:
    Prvu vam da Sid, drugu vam dam ja. :D
    Ej super si ali je Gordan vec jednu od svojih 258 karata sto su jucer dobili na lutriji rezervisao za nas. Drugu uzimamo od Sid i mi smo rijeseni. Hvala ti u svakom slucaju!
    Olrajti. :)

    Onda, ekipa, ak ko oce moj Berlin ili Bec nek bude brz. :D
    Nego, ocemo mi taj kombi ili ne? Ja bi za ozbac. I da, tko je za spavanje u Wombatsu u Berlinu? Ja bih rezervirala krevet sa 26.na 27. jer vjerujem da ce se brzo popunit, ekipe masu ce tamo bit, genijalan je hostel. Mislim da svatko treba za sebe rezervirat koji bismo u dorm pa im kazemo s kim bi u sobi bili kad rade check in... Tko je za?
    Ja sam za kombi i za vombata. :mrgreen:
    Boook, bok svi :)
    I would take ticket for Vienna if somebody has sitting, pleaaaz
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • grudicegrudice Posts: 211
    shela wrote:
    Veselo veselo :) dobila bech i berlin, shtokholm ne pa cu vidjet kaj jos onda s menija veceras valjda ;)

    Eih :( nadali smo se da nam dolazis. Sutra je TM prodaja, missa inte chansen. Kom igen! ;)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Boook, bok svi :)
    I would take ticket for Vienna if somebody has sitting, pleaaaz
    sorry, mine are GA :)
    Evil Little Goat
  • hej, nova tu, valentina iz vž :virtual hand shake: :wink:
    za nas koji nismo uzimali prek 10c - di kupiti karte? milano i trst me zanimaju.
    valja ovo? http://www.viagogo.co.uk/Concert-Ticket ... 379cd9ecb0
  • shelashela Posts: 657
    grudice wrote:
    shela wrote:
    Veselo veselo :) dobila bech i berlin, shtokholm ne pa cu vidjet kaj jos onda s menija veceras valjda ;)

    Eih :( nadali smo se da nam dolazis. Sutra je TM prodaja, missa inte chansen. Kom igen! ;)

    Ska forsoka i alla fall ;) ma kad bi sve i nadala se da ce mi uletit na lutriji pa da to bude to al nije pa me onda opet svasta kopka :)
  • shelashela Posts: 657
    CrazyMeri wrote:
    hej, nova tu, valentina iz vž :virtual hand shake: :wink:
    za nas koji nismo uzimali prek 10c - di kupiti karte? milano i trst me zanimaju.
    valja ovo? http://www.viagogo.co.uk/Concert-Ticket ... 379cd9ecb0

    Hola :) welcome i tebi i danieli :) mislim da su ok linkovi pod Tour pa uz svaki koncert?
    Jel netko zna dal je to sutra isto sam za TC ili je vec sveopca prodaja?
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    CrazyMeri wrote:
    hej, nova tu, valentina iz vž :virtual hand shake: :wink:
    za nas koji nismo uzimali prek 10c - di kupiti karte? milano i trst me zanimaju.
    valja ovo? http://www.viagogo.co.uk/Concert-Ticket ... 379cd9ecb0

    Hej Valentina iz VŽ. Dobrodošla! :virtual high five:
    Kupovanje preko viagogo nikako nije preporučljivo, osim ako ne želiš platiti što skuplje. A to ne želiš.
    Za Trst ima nekoliko opcija, a jedna od onih o kojima mogu razmišljati Zagrepčani, pa i svi iz šire okolice je Art Travel. Raspitaj se, ali to bi s prijevozom bilo oko 800 kuna, ako sam dobro zbrojio.
    Ako vas zanimaju samo ulaznice, onda ti je najbolje sutra ujutro zasjest na net i to na sljedećoj stranici:
    http://www.livenation.it/artist/pearl-jam-tickets
    Prodaja počinje u 11 sati. Pripremi sve podatke (kartica), pripremi živce i udari po F5 iliti refresh. Ako ćeš biti sretne ruke, onda ćeš iz prve proći kroz gomilu koja će pohrliti kupiti karte pa ti ni čelični živci ni F5 neće trebati. Sretno s kupovinom.
    I još jedan savjet: u Trstu je manji stadion, tako da bih ja na tvom mjestu prvo išao po te karte, a tek onda po Milano.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    shela wrote:
    CrazyMeri wrote:
    Jel netko zna dal je to sutra isto sam za TC ili je vec sveopca prodaja?
    Nema više ekskluzive za 10C. Tko je jamio - jamio. Sad su svi u igri. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Znam da sam dosadan, ali kad smo već započeli, ajmo završit igricu. Želio sam samo podsjetiti da ću večeras iza ponoći izbacit i treću pjesmu s posljednjeg popisa. Ima vas koji se niste izjasnili nakon što ste izbacili neke pjesme. Neću sad nikog prozivat. Uostalom, tu je link, pa sami pogledajte:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddE95WU5KVlh1N0RIN3hYWFRyODh1dUE&usp=docslist_api
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    hahaha nećeš nikoga prozivati jer nas je svega par glasalo, pa su ovi za prozivanje u većini! :D

    dobro ljudi, šta je ovo, pustit ćemo juras (nakon što odglasa :D) na vas, pa si onda mislite o turneji :twisted:

    nema predaje, nema zaboravljanja igrice, hrvatska! :!:

    p.s. dobro došli svi novi nickovi (i puna imena) u ovu našu divnu i normalnu zajednicu :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Pozdrav svim novim curama na ovom forumu :wave: :wave: :wave:

    Glasanje...totalno zanemario, sorry :fp:

    onda glasam opet za Insignificance
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Molio bi šefa tablica da mi da opet link za ubacivanje karata itd...izgubio sam ga i ne nalazim ga među ovim morem od postova :lol::lol::lol:

    Ja sve čekam da mi se neki ljudi jave za te viškove, ništa još nije prodano ali moglo bi uskoro ;)
    Sva 4 su još u igri: MI - Trst - Beč - Berlin :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    SAMCRO wrote:
    Znam da sam dosadan, ali kad smo već započeli, ajmo završit igricu. Želio sam samo podsjetiti da ću večeras iza ponoći izbacit i treću pjesmu s posljednjeg popisa. Ima vas koji se niste izjasnili nakon što ste izbacili neke pjesme. Neću sad nikog prozivat. Uostalom, tu je link, pa sami pogledajte:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddE95WU5KVlh1N0RIN3hYWFRyODh1dUE&usp=docslist_api

    čuvaru tablice, nemrem do nje. osjećam se ko bilbo dok traži gorski kamen ;)
  • Preporucam wombats hostel u Berlinu i u Becu. U Berlinu sam bila, odlican je, u Becu prije nekoliko godina, sad ih navodno ima vise...treba vidjet koji, al kako je vec receno, vise manje je sve dobro povezano...
    Nego, ako imamo kombi (jesmo li za?) onda cemo drito pred venue, ne? :D

    Sad za ozbac, da malo zovem okolo ovuda za kakav kombi ili nismo vise za? Ili cete iz ZG-a nekoga? Ima toga i ovdje... 8-) pa se lako raspitam.


    Doborodosli svi novi ljudi!

    Ne mogu glasat, ispala sa iz stosa za igru, sorry, sefe.

    Niko, bi prodao tu ekstra Bec curi iz ZG-a? Upoznala sam ju u pragu lani, cool je, sad trazi jednu, event dvije za sebe i decka.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • nkdznkdz Posts: 106
    Gordane i cropdustress (sorry, ne znam ti ime :D), hvala na komentarima.
    Izgleda da budemo zbilja završili u Wombat's, sad budem sredio rezervaciju. :)

    I sad imam još jedno padobransko pitanje:
    ima li netko kartu viška za Beč ili ste svi već sve razdijelili međusobno? :D
    Jednu imam, trebala bi mi još jedna.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Preporucam wombats hostel u Berlinu i u Becu. U Berlinu sam bila, odlican je, u Becu prije nekoliko godina, sad ih navodno ima vise...treba vidjet koji, al kako je vec receno, vise manje je sve dobro povezano...

    mislim da su tri Wombatsa u Becu... ja sam danas malo stihijski u 3min rezervirao dva kreveta za frienda i sebe u onom koji je najblize centru iako to nema smisla :mrgreen: dodjemo tamo, smjestimo se, idemo na koncert, spavanac pa doma... trebalo bi uzeti blize dvorani valjda.. no dobro, lako otkazem i uzmem nesto drugo... grupiramo se negdje?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ja sam jos u igri...sorry svima, zabusantica :oops: Inside Job
    Bok Daniela i Valentina! Veselim se druzenju :-)
  • SAMCRO wrote:
    CrazyMeri wrote:
    hej, nova tu, valentina iz vž :virtual hand shake: :wink:
    za nas koji nismo uzimali prek 10c - di kupiti karte? milano i trst me zanimaju.
    valja ovo? http://www.viagogo.co.uk/Concert-Ticket ... 379cd9ecb0

    Hej Valentina iz VŽ. Dobrodošla! :virtual high five:
    Kupovanje preko viagogo nikako nije preporučljivo, osim ako ne želiš platiti što skuplje. A to ne želiš.
    Za Trst ima nekoliko opcija, a jedna od onih o kojima mogu razmišljati Zagrepčani, pa i svi iz šire okolice je Art Travel. Raspitaj se, ali to bi s prijevozom bilo oko 800 kuna, ako sam dobro zbrojio.
    Ako vas zanimaju samo ulaznice, onda ti je najbolje sutra ujutro zasjest na net i to na sljedećoj stranici:
    http://www.livenation.it/artist/pearl-jam-tickets
    Prodaja počinje u 11 sati. Pripremi sve podatke (kartica), pripremi živce i udari po F5 iliti refresh. Ako ćeš biti sretne ruke, onda ćeš iz prve proći kroz gomilu koja će pohrliti kupiti karte pa ti ni čelični živci ni F5 neće trebati. Sretno s kupovinom.
    I još jedan savjet: u Trstu je manji stadion, tako da bih ja na tvom mjestu prvo išao po te karte, a tek onda po Milano.
    wow, iscrpne informacijice! muchas gracias :mrgreen: poštovat ću sve navedene upute i nadati se uspjehu, hehe 8-)
  • viki1984 wrote:
    Ja sam jos u igri...sorry svima, zabusantica :oops: Inside Job
    Bok Daniela i Valentina! Veselim se druzenju :-)
    tnx + također ;)
  • etaeta Posts: 57
    glasam za Insignificance

    welcome new people :wave:
    sretno svima koji sutra idu preko public sale-a po karte. ova lutrija je bila piece of cake :)

    kako od Beča do Berlina :?
    ako uzimamo kombi, bilježim se za 2 osobe(Milano, Trst, Beč i Berlin)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Zakon, svaka nova turneja nam donese pokojeg novog frika. Pozdrav svima!

    Sto se tice glasanja...da me ubijete, ali ja ne kuzim sto taj Inside Job trazi ovako daleko u natjecanju :nono: :mrgreen:
  • Tražim Berlin viška za frenda...ima li tko??????

    Pogubio sam se bez tablice :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • nkdznkdz Posts: 106
    edited December 2013
    Bemu, slučajno sam skužio da nisam dao glas u ovom krugu. :D
    Ove karte i organiziranje puta na koncerte mi pojeli koncentraciju.

    EDIT:
    MIJENJAM GLAS
    Ipak glasam za Inside Job. :D

    Kvragu i neodlučnost. :fp:
    Post edited by nkdz_old on
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited December 2013
    Dobro, vidim da se igrica neviđeno prati. :lol: Fakat, nemojte mislit da ikome išta zamjeram s obzirom na okolnosti, ali da će Insignificance dobiti dva glasa u trećem krugu, nakon što je već ispao u prvom krugu, to mi je presmješno. :D No, dobro, bude bilo kak' bu bilo, pa ćete vi nas već pohvatati u nekom sljedećem krugu, nadam se već u četvrtom.

    Evo linka za razmjenu ulaznica i mogući Roadtrip, za vas koji nemrete živjet bez tablice:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddHZSRDZkYUl2RE5NU01meWNiVW84UXc&usp=drive_web#gid=0
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • shelashela Posts: 657
    pristupila tablici (respect za tablice btw :) i glasam za Inside job (slažem se s pajom, sori elcielo ;)
Sign In or Register to comment.