Pearl Jam in Zagreb!

1780781783785786860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    SBM nema šanse na prvu :lol::lol: poslje će već biti zanimljivo :corn:

    nakon ovakve izjave pojacane onim bogohuljenjem o Unthought Known od neki dan, odbijam sudjelovati u bilo kakvoj igri u kojoj sudjeluje ovaj lik... pazi se gosparu, znam gdje zivis! :twisted: :mrgreen:

    PS Niko, kad objave turneju, ono, ja kupim 10c za jedan, ti za drugi pa se kao mijenjamo i to sve, ne? :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Pendulum :o :shock: :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:

    nakon ovakve izjave pojacane onim bogohuljenjem o Unthought Known od neki dan, odbijam sudjelovati u bilo kakvoj igri u kojoj sudjeluje ovaj lik... pazi se gosparu, znam gdje zivis! :twisted: :mrgreen:

    PS Niko, kad objave turneju, ono, ja kupim 10c za jedan, ti za drugi pa se kao mijenjamo i to sve, ne? :mrgreen:


    hahahahahaha

    za karte - dogovoreno ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da još nisu svirali Getaway ne mogu vjerovati.....WTF PJ, put your shit together :nono: :twisted: :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Da još nisu svirali Getaway ne mogu vjerovati.....WTF PJ, put your shit together :nono: :twisted: :fp:

    da, wtf? podsjeca me na Force Of Nature sa Backspacera koju su svirali samo 11 puta u skoro 100 koncerata od kad je Backspacer izašao... ok, 98, ali nije da brojim :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • mtxmtx Posts: 283
    Będę :)
    Wuhlheide 2006, 2009, 2010,2014; Chorzów 2007; Hyde Park 2010; Open'er 2010;
    Alpine 1&2;
    2012 Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, Copenhagen;
    2013 Wrigley EarthCam / Ice cold water $1
  • grudicegrudice Posts: 211
    03l.jpg
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    kakve su ovo igre i igrice, a?
    zakon ste, volim kad ste ovako aktivni :)

    grudice, samo ti tizaj :thumbup:

    masni, iskreno, neke rečenice sam par puta čitala kako bih skužila o čemu pričaš :lol:
    pridružujem se komentaru cura, ja to ništa ne čujem :fp: :mrgreen:

    što se igre tiče, ne mogu sudjelovati.
    naime, album mi još nije doputovao iz jueseja :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    to samo znači da ih loše pišem :mrgreen:

    ovo će biti neki vrh od slike već vidim..

    igrica može, uvijek za :)

    što se tiče statistike, iduća će vjerojatno biti ona klasična o setlistama s turneje, da znamo šta nas čeka na proljeće, ali kako se stvari kreću, svašta može biti.. u jednu ruku se vade stvari iz naftalina, u drugu ne sviraju nove :fp:

    će da vidimo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Pendulum :o :shock: :D
    Ako je ovo glas u igrici, onda si uranila. Ali lijepo je da si nam se opet pojavila.
    elcielo wrote:
    što se igre tiče, ne mogu sudjelovati.
    naime, album mi još nije doputovao iz jueseja
    Zato sam i stavio srijedu kao početak. Dajem im još vremena. A i nije važno ako se ne uključiš odmah u prvom krugu. Valjda neće jedan glas biti presudan.
    Dakle, s igricom i glasovima se strpimo do srijede.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    grudice wrote:
    [/url]
    Što bi to moglo biti Igore? Tvrđava s flekom? Ključ od vinskog podruma? Objašnjenje kako je David Copperfield prošao kroz kineski zid? :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • shelashela Posts: 657
    Frikovi, poslušala album!! i može igre, majice natječaj statistikei kajgod hoćete :D

    pregenijalno mi je sve skupa stvarno, ne mogu vjerovati kako uspijevaju, jedva čekam čuti sve uživooo :)

    zasad su mi top of the pops infallible i pendulum, al još uvijek dost promjenjivo. jako su mi sve zanimljive u svakom slučaju i super najs tekstovi <3

    grudice jel to neki pendulum u nastajanju?? :)
  • shelashela Posts: 657
    grudice wrote:
    Masni, svaka cast (rek'o bi ti da si Tito al ne znam smijel' se to ;) )! Moraces podijeliti template za tu tablicu pa da ocjenjujemo i mi. I ja inace slusam album prvo 10-tak puta, ono sa strane, dok svira u pozadini a ja radim nesto drugo. Onda se fino nacalim ispred linije jedno 5-6 puta gdje posebno slusam prvo cjelinu, onda samo bubanj, samo bas, samo gitare/solo, samo nasnimavanja razna. Onda tek sa tekstom u rukama. :) Ljepota!
    I

    haha genijalan opis! ja se u biti sva izbezumim i ne znam kak počet i jel bi prije samo slušala da mi možda koja stvar uđe u uho il samo jednu stvar više puta (da joj dam dovoljno šanse valjda) il sve odjednom il sve uz riječi il sam u pozadini...a onda obično sve prepustim slučaju na kraju i čekiram ono što mi zapne za uho, a onda nađem vremena pa obavezno prvo lyricsi da vidim šta ed ima za reć ;) pa onda već đitra zapne za bubnjić i tak :D
    uf kompleksni su to procesi ;)
  • shelashela Posts: 657
    snih wrote:
    Moram još jednom napisati svoja zapažanja o novom albumu, a to je da mi nikako nije sjeo. Ništa ne osjećam prema njemu. :?: :?: :?: :( :x :cry:
    Mislim, album mi nije loš, ali me izgleda promašio skroz.

    sniše, mislim da si se izbezumio :D

    elcicelo: iskreno i ja uvijek imam upitnik kad pomislim na backspacer :oops: ...al onda polako dođu just breathe, unthought known, i tako to krene ;)

    E kad sam već tu danas - upoznala nedavno još jednu fenovku i rekla joj za forum i opisala cijelu našu priču pa možda nam se pridruži još koji član :) (btw na momente djelovala prestrašeno ;D ali vrlo samouvjereno zna da bi tražila nešto s lost dogsa kad bi ju momci pitali za pjesmu :D respect
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    jurasica wrote:
    ja si ne mogu ništa više zamisliti... :)

    A recimo Jax-a kako skaće u prvom redu :o;)

    Zna li se na koju mjuzu on brije ??

    a i tebi se sviđa Jax? I see fight :corn: :D

    nema fajta... moje!!! :)

    Pearl Jam ipak volim najviše na svijetu...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    grudice wrote:
    Ali u stvari, kao sto jedan moj drug stalno govori, samo srce je mjera!

    to the point!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e masni,

    <3:clap:

    neki ljudi me valjda nikada neće prestati fascinirati... a to je valjda jer slušaju PJ...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    grudice wrote:
    03l.jpg

    Tvrđava Nehaj u Senju ?? :lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    jurasica wrote:

    nema fajta... moje!!! :)

    Pearl Jam ipak volim najviše na svijetu...


    It's all yours baby :lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jurasica wrote:
    jurasica wrote:

    nema fajta... moje!!! :)

    Pearl Jam ipak volim najviše na svijetu...


    It's all yours baby :lol::lol:;)

    meni meni... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Već sam se preplašio da su nas izbrisali. Morao sam do 4. stranice da nas nađem. No, dobro. U Hrvatskoj je srijeda počela, u Sydneyju je već jutro, u Americi još nije, ali tamo sad ionako nikoga nemamo. Imate skoro punih 48 sati za izjašnjavanje. Let the game begin.
    Moj glas u prvom krugu igre "Tražimo najbolju pjesmu s Munje" ide :dramatic drums:
    pjesmi pod rednim brojem 10
    SLEEPING BY MYSELF
    :shock:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Moj glas u prvom krugu igre "Tražimo najbolju pjesmu s Munje" ide :dramatic drums:
    pjesmi pod rednim brojem 10
    SLEEPING BY MYSELF
    :shock:

    šefe, oce'l bit kakva tablica, google docs, ovo ono, da lakse pratimo rezultate? za nas geekiće... :ugeek:

    ja trenutno vucem neku ozljedu pa ne mogu igrati, ako prođe u iducih 40ak sati, pridruzim se.. fizioterapeuti odrađuju lavovski posao... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sleeping By Myself :thumbdown: ......go home
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ok, ok... nije lako. Ja sam sebi cak i (k)ukulele kupio. :oops: Al' eto, mora se negdje poceti:

    Sleeping by Myself
  • grudicegrudice Posts: 211
    04l.jpg
  • masnimasni Posts: 1,657
    uff.. morao sam opet preslušavat meni zadnje 3..
    i dalje se ne mogu odlučit, pa da bude barem malo zanimljivije - Yellow Moon :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    grudice wrote:
    ...

    tko to mene gleda? :) :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Mašem u prolazu izgorena od svakodnevnice, prijavljujem CD vžepu i nazočnost na Laneganu večeras :) pa do neke pukotine u vremenu...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja isto velim yellow moon...

    snihu će u ovoj fazi sigurno biti najteže... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.