Pearl Jam in Zagreb!

1781782784786787860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ulažem prosvjednu notu i zamrzavam dioplomatske odnose s vama. ipak ste počeli, preranooooo je!!!
    :( :mrgreen:

    ajd, ipak ću s vama podijeliti ovaj link, fleet foxes obradili corduroy (jimmy fallon ima PJ week, pa će možda biti i nekih drugih):
    http://www.latenightwithjimmyfallon.com ... oy/n42166/
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:

    ajd, ipak ću s vama podijeliti ovaj link, fleet foxes obradili corduroy (jimmy fallon ima PJ week, pa će možda biti i nekih drugih):
    http://www.latenightwithjimmyfallon.com ... oy/n42166/

    Fora je što Fallon ima PJ cover week. Puno bolji cover je Cornell sa Avett brothers odradio, ovaj Corduroy se ne može slušati, horor nad hororima.

    http://www.latenightwithjimmyfallon.com ... 1481237582
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:

    ajd, ipak ću s vama podijeliti ovaj link, fleet foxes obradili corduroy (jimmy fallon ima PJ week, pa će možda biti i nekih drugih):
    http://www.latenightwithjimmyfallon.com ... oy/n42166/

    Fora je što Fallon ima PJ cover week. Puno bolji cover je Cornell sa Avett brothers odradio, ovaj Corduroy se ne može slušati, horor nad hororima.

    http://www.latenightwithjimmyfallon.com ... 1481237582

    meni je taj lik iz fleet foxesa inače grozan... ne mogu uopće slušati taj vokal...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    SAMCRO wrote:

    juhu igra! meni zasad vodi infallible :) (možda samo prolazna faza ;) mogu to sama nekak dodat il imamo game-mastera?? ;)

    joj fleet foxes probala za istač al nije bilo iskrica :oops: možda treba probat live, navodno je zgb koncert bio super
  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:
    ulažem prosvjednu notu i zamrzavam dioplomatske odnose s vama. ipak ste počeli, preranooooo je!!!
    :( :mrgreen:

    i ja sam isto mislila al onda više nisam mogla izdržati :)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    shela wrote:
    SAMCRO wrote:

    juhu igra! meni zasad vodi infallible :) (možda samo prolazna faza ;) mogu to sama nekak dodat il imamo game-mastera?? ;)

    joj fleet foxes probala za istač al nije bilo iskrica :oops: možda treba probat live, navodno je zgb koncert bio super
    Ok, ajmo još jednom o pravilima. Ne glasamo za najbolju pjesmu, nego čekamo da ona sama ispliva na površinu nakon što ćemo obrnutim redoslijedom izbaciti one koje nam se manje sviđaju. Dakle, idemo od one koje nam se najmanje sviđa, bez koje bi mogli živjeti, pa prema onoj bez koje života nema. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • nkdznkdz Posts: 106
    Da se i ja ubacim u igru...
    Da budem totalno divlji i nepredvidiv reći ću - SBM. :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    nkdz wrote:
    Da se i ja ubacim u igru...
    Da budem totalno divlji i nepredvidiv reći ću - SBM. :D

    e neces razbojnice! :nono: :mrgreen:

    iako pod ozljedom (mala prehladica :mrgreen: ) istrcavam na teren i nerado dajem glas za Yellow Moon (koja mi postaje sve mocnija) samo kako bi barem ovaj krug odrzao SBM na zivotu :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    joj, bas ma uhvatio ovaj album... samo mi iskacu novi favoriti... koliko god volim ove dvije brze s kojima otvaraju album i koliko god ne bi htio da SBM ispadne u prvom krugu, Infallible&Pendulum su mi za sada najjaci par... Infallible je tako divno predapokaliptična i onda Pendulum dotuče svojim tonom... lavli đavli! :angel:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.latenightwithjimmyfallon.com ... ?auto=true

    Evo još jedan cover puno bolje od Fox Fiasco ali sa Mike-om je puno lakše ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    04bl.jpg
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    ...

    tužan šarki, sretan šarki :)

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    grudice wrote:
    ...

    tužan šarki, sretan šarki :)

    :corn:
    Kao Pendulum, to and fro :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Još manje od 15 sati do kraja prvog kruga. Napeto je. Ženski dio populacije, osim šefice Juras, zasad je zakazao što se glas(ov)anja tiče. Ajmo curke! ;) Tik-tak, tik-tak, tik-tak...
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGdXcWRtRV84OWRod3FibFk5Qm10d2c&usp=sharing
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    juhu igra! meni zasad vodi infallible :) (možda samo prolazna faza ;) mogu to sama nekak dodat il imamo game-mastera?? ;)

    :shock: :o čovječe, herc me čopil kad sam ovo pročitala... Iva Š., ako zbog ničega drugoga, onda zbog mog zdravlja, skoncentriraj se malo!!! :fp: infallible isto ide na moj zid, kao inside job, i dakle ne izbacujemo je do možda predzadnjeg kruga.... ok?

    da li su pravila igre svima jasna!?! :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    http://www.latenightwithjimmyfallon.com/video/hailee-steinfeld-has-a-seasoned-driving-instructor/n42176/?auto=true

    Evo još jedan cover puno bolje od Fox Fiasco ali sa Mike-om je puno lakše ;)

    Baš je lijepo od Jimmyja Fellona što nam daruje PJ week, bez obzira na neke neuspjele pokušaje obrada. Od dosad tri poslušane izvedbe zasad mi top-lista izgleda ovako:
    Chris & Avett Bros (braća su mi totalno cool, a još bi mi veća fora bila da je Chris ubacio jednu strofu iz Times of Trouble)
    Mike & Roots (da je vokal bolji, bili bi mi na vrhu; sorry Mikey, nije do tebe, ni do Rootsa :mrgreen: )
    Fleet Foxes (to mi je bilo nešto što bi odgovaralo opisu "korporativni Corduroy"; i onda su nam na kraju pokazali kak i oni znaju bit ludi :twisted: )
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    love the username.. :mrgreen:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    SAMCRO wrote:
    love the username.. :mrgreen:
    Thanks, buddy. Love the work you've been doing for this community but I often wonder when do you sleep, if ever? :lol: Or you have a secret twin brother like Christian Bale in The Prestige. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Prvi krug je lagan...Let The Records Play
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mi smo btw followeri Jimmy Fallona i gledamo ga kad god stignemo. Ovi ovdje se ful trude nabavljat americku tv produkciju dan dva nakon sto je emitirana...I sad imamo neke goste pa ne stignemo gledat i onda ja to svaki dan snimim umjesto da pogledamo online, debil :lol: :oops:

    A Fleet Foxes su odlicni ofkors! Tu uopce nema rasprave, lagane gitarice, brade, indie senzibilitet...to je 1/1 :mrgreen:
  • SAMCRO wrote:
    SAMCRO wrote:
    love the username.. :mrgreen:
    Thanks, buddy. Love the work you've been doing for this community but I often wonder when do you sleep, if ever? :lol: Or you have a secret twin brother like Christian Bale in The Prestige. :mrgreen:
    nop

    french-maids.jpg


    have 11 maids working for me!! :lol:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    love the username.. :mrgreen:

    dimi, you are also a SAMCRO fan?! wellcome... :)

    well, we should make a t-shirt that combines both of the best worlds... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    SAMCRO wrote:
    love the username.. :mrgreen:
    Thanks, buddy. Love the work you've been doing for this community but I often wonder when do you sleep, if ever?

    yeah, I was wondering the same thing... w/out c. bale... although, I would like to add him to the mix... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited October 2013
    nop
    have 11 maids working for me!! :lol:
    So, you are like Santa and the only difference is that you don't have elfs :D I bet Santa would trade places with you :lol:
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    U mog strica pet Munjica...
    yka1.jpg
    Tek izvađeno iz kutije
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    grudice wrote:
    04bl.jpg


    :P :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    SAMCRO wrote:
    U mog strica pet Munjica...
    yka1.jpg
    Tek izvađeno iz kutije

    Stigla pošiljka od 10c :P znaći i moja će uskoro.
    Za ne falit naručio sam i vinyl par dana prije nego što se počelo pričati da nisu ispravni :fp: ali dobro ja ga i tako ne bih vrtio jer nemam gdje.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Stigla pošiljka od 10c :P znaći i moja će uskoro.
    Za ne falit naručio sam i vinyl par dana prije nego što se počelo pričati da nisu ispravni :fp: ali dobro ja ga i tako ne bih vrtio jer nemam gdje.
    Možeš ga vrtit na prstu, čisto onako iz zaje...cije :mrgreen: Možda i prosvira :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    U mog strica pet Munjica...
    yka1.jpg
    Tek izvađeno iz kutije


    danas stiglo?! valjda i mene čekaju pred vratima?!?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ooo, meni bila dostava na vrata pred sat vremena!
    i onda juriš na posao, u autu stigla do pendulum!
    i da, juras, inside job mi je odmah pao na pamet! ima jedan stih, otpjeva ga k'o tamo :)
    i ne mogu se još igrati s vama!
    samo da kažem da sam se na sirens naježila, i da bolje zvuči nego na youtubeu :mrgreen::lol:8-)

    i što još, hm, da, corduroy je bezveze, foxes su trebali nešto drugo obraditi. ja ih inače jako najviše volim! uživo su mrak!

    evo još malo uskličnika !!!!!
    :lol:
Sign In or Register to comment.