Pearl Jam in Zagreb!

1789790792794795860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    edited November 2013
    SAMCRO wrote:
    Prijetnja praznim pištoljem! :D Njihalo goes all the way! :mrgreen:
    Iva: tocno tako! I praznim pistoljem i jos onako ful uvjerene face, ko da je bas za ozbaca!

    I usput, dobrodoslica Bakari!
    Post edited by pajo on
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    pajo wrote:
    Iva: samo tako Getaway - u obje verzije, i ovoj australskoj i jamerickoj!
    A tko mi nastavi glasat za sirene cu vam pocet glasat za Pendulum! (jer cudo jedno koliku razliku moj glas cini :lol: )

    hoćeš da se ja zaletim na masnoga? ne bi mi bio problem... :) dijelim slične osjećaje... :)
    Iva: deal!
  • Poludit ću...već neko vrijeme tražim za promjeniti sliku profila i nikako da nađem onu stranicu gdje su nudili razne opcije PJ znakova :twisted:

    Je li to više postoji, zna li netko?????????????????????????????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Poludit ću...već neko vrijeme tražim za promjeniti sliku profila i nikako da nađem onu stranicu gdje su nudili razne opcije PJ znakova :twisted:

    Je li to više postoji, zna li netko?????????????????????????????

    o sudbo kleta! :fp:

    ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Poludit ću...već neko vrijeme tražim za promjeniti sliku profila i nikako da nađem onu stranicu gdje su nudili razne opcije PJ znakova :twisted:

    Je li to više postoji, zna li netko?????????????????????????????

    Ne postoji. Otkad sam se osamostalio na forumu tražim da mi aktiviraju avatar (sliku profila), slao sam im dva maila, ali nikakav odgovor nisam dobio. :evil:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Poludit ću...već neko vrijeme tražim za promjeniti sliku profila i nikako da nađem onu stranicu gdje su nudili razne opcije PJ znakova :twisted:

    Je li to više postoji, zna li netko?????????????????????????????

    Ne postoji. Otkad sam se osamostalio na forumu tražim da mi aktiviraju avatar (sliku profila), slao sam im dva maila, ali nikakav odgovor nisam dobio. :evil:

    f**k, ne da im se zajebavat :evil:
    Nakon duge istrage našao sam gdje se kao na profilu uplouda nova fotka ali ništa se ne događa...lagano me nervira ta situacija.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Ne postoji. Otkad sam se osamostalio na forumu tražim da mi aktiviraju avatar (sliku profila), slao sam im dva maila, ali nikakav odgovor nisam dobio. :evil:

    turneja im traje pa nekak mislim da za ovakve zahtjeve trenutno nemaju vremena... vjerojatno će odgovoriti kad riješe turneju... ili neće..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sirens i i dalje :)

    :corn:

    karte za inMusic se uvijek mogu prodat/nabavit dan-dva prije po početnoj cijeni, tako da investicija u early bird kartu nije loša ideja, pogotovo kad se spominju ovakve priče..

    ali, realno, svake godine se spominju.. plus, koliko bi uistinu htjeli da sviraju na inmusicu, ili recimo domu sportova, da ne kažem pulskoj areni? ili idemo onim "daj bilo gdje"? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    ali, realno, svake godine se spominju.. plus, koliko bi uistinu htjeli da sviraju na inmusicu, ili recimo domu sportova, da ne kažem pulskoj areni? ili idemo onim "daj bilo gdje"? :D

    ja bi volio da sviraju na INmusicu... ako mora biti festival, neka bude tako mali i u mom dvoristu :-)
    volim INmusic i na tu bi svirku isao bas laganini, s gustom, rukama u dzepovima, fuckajuci borbene... i svejedno bi mi bilo gdje stojim... ok, ovo zadnje mozda nije istina :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Vidi, vidi Niki promijenilo avatar. Svaka čast :clap: Sad sam se sjetio i da je Igor u zadnje vrijeme znao mijenjat avatar. A meni ne daju ništa, mamicu im njihovu. :evil:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    SAMCRO wrote:
    Tu mi je isti kao Tig iz SoA :)

    Glas za infallible
  • nkdznkdz Posts: 106
    masni wrote:
    ali, realno, svake godine se spominju.. plus, koliko bi uistinu htjeli da sviraju na inmusicu, ili recimo domu sportova, da ne kažem pulskoj areni? ili idemo onim "daj bilo gdje"? :D

    Ja se trenutno držim ove druge: "daj bilo gdje".
    Da, bilo bi mi draže da zasviraju u nekoj dvorani, izvan raznih festivala, ali kad već ovoliko dugo čekamo na novi koncert u Hrvatskoj... Onda prihvaćam i INmusic. :D
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    OK, 8 down, 3 to go. "Pobjednik" 8. kruga je:
    LIGHTNING BOLT

    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing#gid=0

    U konkurenciji za najbolju munjevitu pjesmu ostadoše Getaway, Sirens, Infallible i Pendulum. Evo jednog statističkog podatka, prije nego što dam svoj glas; Pendulum je jedina pjesma koje se još nitko nije mašio. Just saying... 8-)
    Započeli smo 9. krug (pakla), a moj glas će opet dobiti:
    Sirens
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Sirens :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ha!

    Soundgarden su predgrupa Black Sabathu u 6. mjesecu na 3 koncerta... 08.06., 13.06. i 24.06.

    da li to znaci da PJ nece biti na turneji u to vrijeme? ili ce Matt ova tri datuma ubaciti u slobodne dane?

    sva 3 datuma su u Njemačkoj (Berlin, Munich, Stuttgart)... ne bi bilo loše u 2 dana spjiti ovo sa PJ... \m/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    ha!

    Soundgarden su predgrupa Black Sabathu u 6. mjesecu na 3 koncerta... 08.06., 13.06. i 24.06.

    da li to znaci da PJ nece biti na turneji u to vrijeme? ili ce Matt ova tri datuma ubaciti u slobodne dane?

    sva 3 datuma su u Njemačkoj (Berlin, Munich, Stuttgart)... ne bi bilo loše u 2 dana spjiti ovo sa PJ... \m/

    pa ne bi bilo loše i to čuti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja glasam za getwaway
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCRO wrote:
    Vidi, vidi Niki promijenilo avatar. Svaka čast :clap: Sad sam se sjetio i da je Igor u zadnje vrijeme znao mijenjat avatar. A meni ne daju ništa, mamicu im njihovu. :evil:


    Kako to misliš promijenili mi avatar...pa isti je :? :?: :?:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasica wrote:
    ja glasam za getwaway

    Vidim ja i sitno čitati :lol::lol::lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e, a da li bi netko htio ići sutra na pipse u tvorničicu? anyone? iva, pajo?! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jurasica wrote:
    ja glasam za getwaway

    Vidim ja i sitno čitati :lol::lol::lol::lol:;)

    zapravo, totalno glupo... čim sam vidjela post shvatila sam da će efekt biti suprotan od planiranog... jebga... sori Care, nadam se da smo si još ok...
    :lol:;)
    mada ne znam što ću ja osobno s izborom prve dame...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    e, a da li bi netko htio ići sutra na pipse u tvorničicu? anyone? iva, pajo?! :)

    a jel? rekoh prije godinu dana da cu im opet dati sansu... nisam znao za sutra... nego, kreni ranije, svrati na Zrinjevac između 19-20h i možda me vidis u tajicama :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    jurasica wrote:
    e, a da li bi netko htio ići sutra na pipse u tvorničicu? anyone? iva, pajo?! :)

    a jel? rekoh prije godinu dana da cu im opet dati sansu... nisam znao za sutra... nego, kreni ranije, svrati na Zrinjevac između 19-20h i možda me vidis u tajicama :mrgreen:

    a kaj radiš? neko trčanje?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a kaj radiš? neko trčanje?

    a da, friend organizirao utrku centrom...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    SAMCRO wrote:
    Vidi, vidi Niki promijenilo avatar. Svaka čast :clap: Sad sam se sjetio i da je Igor u zadnje vrijeme znao mijenjat avatar. A meni ne daju ništa, mamicu im njihovu. :evil:


    Kako to misliš promijenili mi avatar...pa isti je :? :?: :?:

    Meni se jučer pokazivao seat od tvog limenog ljubimca koji je na faceliftingu, ali i ja sad opet vidim šalice. :confused:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sirens, na sva zvona! :D

    Juras, bit ću ja 90 odsto u dvorani..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Juras, bit ću ja 90 odsto u dvorani..

    u tajicama ili? pa ti biraj Juras :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    težak izbor... ali ne znam što bih od tebe u tajicama kad te ne bih mogla uloviti... masnoga barem mogu zaskočiti ako će biti u tvornici (ograđenom, limitiranom prostoru)... ok, budemo se čuli...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • nkdznkdz Posts: 106
    Uf, teška odluka.
    Eci, peci, pec... Ajde Infallible, da malo kontriram većini. :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sirens
Sign In or Register to comment.