Pearl Jam in Zagreb!

1784785787789790860

Comments

  • grudicegrudice Posts: 211
    Let The Records Play
  • grudicegrudice Posts: 211
    05l.jpg
  • masnimasni Posts: 1,657
    edited October 2013
    hahaha grudice, gledao sam 30sec da skužim šta je novo na slici? neki detalji oko kule, riba, smiješaka, oka, a natpis nisam vidio :mrgreen:

    moram malo prokomentirat set liste (sad sam pogledao zadnjih par).. pa to je čudo kako sere ekipu u phillyju.. da se uopće ne prisjećamo ona 4 koncerta, šta su oni dobili u ovogodišnja 2..
    znači na jedinici dobit uvod od penduluma i long road, pa onda u sredini spoj why go-bolt-MYM-brain of J-animal (kakav combo), pa infallibe-I got ID, za kraj prvog seta STBC i RVM.. dalje encore s Man of the hour, off he goes, mother, untought known.. i onda u drugom encoreu crazy mary i indifference za kraj.. pa ne bih bolje složio ni sam, nevjerojatno :mrgreen:

    nije ni drugi loš bio, ali ovaj posebno..

    i neki dan ain't talking about love cover od van halena, odsvirali 2 puta pjesmu, oba puta u hartfordu :mrgreen:
    edit: video
    http://www.youtube.com/watch?v=CkN3b_3Hj7Y
    Post edited by masni on
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    glas za Future Days
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Future Days....jopet ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    moram malo prokomentirat set liste (sad sam pogledao zadnjih par).. pa to je čudo kako sere ekipu u phillyju.. da se uopće ne prisjećamo ona 4 koncerta, šta su oni dobili u ovogodišnja 2..
    znači na jedinici dobit uvod od penduluma i long road, pa onda u sredini spoj why go-bolt-MYM-brain of J-animal (kakav combo), pa infallibe-I got ID, za kraj prvog seta STBC i RVM.. dalje encore s Man of the hour, off he goes, mother, untought known.. i onda u drugom encoreu crazy mary i indifference za kraj.. pa ne bih bolje složio ni sam, nevjerojatno :mrgreen:

    nije ni drugi loš bio, ali ovaj posebno..

    i neki dan ain't talking about love cover od van halena, odsvirali 2 puta pjesmu, oba puta u hartfordu :mrgreen:
    edit: video
    http://www.youtube.com/watch?v=CkN3b_3Hj7Y

    Set liste su 4+ dok ne osviraju jebeni Getaway pasmater neće dobit 5-cu :lol::lol:


    Šalim se ;) rasturaju ni jedan koncert ispod 30 pjesama čak po 34 :o , baš sam sa Rankom neki dan komentirali kako su koncerti super dugi, valjda će zadržati taj tempo i na 2 leg tour kad bude predgrupa. Nadam se da to nije samo razlog što sad nemaju predgrupu.

    Nego što kažete na to da svaki koncert otvaraju sa Pendulum????

    Šalim se
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    LTRP
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    LTRP
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    sad mi je već postalo teško... morala sam ići gledati popis pjesama pa se prisjećati onog feelinga kad završi jedna pjesma i počinje druga, ono koliko se veselim toj drugoj i tak da mi je Swallowed Whole nekako ispala slijedeća... dakle, SWALLOWED WHOLE, srce mi se para...

    a imam komentar i na grudice... dakle, čak mi je možda i drago da te još nisam upoznala (i pripadajuću ženu ;) ) jer se užasno teško nosim sa genijalnošću ovih koje već poznajem, pa se u usporedbi s njima stvarno osjećam malo, nezamjetno :oops: (što je stvarno rijetko s obzirom na to koliko sama sebe volim i cijenim :lol::lol::lol:) i sad još ti cijelo vrijeme uletavaš s ovim genijalnim uratcima, da eto, ne kužim kako ste se svi našli na istom kupu?!? koji je to bio star alignment!!! :D:o
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Čestitke svima na nevjerojatno brzoj reakciji. Treći krug samo što nismo zaključili. Od ovih koji su se dosad igrali, nedostaju tek tri glasa, ali možda nam se i netko novi priključi, pa ćemo svakako čekati do zadanog roka.
    grudice wrote:
    PEARL JAM
    Riječani bi na ovo rekli: Šta da? :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    svima koji volite the national, skinite si seriju mindy project s02e03... baš lijepo... ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Čitam jutros na fejsu i forumu da je sinoć u Baltimore Jeff odjurio sa stejđa tatalno ljut, raja kaže da je zato što ga Ed opet nije predstavio kad je bio red??? :fp: Čak i neki portali to spominju kao vijest???

    Valjda će Stone izgladiti situaciju ;):lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • nkdznkdz Posts: 106
    SAMCRO wrote:
    Čestitke svima na nevjerojatno brzoj reakciji. Treći krug samo što nismo zaključili. Od ovih koji su se dosad igrali, nedostaju tek tri glasa, ali možda nam se i netko novi priključi, pa ćemo svakako čekati do zadanog roka.

    Moj glas i dalje ostaje za Future Days.

    Ako niste vidjeli, u čast Loua Reeda su izveli I'm Waiting for the Man.
    http://www.youtube.com/watch?v=HcNzU1u2QZc
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ma Stone će to izgladit :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Čitam jutros na fejsu i forumu da je sinoć u Baltimore Jeff odjurio sa stejđa tatalno ljut, raja kaže da je zato što ga Ed opet nije predstavio kad je bio red??? :fp: Čak i neki portali to spominju kao vijest???

    Valjda će Stone izgladiti situaciju ;):lol:
    Ja sam mislio da se njima to više ne može dogoditi. :fp:
    Jeff se isto vrijeđa na svašta. Eddie si je malo popil, a godine idu. Malo se zaboravil. :mrgreen:
    Čudi me da se još nigdje nije pojavila snimka incidenta. :corn:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • grudicegrudice Posts: 211
    jurasica wrote:
    a imam komentar i na grudice...
    :oops:

    Sto se tice star alignmenta... to je vec jasnije: Stone, Jeff, Mike, Ed i Matt. ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    Čitam jutros na fejsu i forumu da je sinoć u Baltimore Jeff odjurio sa stejđa tatalno ljut, raja kaže da je zato što ga Ed opet nije predstavio kad je bio red??? :fp: Čak i neki portali to spominju kao vijest???

    Valjda će Stone izgladiti situaciju ;):lol:
    Ja sam mislio da se njima to više ne može dogoditi. :fp:
    Jeff se isto vrijeđa na svašta. Eddie si je malo popil, a godine idu. Malo se zaboravil. :mrgreen:
    Čudi me da se još nigdje nije pojavila snimka incidenta. :corn:

    lako norca od bedaka delat, ali ako je to istina, onda bi ja eda malo nabila na onu stvar... jadan moj frend jeff i nadam se da će ga ljutnja brzo proći odn. da ga je već prošla...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Mislim da sam detektirao razlog Jeffovoj ljutnji. Da sam na njegovom mjestu i ja bih popizdio od onog tipa kojeg je Eddie pozvao na stage i koji se ponašao kao da je pozornica njegova. Pogledajte i sami (otprilike zadnje dvije minute clipa):
    http://youtu.be/ceOnhXSDz8w
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    haha, SAMCRO, nadam se da si samo sarkastičan, jer ako nisi, samo ću reći - da se nađem u njegovim cipelama, izgledala bih jednako pomahnitalo, ili još gore, bila bih skroz smrznuta :lol:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Nisam ni najmanje sarkastičan. Bolje bi bilo da se smrznuo. Za sve bi bilo bolje. Nemam ništa protiv iskazivanja emocija, ali to je mogao i na jednom mjestu, a ne se ponašat ko da je f...beni član grupe. Mislim da je to najviše pogodilo Jeffa. Plus što su na istom koncertu komemorativno svirali za Lou Reeda. Kaj ja znam... Meni se ponašanje tog frajera nije svidjelo.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    a, dobro, ti si izgleda jedan skroz kul lik, što da ti kažem. ja nisam, a nije ni frajer 8-)
    meni izgleda potpuno blesavo, ali ne mogu reći da mi to smeta. vidi se da je poludio od sreće :lol:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Fakat ne znam kako bih ja reagirao. Možda isto, možda ne. Možda bih bio još gori. Možda bih oteo Eddiju mike, a Mikeu gitaru. :D
    Mislim, kužim ja tipa, ali kužim i Jeffa, ako je to kod njega uopće bio trigger za onako naprasno napuštanje pozornice. Ovo je sve bilo samo u sferi nagađanja. Ipak sam ja samo novinar u Hrvatskoj :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Citala sam neka nagadjanja da je Jeff imao problem s tehnikom, da sebe nije dovoljno dobro cuo. Nekako se nadam da je to, iako mnogi tvrde da je pocetak koncerta bilo sve ok, sve dok ga Eddie nije zaboravio spomenuti...
    GG-ova teorija mi je najmanje vjerojatna :twisted: Nema ga doma ;)

    Je li otisao LTRP?
    Ako je - Future Days, nekako mi tanka...
    Ako nije, zna se :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Gledao sam snimku iz drugog kuta danas, ali sad vidim da je za vrijeme refrena Jeff pjevao na mikrofonu sa Mike-om jer je ovaj skakao ispred njegovog :? uz to Ed ga zaboravi na predstavljanju (nije prvi put) možda je više razloga, možda je samo jedan o tih ili nijedan mi sigurno nećemo znati koji je.
    U svakom slučaju nije fora, nije lijepo vidjeti...možda je bio i neki fajt u tunelu poslje :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo, na bagsima se pojavila informacija da je čovjek samo smrdio sam sebi, a u publici ga čekala obitelj i frendovi, pa se na brzu brzinu otiš'o otuširati :mrgreen:
  • grudicegrudice Posts: 211
    06l.jpg
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ponoć je prošla. Došlo vrijeme za objavu rezultata. I u trećem krugu smo imali napetu situaciju. Ovoga puta dvije su pjesme imale po četiri glasa, a zahvaljujući većem broju glasova kroz dosadašnja tri kruga napustila nas je:
    LET THE RECORDS PLAY
    I tako smo ostali na devet kandidata za najbolju Munjenu pjesmu. :D
    Četvrti krug možete smatrati započetim. Drago mi je vidjeti da mi se najdraža pridružila. :mrgreen: Ja ostajem pri svom izboru iz prethodna dva kruga, a to je:
    Future Days
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • nkdznkdz Posts: 106
    Majko mila, ne mogu više gledati FD na listi aktivnih pjesama. :D
    Vrijeme joj je da konačno ispadne. :D
    Ponovno glasam za FD.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    LTRP bi bio ionako sljedeći izbor tako da se ne uzrujavam :lol:

    Pa idemo opet sa Future Days :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja ću promijeniti, pa reći my father's son... lomim se...

    čini mi se da sam ja tu u ekipi najveći obožavatelj novog albuma... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.