Pearl Jam in Zagreb!

1783784786788789860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    SAMCRO wrote:

    SLEEPING BY MYSELF

    Fala ........
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Idemo dalje u nove pobjede

    ja ću isto........................ :lol::lol::lol:

    Future Days
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Idemo dalje u nove pobjede

    ja ću isto........................ :lol::lol::lol:

    Future Days

    vidim da se klanovi laganini formiraju... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Znaš ti mene Niko,ne čekam ja u redu od rana jutra....stigli smo oko 7.15 i dogurali polako iz negdje 15 reda do 5-8!! Ali ne ono, da se guramo...nije to ko u Europi:)) Ali stvarno u Brooklynu GA je bio mali, puno manji nego u Worcestru, tako da nije bilo problema....Brooklyn crowd je bio fenomenalan, a u Worcestru, čovjek stoji ispred mene na Porch, i piše na fb....oko mene ljudi samo stoje, niti se ne miču, nit pjevaju....užas!!!;))

    brooklyn 2 je bio stvarno zakon!!!

    Paradajzar wrote:
    Gledajte ovo, brača Hrvati....pa mi recite šta vidite....oko 3:10 pa nadalje:)))))

    http://www.youtube.com/watch?v=sl-u_5oYHmo

    Zastava aah...dobro mjesto ste imali svaka čast ;)
    Nego, koliko rano ste morali doći za takvo mjesto u USA?? Je li GA bio dosta gust kao kod nas ili je to malo ležerno???
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • grudicegrudice Posts: 211
    I ja bi isto Future Days ali cu je ostaviti za iduci krug. Danas sam ljut na Let the Records Play jer su pokvarili onaj bluz-riff s pop refrenom, tako da ona ide. A imala je potencijal da dogura do kraja. :shock:
  • masnimasni Posts: 1,657
    btw, zašto nisu ikonicu od stranice/taba u chromeu promijenili u neku munju?
    i dalje stoji gumb od backspacera.. bzvz
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Od mene i dalje glas za Let the records play.
    Ko sto Igor kaze... Zvuci kao da su odlucili napraviti super stvar, a onda je BoB dosao i rekao: ok, ajmo sad staviti neki totalno pop refren, a ti, Eddie, otpjevaj je svojim najpi....iiip glasom koji mozes proizvesti - nemoj da zvuci mocno i opasno ili nesto slicno tome.

    I nemojte vise glasati za My Father's Son, ok? :mrgreen:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    grudice wrote:
    I ja bi isto Future Days ali cu je ostaviti za iduci krug. Danas sam ljut na Let the Records Play jer su pokvarili onaj bluz-riff s pop refrenom, tako da ona ide. A imala je potencijal da dogura do kraja. :shock:
    Lijepo si ti to sve detektirao, ali čak i s tom manom LTRP je bolji od Budućih Dana.

    EDIT: Ovaj bi krug mogao biti iznimno izjednačen. Imam osjećaj da će Budući Dani preživjeti :?
    Zbog mogućeg izjednačenog rezultata, moram se opet pozabaviti pravilima igre koja još nisam spominjao. No, idemo prvo s onim pravilom koje možda nije jasno obznanjeno:
    * Dok god je pjesma u igri, možete za nju glas(ov)ati, bez obzira jeste li je u nekom od prijašnjih krugova već birali.
    U slučaju da su dvije ili više pjesama izjednačene po broju glasova, odlučivat ćemo na sljedeći način:
    - masni će nam na raspolaganje staviti svoju statistiku (da iskoristimo njegov trud i umijeće); pjesma s (naj)manjom ocjenom će biti prekrižena.
    All in favour? Yeay! 8-)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Od mene i dalje glas za Let the records play.
    Ko sto Igor kaze... Zvuci kao da su odlucili napraviti super stvar, a onda je BoB dosao i rekao: ok, ajmo sad staviti neki totalno pop refren, a ti, Eddie, otpjevaj je svojim najpi....iiip glasom koji mozes proizvesti - nemoj da zvuci mocno i opasno ili nesto slicno tome.

    I nemojte vise glasati za My Father's Son, ok? :mrgreen:

    Slažem se s tobom i Igorom

    I da, glasati za pjesme poput...... i ...... je :fp:

    Glasovanje bi trebalo biti zatvoreno...nema druge ;)
    Šaljemo ti sve na pm :lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Paradajzar wrote:
    Gledajte ovo, brača Hrvati....pa mi recite šta vidite....oko 3:10 pa nadalje:)))))

    http://www.youtube.com/watch?v=sl-u_5oYHmo

    ne vidim bas najbolje, jel to slovačka zastava? ;)

    bravo, bravo, super ste mjesto upiknuli! bas gledam kako je parter mali, to je kosarkaska dvorana, ne? ona u kojoj Jack Nicholson sjedi uz parket?

    nego Dunat, Nick Cave u Tivoliju 25.11.?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    ne vidim bas najbolje, jel to slovačka zastava? ;)
    bravo, bravo, super ste mjesto upiknuli! bas gledam kako je parter mali, to je kosarkaska dvorana, ne? ona u kojoj Jack Nicholson sjedi uz parket?
    nego Dunat, Nick Cave u Tivoliju 25.11.?
    Provokator, još ćeš izazvat međudržavni incident, a nemamo više Jacu u sedlu da s lepim Borutom sve fino izgladi. :mrgreen:
    A kaj se dvorane tiče, ona jest košarkaška, ali u njoj Jack Nicholson ne sjedi uz parket. Osim, ako nije nedavno preselio iz LA u Brooklyn i umjesto za Lakerse počeo navijati za Netse. :twisted:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    siljo wrote:
    ne vidim bas najbolje, jel to slovačka zastava? ;)
    bravo, bravo, super ste mjesto upiknuli! bas gledam kako je parter mali, to je kosarkaska dvorana, ne? ona u kojoj Jack Nicholson sjedi uz parket?
    nego Dunat, Nick Cave u Tivoliju 25.11.?
    Provokator, još ćeš izazvat međudržavni incident, a nemamo više Jacu u sedlu da s lepim Borutom sve fino izgladi. :mrgreen:
    A kaj se dvorane tiče, ona jest košarkaška, ali u njoj Jack Nicholson ne sjedi uz parket. Osim, ako nije nedavno preselio iz LA u Brooklyn i umjesto za Lakerse počeo navijati za Netse. :twisted:

    to su provokacije iz ljubavi.. i feel sLOVEnia! :)

    istina, JN jede kokice u LAu... šejm on mi! :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    Paradajzar wrote:
    Gledajte ovo, brača Hrvati....pa mi recite šta vidite....oko 3:10 pa nadalje:)))))

    http://www.youtube.com/watch?v=sl-u_5oYHmo

    ne vidim bas najbolje, jel to slovačka zastava? ;)

    bravo, bravo, super ste mjesto upiknuli! bas gledam kako je parter mali, to je kosarkaska dvorana, ne? ona u kojoj Jack Nicholson sjedi uz parket?

    nego Dunat, Nick Cave u Tivoliju 25.11.?

    Slovacka, slovenska, kineska...bas me briga....vazno da se ori Pearl Jam...ne znas sta te pogodi dok nisi tamo;)) straight in your face;) sljedece godine bit ce zagreb, ljubljana....pa ce bit sve ok;) cheers pretty boys;)
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Nego...Grci(Dimitris) mozda imaju Mika za GODa...ali u istini...on se zove ED:)....
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Paradajzar wrote:
    Nego...Grci(Dimitris) mozda imaju Mika za GODa...ali u istini...on se zove ED:)....
    :nono:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Evo još jedan dodatak pravilima:
    Za slučaj da netko od vas ne uspije dati glas u nekom krugu kao relevantan će se računati glas iz prethodnog kruga, ako je ta pjesma još uvijek u konkurenciji.

    Do kraja drugog kruga ima još 15 sati, nedostaju još četiri glasa onih koji su se uključili u prvom krugu. Naravno, i svi ostali koji žele mogu se još uvijek uključiti u igru.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ovo nisam komentirao, jer ne smijem širiti negativnu vibru. Netko je zabrljao, a vi otkrijte tko:
    http://www.latenightwithjimmyfallon.com/blogs/2013/10/pearl-jam-sirens/

    No, zato je Munja zvučala onako kako bi trebala zvučati. Josip Sesar je zabio 40 za Hrvatsku u finalu Svjetskog prvenstva i Hrvatska je prvak svijeta! BO'B :thumbdown:
    http://www.latenightwithjimmyfallon.com/blogs/2013/10/pearl-jam-lightning-bolt/
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    SMCRO, tko je zeznuo sirens :?:
    meni sve treba crtati :mrgreen:

    ovako, slušam album, kako bi ono rekli, opetovano, i u bottom 3 su let the records play, yellow moon i (još uvijek, prijetnjama usprkos 8-) ) my father's son.

    ako se ne javim do isteka vremena, pravila su jasna ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ponovit cu, Let The Records Play!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ja sam se sad malo pogubila s pravilima, ali Gordan ti odluci sto se gdje racuna, moji su i Getaway i MYM jos u igri pa moze onda Getaway opet u drugom krugu, a MYM cu poslije opet glasat, cisto da me Jurasica i Niko ubiju dvaput, a ne samo jednom. :lol: (ja sam ipak iz Zagreba, a lepo je nas gradonacelnik rekel, dvaput je dvaput)

    A ti Ana reci Vikiju da je bas ne-cool. Da skijanje u sijecnju?!? Totalno isfurano! Sunce u sijecnju je elita, a ne skijanje... :p
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    SMCRO, tko je zeznuo sirens :?:
    meni sve treba crtati :mrgreen:
    Mislim, stvarno! Ne čuješ ili ne želiš čuti? :mrgreen: Pogledaj im face nakon izvedbe i vidjet ćeš tko ti djeluje najmanje sretan i zadovoljan. Zašto? Zato jer zna da je zasra (rekli bi naši južnjaci). Odaziva se na ime koje se rimuje sa "sjedi" i prezime koje se rimuje s "feder". :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    elcielo wrote:
    SMCRO, tko je zeznuo sirens :?:
    meni sve treba crtati :mrgreen:
    Mislim, stvarno! Ne čuješ ili ne želiš čuti? :mrgreen: Pogledaj im face nakon izvedbe i vidjet ćeš tko ti djeluje najmanje sretan i zadovoljan. Zašto? Zato jer zna da je zasra (rekli bi naši južnjaci). Odaziva se na ime koje se rimuje sa "sjedi" i prezime koje se rimuje s "feder". :lol:

    ja ne kužim baš do u detalja o kojima ti pričaš, ali čudna je bila izvedba, definitivno...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Fora mi je to kako razlicito slusamo i cujemo :P
    Zadnjih par godina sam nekako u fazi da vise slusam njihove brze pjesme nego sporije...
    Ali ova YM, koja mnogima nije draga, ima mi bas neki ok sound - grunge sevdah, cisti crossover, rekoh danas vd Precjedniku :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    SAMCRO, edovo fušanje ja smatram pod normalno :mrgreen:
    tako sam se, traživši greške, koncentrirala na mikeovo pjevanje ili bumove klavijature, da nisam slona ispred nosa vidjela :mrgreen:

    e, kak mi je dobar stih "i danced in laughter with the everafter" :)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    OK, ponoć je prošla. Danas nema dodatnog sata, iako se noćas sat pomiče. No, još nemamo konačnu odluku, jer mi nedostaje odlučujući kriterij, s obzirom na to da imamo 3-way tie. Tako dok mi Masni ne dostavi podatke, drugi krug još nije službeno zaključen, pa ne možemo započeti ni s trećim krugom.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Đe su ti glasači....ko na izborima spavaju :lol::lol: :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Hm, malo smo zapali u krizu, ali brzo iz nje izlazimo. Pregledom tablica koje je Masni priredio, a s obzirom na iskazanu želju da njegova subjektivnost ne bude presuđujuća, odlučujem ipak ne koristiti njegovu statistiku, tako da mijenjamo pravilo koje sada glasi:
    U slučaju jednakog broja glasova za dvije ili više pjesama, prekrižena će biti ona koja je ukupno dobila više glasova kroz sve dosadašnje krugove.
    Bude li i nakon toga još uvijek pjesama koje su izjednačene, prekrižit ćemo onu za koju se glas(ov)alo u više krugova.
    Bude li i nakon toga izjednačenih pjesama, odlučivat će stranica http://www.random.org
    .

    Eto, Masni skinusmo odgovornost s tebe :D . Odmah krećemo na primjenu pravila na drugi krug u kojem su sa po tri glasa izjednačeni bili Future Days, Yellow Moon i Let The Records Play. No, prema ukupnom zbroju glasova iz oba dosadašnja kruga dobili smo "pobjednika":
    YELLOW MOON
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Vrijeme je za početak trećeg kruga, u konem će moj glas ijopet dobiti:
    Future Days
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Ode mi sevdah :(
    Bit cu dosljedna - lTRP
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    grunge sevdah :lol:

    mfs ijopet :mrgreen:
Sign In or Register to comment.