Pearl Jam in Zagreb!

1788789791793794860

Comments

  • SAMCRO wrote:

    nego i Mati Miši:
    "Dalmacija u mom oku" :twisted: :mrgreen::D:lol:

    :lol::lol::lol::lol::lol: krepavam od smijeha :lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    MYM od mene :)
  • shelashela Posts: 657
    SAMCRO wrote:
    grudice wrote:
    Valja, naravno da smijete predlagati, kakva su to pitanja?! ;) Palmice i sirenice su vezane za pjesme sa albuma i zato su tu. Probacu nesto skontati. Do tada, nastavak:

    Tek sam sad shvatio da je ovaj tvoj uradak ne samo hommage PJ-u, nego i Mati Miši:
    "Dalmacija u mom oku" :twisted: :mrgreen::D:lol:

    Ok moram priznat da mi je to bila iduca asocijacija nakon olujnog moraaa :D eto kako smo isprogramirani samo je jedan mmk ;)

    Svedski aussi getaway - lol

    Grudice bend i ruke su zakon! :-)
  • pajopajo Posts: 3,292
    MYM
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    E pa ostadosmo bez prvog singla i lijepog ponašanja. Premoćnom većinom za "pobjednika" sedmog kruga pakla izabrasmo:
    MIND YOUR MANNERS

    A evo i tablice da se ne bi okomili na mene ko ŽJ na ZM (podaci poznati redakciji):
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing#gid=0

    E sad već stvarno postaje... teško.
    Osmi krug otvaram glasom za:
    Sirens
    (sorry Mike, nije do tebe)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ostajem kod Lightning Bolt iako mi bas nekako pase u cetvorci Sirens - LB - Inf - Pend
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: samo tako Getaway - u obje verzije, i ovoj australskoj i jamerickoj!
    A tko mi nastavi glasat za sirene cu vam pocet glasat za Pendulum! (jer cudo jedno koliku razliku moj glas cini :lol: )
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lb
  • nkdznkdz Posts: 106
    Pa valjda je sad došlo vrijeme da LB konačno ispadne iz utrke. :)
    Po treći put dajem glas za LB.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ok sad mi je jasno zašto u Australiji i Švedskoj ne vole Getaway
    evo verzije koja se tamo pušta...

    :lol: Ova meni bolje zvuci od one komprimirane verzije sto je kao bila procurila.

    Edit: I da ne zaboravim, ponavljam opet Getaway. Ic oookeeeeej.
  • grudicegrudice Posts: 211
    I mislim da bi to bilo to. Jedan mali i jedan kontinentalni detalj:

    12l.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Getaway
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    grudice wrote:
    I mislim da bi to bilo to. Jedan mali i jedan kontinentalni detalj:

    12l.jpg

    Može li se, molim vas, ovaj što drži onaj natpis, pomaknut malo ulijevo ili udesno. Zaklanja mi pogled na Mikea. :mrgreen::D:lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    pajo wrote:
    Iva: samo tako Getaway - u obje verzije, i ovoj australskoj i jamerickoj!
    A tko mi nastavi glasat za sirene cu vam pocet glasat za Pendulum! (jer cudo jedno koliku razliku moj glas cini :lol: )
    Prijetnja praznim pištoljem! :D Njihalo goes all the way! :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Imamo novog člana/novu članicu pod nickom "Bakara" koji/koja se oglasio/oglasila u PM-u sa željom uključivanja u igru. Ja nemam ništa protiv, a vjerujem niti bilo tko drugi.
    Na jedan detalj sam zaboravio. Ima ljudi koji su na forumu, ali mogu pisati samo PM-ove. U takvom je statusu bio nkdz, možda je i Bakara kojem/kojoj želim dobrodošlicu.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    nemam ni ja :)

    ali, zaboravila sam ono, zašto neki mogu pisati samo PM-ove?
    jel' to ima veze s članstvom u tenclubu? ne kužim.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Imamo novog člana/novu članicu pod nickom "Bakara" koji/koja se oglasio/oglasila u PM-u sa željom uključivanja u igru. Ja nemam ništa protiv, a vjerujem niti bilo tko drugi.

    mislim da ovo pitanje zasluzuje u najmanju ruku referendum :twisted:

    sala mala :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: samo tako Getaway - u obje verzije, i ovoj australskoj i jamerickoj!
    A tko mi nastavi glasat za sirene cu vam pocet glasat za Pendulum! (jer cudo jedno koliku razliku moj glas cini :lol: )

    hoćeš da se ja zaletim na masnoga? ne bi mi bio problem... :) dijelim slične osjećaje... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    igore, jel ti već netko rekao da si ti stvarno prava raja?!? :) svaka čast!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCRO wrote:

    :D Njihalo goes all the way! :mrgreen:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Sad kad ispadne LB ostaju kandidati za medalje:

    Infallible
    Sirens
    Getaway
    Pendulum

    :corn:

    nije loše IMO

    Malo sam gledao tablicu i promašio sam glas samo u 2 kruga ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:

    A bit će da je to ona prijelazna... najgora moguća, a ne želi se zalizati kao omiljeni mi lik iz omiljene mi serije... :) a ni ta zalizana mi baš nije... jebiga, komplicirani ste vi muškarci... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCRO wrote:

    Trebao bi se zaliti vodom kao nogometaši kad ulaze u teren :lol::lol::lol:

    Nije mu neka frizura a i ta bradica više je nema nego što je ima :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudice wrote:
    I mislim da bi to bilo to. Jedan mali i jedan kontinentalni detalj:

    12l.jpg

    Sad nam fali samo turneja, cazzo !!!

    :corn: :corn: :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Hej prijatelji!

    Da li ste videli ovo?
    http://pearljam.forumcommunity.net/?t=55452525

    Pearl Jam 23.-26.06.2014, INmusic Festival, Zagreb

    Da li se može ovo proveriti?
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:
    Hej prijatelji!

    Da li ste videli ovo?
    http://pearljam.forumcommunity.net/?t=55452525

    Pearl Jam 23.-26.06.2014, INmusic Festival, Zagreb

    Da li se može ovo proveriti?

    Hrvoje Horvat je u onom clanku o Overflow koncertu hipotetski spomenuo da mogu svirati prije Pearl Jama iduce godine... sve vise mislim da to nije slucajno rekao...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • :o Turneja bo! :D
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • nkdznkdz Posts: 106
    Jao, vidio sam ovu vijest za mogući nastup u Zagrebu i odmah sam se pogubio, ne znam gdje mi je glava, a gdje rep. I svjestan sam da to još nije konačno i sigurno, ali eto, svejedno sam se pogubio. :D

    Inače, ulaznice za ranoranioce su već u prodaji (do iduće srijede) po cijeni od 210 kn.
    Nekak si mislim da bih mogao ići kupiti ulaznice "na rizik" pa ih (u slučaju faila i lošeg lineupa) valjda budem uspio prodati po toj istoj cijeni do početka festivala.
    Glava mi je već u sedmom nebu. :)
    elcielo wrote:
    ali, zaboravila sam ono, zašto neki mogu pisati samo PM-ove?
    jel' to ima veze s članstvom u tenclubu? ne kužim.

    Jup, dok ne uplatiš godišnju članarinu - nema pisanja postova. :fp:
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    I mislim da bi to bilo to. Jedan mali i jedan kontinentalni detalj:

    12l.jpg
    Iva: well played Igore, well played...evo mi je nekako odjednom sve super, pitam se zasto. :D
Sign In or Register to comment.