Pearl Jam in Zagreb!

1793794796798799860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: osim sto mi je super kaj ce biti nova igrica, samo cu komentirati da kad bi mi zene provodile toliko vremena razmisljajuci o sminki, odjeci ili bilo cemu drugom koliko ste vi svi ocito proveli studirajuci sustave raznih sportskih natjecanja, svasta bi se mislilo o nama. :lol:
  • @samcro, sve zvući super, bravo :clap::clap::clap:

    Jedino 44 dana mi zvući tooooooooooooo loooooong :lol:
    Ja bi to malo skratio da se ne izgubimo u čekanju :?

    Za WC se glasa kao da je zasebni album?? Jel tako???
    To će biti paklena kategorija....samo da joj promijenimo skraćenicu :lol::lol:
    Ako idemo sa tim pjesmama ja bi uključio i Brother sa TEN reizdanja a sviran je i u živo Berlin 2009 ;)
    one druge nema smisla.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudice wrote:
    Cazzo, morat ću putovati, tko će mi pokriti troškove :lol::lol::lol::lol:
    Ajd, sta se ti zalis? Kako cemo mi!?

    Vi će te pismeno preko ambasade u Švedskoj i u Australiji :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Jedino 44 dana mi zvući tooooooooooooo loooooong :lol:
    Ja bi to malo skratio da se ne izgubimo u čekanju :?

    Za WC se glasa kao da je zasebni album?? Jel tako???
    To će biti paklena kategorija....samo da joj promijenimo skraćenicu :lol::lol:
    Ako idemo sa tim pjesmama ja bi uključio i Brother sa TEN reizdanja a sviran je i u živo Berlin 2009 ;)
    one druge nema smisla.
    Pa Brother je na Lost Dogs, zar ne? ;)
    44 dana je maksimalno trajanje. Možemo mi to skratiti, ali se bojim da neće svi uspjeti sudjelovati koliko bi htjeli, što zbog vremenskih zona, što zbog životnih obveza. Možemo mi prvu i drugu fazu izvesti u 12 dana, a treću u 11, ali nisam siguran da ćemo uspjeti. Sad kad su bodovi u igri, svaki glasač postaje puno važniji.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • grudicegrudice Posts: 211
    Meni se ne zuri... moze 44 dana. Jel' to onda proglasenje pobjednika tacno ispade na 31/12?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Svi znamo kako to funkcionira, mislis si laku cu, kaj, tocno znam za svaki album koje su mi top pjesme...i onda krenes i skuzis da to nije tako jednostavno :nono: i naravno krenes slusat album...i tek onda postane zajebato :x

    Tako da mislim da su 44 dana skroz u redu...
  • Brother na Lost Dogs :oops: :oops: :oops: koja greška :fp: shame on me

    44 dana, OK treba ipak preslušati preko 130 pjesama :D :fp:

    Kad se starta?? U ponedeljak??

    Mislim da će najgore biti na svakom albumu izabrati 5 pjesmu jer 6 mara odmah ispasti :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    uuuu odlično odlično :trlja ruke:

    jedva čekam skupine smrti u drugom krugu, predviđam barem 6 komada :mrgreen:

    @iva: a kao ne provodite toliko vremena za šminku, odjeću i ostale peripetije? ovo su jedinstvene prilike gdje se i mi možemo "šminkati" :P
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    uuuu odlično odlično :trlja ruke:

    jedva čekam skupine smrti u drugom krugu, predviđam barem 6 komada :mrgreen:

    @iva: a kao ne provodite toliko vremena za šminku, odjeću i ostale peripetije? ovo su jedinstvene prilike gdje se i mi možemo "šminkati" :P
    Iva: mislim da ti mogu garantirati da mi sve zajedno iz ove nase grupacije nismo potrosile u zivotu vremena na sminku koliko je svaki pojedini od vas na razna sportska pripetavanja. :) No nije to bila kritika, dobri ste vi, samo mi se ucinila zabavna opservacija. :lol:
    Btw, evo sam upravo muzu navila sat u 5:50am jer je on skoro zaboravio (naviti sat, ne tekmu). Nemre se reci da nemate moju potporu u toj ludosti prema sportu. Nije da cu ikad skuzit zasto je to zabavno gledati, ali neka vas, uzivajte djecaci. ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Jeesus... ja cu prepisivati od masnog prvih nekoliko krugova, pa cu onda valjda skuziti kaj se trazi.... ovo mi je too much... ali se, nevertheless, jaaako veselim! :lol:
    i da, masni, mi curke s foruma ne provodimo suvisno vrijeme pred ogledalom... em nije potrebno, the beauty is within, em nam previse vremena oduzima citanje i razumijevanje ovih vasih postova... ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    I ja cu probati do Kseta ali sumnjam da ce mi biti omoguceno... kad je pocetak odn kad je okupljanje?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Kaze GG da pocinje u 20. Vidimo se, aaa???
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja dođem oko 9 :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Izgleda da cu ja na zalost morati preskociti ovaj događaj, al se nadam da će ostatak podnijeti iscrpan izvještaj sutra :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Jeremy`s Alive je najbolji PJ tribute band u Hrvatskoj. :clap: Dobro, nije da znam još koji, ali dečki su stvarno bili dobri. :D KSET ugodno popunjen, većina ljudi je singala, bilo je i onih divljijih koji su skakali :mrgreen: , kao da su Ed, Mike, Stone, Jeff i Matt na stageu. Ne, nisam zaboravio Booma. Nije im trebao, pa ga nisu zvali da dođe s Havaja. :lol: Annie i ja smo bili među prvima u KSET-u, pa smo si piknuli separe, što je bilo dobro s obzirom na to da su dečki sa svirkom počeli iza 10. Jedino što smo zbog toga bili na ”krivoj” strani, if you know what I mean. :mrgreen:
    Pridružila nam se od naše ekipe samo elcielo. Sami veterani :mrgreen: . Cure su vidjele i jednog dečka s Crovatom koji nikome nije bio poznat.
    Setlista je, očekivano, bila greatest hits varijanta. Once kao opener, u jedinom encoreu Small Town i RITFW. Onak, ko da slušaš PJ na festivalu. :lol: Tome su dodali Sirens i Mind Your Manners s LB-a.
    Tu i tamo su se znali pogubit u međusobnoj harmoniji, ali su uspjeli napravit odličnu atmosferu. Za preporučit ako se još koji put odluče na svirku. ”Eddie” nije pio vino nego pivo, ali je svejedno zvučao moćno. Čini mi se i da Replica, band iz koje je bila većina na stageu, ima potencijal. Ono što sam uspio pronaći mi se sviđa. So, to cut long story short: zagrijavanje za sljedeći tjedan je bilo više nego uspješno. Šteta samo što nas se nije više skupilo.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    e, ovo je report i pol! :clap:
    da ti nije to možda profesija :mrgreen:

    meni je bilo super, ugodno ćaskanje s v.d.predsjednicima prije, i odlično đuskanje uz greatest hits :)
    ja tehničku stranu ne kužim, mom uhu je samo jedna pjesma (ne mogu se sjetiti koja, SOLAT valjda) bila out of tune, ali ostalo je bilo skroz ok.
    na given to fly i corduroy sam si malo zatvorila oči, zamislila da sam na PJ-u, čak su me i trnci prošli :shh: :)
    uglavnom, odlično provedena večer!

    btw, super je vidjeti sve te nove klince koji vole i pjevaju PJ. kad kažem klince, stvarno mislim klince, bila je jedna poveća grupa srednjoškolaca sa svim popratnim teen karakteristikama, ali nisu me pokolebali, nisam ni ja za baciti, ne, ne! :nono: :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja sam na kraju završio u Želji i tamo je isto bio jedan lik s Crovatom, ali je bio u svom društvu, pa nisam htio smetat.. Uglavnom, bila je maslinasta majica, dečko viši, crna kosta, srednje gusta, svakako postojana :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • nkdznkdz Posts: 106
    To sam bio ja. :)

    Ja sam nažalost morao propustiti koncert u KSET-u jer sam išao na koncert benda Russian Circles u Močvari, a kasnije sam se pridružio ostatku mog društva u glupiranju na željezničarskom trešu. :)

    edit: Upravo sam naletio na snimku iz KSET-a, pa evo linka da si i vi bacite oko:
    http://www.youtube.com/watch?v=5xmllaGXU6M
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Let the games begin! :thumbup:
    Prvi krug igre je otvoren, a završava u utorak u ponoć po CET-u. Meni će biti malo problem administrirati taj dio s obzirom na putovanje i ostalo, ali trudit ću se najbolje što mogu.
    Evo i rasporeda prvog kruga u kojem ćemo dobiti po pet najboljih pjesama sa svakog studijskog albuma + Lost Dogs + Wild Card:
    18. i 19.11. Glasovi za Lightning Bolt i Backspacer
    20. i 21.11. Glasovi za Pearl Jam i Riot Act
    22. i 23.11. Glasovi za Binaural i Yield
    24. i 25.11. Glasovi za No Code i Vitalogy
    26. i 27.11. Glasovi za Vs. i Ten
    28. i 29.11. Glasovi za Lost Dogs i "Wild Card"

    Još jednom podsjećam: tko ne da svoj glas za barem polovicu albuma, neće moći sudjelovati u drugom i trećem dijelu igre "Biramo najbolju PJ pjesmu svih vremena". To nije prijetnja, nego poticaj da si malo više vrtite PJ sljedećih dana, ako vam treba podsjetnik za pokoji album. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Moj izbor za prvi krug
    Lightning Bolt:
    1. Pendulum - 5 bodova
    2. Infallible - 4 boda
    3. My Father's Son - 3 boda
    4. Getaway - 2 boda
    5. Sirens - 1 bod

    Backspacer:
    1. Unthought Known - 5 bodova
    2. Got Some - 4 boda
    3. Force Of Nature - 3 boda
    4. Gonna See My Friend - 2 boda
    5. Just Breath - 1 bod

    Easy? Easy left me a long time ago. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • nkdznkdz Posts: 106
    Lightning Bolt
    1. Pendulum
    2. Sirens
    3. Getaway
    4. Infallible
    5. Mind Your Manners

    Backspacer
    1. Unthought Known
    2. Just Breathe
    3. Speed of Sound
    4. Force of Nature
    5. Gonna See My Friend

    Backspacer me namučio (i to na posve suprotan način od onoga na koji će me npr. Ten namučiti, if you know what I mean :))
  • Let the fun begin :D

    LIGHTING BOLT

    1. PENDULUM
    2. GETAWAY
    3. SIRENS
    4. INFALLIBLE
    5. LIGHTING BOLT




    BACKSPACER

    1. GONNA SEE MY FRIEND
    2. FORCE OF NATURE
    3. UNTHOUGHT KNOWN
    4. GOT SOME
    5. AMONGST THE WAVES

    Najteže mi je petu pjesmu odabrati ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Lightning bolt:
    1. Pendulum
    2. Infallible
    3. Getaway
    4. Sirens
    5. Mind Your Manners

    Backspacer:
    1. Unthought Known
    2. Force Of Nature
    3. Got Some
    4. Gonna See My Friend
    5. Amongst The Waves

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    nkdz wrote:
    Backspacer me namučio (i to na posve suprotan način od onoga na koji će me npr. Ten namučiti, if you know what I mean :))
    Da, i ja se bojim tog trenutka. Zato smo krenuli od lakšeg prema nemogućem :mrgreen:
    Najteže mi je petu pjesmu odabrati ;)
    Lakše je ako razmišljaš da je to samo jedan bod ;)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    LB:

    1. getaway
    2. infallible
    3. sirens
    4. pendulum
    5. sleeping by myself 8-)

    backspacer (ahaha, ja ovaj album uopće ne poznajem, sve je napamet :fp: ):

    1. unthought known
    2. amongst the waves
    3. speed of sound
    4. force of nature
    5. fixer
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    LB:
    5. sleeping by myself 8-)

    bravo! meni je ispala iz 5 za mrvicu :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:
    Lightning Bolt
    1. Infallible
    2. Sirens
    3. Sleeping By Myself
    4. Yellow Moon
    5. Lightning Bolt

    Backspacer
    1. Just Breathe
    2. Force of Nature
    3. Unthought Known
    4. Amongst the Waves
    5. Got Some
  • Još se netko igra igricama....zanimljiva je

    http://www.pearljamsongranker.com/indexBACK.html

    dobio sam istih 5 pjesama na kraju :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Još se netko igra igricama....zanimljiva je

    http://www.pearljamsongranker.com/indexBACK.html

    dobio sam istih 5 pjesama na kraju :thumbup:
    I ja isto. :D Ovo bi mogla bit dobra pomoć onima koji su neodlučni, ako ima za sve albume. Backspacer je ipak među lakšima, ako ne i najlakši za izbor. Pogotovo ako biraš napamet. :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Evo svi albumi
    http://www.pearljamsongranker.com/mainrankpage.html

    odigrao sam sve u 5 minuta....savršeno
    Možda bi tek promijenio par redosljeda...super igra za pomoć ;)

    ovo me je posebno dotuklo...izabrati najbolji prvu pjesmu sa svih albuma...harakiri :fp:
    RANK SONGS BY POSITION ON EACH ALBUM
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.