Pearl Jam in Zagreb!

1787788790792793860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    MYM
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dole s diktatorovim idejama!!! :) ja ako ne mogu prijetiti, ne osjećam se dobro... :)

    swallowed whole...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: MYM
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ja ako ne mogu prijetiti, ne osjećam se dobro... :)
    Iva: <3<3<3

    eto vidis sefe, o tome sam ti pricala...mam mi dodje toplo oko srca kad mi Juras malo priprijeti :)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Iza nas je šesti krug u kojem smo dobili još jednog prilično uvjerljivog "pobjednika":
    SWALLOWED WHOLE
    U to se možete i sami uvjeriti:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing#gid=0
    Pred nama je sedma odluka. Ušli smo u "gornju polovicu Munje". Za mene u njoj mjesta nema za:
    Mind Your Manners
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Ja podržavam diktaturu, ovo su ipak ozbiljni izbori (ipak se glasa svako 4 godine :lol: ) nema kalkuliranja sa glasovima i zajebancije :nono:

    Prijetnje su naravno dopuštene :lol::lol:

    Nisam znao da u Australiji i Švedskoj imate neku drugačiju verziju Getaway...što je toliko drugačija od ove originalne???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Nisam znao da u Australiji i Švedskoj imate neku drugačiju verziju Getaway...što je toliko drugačija od ove originalne???
    Ne znam kakva je u Australiji ali ovdje dobro zvuci, sa svojim vrlinama i manama. :) Konkurencija je jaka sad na kraju a za nesto se mora glasati. Znas kako Balasevic kaze: "Demokratija je sistem u kom i oni koji ne misle imaju pravo na svoje mišljenje". :D
  • grudicegrudice Posts: 211
    10l.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja podržavam diktaturu, ovo su ipak ozbiljni izbori (ipak se glasa svako 4 godine :lol: ) nema kalkuliranja sa glasovima i zajebancije :nono:

    Prijetnje su naravno dopuštene :lol::lol:

    Nisam znao da u Australiji i Švedskoj imate neku drugačiju verziju Getaway...što je toliko drugačija od ove originalne???
    iva: eto vidis, ovako je fun! Meni ti je taj Getaway ok jedino zato sto me podsjeti na tebe i na to kak ti je na svakom albumu najbolja prva pjesma :D U svim ostalim slucajevima je australska verzija ocito losija. :lol:
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    10l.jpg
    Iva: ruke su mi teski mrak, palme i kitovi ne tak jako - mozda mi je malo previse detalja i sredini...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Nema veze, ako je većina za, onda rokamo dalje ovdje :D

    sad, kad smo izbacili zadnjih 5 pjesama s albuma, i MFS, red je na...

    Sirens :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja sada želim iskoristiti demokratsko pravo dano nam od precjednika i šaljem glas u PM, u ovaj i u onaj... to je nešto što više ne mogu na glas reći... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    jurasica wrote:
    ja ako ne mogu prijetiti, ne osjećam se dobro... :)
    Iva: <3<3<3

    eto vidis sefe, o tome sam ti pricala...mam mi dodje toplo oko srca kad mi Juras malo priprijeti :)

    i ja tebe <3<3<3, ali ne prijetim ti zato!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • nkdznkdz Posts: 106
    Anarhija! :D

    Kad se već hrpa ljudi razbahatila, evo onda i mog glasa ovako javno, ostajem pri svojem odabiru iz prethodna dva kola: Lightning Bolt.

    EDIT: a sad ne znam jesam li skroz poludio, ali činilo mi se da je ovdje bilo više javnih glasova, a sad vidim samo glas masnog. :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Nema veze, ako je većina za, onda rokamo dalje ovdje :D

    sad, kad smo izbacili zadnjih 5 pjesama s albuma, i MFS, red je na...

    Sirens :corn:

    upravo zbog moje skore reakcije ne želim javno izreći svoj glas... dobro, znam da će te ga svi vidjeti kad tad, ali. masni, BUUUUUUUUUU!!! :lol:;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    pajo wrote:
    Iva: ruke su mi teski mrak, palme i kitovi ne tak jako - mozda mi je malo previse detalja i sredini...

    Pa nisu to kitovi... To su SIRENE! Oko pustog otoka na kojem, pod palmom, EV spava sam. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    nkdz wrote:
    Anarhija! :D

    Kad se već hrpa ljudi razbahatila, evo onda i mog glasa ovako javno, ostajem pri svojem odabiru iz prethodna dva kola: Lightning Bolt.

    EDIT: a sad ne znam jesam li skroz poludio, ali činilo mi se da je ovdje bilo više javnih glasova, a sad vidim samo glas masnog. :D

    Normalno da vidiš samo njegov, kad je njegov najglasniji. :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • shelashela Posts: 657
    wow u 7. krugu već ;) od ostatka onda moram reć LB! tenks što ostadoh u tablici :corn: šaljem i u p.m. i sve te tehnikalije ;)
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    ja sada želim iskoristiti demokratsko pravo dano nam od precjednika i šaljem glas u PM, u ovaj i u onaj... to je nešto što više ne mogu na glas reći... :)

    ili ne, probala obavit svoju dužnost al danas il pm ne radi il ce precjednik dobit 5 pmova od mene na temu kruga 7. LB u nekom trenu, sorkač! isto tak pokazuje da imam novu poruku u inboxu al nema je. hmmm :geek:

    e grudice fora slička skroz! ja pomislila odma olujno more i sve to ;D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    mind your manners
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Lightning Bolt...

    sad postaje nezgodno... :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • MYM ili LB sad ili kasnije isto je....poslje posteje jebeno :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shela wrote:

    ja pomislila odma olujno more i sve to ;D

    Dobro zboriš Iva....olujno more bi mi nekako puno bolje legno od palmica u sredini sa trunkom bijele boje da malo otvori sredinu (ako smijem predložiti ) ;) sad baš gledam more, valja ga i pjeni sve u 16 :D

    Ruke na dnu slike su čista 5-ica kao i ostalo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Vjerujem da su mnogi od vas već negdje ovo ubrali, ali možda ima onih koji nisu. Ovo je za njih i sve one koji naginju na lijevo krilo. Samo jedna riječ je dovoljna - BOG!
    http://www.fretboardjournal.com/video/1959-guitars-pearl-jams-mike-mccready
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • grudicegrudice Posts: 211
    ...olujno more bi mi nekako puno bolje legno od palmica u sredini sa trunkom bijele boje da malo otvori sredinu (ako smijem predložiti ) ;) sad baš gledam more, valja ga i pjeni sve u 16...
    Valja, naravno da smijete predlagati, kakva su to pitanja?! ;) Palmice i sirenice su vezane za pjesme sa albuma i zato su tu. Probacu nesto skontati. Do tada, nastavak:

    11l.jpg
  • grudice wrote:
    ...olujno more bi mi nekako puno bolje legno od palmica u sredini sa trunkom bijele boje da malo otvori sredinu (ako smijem predložiti ) ;) sad baš gledam more, valja ga i pjeni sve u 16...
    Valja, naravno da smijete predlagati, kakva su to pitanja?! ;) Palmice i sirenice su vezane za pjesme sa albuma i zato su tu. Probacu nesto skontati. Do tada, nastavak:

    11l.jpg

    U jebote... a ja mislio mi gotovi :o
    Mike je zakon :thumbup: :thumbup: :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    neću se ja dobro provesti s ovom igrom, izbacit ćete mi sve najbolje pjesme do kraja, počet ću se inatit :shock:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    grudice wrote:
    Valja, naravno da smijete predlagati, kakva su to pitanja?! ;) Palmice i sirenice su vezane za pjesme sa albuma i zato su tu. Probacu nesto skontati. Do tada, nastavak:

    Tek sam sad shvatio da je ovaj tvoj uradak ne samo hommage PJ-u, nego i Mati Miši:
    "Dalmacija u mom oku" :twisted: :mrgreen::D:lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • grudicegrudice Posts: 211
    SAMCRO wrote:
    Tek sam sad shvatio da je ovaj tvoj uradak ne samo hommage PJ-u, nego i Mati Miši:
    "Dalmacija u mom oku" :twisted: :mrgreen::D:lol:
    :lol:

    Nisam je prije cuo ali bogami me podjeca na onaj "morski" pasaz u My Father's Son. Eto, zatvorio se krug. :shock: :crazy: :mrgreen:
  • Ok sad mi je jasno zašto u Australiji i Švedskoj ne vole Getaway
    evo verzije koja se tamo pušta

    https://www.youtube.com/watch?v=UQ37hecnw-g#t=20

    Potpuno vas razumijem ;) i ispričavam se




    :lol::lol::lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.