Pearl Jam in Zagreb!

1782783785787788860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo na prvu, znam da ne bih izbacila sirens, pendulum, a bogmeč ni sleeping by myself :mrgreen:
    naime, ja jaaaaaaaaaaaaaaaaako volim edov kukulele album 8-)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ok, nastavljam monolog :mrgreen:
    getaway isto ne bacam na prvu 8-)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo mene ijopet :mrgreen:
    kad ste pričali o nepotrebnom mostu na mym, na što ste točno mislili?
    može s timecodeovima :mrgreen:

    ja vam to niš ne kužim, dobro da znam prepoznati refren 8-)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Dok čekamo cure da glasaju ;) i kad smo već kod covera evo jedan dobar

    https://www.youtube.com/watch?v=8EVNIjfMvYI#t=437
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    SAMCRO wrote:
    Još manje od 15 sati do kraja prvog kruga. Napeto je. Ženski dio populacije, osim šefice Juras, zasad je zakazao što se glas(ov)anja tiče. Ajmo curke! ;) Tik-tak, tik-tak, tik-tak...
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing

    ojla tenks na ponovljenim pravilima! ;) ..al nemrem nikak editirat ovaj doks i dodat moj doprinos stvari
    možete me pliz zabilježit za trenutno najnedražu stvar - my father's son (malo mi je agresif ;)
    much obliged
  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:
    ooo, meni bila dostava na vrata pred sat vremena!
    i onda juriš na posao, u autu stigla do pendulum!
    i da, juras, inside job mi je odmah pao na pamet! ima jedan stih, otpjeva ga k'o tamo :)
    i ne mogu se još igrati s vama!
    samo da kažem da sam se na sirens naježila, i da bolje zvuči nego na youtubeu :mrgreen::lol:8-)
    evo još malo uskličnika !!!!!
    :lol:

    juhuuu :D eto i tebe!!!!!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    citam sad clanak o Overflow koncertu u Tvornici na muzika.hr http://www.muzika.hr/clanak/43624/komentari/overflow-i-obama-let-iznad-kukavicjeg-gnijezda.aspx

    kaze Hrvoje Horvat "Sjećam se kad su nastupili prije Pixiesa na Šalati u Zagrebu kao bilo koji britanski indie sastav prve lige i pobrali ovacije publike. Možda će iduće godine svirati ispred Pearl Jam pa ćemo se opet moći kurčiti kako imamo dobrih bendova?"

    hm, ako pocetkom 12. mjeseca ide objava euro turneje kao i obicno, pregovori su sada vec u punom jeku ako nisu i zavrseni... mozda covjek nesto zna? ajmo insajderi... Snih, ti mi se smucas po raznim koncertima, Edita, nisi ni ti daleko od tog kruga... ispipajte malo ekipu :-)

    nego, bijah na tom Overflow koncertu, nije me se dojmio kao prosli na istom mjestu prije koju godinu, ali je svejedno bio fin... pjesme na hrvatskom mi nisu legle kao one na engleskom, mozda zato kaj sam uspio uloviti o cemu pjevaju :mrgreen: i tak... mbap!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Let the records play :wave:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    evo mene ijopet :mrgreen:
    kad ste pričali o nepotrebnom mostu na mym, na što ste točno mislili?
    može s timecodeovima :mrgreen:

    ja vam to niš ne kužim, dobro da znam prepoznati refren 8-)
    Ako sam dobro izbrojao, otprilike dio od 1:06 do 1:30 (završava prije Mikeove solaže).
    Još imaš vremena za priključivanje. Taman kad dođeš s posla, sjedneš pred komp, još jedno preslušavanje i stigneš prije ponoći ostavit ovdje svoj glas. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    shela wrote:
    ojla tenks na ponovljenim pravilima! ;) ..al nemrem nikak editirat ovaj doks i dodat moj doprinos stvari
    možete me pliz zabilježit za trenutno najnedražu stvar - my father's son (malo mi je agresif ;)
    much obliged
    Dobro je, i ženski dio populacije se probudio.
    Što se editiranja tablice tiče, nisam to ostavio kao mogućnost tako da imate razloga doći na forum i ostavite svoj glas. Tako nema mogućnosti promjene mišljenja. Takac-makac. :mrgreen:
    Oni koji ne stignu igrati se u prvom krugu još uvijek stignu izboriti se za svoju pjesmu u danima i krugovima koji dolaze.

    Postaje napeto, a ja mislio da je SBM "pobjednik" prvog kruga bez greške. :corn:
    Tik-tak... Još dva i pol sata do kraja prvog kruga

    @pajo: nisam znao jeste li se oboje usuglasili oko LTRP pa sam stavio samo kao jedan glas. Ako je i Iva za to, te ako to bude presudno, njen ćemo glas dodati naknadno.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    citam sad clanak o Overflow koncertu u Tvornici na muzika.hr http://www.muzika.hr/clanak/43624/komentari/overflow-i-obama-let-iznad-kukavicjeg-gnijezda.aspx

    kaze Hrvoje Horvat "Sjećam se kad su nastupili prije Pixiesa na Šalati u Zagrebu kao bilo koji britanski indie sastav prve lige i pobrali ovacije publike. Možda će iduće godine svirati ispred Pearl Jam pa ćemo se opet moći kurčiti kako imamo dobrih bendova?"

    hm, ako pocetkom 12. mjeseca ide objava euro turneje kao i obicno, pregovori su sada vec u punom jeku ako nisu i zavrseni... mozda covjek nesto zna? ajmo insajderi... Snih, ti mi se smucas po raznim koncertima, Edita, nisi ni ti daleko od tog kruga... ispipajte malo ekipu :-)

    nego, bijah na tom Overflow koncertu, nije me se dojmio kao prosli na istom mjestu prije koju godinu, ali je svejedno bio fin... pjesme na hrvatskom mi nisu legle kao one na engleskom, mozda zato kaj sam uspio uloviti o cemu pjevaju :mrgreen: i tak... mbap!
    Nadam se da si u pravu!
    Ne znam je li sastav benda jos uvijek isti, ali cini mi se da sam ih gledala kad je i PJ pocinjao svirati :)
  • shelashela Posts: 657
    SAMCRO wrote:
    Što se editiranja tablice tiče, nisam to ostavio kao mogućnost tako da imate razloga doći na forum i ostavite svoj glas.

    ahaa znači to je taj lukavi plan! ;D već sam mislila da sam googledocs-challenged il neš ;) :geek:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    SAMCRO wrote:
    Ako sam dobro izbrojao, otprilike dio od 1:06 do 1:30 (završava prije Mikeove solaže).
    Još imaš vremena za priključivanje. Taman kad dođeš s posla, sjedneš pred komp, još jedno preslušavanje i stigneš prije ponoći ostavit ovdje svoj glas. :mrgreen:

    aha, to sam si i mislila.
    taj dio pjesme mi je skroz ok 8-)

    zasad, izbacujem i mym i getaway. možda fakat stignem do ponoći :mrgreen:
  • grudicegrudice Posts: 211
    taj dio pjesme mi je skroz ok
    I meni isto, mada me vuce na RVM. A cini mi se i na Lightning Bolt 1:33. :shh:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ne smijem ništa komentirati prije ponoći ali mislim da neću zaspati večeras :shock: :shock: :o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: with the buzzer, prvi krug MYM, odmah glasam i za drugi krug, evo Getaway

    Imamo neke goste iz RH tu pa nam je malo guzvica pa ne stignem nista. Fini neki ljudi, dosli nas posjetiti, a ne ko neki...khm, khm. ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    my father's son :mrgreen:

    moj konačan odgovor 8-)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ne smijem ništa komentirati prije ponoći ali mislim da neću zaspati večeras :shock: :shock: :o

    nisi fora... sta je u ponoc? zavrsava prvi krug igre? imaju novog bubnjara? objava turneje? dodat ce tange u Goods? what??? :corn:

    znam! grudice!? :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    znam! grudice!?
    Ma jok.

    Izgleda da je ipak je zaspo. ;)

    :corn:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    znam! grudice!?
    Ma jok.

    Izgleda da je ipak je zaspo. ;)

    :corn:

    :mrgreen:
    osvetit cu mu se zbog ovoga :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ok, dobili ste još sat vremena više, samo zato jer je prvi krug. I jer sam zaspao. :lol:
    And the winner is...
    ...za samo jedan glas...

    SLEEPING BY MYSELF

    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing

    I tako započesmo drugi krug bez (k)ukulelea.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Svi već znate moje mišljenje o zadnje tri i ovom albumu, pa nikoga neće iznenaditi moj glas za:
    Future Days
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • nkdznkdz Posts: 106
    Također glasam za Future Days.

    EDIT:
    Sad mi je palo na pamet (možda netko ne zna tu informaciju pa post čak ispadne relativno koristan). Na blogu spreadingthejam se nalazi lista svih koncerata. Ali ono zanimljivije je da se u komentarima postova nalaze linkovi za download bootlega (trenutno se, naravno, radi samo o snimkama iz publike, ali zbilja nisu (barem oni novi koncerti koje sam zasad skinuo) loše kvalitete), a meni se više sviđa na taj način preslušavati koncerte nego da visim na YouTubeu i tamo si ručno slažem playliste. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    SAMCRO wrote:
    Svi već znate moje mišljenje o zadnje tri i ovom albumu, pa nikoga neće iznenaditi moj glas za:
    Future Days

    kao i Jackie boy, rečenica je identična sve do njenog kraja gdje stoji Yellow Moon i dalje :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    edited October 2013
    grudice wrote:
    taj dio pjesme mi je skroz ok
    I meni isto, mada me vuce na RVM. A cini mi se i na Lightning Bolt 1:33. :shh:

    i meni isto... :) mislila sam na ovo sa MYM...

    a ovo na LB bih rekla daje obrnuto od bridge, ako to postoji... :)
    Post edited by jurasica on
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    SAMCRO wrote:
    Svi već znate moje mišljenje o zadnje tri i ovom albumu, pa nikoga neće iznenaditi moj glas za:
    Future Days

    kao i Jackie boy, rečenica je identična sve do njenog kraja gdje stoji Yellow Moon i dalje :mrgreen:

    danas imam samo jednu stvar za reći

    i ja isto...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    zapravo, imam još nešto za reći, dakle, ti ženska australska izdajnice, ti bi izbacila MYM... dakle, :fp: :nono: !!! :)

    nego, da, nećemo do australije... nije zbog ovoga, ali ipak :nono: , nego je viki odlučio otići na skijanje, po prvi puta u životu (koja nelogična ideja) i povući cijelu familiju sa sobom (ženu, djecu, šogore, kumove...). i to se kreće taman 18.01.... tako da, za sada ništa, ali ima nagradna igra u dm-u za put u australiju pa sam već kupila potrebne proizvode za uključenje (iako to uopće ne koristim), ali eto, samo da znate... nisam totalno odustala, samo sigurno neće biti za turneju...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    Svi već znate moje mišljenje o zadnje tri i ovom albumu, pa nikoga neće iznenaditi moj glas za:
    Future Days

    moram priznati da sam iznenađena, ali dobro... ne kao sa izborom gđe Gotovčeve, ali dobro... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Gledajte ovo, brača Hrvati....pa mi recite šta vidite....oko 3:10 pa nadalje:)))))

    http://www.youtube.com/watch?v=sl-u_5oYHmo
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Paradajzar wrote:
    Gledajte ovo, brača Hrvati....pa mi recite šta vidite....oko 3:10 pa nadalje:)))))

    http://www.youtube.com/watch?v=sl-u_5oYHmo

    Zastava aah...dobro mjesto ste imali svaka čast ;)
    Nego, koliko rano ste morali doći za takvo mjesto u USA?? Je li GA bio dosta gust kao kod nas ili je to malo ležerno???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.