Pearl Jam in Zagreb!

1794795797799800860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Lightning Bolt
    1. Infallible
    2. My Father's Son
    3. Pendulum
    4. Yellow Moon
    5. Sleeping By Myself

    Backspacer
    1. Force Of Nature
    2. Unthought Known
    3. Just Breathe
    4. The End
    5. The Fixer
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    niko, thanks na onom linku...baš mi je pomoglo... :)

    LB

    1.Infallible
    2.Sirens
    3.Pendulum
    4.Mind Your Manners
    5.Getaway

    Backspacer

    1.Just Breathe
    2.Force Of Nature
    3.Unthought Known
    4.Amongst The Waves
    5.The Fixer
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Eto, prije nego što sam krenuo s pakiranjem, spakirao sam sve tablice u jedan spreadsheet document, tak' da si možete pratiti kak' vam stoje favoriti. Gledati možete na ovom linku:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddE95WU5KVlh1N0RIN3hYWFRyODh1dUE&usp=sharing

    Sistem je i dalje isti. Možete se izraziti javno, a možete i meni u PM. Znate već kaj mislim. :mrgreen:
    Ispričavam se unaprijed, ako u ovom prvom krugu bude malih kašnjenja s updateima. Zasad nam je skroz dobro krenulo. Nadam se da će i odziv biti veći nego kad smo se igrali samo s Munjom.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    LB

    1. Infallible
    2. Getaway
    3. Pendulum
    4. MYM
    5. Lightning Bolt

    Backspacer

    1. Just Breathe
    2. Unthought Known
    3. Gonna See My Friend
    3. Supersonic
    4. Force of Nature

    p.s. skužio sam da mi nije bilo lako odabrat 5 komada s Munje, otpali mi i LTRP, a Sirens ni na vidiku :P
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    snih wrote:
    Jedna sugestija vezana uz igricu koja bi uključivala sve albume: meni se čini da je za nju prerano, jer je Munja prefriški album. Uglavnom se dobiju kvalitetniji rezultati kada ipak postoji neki odmak od zadnjeg uratka.

    Veliki suče, ipak smo krenuli. :D Malo zabave nikad nije naodmet, iako shvaćam što želiš reći. Opet, čini mi se da to što je Munja friška neće bitnije utjecati na subjektivnu objektivnost konačnog suda. Bilo bi lijepo kad bi nam se i ti pridružio.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • nkdznkdz Posts: 106
    Upravo sam proskrolao kroz onaj Excel file pa sam vidio kako među pjesmama s albuma Lost Dogs nema pjesme 4/20/02.
    Namjerno zaboravljena jer hidden trackove ne želimo u igri ili? :)
    Svjestan sam da to onda dovodi do potencijalnih novih problema jer bismo onda možda mogli računati i na skrivene stvari s drugih albuma, ali te ostale nekak, za razliku od 4/20/02, osobno ne doživljavam preozbiljno; vjerojatno prvenstveno zato kaj se ipak radi o pjesmi o Layneu. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa mislim da je sudac rekao da prima lijepo prijedloge za Wild Card grupicu, tako da ne bi trebalo biti problema ubacit ju u tu grupu, ionako to dolazi pred kraj s glasanjem..

    ovo će ti bit kao referendum, samo ne trebaš skupljat 450.000 potpisa, nego odmah ide na glasanje :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    nkdz wrote:
    Upravo sam proskrolao kroz onaj Excel file pa sam vidio kako među pjesmama s albuma Lost Dogs nema pjesme 4/20/02.
    Namjerno zaboravljena jer hidden trackove ne želimo u igri ili? :)
    Svjestan sam da to onda dovodi do potencijalnih novih problema jer bismo onda možda mogli računati i na skrivene stvari s drugih albuma, ali te ostale nekak, za razliku od 4/20/02, osobno ne doživljavam preozbiljno; vjerojatno prvenstveno zato kaj se ipak radi o pjesmi o Layneu. :)

    Nemam ništa protiv hidden trackova. S Lost Dogs je problem što će ionako biti teško izdvojiti pet od 30 pjesama.
    Ako se ostali slažu, 4/20/02 ćemo staviti u kategoriju "Wild Card". Prema Nikinom prijedlogu tamo bih onda s Lost Dogs premjestio i Brother (verziju s Ten Redux) jer je na LD samo instrumental.
    Ako smo svi za...

    ...it's done. ;)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    masni wrote:

    Tko će sutra na pressicu? Ima nas odmah izvjestiti ovdje.
    good-luck-smiley-emoticon.gif
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • grudicegrudice Posts: 211
    Lightning Bolt
    1. Pendulum (5 bodova)
    2. Lightning Bolt (4 boda)
    3. Sirens (3 boda)
    4. Infallible (2 boda)
    5. My Fathers Son (1 bod)

    Backspacer
    1. Unthought Known (5 bodova)
    2. Force Of Nature (4 boda)
    3. The End (3 boda)
    4. Got Some (2 boda)
    5. Gonna See My Friend (1 bod)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    masni wrote:

    Tko će sutra na pressicu? Ima nas odmah izvjestiti ovdje.
    good-luck-smiley-emoticon.gif

    sve i da bude PJ na INmusicu, nekako mislim da sutra nece biti objave... jedino ako i 10c sutra ne odradi objavu europske turneje, a to cisto sumnjam...

    kraj US toura se fino poklapa sa terminima objava zadnje dvije euro turneje... zavrse 05.12., odmore preko vikenda pa u ponedjeljak 09.12. objave turneju :thumbup:

    no da, vidjet cemo, ne? :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • imati ćemo insajdera na presici :-) iako se slažem s kolegom siljom
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kad je presica, zna netko? put putujem iza rucka, pa ovo ono... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Karlhajnc wrote:
    imati ćemo insajdera na presici :-) iako se slažem s kolegom siljom

    Hey girl, se pridružiš igrici?? ;)
    Mislio sam pozvati vas par preko fejsa ali kad si već tu daj glas ;):lol: :wave:



    @ Brother obavezno ubacite na Wild Card ;)

    @ slažem se, odabrati 5 pjesama na Lost Dogs-ima bit će najteže
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hehe, Hrvoje Horvat u prepucavanju sa Marićem iz INmusica: http://www.muzika.hr/clanak/43992/komen ... gradu.aspx ... i opet HH spominje PJ... kao da mu minira objavu... no dobro, špekulacije :-)

    ce da vidimo :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ma mislim i ja da ništa od objave izvođača danas, do sad se (bar mislim) nije dogodilo da neki organizator objavi nastup prije PJ-a na službenoj stranici (tu i tamo je procurilo u nekoj radijskoj emisiji, ali nikad na službenoj presici festivala nekog). I osim ove italije, i evo sad Inmusica, ne spominje se niti jedan drugi datum i grad na EU turneji, što je isto malo čudno.. Prije bismo imali barem popis gradova i datuma s turneje, od kojih je 30% ispalo točno na kraju, ostalo su ispale pustpoljne želje fanova.. Tak da mislim da danas ništa od toga, očekujem brojku prodanih early bird ulaznica, nove cijene i tu i tamo najava nekih novih programa poput Ljudskog jukeboxa, Ko to tamo peva busa ili tako nešto. Možda neki veliki sponzor (ili odustajanje postojećeg).

    :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Presica je u podne, a nešto će vjerovatno objaviti. Iako sumnjam da bi PJ prepustio prvu objavu IN musicu.
    Kolega je dobio zadatak da odmah javi ak nešto bude zanimljivo :-D
    Hey girl, se pridružiš igrici??
    Mislio sam pozvati vas par preko fejsa ali kad si već tu daj glas

    vidim vidim da je igra u điru, a ja sam kampanjac :oops: kakva su pravila :D

    btw, Marić je poznat po tome da se ne "smije" ništa protiv INm napisati. Onda zakida na akreditacijama. Muzika već par godina mislim nema foto akreditaciju.
  • BakaraBakara Posts: 37
    LB

    1. Pendulum
    2. Sirens
    3. Getaway
    4. Infallible
    5. Yellow Moon

    Backspacer

    1. Unthought known
    2. Just Breathe
    3. Got Some
    4. Amongst the Waves
    5. fixer (valjda :) )
  • etaeta Posts: 57
    Lightning Bolt
    1.Pendulum
    2.Infallible
    3.Getaway
    4.Lightning Bolt
    5.Mind Your Manners

    Backspacer
    1.Unthought Known
    2.Force Of Nature
    3.Gonna See My Friend
    4.Amongst The Waves
    5.Got Some
    :corn:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Može li biti bolje? Mi smo na putu za San Diego (nakon 12 h leta i malo vožnje stali na okrijepu u Starbucksu, zbog kave i besplatnog wi-fi :D ), igrica nam dobiva na popularnosti, a i Hrvatska je na SP! :clap:
    Karlhajnc wrote:
    vidim vidim da je igra u điru, a ja sam kampanjac :oops: kakva su pravila :D
    Biramo po pet najboljih pjesama s albuma. U prvom krugu su bili LB i BKSP. Završili smo prvi krug, ali nije kasno da se uključiš u drugom. Na redu su PJ i Riot Act.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ok, vrijeme je za proglašenje prvih rezultata.
    Prvih pet s Lightning Bolt:
    1. Pendulum 46
    2. Infalible 44
    3. Getaway 28 (po kriteriju više prvih mjesta)
    4. Sirens 28
    5. Lightning Bolt 9
    U drugi krug su se plasirali Pendulum, Infallible i Getaway.

    Najboljih pet s Backspacera:
    1. Unthought Known 52
    2. Force Of Nature 37
    3. Just Breathe 27
    4. Gonna See My Friend 17
    5. Got Some 16 :evil:
    U drugi krug su se plasirali Unthought Known, Force Of Nature i Just Breathe.

    Sa završetkom prvog kruga, došli smo do početka drugog. Možete početi s glasanjem.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Dobro jutro iz San Diega. :wave: Kad nitko drugi neće, onda ću ja otvoriti i drugi krug, prije nego što se srušim u krevet, nakon što odgledam novu epizodu Sonsa. Evo i mojih glasova.
    Pearl Jam:
    1. Inside Job
    2. Severed Hand
    3. Gone
    4. Comatose
    5. Marker In The Sand

    Riot Act:
    1. Save You
    2. I Am Mine
    3. Thumbing My Way
    4. All Or None
    5. Love Boat Captain
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • NadjaZNadjaZ Posts: 33
    Dear Pearl Jam Fans,

    I have a huge request,
    we are a man and woman from Germany/Berlin, Pearl Jam Fans since 20 years and can win a travel to the concert in Seattle with our local radio station. For this we need your help as much as possible.
    Can you vote for us to be the winner at

    http://www.rockland.fm/start.php?uservoting

    just click for Nadja and Thorsten and see our marry proposal on the vinyl as love letters.

    Till saturday morning in Germany the winner will be announced in the radio. So long we need much much more votings to have a chance!!!

    I have no Idea how to contact as many fans as possible.

    So if you all can please send this to more fans, because they know how great this would be to meet Pearl Jam.

    Please vote for the two of us as often as you have the time for (you can vote ever and ever again)
    thank you so much for this support,
    Nadja
  • SAMCRO wrote:
    Dobro jutro iz San Diega. :wave: Kad nitko drugi neće, onda ću ja otvoriti i drugi krug, prije nego što se srušim u krevet, nakon što odgledam novu epizodu Sonsa. Evo i mojih glasova.

    Not bad for a new day :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • NadjaZ wrote:
    Dear Pearl Jam Fans,

    I vote...good luck :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zar već novi krug :o;)

    idemo.....

    Pearl Jam

    1. Life Wasted
    2. Army Reserve
    3. Inside Job
    4. Marker In The Sand
    5. Come Back

    Riot Act

    1. All or None
    2. Save You
    3. Thumbing My Way
    4. I am Mine
    5. LBC

    zajebano....
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    avocado 8-)

    1. inside job
    2. world wide suicide
    3. life wasted
    4. gone
    5. marker in the sand

    riot act

    1. love boat captain
    2. thumbing my way
    3. can't keep
    4. i am mine
    5. cropdustress (fali mi ovdje :( )
  • masnimasni Posts: 1,657
    SAMCRO wrote:
    Ok, vrijeme je za proglašenje prvih rezultata.
    Prvih pet s Lightning Bolt:
    1. Pendulum 46
    2. Infalible 44
    3. Getaway 28 (po kriteriju više prvih mjesta)
    4. Sirens 28
    5. Lightning Bolt 9
    U drugi krug su se plasirali Pendulum, Infallible i Getaway.

    Najboljih pet s Backspacera:
    1. Unthought Known 52
    2. Force Of Nature 37
    3. Just Breathe 27
    4. Gonna See My Friend 17
    5. Got Some 16 :evil:
    U drugi krug su se plasirali Unthought Known, Force Of Nature i Just Breathe.

    Sa završetkom prvog kruga, došli smo do početka drugog. Možete početi s glasanjem.

    dobro je, za početak 5/6 prolaznih, zadovoljan sam :)
    idemo dalje!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pearl Jam

    1. Inside Job
    2. Army Reserve
    3. Severed Hand
    4. Marker In The Sand
    5. Come Back

    Riot Act

    1. I Am Mine
    2. Thumbing My Way
    3. Save You
    4. You Are
    5. Green Disease

    bio mi Riot zajeban nakon 3. mjesta. što bi rekli, "svi mi bili unutar 3 boda" :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.