Pearl Jam in Zagreb!

1790791793795796860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nkdz wrote:
    Uf, teška odluka.
    Eci, peci, pec... Ajde Infallible, da malo kontriram većini. :)

    i ti sa nadrapao!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    težak izbor... ali ne znam što bih od tebe u tajicama kad te ne bih mogla uloviti... masnoga barem mogu zaskočiti ako će biti u tvornici (ograđenom, limitiranom prostoru)... ok, budemo se čuli...

    fair enough... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: GETAWAY

    :mrgreen:

    edit: i moj muz takodjer
  • shelashela Posts: 657
    Sirene od mene ovaj put ;)
  • BakaraBakara Posts: 37
    Pozdrav svima!

    Evo, red je da se i ja javno oglasim:-)

    Iako mi je jako draga pjesma, dajem glas za Gateway
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ajajajaj vise! Pa sve mi pjesme nestadose. :D
    Glasam po 87. put za Getaway.

    Niko, onaj novi bike-sic ti je avatar. Vjerovatno ti je u cache-u ostala stara slika pa se pokazuje. I meni je tako bilo kad sam mijenjao.

    Ja, i to... nadam se da je istina da dolaze na INmusic! Velika je sansa da vas posjetimo u tom slucaju! :D
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Evo Niko, o ovome sam ti pričao kad sam napisao da sam vidio tvoj novi avatar:
    http://imageshack.com/a/img607/4148/fykw.png
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ako se ne javi nitko novi, Niko odlučuje u 9. krugu. Care, sudbina Getaway je u tvojim rukama. :twisted:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • grudicegrudice Posts: 211
    SAMCRO wrote:
    Ako se ne javi nitko novi, Niko odlučuje u 9. krugu. Care, sudbina Getaway je u tvojim rukama. :twisted:
    Buuuuuuu buuuuuuuu.
    Pa ne moze tako. On slusa onu 16-bitnu verziju. ;)
  • grudicegrudice Posts: 211
    Khm Khm.

    <Duboki glas>
    Dobro vecer zelim. Ja sam... ovaj... khm... novi clan ovdje. Santos mi je rekao da ne mogu da saljem poruke u PM, samo ovako naglas... i... khm... dao mi je grudicin login da ga koristim dok ne uplatim jel, digitalno ili analogno. :shock:
    Ja bi rado da se igram i glasam... khm... dao bi svoj glas za Sirene.
    </Duboki glas>
  • grudicegrudice Posts: 211
    Bakara wrote:
    Pozdrav svima!
    Evo, red je da se i ja javno oglasim:-)
    Iako mi je jako draga pjesma, dajem glas za Gateway
    :thumbup:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ma mozemo mirno izbacit Getaway. Niko ce ziher nju izbacit, jel' da? :lol:

    Btw, jesam spomenula da mi ovdje iz naopacke zemlje ne ludimo ni za Pendulumom. Najbolji nam je Infallible, a nikako Pendulum. :nono: Krajnji jug je poludio! :mrgreen:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    grudice wrote:
    Khm Khm.

    <Duboki glas>
    Dobro vecer zelim. Ja sam... ovaj... khm... novi clan ovdje. Santos mi je rekao da ne mogu da saljem poruke u PM, samo ovako naglas... i... khm... dao mi je grudicin login da ga koristim dok ne uplatim jel, digitalno ili analogno. :shock:
    Ja bi rado da se igram i glasam... khm... dao bi svoj glas za Sirene.
    </Duboki glas>
    Hm, nekako mi je sumnjiv taj tvoj alter ego. Kako si mu dopustio da ide protiv tvog glasa? Ipak, potajno, želiš da Getaway ostane u igri? :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Evo me....sorry

    Ja glasao u pm :lol: :corn:

    Ima već par dana da smo doma bez interneta tako da šizim, a već dva tjedna bez mobitela a da ne govorim koliko duge bez motora, čudim se što nisam na psihijatriji :fp:

    Što sam još htio reći: a, bakara...prvi post pa udri po Getaway-u :nono:
    Welcome :wave:

    To down under mora da album stvarno zvući drugačije kad se Infallible uopće uspoređuje sa Pendulum :? :D
    Mislim super je to pjesmica don't get me wrong ali ne možeš dirat Sikstinsku Kapelu ;)


    Ovo sa avatarom mi uopće nije jasno... :crazy: wtf
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • BakaraBakara Posts: 37
    Niko sorry,

    Sirens su mi mrvicu draža pjesma pa moram igrat ovak :D

    Ako Gateway ostane, sljedeć krug neću glasat za nju
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Stigosmo i do kraja 9. kruga. S jednim glasom prednosti pred najbližim pratiteljem, "pobjednik" 9. kruga i osvajač drvene medalje je:
    SIRENS

    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing#gid=0

    Ostaje nam borba za medalje. :mrgreen: Otvaram ju svojim glasom za:
    Getaway
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajopajo Posts: 3,292
    To down under mora da album stvarno zvući drugačije kad se Infallible uopće uspoređuje sa Pendulum :? :D
    Mislim super je to pjesmica don't get me wrong ali ne možeš dirat Sikstinsku Kapelu ;)
    Iva: to ti je moj Niko ona stara razlika izmedju nas - ja pjesme mjerim prvenstveno po tome koliko su mi rijeci dobre i tu mi Getaway nema sto raditi. A za taj Pendulum sam se bas puno mislila i dala mu puno sansi, ali jednostavno mi je bezveze. Neces vjerovati, ali imam teoriju zasto je tako - i u pravu si, i ja mislim da je kriva Australija! :lol: Naime Pendulum ima tu neku mracnu atmosferu s kojom mislim da bih se u Hrvatskoj mogla poistovjetiti. A u ovoj zemlji bez brige i pameti, di ti sunce tuce drito u mozak, nema mogucnosti da se covjek osjeti tako ozbiljno i mracno. Dakle za Pendulum je kriva Australija. :mrgreen: Infallible mi je daleko najbolja pjesma, to mi je vintage Edovo pametno pisanje rijeci.

    A Getaway, da, opet glasamo oboje za njega, of kors. ;)
  • BakaraBakara Posts: 37
    Infallible
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Bakara wrote:
    Infallible

    Večeras u 21 sat, emisija Sedam na SPTV (da, na onoj TV na kojoj se kradu milijuni :twisted: U prilogu o Marinu Čiliću možda prepoznate glazbenu podlogu. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • nkdznkdz Posts: 106
    Ja budem opet glasao za Infallible.

    Zapravo fakat ne mogu odlučiti između nje i Getaway, ali izgleda da volim izazivati, živjeti na rubu i čitati prijetnje jurassice. :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja isto :mrgreen:
    infallible
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ovaj put, Getaway :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    Getaway ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    GetWaway :?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    edited November 2013
    jeezus christ, jeste vi svi normalni?!?!
    nije mi čak ni smiješno...

    dobro, ajde, malo je... :lol:

    getaway!
    Post edited by jurasica on
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nkdz wrote:
    Ja budem opet glasao za Infallible.

    Zapravo fakat ne mogu odlučiti između nje i Getaway, ali izgleda da volim izazivati, živjeti na rubu i čitati prijetnje jurassice. :D

    joooj, sve ću vas natamburati... :roll:

    ali kako to možete? zar to nije jedna od onih antemskih, uplifting, pearl jam core pjesama?!? :o

    zar moram pitati "wanna third second chance?" :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    SAMCRO wrote:
    Getaway
    Vidim, morat cu traziti razvod :twisted:
  • za koga da glasam hmmm :problem:








    Infallible ipak :lol:
    sorry juras forgive me
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:

    Iva: to ti je moj Niko ona stara razlika izmedju nas - ja pjesme mjerim prvenstveno po tome koliko su mi rijeci dobre

    :lol::lol::lol:
    Meni su riječi totalno sporedne...može pjevati bla, bla, bla ako ima dobar ritam bit će mi super pjesma a s druge strane može biti naj poezija na planeti ako ne štima song ništa od toga :D :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    za koga da glasam hmmm :problem:








    Infallible ipak :lol:
    sorry juras forgive me

    Niko, ti me se nikada ne moraš bojati! ;) unconditional love... :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.