Pearl Jam in Zagreb!

1820821823825826860

Comments

  • Rijeka wrote:
    Mislim da je Valentina sa forum haer, jel tako, upoznasmo se na skriningu pj20 ako se ne varam.
    dobro misliš! a baš sam se pitala di si ti ispario ;)

    mali update: ekipa iz vža će braniti boje u trstu na travnjaku i u milanu na tribinama. a pod ekipom mislim na tri valentine i jednu meri. znači, nebrete nas fulat, haha :-D
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Malo sad pronjušila to publično trženje, nis nije rasprodano jos, a puno su jeftinije od nasih i to me ne veseli. Mozda sam umorna. Da, idem spavat, sutra cu vidit dobru stranu toga. :lol:
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    SAMCRO wrote:
    Ako se radi o kombiju do 9 mjesta, vozač mora imati uobičajenu B kategoriju. Ako bi se išlo na varijantu mini-busa, bojim se da je Ana2112 jedina kvalificirana za vožnju istog. Ispravite me ako griješim.
    Nisam ni ja. Ja imam C kategoriju sto znaci da mogu vozit 15 tona balvana, al ne vise od 9 ljudi (D kategorija). :)
    Evil Little Goat
  • Hey guys,
    is any of you going to Vienna - sitting?
    Going alone to this one, so would join you - to know which seat to buy ;)

    BTW: have 2 available places in the car to Trieste and back :)

    Go standing, screaming, jumping with us. :)

    Indifference
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ana2112 wrote:
    Nisam ni ja. Ja imam C kategoriju sto znaci da mogu vozit 15 tona balvana, al ne vise od 9 ljudi (D kategorija). :)
    Pa to bar nije problem. Mi se uvijek možemo pravit da smo balvani. Znam da meni ne bi bilo teško. :lol: Je, ali ja ne idem na roadtrip. :(
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Bok everybody!
    Searching for one standing 10c ticket for Vienna!
    Ima jos netko jedan?
    :)
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • RijekaRijeka Posts: 801
    edited December 2013
    Ana2112 wrote:
    SAMCRO wrote:
    Nisam ni ja. Ja imam C kategoriju sto znaci da mogu vozit 15 tona balvana, al ne vise od 9 ljudi (D kategorija). :)

    Maskirat cemo se u drva i rec da smo izvozna sirovina za proizvodnju visoko kvalitetbog namjestaja!

    Eto i Samcro ima vizije slicne mojima
    Post edited by Rijeka on
    Death or glory!

  • Daniela PalenikovaDaniela Palenikova Posts: 11
    edited December 2013
    Karlhajnc wrote:
    Hey guys,
    is any of you going to Vienna - sitting?
    Going alone to this one, so would join you - to know which seat to buy ;)

    BTW: have 2 available places in the car to Trieste and back :)

    Go standing, screaming, jumping with us. :)

    Indifference

    That would be great! :D
    Onda, ima jos netko jednu 10c kartu za Bec - stajanje PLEAAASE
    Post edited by Daniela Palenikova on
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • grudicegrudice Posts: 211
    Rijeka wrote:
    Ana2112 wrote:
    SAMCRO wrote:
    Nisam ni ja. Ja imam C kategoriju sto znaci da mogu vozit 15 tona balvana, al ne vise od 9 ljudi (D kategorija). :)

    Maskirat cemo se u drva i rec da smo izvozna sirovina za proizvodnju visoko kvalitetbog namjestaja!

    Pik ja Bukva! :shock: :D

    Da, ali ni ja ne idem. :?
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    SAMCRO wrote:
    Pa to bar nije problem. Mi se uvijek možemo pravit da smo balvani. Znam da meni ne bi bilo teško. :lol: Je, ali ja ne idem na roadtrip. :(
    Rijeka wrote:
    Maskirat cemo se u drva i rec da smo izvozna sirovina za proizvodnju visoko kvalitetbog namjestaja!

    Eto i Samcro ima vizije slicne mojima
    :lol::lol::lol: :fp: :mrgreen::mrgreen:
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Bok everybody!
    Searching for one standing 10c ticket for Vienna!
    Ima jos netko jedan?
    :)

    Niko, imas?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Bok,
    one girl is selling two GA (10c) tickets for Vienna, but only together. Anyone interested to get the other ticket?
    :)
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • Nemam vise spare tickets sve rasprodao, sorry.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Pozdrav novim članovima! :)

    On a more serious note, je li moguće da je AMS 2 rasprodan? :shock: If so, MIJ. (copyright by Juras) :mrgreen:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    CrazyMeri wrote:
    Rijeka wrote:
    Mislim da je Valentina sa forum haer, jel tako, upoznasmo se na skriningu pj20 ako se ne varam.
    dobro misliš! a baš sam se pitala di si ti ispario ;)


    A ispario lagano, ali vidis da imam pamcenje ko slon! :mrgreen:
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Pozdrav novim članovima! :)

    On a more serious note, je li moguće da je AMS 2 rasprodan? :shock: If so, MIJ. (copyright by Juras) :mrgreen:

    hej, trenutno na www.livenation.nl pise da ima jos karata za AMS2... checkiraj...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Upravo sam gledala i stvarno piše da ima karata, ali koju god kategoriju odaberem, ne mogu na checkout.
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Daniela, moja karta za beč je rezervirana, ali siguran sam da će se naći neka, ne trebaš brinuti :mrgreen:
    A ako ne nađeš jednu, dobra taktika ti je uzet i ove dvije koje ti se nude, uvijek ćeš lako naći nekoga za pod ruku za tu dodatnu. :mrgreen:

    Drž se :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Kak vam ovo izgleda? http://i5.photobucket.com/albums/y171/emili051/Untitled_zpsb763db5f.png
    Mislim, za slucaj da se ne bi islo kombijem do Berlina... Ovako treba do Beca autom, ostavit ga tamo i autom onda nazad iz Beca kuci.
    Nadam se doduse da ce biti kombic. :)
    Rijecka podruznica, sta mislite? :D
    Evil Little Goat
  • masni wrote:
    Daniela, moja karta za beč je rezervirana, ali siguran sam da će se naći neka, ne trebaš brinuti :mrgreen:
    A ako ne nađeš jednu, dobra taktika ti je uzet i ove dvije koje ti se nude, uvijek ćeš lako naći nekoga za pod ruku za tu dodatnu. :mrgreen:

    Drž se :)

    thanks masni :)
    Just got one! Happy :D:D:D
    The North is to South what the clock is to time
    There's East and there's West and there's everywhere life
    I know I was born and I know that I'll die
    The in between is mine, I am mine
  • Ok, napokon napredujem sa planovima:

    Prva avionska karta je kupljena Vienna- Berlin u 8:35h, 26.6 na dan koncerta 100 eura.
    Ima još karata za onaj let u 6:25 koji je jeftiniji ali to mi je prerano.

    Iva ide u Beč sa mnom.
    Dva dana odmora sa ženom i onda koncert.
    Upravo nabavljam kartu za nju jer sam moju prodao prije 3 dana :lol::lol::lol:
    Moram biti u Beču 23.6 odmah nakon Trsta, gledao sam avione iz Italije ali svi su nekako komplicirani letovi tako da sad gledam opciju autobus iz Zagreba u 6:00h, 5 sati vožnje za 225 kn, vlak je 500 kn i 6:30 sati traje.
    Tako da ispadam iz road trip opcije za Beč i Berlin ali definitivno sam za Talijansku rutu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Prva avionska karta je kupljena Vienna- Berlin u 8:35h, 26.6 na dan koncerta 100 eura.
    Ima još karata za onaj let u 6:25 koji je jeftiniji ali to mi je prerano.
    Iva ide u Beč sa mnom.
    Dva dana odmora sa ženom i onda koncert.
    Upravo nabavljam kartu za nju jer sam moju prodao prije 3 dana :lol::lol::lol:
    :lol::lol::lol::lol:
    Ma nabavit ćeš je ti. To je sitnica. Bravo za Ivu. :thumbup:
    Moram biti u Beču 23.6 odmah nakon Trsta, gledao sam avione iz Italije ali svi su nekako komplicirani letovi tako da sad gledam opciju autobus iz Zagreba u 6:00h, 5 sati vožnje za 225 kn, vlak je 500 kn i 6:30 sati traje.
    Imaš avion iz Ljubljane 23.6. u 7.45 ujutro. U Beču je u 8.35. Cijena 790 kuna. Pa vidi i to.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ana2112 wrote:
    Kak vam ovo izgleda? http://i5.photobucket.com/albums/y171/emili051/Untitled_zpsb763db5f.png
    Mislim, za slucaj da se ne bi islo kombijem do Berlina... Ovako treba do Beca autom, ostavit ga tamo i autom onda nazad iz Beca kuci.
    Nadam se doduse da ce biti kombic. :)
    Rijecka podruznica, sta mislite? :D
    Mi idemo tim letom za Berlin, vraćamo se u nedjelju jutarnjim za Beč. Nas su tri karte izašle 330 eura.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Sumnjam da će se još tko javiti za igru. Ako to tko i učini, ionako se u ovom krugu ništa ne može promijeniti.
    Opraštamo se od Nothing As It Seems i započinjemo peti krug.
    Moj glas ide za:
    Breath
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: jel' imamo opet isti princip, da se ako ne glasas pripisuju glasovi iz prethodnog kruga? Jer nama sutra dolaze necaci pa krece ludjastvo i nismo sigurni da cemo biti bas jako revni, sorry. A ja brijem da ja s mojim Given to Fly imam dosta fore dok ne budem opet morala glasati ;)
  • BakaraBakara Posts: 37
    Breath
  • Given to Fly
  • pajopajo Posts: 3,292
    Porch...bat ofkors :mrgreen:
  • Jos trazim jedan Trst ;-)
    Sanja i ja kupile skupe public Milano ali unutra smo!
  • dreadis wrote:
    Evo vam vaših Bosanaca opet...Anes&Edis in da houuuuseeee!!!

    Nisam bio godinama ovdje, ali je red da vam se javim i da budemo u kontaktu u narednih 6 mjeseci, do koncerata!

    Da vam potvrdim da dolazimo u Trst, Milan i Beč, karte već kupljene....ali ovaj put i sa ženama!! hehehehe

    Pozdrav cijeloj ekipi sa turneje 2006!!! ;)
    Di si, Edise, kuco stara? Vec vidim Balkan reuniuon u Trstu iu Becu gdje ce nas vecina biti :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.