Pearl Jam in Zagreb!

1792793795797798860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    Eto, na Backspaceru nam je u finalu brža dobila laganicu, sad je obrnuto bilo, ali opet je bio taj 1-1 omjer u finalu, zanimljivo :mrgreen:

    mislim da bi svatko od nas drugačije posložio ovaj "konačan" poredak i da nema niti jedan od nas kojem je baš ovaj poredak koji je ispao - njegov.. prove me wrong, I dare ya :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljo wrote:
    baš smo šaroliko društvo... SBM koja je prva ispala, kod mene bi prošla još barem 5-6 krugova :)

    :corn:


    229.gif
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Mislim da sam u finalu za backspacer-a glasao za Just Breathe....danas ne bi ni u ludilu :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Mislim da sam u finalu za backspacer-a glasao za Just Breathe....danas ne bi ni u ludilu :lol::lol:
    Još jedan mali podsjetnik na prošlost:
    Dirty Frankk wrote:
    i da još malo uzdrmam vode glasam za

    Unthought Known :mrgreen:

    To je bio glas u 7. krugu!!! :shock:
    :twisted: :mrgreen::lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Mislim da sam u finalu za backspacer-a glasao za Just Breathe....danas ne bi ni u ludilu :lol::lol:
    Još jedan mali podsjetnik na prošlost:
    Dirty Frankk wrote:
    i da još malo uzdrmam vode glasam za

    Unthought Known :mrgreen:

    To je bio glas u 7. krugu!!! :shock:
    :twisted: :mrgreen::lol:

    Đe ga nađe... :o
    Ajde sad mi je lakše kad sam tako glasao :lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mislim da sam u finalu za backspacer-a glasao za Just Breathe....danas ne bi ni u ludilu :lol::lol:

    ja ni tada ni sada za Just B... Unthought Known.. i tada i sada :-)

    edit: za ostanak, ne za izbacivanje ofkors...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Amo nastaviti sa nekom igricom tako da svi albumi budu uključeni

    Ako imate ideju kako složiti igru dajte prijedloge ;)

    evo što sam ja mislio;

    Biraju se najdraže 3 pjesme sa svakog albuma i Lost Dogs da igra (tako da se on računa jedan album ne 1 i 2 )

    Prva pjesma 3 boda
    Druga 2 boda
    Treća 1 bod

    Možeš sve albume sasuti u jednom post-u (ovisno koliko dugo želite igrati :lol::lol: )

    Nakon što se prebroje glasovi i izaberu 3 naj sa svakog albuma onda kreće eliminacija.

    Kako?????
    Dobijemo 10 prvaka, 10 srebrenih i 10 brončanih pjesama, od tih 10 prvih u eliminacijskom krugu biraš 3 ili 5 pjesama sa istim bodovanjem i na kraju dobiješ 3 finalista za veliko Finale :D

    Nije komplicirano kako izgleda ;):lol::lol::lol:

    Kaj velite?? :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • nkdznkdz Posts: 106
    Meni se i sviđa takav prijedlog.

    Nek' se starješine izjasne, ali meni se u biti sviđa bilo kakva ideja koja održava nivo aktivnosti u ovom kutku foruma. :)
  • Jedino bi mogao biti problem to što nam organizator tablica/sudac ide na turneju :?
    Ali i onako će nam pisati izvještaje sa putovanja i koncerata tako da možda koja tablica ne bi bila problem :D
    Neka Gordan odluči :corn:

    Snih-a nema da uleti kao nekad sa tablicama itd.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Bakara wrote:

    Bakara, saznao si prije mene ;)

    i, ljudovi, meet-up neki, ha?
    ili smo prestari za đuskanje u studentskom klubu :mrgreen:
  • BakaraBakara Posts: 37
    ili smo prestari za đuskanje u studentskom klubu :mrgreen:[/quote]

    Pa ne vjerujem da smo prestari za ovako nešto ;)
  • etaeta Posts: 57
    bilo je uzbudljivo pratit glasovanje, ko na pravim izborima. ako bude drugog kruga sa svim albumima, budem se uključila.
    bila sam danas na interliberu, algoritam ima PJ20 knjigu po cijeni 300 kn (vjerojatno još 20% popusta, nisam sigurna) ako nekog zanima.

    Bakara welcome :wave:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    Bakara wrote:

    Bakara, saznao si prije mene ;)

    i, ljudovi, meet-up neki, ha?
    ili smo prestari za đuskanje u studentskom klubu :mrgreen:
    Ovaj je događaj svakako vrijedan meet-upa. Bit će nam to odlično zagrijavanje za turneju. No, gospođa i ja ćemo morati laganini glede đuskanja. Nismo prestari, ali leđa polako otkazuju poslušnost. :lol:
    Kad malo bolje razmislim, moje posljednje iskustvo s PJ-om i KSET-om nije baš najbolje završilo. Ali za to su kriva dva Tomislava (Snih i onaj koji izlazi iz Zagrebačke pivovare). Ostale detalje ne morate znati. :mrgreen:
    Svi koji su u Zagrebu, u subotu u KSET. No excuses!
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Amo nastaviti sa nekom igricom tako da svi albumi budu uključeni

    Ako imate ideju kako složiti igru dajte prijedloge ;)

    evo što sam ja mislio;

    Biraju se najdraže 3 pjesme sa svakog albuma i Lost Dogs da igra (tako da se on računa jedan album ne 1 i 2 )

    Prva pjesma 3 boda
    Druga 2 boda
    Treća 1 bod

    Možeš sve albume sasuti u jednom post-u (ovisno koliko dugo želite igrati :lol::lol: )

    Nakon što se prebroje glasovi i izaberu 3 naj sa svakog albuma onda kreće eliminacija.

    Kako?????
    Dobijemo 10 prvaka, 10 srebrenih i 10 brončanih pjesama, od tih 10 prvih u eliminacijskom krugu biraš 3 ili 5 pjesama sa istim bodovanjem i na kraju dobiješ 3 finalista za veliko Finale :D

    Nije komplicirano kako izgleda ;):lol::lol::lol:

    Kaj velite?? :corn:
    Ja sam uvijek za igrice. Možda bih malo modificirao tvoj prijedlog, ali u suštini mislim da bi to moglo biti baš zanimljivo i s iznenađujućim rezultatima. 8-) Deseti album je baš dobar povod da napravimo jednu rekapitulaciju na ovaj način. Dobro, 11. ako računamo i Lost Dogs.
    Jesu svi za? Mislim, nema smisla pokretati igricu ako nas ne bude barem ovoliko koliko nas je bilo za Munju, a bilo bi još bolje da nas je više.
    nkdz wrote:
    Meni se i sviđa takav prijedlog.

    Nek' se starješine izjasne, ali meni se u biti sviđa bilo kakva ideja koja održava nivo aktivnosti u ovom kutku foruma. :)

    Good point. :thumbup:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajopajo Posts: 3,292
    SAMCRO wrote:
    Amo nastaviti sa nekom igricom tako da svi albumi budu uključeni
    Ako imate ideju kako složiti igru dajte prijedloge ;)
    Ja sam uvijek za igrice.

    Ako se ne varam, back in the days kad je snih bio sudija, zavrtili smo par krugova ovih igrica. Birali smo najbolju pjesma po sustavu sve pjesme ikad u knock-out sistemu (cisto samoubojstvo :? ), pa onda onu legendardnu sa redanjem pjesama po albumima u regular seasonu da bi se onda u play-offu tukle pjesme sa razlicitih albuma i na kraju smo dobili najbolji pjesmu (naravno ista kao i u prvoj igri :shock: ) i najbolji album (svi znaju koji, pfff :roll: ), hell cak smo imali i igru di smo birali najbolji cover 8-) ...

    Anyway, uvijek smo rekli da bi trebali zavriti novu rundu koja bi ukljucila Backspacer sto ako se ne varam nikad nismo napravili, a posto sad imamo jos jedan album za ubacit u masinu (kako vrijeme leti :o ), stvarno nije losa ideja da novi sudija, ako mu se da, osmisli pravila i da zaigramo novu sezonu Lige Šampijons :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Alo društvance, prođe ova igrica bez mene (čudno), ali jednostavno ja i ova Munja nikako na zelenu granu. :( Ne znam kaj se dogodilo, možda sam izgubio putem fanovski filter ili ga jednostavno ne razumijem. A nije da se nisam potrudio.

    I još nešto... gledam ja ko je taj SAMCRO i kaj bu sad taj igrice slagao, kad ono tek maločas skužio da je to Gordan. :D Pa je sada sve ok. ;)

    Jedna sugestija vezana uz igricu koja bi uključivala sve albume: meni se čini da je za nju prerano, jer je Munja prefriški album. Uglavnom se dobiju kvalitetniji rezultati kada ipak postoji neki odmak od zadnjeg uratka.
  • snih wrote:
    Alo društvance, prođe ova igrica bez mene (čudno), ali jednostavno ja i ova Munja nikako na zelenu granu. :( Ne znam kaj se dogodilo, možda sam izgubio putem fanovski filter ili ga jednostavno ne razumijem. A nije da se nisam potrudio.

    I još nešto... gledam ja ko je taj SAMCRO i kaj bu sad taj igrice slagao, kad ono tek maločas skužio da je to Gordan. :D Pa je sada sve ok. ;)

    :lol::lol::lol::lol:

    Jedna sugestija vezana uz igricu koja bi uključivala sve albume: meni se čini da je za nju prerano, jer je Munja prefriški album. Uglavnom se dobiju kvalitetniji rezultati kada ipak postoji neki odmak od zadnjeg uratka.

    Pa di si ti čovjeće...bježiš od munje ah

    Kontam ja prefriški album ali tko će čekati sad 6 mjeseci....sad smo u zaletu nema zaustavljanja :D
    Pukni 3 munje napamet i zaigraj kolo, ajde :corn: drugih 9 će ti biti napeto.

    I dajte prijedloge kako bi to napravili, promijenili i što već da sljedeću sedmicu starta igra TEN + ONE ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja si sve nekako mislim da bismo trebali izbaciti Ten i igrati s 10 albuma.. Realno, Ten je neprikosnoven na kraju, iako su se Vs i Vitalogy trudili kad smo birali albume i pjesme s njih, ali to je bilo više manje glas "ajde neću i ja za Ten i Black glasat". Realno je tako.

    Za početak će biti problem odlučit se za 3 pjesme sa svakog albuma :mrgreen: Možda bi taj eliminacijski krug mogli povećati na 5.. Sve ostaje isto, bodovanje 5-1, na kraju 3 najbolje bodovane pjesme s albuma ulaze u "zadnjih 30" (ili 33 ako ćemo imat 11).

    Ako ćemo imat 30 pjesama po sistemu 10 prvih, 10 drugih, 10 trećih, možemo napraviti 10 skupina, gdje su prvih 10 nositelji, a ostalih 20 se random izvlači (ima random generatora na netu koliko hoćeš). Onda glasamo po skupinama po sistemu 5-3-1 bod (bolja se razdioba dobije od 3-2-1) i od svega dobijemo 10 pobjednika skupina (i usput jedan Best Of album :)) koja onda možemo odbacivati kao i sada, od 10. do 1. pjesme, s tim da bih i tu glasao za 3 koje "otpadaju" (to može na 3-2-1), a ne samo za jednu kao sad.

    Znači imamo kvalifikacije, grupe, play off :mrgreen:

    :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ako ćete iskreno, ja vas ništa ne razumijem :lol:
    brojke i statistika mi nisu baš jača strana pa ću, kad odlučite pravila, pratiti korak po korak :mrgreen:
    inače podržavam igrice :)

    hoćemo raditi listu za kset, ha?

    1) SAMCRO
    2) annie
    3) elcielo
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    @ masni:
    Za početak, ne može bez Ten. :nono: To je kao da biramo najboljeg košarkaša svih vremena i izbacimo Michaela Jordana.
    Što se bodovanja tiče, možemo u prvom krugu sa svakog albuma birati pet pjesama, ali mi sustav od 5 do 1 nije baš prihvatljiv, jer ne čini dovoljnu razliku između najbolje i srednje. Što hoću reći? Ako zbrojiš drugu i treću s popisa dobit ćeš dva boda više nego za prvu, što nije dobar omjer. Najbolja mora biti toliko jaka da je izjednačena sa zbrojem druge i treće, pa predlažem sljedeći sustav: 10 - 6 - 4 - 2 - 1. :ugeek:
    Prijedlog o nositeljima i ostalima mi se čini prilično zanimljiv. I like it. Iako u sebi skriva potencijalne opasnosti za one favorite koji nisu baš jako veliki favoriti. Tako bi neki albumi mogli ostati bez predstavnika u zadnjoj fazi. No, o tom potom. Što se glasova tiče u drugoj fazi, može sustav 5 - 3 - 1.
    Za kraj ćemo imati 11 pjesama i devet krugova u kojima ćemo dobiti najbolje dvije pjesme, od kojih ćemo onda u finalu glasati ZA najbolju.
    Pravila ću uskoro sročiti i prezentirati vam ih kad ih ovjerim kod javnog bilježnika. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masni wrote:
    Ja si sve nekako mislim da bismo trebali izbaciti Ten i igrati s 10 albuma.. Realno, Ten je neprikosnoven na kraju, iako su se Vs i Vitalogy trudili kad smo birali albume i pjesme s njih, ali to je bilo više manje glas "ajde neću i ja za Ten i Black glasat". Realno je tako.

    Zanimljivo...bez Ten-a, malo neobično slagat cijeli turnir bez tog albuma ali ima logike jer kad dođe do biranja teško da se nešto može mjeriti sa Black & Co.

    Za početak će biti problem odlučit se za 3 pjesme sa svakog albuma :mrgreen: Možda bi taj eliminacijski krug mogli povećati na 5.. Sve ostaje isto, bodovanje 5-1, na kraju 3 najbolje bodovane pjesme s albuma ulaze u "zadnjih 30" (ili 33 ako ćemo imat 11).

    Može i 5 da bude više mesa za sarme :lol::lol:

    Ako ćemo imat 30 pjesama po sistemu 10 prvih, 10 drugih, 10 trećih, možemo napraviti 10 skupina, gdje su prvih 10 nositelji, a ostalih 20 se random izvlači (ima random generatora na netu koliko hoćeš). Onda glasamo po skupinama po sistemu 5-3-1 bod (bolja se razdioba dobije od 3-2-1) i od svega dobijemo 10 pobjednika skupina (i usput jedan Best Of album :)) koja onda možemo odbacivati kao i sada, od 10. do 1. pjesme, s tim da bih i tu glasao za 3 koje "otpadaju" (to može na 3-2-1), a ne samo za jednu kao sad.

    Čekaj...10 skupina po 3 pjesme :?:
    Nositelj se bira tko skupi najviše bodova kvalifikacijama a onda u grupu upadaju ostale dvije sa random generatorom, pa onda 5-3-1 bodovanje...dalje sam se pogubio :?



    Znači imamo kvalifikacije, grupe, play off :mrgreen:

    :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCRO wrote:
    @ masni:
    Za početak, ne može bez Ten. :nono: To je kao da biramo najboljeg košarkaša svih vremena i izbacimo Michaela Jordana.
    Što se bodovanja tiče, možemo u prvom krugu sa svakog albuma birati pet pjesama, ali mi sustav od 5 do 1 nije baš prihvatljiv, jer ne čini dovoljnu razliku između najbolje i srednje. Što hoću reći? Ako zbrojiš drugu i treću s popisa dobit ćeš dva boda više nego za prvu, što nije dobar omjer. Najbolja mora biti toliko jaka da je izjednačena sa zbrojem druge i treće, pa predlažem sljedeći sustav: 10 - 6 - 4 - 2 - 1. :ugeek:
    Prijedlog o nositeljima i ostalima mi se čini prilično zanimljiv. I like it. Iako u sebi skriva potencijalne opasnosti za one favorite koji nisu baš jako veliki favoriti. Tako bi neki albumi mogli ostati bez predstavnika u zadnjoj fazi. No, o tom potom. Što se glasova tiče u drugoj fazi, može sustav 5 - 3 - 1.
    Za kraj ćemo imati 11 pjesama i devet krugova u kojima ćemo dobiti najbolje dvije pjesme, od kojih ćemo onda u finalu glasati ZA najbolju.
    Pravila ću uskoro sročiti i prezentirati vam ih kad ih ovjerim kod javnog bilježnika. :mrgreen:

    Ne može bez Jordana, ah :lol:

    Ovo 10-6-4-2-1 mi sad izgleda da favorit dobila previše vjetra u leđa, dvoje biraju istu stvar odmah 20 bodova :roll: ovi odzada nemaju šanse onda. Da malo njih podignemo na 10-8-6-4-2 :?
    Dosta slično.....
    S obzirom da matematika nije moj omiljeni predmet pozvao sam Ivu na konzultacije oko bodovanja
    pa smo iskopali sljedeće;

    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Fo ... ng_systems
    Ti si Gordane ovo sigurno već studirao :D
    Ima zanimljivih prijedloga
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449

    Ovo 10-6-4-2-1 mi sad izgleda da favorit dobila previše vjetra u leđa, dvoje biraju istu stvar odmah 20 bodova :roll: ovi odzada nemaju šanse onda. Da malo njih podignemo na 10-8-6-4-2 :?
    Dosta slično.....
    Donekle si u pravu. Tvoj bi prijedlog bodovanja dosta izjednačio pjesme (isto je predložio i Masni samo si ti pomnožio njegove bodove s 2 :D ), pa je veća mogućnost da će više pjesama imati sličan ili isti broj bodova. Možda je za prvi krug i bolje tako.
    Ok, još nekoliko dana ćemo ostaviti za izjašnjavanje. Ja ću generalna pravila i sustav natjecanja sročiti i objaviti danas, s time da ću uključiti i 12. kategoriju - "wild card". Shvatit ćete me. Ipak sam ja 2001. bio u Wimbledonu. :D
    Naime, o čemu se radi. Postoje pjesme kojih nema na albumima (originalima, ne reizdanjima) za koje smatram da ih ne smijemo izostaviti iz konkurencije za najbolju PJ pjesmu.
    Zasad sam na popis stavio osam pjesama, po sljedećim kriterijima: morala je izaći na nekom od PJ izdanja, morao ju je netko od nas čuti uživo. Od vas želim da dopunite popis ako sam koju zaboravio.
    Dakle, u konkurenciji "WC" (wild card) su (zasad):
    Breath
    I Got Id
    Leatherman
    Long Road (ne vodi se kao PJ original, iako mi nije jasno zašto; pa što ako je samo Eddie autor?)
    Man Of The Hour
    Of The Earth
    Ole
    State Of Love And Trust
    Ako ima još koja, oglasite se. Razmišljao sam i o još one tri koje su na reizdanju Ten, ali kaj ja znam. Ako ste za, možemo još onda dodati Evil Little Goat, 2000 Miles Blues i Just A Girl.
    Talk to me.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Pravila igre "Biramo najbolju PJ pjesmu"
    1) Igra je podijeljena u tri dijela.
    2) U prvom dijelu biramo po pet pjesama sa svakog studijskog albuma (10), plus "Lost Dogs", plus kategorija "Wild Card". Pjesme morate poredati od najbolje, prema najlošijoj, tako da im dajete bodove (5, 4, 3, 2, 1). Nakon što zbrojimo sve bodove, tri pjesme s najviše bodova plasirat će se u sljedeću fazu natjecanja. Pjesma s najviše bodova bit će proglašena najboljom pjesmom na pojedinom albumu + kategorija WC.
    3) U drugoj fazi će u igri ostati 36 pjesama koje ćemo podijeliti u 12 skupina po tri. Najbolje pjesme s albuma + kategorija WC (njih 12) ne mogu se naći u istoj skupini (nositelji). Ostale će pjesme (njih 24) biti raspoređene u pojedine skupine nasumičnim odabirom za što će se pobrinuti stranica random.org . U svakoj skupini pjesmama ćete pridružiti određeni broj bodova (5, 3 ili 1), ovisno o tome koliko vam se sviđa. Zbrajanjem bodova dobit ćemo redoslijed po skupinama. Samo pobjednici svake skupine plasirat će se u posljednju fazu natjecanja.
    4) U posljednjoj fazi natjecanja imat ćemo 12 pjesama. Imat ćemo 11 glasačkih krugova. U prvih 10 krugova glasat ćete za pjesmu koja vam se najmanje sviđa od preostalih. Pjesma s najvećim brojem glasova ispada iz konkurencije za najbolju PJ pjesmu. U 11. krugu u konkurenciji će ostati dvije pjesme. To će biti veliki finale. U 11. krugu ćete glasati ZA BOLJU od dvije pjesme. Pjesma koja u 11. krugu dobije više glasova bit će proglašena "najboljom PJ pjesmom svih vremena".
    Opće odredbe:
    1) U slučaju da dvije ili više pjesama imaju isti broj bodova (vrijedi za prve dvije faze), sljedeći će kriteriji odlučivati o konačnom redoslijedu:
    a) bolja je pjesma koja je više puta dobila maksimalan broj bodova;
    b) bolja je pjesma za koju je glasalo više ljudi;
    c) ždrijeb na stranici random.org .
    2) U trećoj fazi natjecanja, ako su dvije ili više pjesama izjednačeno po broju glasova u određenom krugu, o ispadanju će odlučivati:
    a) ukupan broj glasova koje je pjesma do tada dobila;
    b) koja se pjesma pojavila u više krugova;
    c) ždrijeb na stranici random.org .
    3) Da bi se sudjelovalo u drugom i trećem krugu igre, potrebno je u prvom krugu dati svoju listu pet najboljih pjesama za najmanje šest albuma (može i pet + kategorija WC).
    4) Sve ostale nedoumice i nejasnoće rješavat ćemo "u hodu", najdemokratskijim mogućim putem, odnosno bit će kako ja odlučim. :twisted:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Da, zaboravih napisati vremenski izračun koliko bi to sve trebalo trajati i koliko dugo ćemo se moći zabavljati.
    Moja je ideja ovakva:

    Prva faza: šest krugova (12 dana)
    - u svakom krugu se izjašnjavamo o dva albuma i to krološki unazad (krećemo od Lightning Bolta i Backspacera, pa Pearl Jam i Riot Act, pa Binaural i Yield, pa No Code i Vitalogy; pa Vs. i Ten te na kraju Lost Dogs i kategorija WC

    Druga faza: šest krugova (12 dana)
    - u svakom krugu ćemo se izjašnjavati o pjesmama u dvije skupine

    Treća faza: 11 krugova (najviše 22 dana)

    Dakle, kad jednom krenemo, sve skupa ne bi trebalo trajati više od 44 dana.
    Taman da budemo gotovi negdje do Nove godine, pod uvjetom da krenemo, recimo od nedjelje, nakon što neki od nas budu pod utjecajem noći provedene u KSET-u. :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • BakaraBakara Posts: 37
    elcielo wrote:
    ako ćete iskreno, ja vas ništa ne razumijem :lol:
    brojke i statistika mi nisu baš jača strana pa ću, kad odlučite pravila, pratiti korak po korak :mrgreen:
    inače podržavam igrice :)

    hoćemo raditi listu za kset, ha?

    1) SAMCRO
    2) annie
    3) elcielo

    Vote za KSET 8-)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Pravila igre "Biramo najbolju PJ pjesmu"

    Opće odredbe:

    pretpostavljam da je za eventualne sporove nadležan trgovački sud u zagrebu? :geek:

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    SAMCRO wrote:
    Pravila igre "Biramo najbolju PJ pjesmu"

    Opće odredbe:

    pretpostavljam da je za eventualne sporove nadležan trgovački sud u zagrebu? :geek:

    :corn:

    Cazzo, morat ću putovati, tko će mi pokriti troškove :lol::lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Cazzo, morat ću putovati, tko će mi pokriti troškove :lol::lol::lol::lol:
    Ajd, sta se ti zalis? Kako cemo mi!?
  • grudicegrudice Posts: 211
    SAMCRO wrote:
    Pravila igre "Biramo najbolju PJ pjesmu"
    1) Igra je podijeljena u tri dijela.
    2) U prvom dijelu biramo po pet pjesama sa svakog studijskog albuma (10), plus "Lost Dogs", plus kategorija "Wild Card". Pjesme morate poredati od najbolje, prema najlošijoj, tako da im dajete bodove (5, 4, 3, 2, 1). Nakon što zbrojimo sve bodove, tri pjesme s najviše bodova plasirat će se u sljedeću fazu natjecanja. Pjesma s najviše bodova bit će proglašena najboljom pjesmom na pojedinom albumu + kategorija WC.
    3) U drugoj fazi će u igri ostati 36 pjesama koje ćemo podijeliti u 12 skupina po tri. Najbolje pjesme s albuma + kategorija WC (njih 12) ne mogu se naći u istoj skupini (nositelji). Ostale će pjesme (njih 24) biti raspoređene u pojedine skupine nasumičnim odabirom za što će se pobrinuti stranica random.org . U svakoj skupini pjesmama ćete pridružiti određeni broj bodova (5, 3 ili 1), ovisno o tome koliko vam se sviđa. Zbrajanjem bodova dobit ćemo redoslijed po skupinama. Samo pobjednici svake skupine plasirat će se u posljednju fazu natjecanja.
    4) U posljednjoj fazi natjecanja imat ćemo 12 pjesama. Imat ćemo 11 glasačkih krugova. U prvih 10 krugova glasat ćete za pjesmu koja vam se najmanje sviđa od preostalih. Pjesma s najvećim brojem glasova ispada iz konkurencije za najbolju PJ pjesmu. U 11. krugu u konkurenciji će ostati dvije pjesme. To će biti veliki finale. U 11. krugu ćete glasati ZA BOLJU od dvije pjesme. Pjesma koja u 11. krugu dobije više glasova bit će proglašena "najboljom PJ pjesmom svih vremena".
    Opće odredbe:
    1) U slučaju da dvije ili više pjesama imaju isti broj bodova (vrijedi za prve dvije faze), sljedeći će kriteriji odlučivati o konačnom redoslijedu:
    a) bolja je pjesma koja je više puta dobila maksimalan broj bodova;
    b) bolja je pjesma za koju je glasalo više ljudi;
    c) ždrijeb na stranici random.org .
    2) U trećoj fazi natjecanja, ako su dvije ili više pjesama izjednačeno po broju glasova u određenom krugu, o ispadanju će odlučivati:
    a) ukupan broj glasova koje je pjesma do tada dobila;
    b) koja se pjesma pojavila u više krugova;
    c) ždrijeb na stranici random.org .
    3) Da bi se sudjelovalo u drugom i trećem krugu igre, potrebno je u prvom krugu dati svoju listu pet najboljih pjesama za najmanje šest albuma (može i pet + kategorija WC).
    4) Sve ostale nedoumice i nejasnoće rješavat ćemo "u hodu", najdemokratskijim mogućim putem, odnosno bit će kako ja odlučim. :twisted:
    :crazy:
    :D :thumbup:
Sign In or Register to comment.