Pearl Jam in Zagreb!

1791792794796797860

Comments

  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Velike riječi su pale. :D
    A imamo i odluku. No, kako sam ja tradicionalist i formalist (ne pitajte me što ću zaokružit na referendumu) :twisted: , pričekat ćemo s objavom do ponoći. Kao pravo izborno povjerenstvo. :mrgreen:
    A možda se netko i predomisli. :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    Velike riječi su pale. :D
    A imamo i odluku. No, kako sam ja tradicionalist i formalist (ne pitajte me što ću zaokružit na referendumu) :twisted: , pričekat ćemo s objavom do ponoći. Kao pravo izborno povjerenstvo. :mrgreen:
    A možda se netko i predomisli. :D

    e, ako su svi glasali, spit it out!!! nemoj da i prema tebi postanem agresivna... :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    za koga da glasam hmmm :problem:








    Infallible ipak :lol:
    sorry juras forgive me

    Niko, ti me se nikada ne moraš bojati! ;) unconditional love... :D

    4chsmu1.gif

    You rock
    123.gif
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Jučer sam potegao trigger i kupio onaj special edition SEVEN box very limited :mrgreen:
    Sold Out
    Ima bi da mu cijena na second market postiže vrtoglave cifre...možda ga i trejdam sutra za neki holy grail :mrgreen::mrgreen:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    edited November 2013
    123.gif
    Hahhaa, gdje ih nadje bolan? :D Samo su se malo lose poredali, mislim otkud Matt skoz lijevo a Mike-a ni nema. Stone je super neki happy riff uhvatio, garant Let the Records Play. Sto su Ed i Matt ljuti?
    Post edited by grudice on
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited November 2013
    Ponoć tek što nije pa više nema smisla čekati promjenu koja se ionako nije mogla dogoditi. Treće mjesto i brončana medalja na munjevitom albumu pripada pjesmi pod rednim brojem 1:
    GETAWAY

    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing#gid=0

    Ostaje nam finale u kojem se sastaju Infallible i Pendulum. Let the best song win!
    I zato moj glas u 11. krugu ide za:
    Infallible
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • grudicegrudice Posts: 211
    Jučer sam potegao trigger i kupio onaj special edition SEVEN box very limited :mrgreen:
    Sold Out
    I ja sam povukao obarac. Ali corak. Sold Out.

    Al' mi je zato dosao vinyl LB (narucio kod lokalnog plocadzije) i fercera super. Nema gresaka a master je 853 puta bolji od Backspacera. 100x bolji od CD-a. Napokon!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Kmeeee... Ajmo, Infallible!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    Ponoć tek što nije pa više nema smisla čekati promjenu koja se ionako nije mogla dogoditi. Treće mjesto i brončana medalja na munjevitom albumu pripada pjesmi pod rednim brojem 1:
    GETAWAY

    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing#gid=0

    Ostaje nam finale u kojem se sastaju Infallible i Pendulum. Let the best song win!
    I zato moj glas u 11. krugu ide za:
    Infallible

    čekaj, za koje mjesto sad glasamo? to je sada za najljepšu pjesmu ili onu koju izbacujemo? :roll:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    Vec sam pet puta napisala jednu pa obrisala pa stavila drugu ;) uf nek bude pendulummm
  • A baš sam ovaj put htio glasati za Getaway :lol::lol::lol:

    ...ajde zadovoljan sam sa brončanom medaljom :D

    Ako večeras bude neki vatromet sa Sidnejskog mosta znat ćemo zašto ;):lol::lol::lol:


    and the vote goes to:

    Infallible
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    juras, legitimno pitanje :?:

    sad sam morao sluske na usi i jos jednom proci kroz obje... ok, dvaput... leti Infallible, do kraja ide Pendulum :corn: easy like Tuesday morning...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    infallible vanka
  • nkdznkdz Posts: 106
    Također.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja vas ne prepoznajem... :x

    YOU ARE NOT INFALLIBLE! ;)

    dakle, pendulum... to and fro...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Pendulum, opet dvaput, bracna sloga na djelu. ;)

    Tenks Jurasici na lobiranju za Infallible, svaka rijec joj je na mjestu (ko i Edu)!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    jurasica wrote:
    čekaj, za koje mjesto sad glasamo? to je sada za najljepšu pjesmu ili onu koju izbacujemo? :roll:

    Slažem se da smo zadnji krug mogli napraviti kao glasanje za, a ne protiv, ali onda bi cijela tablica izgubila smisao. Mislim da ćemo već večeras moći proglasiti pobjednika.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    _annie_ wrote:
    Kmeeee... Ajmo, Infallible!

    Ne znam bi li ovaj glas trebalo uvažiti, s obzirom da je dotična u doba kad je glas(ov)ala sigurno bila pod utjecajem alkohola. :lol:
    No, kako je i u prethodna tri kruga to bio njen izbor, ipak ćemo pretpostaviti da je bila pri zdravoj pameti. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • grudicegrudice Posts: 211
    Infallible
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: Pendulum, opet dvaput, bracna sloga na djelu. ;)

    Tenks Jurasici na lobiranju za Infallible, svaka rijec joj je na mjestu (ko i Edu)!

    da, Ive, Pajo i ja... jedino ne znam kako stoji Masni?!?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    s obzirom na glasove, jasno je da je Pendulum winner... precjedniče, možeš danas ići ranije spavati... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pendulum na dvojku :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • BakaraBakara Posts: 37
    Kad već nitko neće objavit

    http://www.kset.org/dogadaj/2013-11-16- ... bute-band/

    ;)

    Glas za Infallible
  • Bakara wrote:
    Kad već nitko neće objavit

    http://www.kset.org/dogadaj/2013-11-16- ... bute-band/

    ;)

    Glas za Infallible

    Ja bi da sam gore :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Čast mi je i zadvoljstvo zaključiti igru "Biramo najbolju pjesmu s Munje". Nakon neizvjesne borbe zasluženu pobjedu, s tri glasa manje, odnijela je pjesma pod rednim brojem sedam:

    gmjz.jpg

    :clap::clap::clap::clap::clap: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap::clap::clap::clap::clap:

    Čestitke i drugoplasiranoj pjesmi koja je u finalu pružila dostojan otpor:

    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing#gid=0

    Hvala svima koji su sudjelovali u izboru.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    gmjz.jpg

    Čestitke najboljoj pjesmi ;)
    :clap::clap::clap::clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    baš smo šaroliko društvo... SBM koja je prva ispala, kod mene bi prošla još barem 5-6 krugova :)

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Evo malog podsjetnika kako je to izgledalo kad smo se izjašnjavali o Backsaceru:
    FINALE

    Unthought Known - Just Breathe 8-6


    Službeni poredak je slijedeći:

    1. Unthought Known
    2. Just Breathe
    3. Force of Nature
    4. The Fixer
    5. Got Some
    6. Amongst the Waves
    7. Gonna See My Friends
    8. Supersonic
    9. The End
    10. Johnny Guitar
    11. Speed of Sound

    Zanimljivo kako je rezultat finala bio sličan kao ovogodišnji (8-5).
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    baš smo šaroliko društvo... SBM koja je prva ispala, kod mene bi prošla još barem 5-6 krugova :)

    :corn:

    mislim da bi trebali malo zakomplicirati igru tako da se u svakom krugu glasa za 3 pjesme i da svaka dobije različiti broj negativnih bodova (ono, najbolja od najgorih -1, srednja od najgorih -2, najgora od najgorih -3)... i tek nakon što se na kraju svakog kruga zbroje svi bodovi svih glasača, e tek onda se izbacuju pjesme... :)
    :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: hvala Gordanu na organizaciji i provedbi igre! Ful su uvijek zabavne igrice.

    Ja jadna uvijek naopako, nemrem ni sad vjerovat da je Unthought Known pobijedio Just Breathe, ko ni sad za Pendulum i Infallible. :mrgreen:
Sign In or Register to comment.