Pearl Jam in Zagreb!

1786787789791792860

Comments

  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Propadosmo. Budućnosti više nema, jer u krugu četvrtome ostadosmo bez:
    FUTURE DAYS
    Ovime službeno započinje peti krug igre, prvi u kojem mi svoje glasove šaljete u PM. Stanje nakon četiri kruga je takvo da smo ostali bez posljednje četiri pjesme na albumu, u što se i sami možete uvjeriti pogledom na tablicu u linku:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing#gid=0

    Edit: Kako nitko ne bi dovodio u pitanje transparentnost igre, jedini glas koji će biti javno obznanjen prije kraja kruga je moj glas. A u petom krugu dobiva ga:
    Mind Your Manners
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Uffa...sad postaje gusto, htio sam glasati ali još neću. Moram još razmisliti :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    grudice wrote:
    07l.jpg

    :thumbup: :thumbup: :thumbup:

    Kad bude gotovo češ nam javit ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes, Yes............................................jebote YES

    najbolja set lista......................zašto???





    FRICKIN GEATWAY
    :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    FRICKIN GEATWAY
    :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

    jebote, gori si od onog koji je pisao pjesme na albumu... :)

    ali drago mi je za setlistu... majčicu im milu, nadam se da će vrlo slične setliste biti i europi 2014! e znate da mi je 14 kao polusretan broj.... možda bi 2014. mogla ići na 14 koncerata onda?! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    da ima like na ovom forumu, definitivno bi ga kat dobila... :) i svi vi, prijatelji moji dragi... :)

    viewtopic.php?f=4&t=222803&start=90
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    jurasica wrote:
    FRICKIN GEATWAY
    :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

    jebote, gori si od onog koji je pisao pjesme na albumu... :)

    ali drago mi je za setlistu... majčicu im milu, nadam se da će vrlo slične setliste biti i europi 2014! e znate da mi je 14 kao polusretan broj.... možda bi 2014. mogla ići na 14 koncerata onda?! :)
    A zakaj ne?! :mrgreen:
    Iako, čitam da ima nekih Amera koji nisu zadovoljni svojim mjestima u dvorani, jer nisu u skladu s njihovim članskim brojem. Posebno ih smeta novo uvedeni GA prostor. Pitam se ima li uopće smisla ići na koncert, ako nisi najviše 10 m od stagea pa da možeš imati idealan kadar za fotkanje ili snimanje. O tempora, o mores! :fp:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    Iako, čitam da ima nekih Amera koji nisu zadovoljni svojim mjestima u dvorani, jer nisu u skladu s njihovim članskim brojem. Posebno ih smeta novo uvedeni GA prostor. Pitam se ima li uopće smisla ići na koncert, ako nisi najviše 10 m od stagea pa da možeš imati idealan kadar za fotkanje ili snimanje. O tempora, o mores! :fp:

    idioti... kaj se uopće s tim zamaraš...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • grudicegrudice Posts: 211
    Kad bude gotovo češ nam javit ;)
    Jesam dosadio? ;) Okej, ajd' ubrzacu malo tempo do kraja. Nema jos puno.
  • zagizagi Posts: 414
    nisam stigla skinuti ni jaknu ni cipele kako sam dosla kuci, jer mislim da prioritet ima vijest da je munja u vinil formi u rukama!!
    STIGLA JE!
    nisam bas u toku pa neznam jel stigla u druge dijelove lijepe nase!? moram se baciti na citanje...

    ps. tako dobro izgleda munja da mi ju je zao i otvoriti :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    zagi wrote:
    nisam stigla skinuti ni jaknu ni cipele kako sam dosla kuci, jer mislim da prioritet ima vijest da je munja u vinil formi u rukama!!
    STIGLA JE!
    nisam bas u toku pa neznam jel stigla u druge dijelove lijepe nase!? moram se baciti na citanje...

    ps. tako dobro izgleda munja da mi ju je zao i otvoriti :)

    Ne znam da li znaš ali svi vinili su sa greškom ili skoro svi.
    Negdje ima mail ili link da se naruči nova kopija tako da ne moraš tu ni otvarati ;)
    Ja isto čekam svoju ploču sa greškom :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    08l.jpg
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    ...

    yeah, aha! :)
    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    new merch :corn:

    uništiše crvenu majicu :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    new merch :corn:

    uništiše crvenu majicu :geek:

    Ona crvena hoodica je totalno mrak, odmah sam je ubacio u košaricu i onda nikako da odlučim što još....na kraju sam i crvenu LB majicu. Za sada dosta ;)

    Ona siva working jacket je toliko čudna da bi je i kupio da nije sto dolara :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ona crvena hoodica je totalno mrak, odmah sam je ubacio u košaricu i onda nikako da odlučim što još....na kraju sam i crvenu LB majicu. Za sada dosta ;)

    Ona siva working jacket je toliko čudna da bi je i kupio da nije sto dolara :D

    ako nisi kupio one carapice, nisi nikakav posao obavio ;)

    meni je karirana jakna fora, ali rado bi ju probao za tu lovu tak da preskacem...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:

    ako nisi kupio one carapice, nisi nikakav posao obavio ;)

    :lol::lol::lol::lol:
    7 para za svaki dan :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    08l.jpg
    Iva: jako ti je lijepo ovo Igore, kao sto smo od tebe uostalom i navikli (razmazenci), samo daj molim te nabaci jedan director's commentary, ja nisam sigurna da sam dovoljno pametna da skuzim sve elemente :oops:

    Buduci da sam vec u modu priznavanja kaj sve ne kuzim, predsjednice, zakaj su glasovi u PM? Meni malo manje fora glasat bez prijetnji Nike i Jurasice da ce me ubit sto izbacujem MYM ili Getaway. :)
  • grudicegrudice Posts: 211
    pajo wrote:
    nabaci jedan director's commentary...

    Pa ne znam bas, to obicno na kraju ide ;) . Sad treba vi da pogadjate, tumacite i dajete znacenje.
    Mogu doduse reci da je ideja da artwork Munje prevedem na Hrvatski. :D
  • grudicegrudice Posts: 211
    Tvrđava Nehaj u Senju ?? :lol::lol:;)
    :lol: Malo ti je blize nego Haj Nehaj. ;)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    pajo wrote:
    Iva: Buduci da sam vec u modu priznavanja kaj sve ne kuzim, predsjednice, zakaj su glasovi u PM? Meni malo manje fora glasat bez prijetnji Nike i Jurasice da ce me ubit sto izbacujem MYM ili Getaway. :)
    Znam da se tako gubi dio čari, ali glasovi su nam onda neopterećeni drugim mišljenjima. Možda pretjerujem. Ako svi mislite kao Iva, vratit ćemo glasove u javnost. Nisam ja ipak takav diktator da ne bih slušao glas svog naroda. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Stiglo vrijeme za objavu rezultata petog krug u kojem imamo premoćnog "pobjednika":
    MY FATHER'S SON
    Totalno ste mi razbjesnili v.d. prvu damu i sad ja moram ispaštat. :lol:
    Dokaz u glasovanju u prilogu:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing#gid=0

    Vrijeme je da otvorim šesti krug u kojem ostajem pri svom glasu iz prijašnjeg:
    Mind Your Manners
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajo wrote:
    grudice wrote:
    08l.jpg

    Znam što još fali ili bolje rečeno što još dolazi na sliku.....




    ....što se pije dok se roka :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Jel to imas inside info Niko, ha? ;) Evo Plavac Mali da se pije dok se roka:

    09l.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    grudice wrote:
    pajo wrote:
    nabaci jedan director's commentary...

    Pa ne znam bas, to obicno na kraju ide ;) . Sad treba vi da pogadjate, tumacite i dajete znacenje.
    Mogu doduse reci da je ideja da artwork Munje prevedem na Hrvatski. :D
    Iva: pajo veli da je tvrdjava ona s grba od grada Zagreba, sto bi bilo divno. Ali brodic, galebove, sharkse i ostalo ne kuzim...nisam bas u nekoj pametnoj fazi...malo mi australsko sunce pojelo mozak. :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    swallowed whole
  • grudicegrudice Posts: 211
    pajo wrote:
    Ali brodic, galebove, sharkse i ostalo ne kuzim...nisam bas u nekoj pametnoj fazi...malo mi australsko sunce pojelo mozak. :)
    Ma nije bona nista dubokomisaono, ne kopaj duboko :D. Sta je bilo do sada na majicama... baltazar, kravate, bajadere i vegeta, jel tako? Sve su to proizvodi a imate nesto za sta bi se mnogi mijenjali s vama. Jadransko more!

    Tako da, eto, ja ipak prozborih.
  • grudice wrote:
    pajo wrote:
    Ali brodic, galebove, sharkse i ostalo ne kuzim...nisam bas u nekoj pametnoj fazi...malo mi australsko sunce pojelo mozak. :)
    Ma nije bona nista dubokomisaono, ne kopaj duboko :D. Sta je bilo do sada na majicama... baltazar, kravate, bajadere i vegeta, jel tako? Sve su to proizvodi a imate nesto za sta bi se mnogi mijenjali s vama. Jadransko more!

    Tako da, eto, ja ipak prozborih.

    Hommage - Vinko Coce R.I.P ;)
    More, jedra, vino, gradele, riba, sunce (pokoja munja kad te uhvati nevrijeme :lol: ) ma sve 5 prva liga ;) :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    swallowed whole

    jos jednom...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    totalni raspašoj s glasanjem :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.