Pearl Jam in Zagreb!

1778779781783784860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: ma dajte, meni je SBM prefora! Bas sam rekla paji da mi je za situaciju u kojoj se mi onako lagano njisemo u ritmu pjesme, pjevamo (out of tune, of course :D ), a sastrane neki mladji fanovi gledaju s prijekorom i komentiraju kako smo ne-cool. Onak, ko da sam ja kad sam bila teenager gledala starce na plesnjaku kak udaraju po dvokoraku. :mrgreen: Ocito su ti mladji fanovi kaj gledaju sastrane i ne odobravaju Niko, Juracisa i co. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Fora!
    Nego, jel' vas isto strecne kad pocne Yellow Moon? Vec skoro krenem pjevat Clouds roll by....

    vi ste uvijek bili čudni s obzirom na izbor naj pjesama... :)


    čujem da je pajo u Nici?!?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e, na svim pjesmama je ed autor ili koautor?!? mislim da su mu dali da se previše razmaše.... :D meni osobno fali stoneov touch i više bih mikeovih bravura! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    SBM fakat ne kužim?!? kaj je s tom pjesmom?!? :nono: čemu?!? to mi nema smisla... trećerazredna zajebancija a sigurno su mogli hrpu toga staviti umjesto te...

    1. meni je malo lame kaj je SBM koja je vec izasla na Edovom albumu stavljena tu...
    2. ova verzija mi je bolja od Edove
    3. SBM mi je zapravo, waaaait for it, skroz ok... pjesmu koja je crnjak su spjeli napraviti tako da zvuci veselije... ok, mozda sivo, ali sigurno ne crno :)
    4. drago mi je da SBM u ovoj verziji postoji
    5. super mi je kak nam svima pasu druge stvari...
    6. album ima obecavajuci pocetak sa G i MYM, nakon toga se malo raspadne, jbg
    7. generalno postoji nekoliko pjesama koje mi pasu, ali ovaj album nema svoju Unthought Known i točka...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e da... ovo je prvi put da su album nazvali po pjesmi koja je na albumu... totalno nevažno, ali i to mi je bezveze... draže mi je kad ima neka opskurna priča iza naziva albuma... no dobro... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ekipa, pojma nemam o čem pričate, ništa još nisam poslušala :lol:
    ajd dobro, neki dan sam si 5 puta zaredom pustila sirens tak da je barem nešto apsolvirano 8-)

    ja inače volim SBM, pa me malo bune vaši komentari da je to veselija verzija na albumu, ali ćemo da vidimo :)

    jurasica, volim kad uletiš s ovakvim izljevima ljubavi :D i ja bih tako s vremena na vrijeme, ali me malkoc sram :oops: :mrgreen:
    uglavnom, što želim reći, ovaj, da, osjećaji su ti uzvraćeni :D

    siljo, e baš ti hvala za info o dismembermentu, meni su baš bili zakon :)

    e sad, molim vašu pozornost i pomoć!!!

    dobri prijatelji moje seke oformili su pearl jam cover band!
    super su dečki, i sviraju 16.11. u ksetu.
    (ovo je odmah poziv za meet-up! :D )
    zamolili su me da vas pitam za neke vaše favorite, tj. 5 pjesama koje biste htjeli čuti, a koje bi oni odsvirali, naravno.
    zasad su uvježbali:
    Once, Even Flow, Alive, Why Go, Black, Jeremy, Porch, Go, Animal, Daughter, Rearviewmirror, Leash, Corduroy, Better Man, Given To Fly, Wishlist, I Am Mine, State of Love and Trust, Fixer, Mind Your Manners, Sirens, +Rockin In The Free World

    isto tako, ako imate kakav cool prijedlog za ime, slobodno predložite. njima se po glavi motaju imena
    King Jeremy ili pak Jeremy's Alive.

    hvala vam svima, i od mene, i od njih! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    :D i ja bih tako s vremena na vrijeme, ali me malkoc sram :oops: :mrgreen:
    uglavnom, što želim reći, ovaj, da, osjećaji su ti uzvraćeni :D


    :oops: :D
    elcielo wrote:
    e sad, molim vašu pozornost i pomoć!!!

    dobri prijatelji moje seke oformili su pearl jam cover band!
    super su dečki, i sviraju 16.11. u ksetu.
    (ovo je odmah poziv za meet-up! :D )
    zamolili su me da vas pitam za neke vaše favorite, tj. 5 pjesama koje biste htjeli čuti, a koje bi oni odsvirali, naravno.
    zasad su uvježbali:
    Once, Even Flow, Alive, Why Go, Black, Jeremy, Porch, Go, Animal, Daughter, Rearviewmirror, Leash, Corduroy, Better Man, Given To Fly, Wishlist, I Am Mine, State of Love and Trust, Fixer, Mind Your Manners, Sirens, +Rockin In The Free World

    e, reci da im je set lista malo lame i predvidljiva... da će brzo dosaditi onim pravim fanovima... :) obavezno neka ubace garden, inside job, in hiding, in my tree, i got ID i takve ne... :)

    a za ime nemam prijedlog... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    e da... ovo je prvi put da su album nazvali po pjesmi koja je na albumu... totalno nevažno, ali i to mi je bezveze... draže mi je kad ima neka opskurna priča iza naziva albuma... no dobro... :)

    da, koliko dugo su ga prirpemali, i onda se nisu mogli sjetiti nekog orginalnog imena?!? pih! glavnpo da se pjesmice vrte...

    e ekipica, baš smo zajebani, ha?!? prije nam je sve bilo ok, sad trančiramo kao da nove pjesme izlaze svakih mjesec dana pa smo postali izbirljivi... nakon 5. slušanja, SBM mi je bolja... :) pusa!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    e sad, molim vašu pozornost i pomoć!!!
    dobri prijatelji moje seke oformili su pearl jam cover band!
    super su dečki, i sviraju 16.11. u ksetu.
    (ovo je odmah poziv za meet-up! :D )
    zamolili su me da vas pitam za neke vaše favorite, tj. 5 pjesama koje biste htjeli čuti, a koje bi oni odsvirali, naravno.
    zasad su uvježbali:
    Once, Even Flow, Alive, Why Go, Black, Jeremy, Porch, Go, Animal, Daughter, Rearviewmirror, Leash, Corduroy, Better Man, Given To Fly, Wishlist, I Am Mine, State of Love and Trust, Fixer, Mind Your Manners, Sirens, +Rockin In The Free World
    isto tako, ako imate kakav cool prijedlog za ime, slobodno predložite. njima se po glavi motaju imena
    King Jeremy ili pak Jeremy's Alive.
    hvala vam svima, i od mene, i od njih! :)

    Mislim da nema boljeg imena od Strangest Tribe! I nek' ga nauče svirat, ja zadovoljan. A kao opener može Oceans. Da ga bar jednom u životu čujem :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Dodatak prijašnjem postu: ako bubnjar to može poloviti, onda je svakako In My Tree moj izbor. Kad su već išli i na obrade, ne bi bilo loše da nauče i Babu. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    jurasica wrote:
    masni wrote:
    SBM fakat ne kužim?!? kaj je s tom pjesmom?!? :nono: čemu?!? to mi nema smisla... trećerazredna zajebancija a sigurno su mogli hrpu toga staviti umjesto te...

    ono, tempo albuma mi je prespor ali dajem si vremena neka još malo sjedne...

    uglavnom, s obzirom da se već dugo nisam raznježila, htjela sam samo reći da vas većinu jaaaako volim (neke ipak ne poznajem pa da se ne zaletavam) i da mi vaše postojanje svakako uljepšava život, koji je i inače super... sama pomisao na vas, ekipica moja spaljena, je dovoljan high a sad s obzirom na novi album, pih, ne znam gdje bih sa sobom! :) tako sam sretna s tim bandom i sa svima vama koji ste s obzirom na njega uletili u moj život! :D nema smajlića za pusu, ali znate kaj mislim! :D

    I mi tebe volimo, čak i onda kad ti se ne sviđa baš 100% sve kaj izađe iz PJ radionice :twisted:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Brijem da je ovdje dobro poznato da meni on any given day čak i Riot Act tuče Avokado i Backspacer. S obzirom na tu činjenicu, od Munje sam očekivao par solidnih pjesama, poneku melodiju ili lijepi riff here and there, nadao se da Ed neće preupilat sa punkom (ili ukuleleom for that matter), a Mike sa previše solaža... I to je više manje to, nekak sam bio siguran da će lakoćom preuzet počasno mjesto na začelju. Nije to niš bed, to je jednostavno tak...

    Međutoam, već nakon 4-5 slušanja, po meni ovaj album jede gore spomenute za doručak! Jos uvijek ne i Riot Act, ali ova druga 2 bez ikakavih problema.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Infallible i Pendelum su mi odlične. Sa Yellow Moon, Future Days i SBM nemam ama baš nikakavih problema, dapače, a Sirens je radio hit, sa čime isto nemam nikakvih problema. Swallowed Whole mi je potpuno u redu, Lightning Bolt isto, a LTRP skoro pa. Od ovih bržih, My Father's Son mi rula, Getaway, pa čak i MYM, su mi čisto OK. Sve u svemu 7.2/10
  • etaeta Posts: 57
    @potato girl hvala na prijedlogu za Reignwolf, totalno sam blown away i samo to slusav vec danima, cak i vise od PJ. Walking papers isto odlicni.

    zadovoljna sam novim albumom, ne opterecujem se previse, znam da ce to uzivo sve biti puno bolje. uvijek je sve bolje live :)
    jel i vama na koncertu kad sviraju just breathe ono koma u pocetku, jer ja tu pjesmu uvijek preskocim kad ju slusam, nekak se ne mogu s njom poistovjetit, a opet kad ju sviraju live, pjevam ju i ja u masi i nije mi onak vise bad.

    sirens mi je ok, mislim da bi akusticna verzija bila zakon.

    krenula i turneja, svidaju mi se posteri i merch je raznobojan :) mozda veceras odviraju i getaway.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited October 2013
    Ajme što se piše...ko u najboljim danima ;)

    Prvo hip-hip hura za našu Jurasicu :thumbup:
    # slažem se da Ed možda ima previše kontrole danas u pisanju pjesama, vjerovatno zato Jeff ima 3 druga benda :lol::lol:
    # Naziv albuma da bude isti kao neka pjesma je bio totalno nepotreban potez, slažem se.
    # Strangest Tribe je super naziv za cover band....glasam za njega. Ono ako baš znaš za PJ onda poznaš tu pjesmu ako ne onda i ne želiš slušati neki cover band.
    #Just Breathe....ma da bar je nikad više ne čuo live na koncertu, eto koliko mi je dosadila :fp:
    # Merch ove turneje je predobar, pogotovo majice, svih boja napokon i naljepnice. Posteri su isto dobri za sada. NYC su jedino piece of crap što sam vidio.
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Moram još jednom napisati svoja zapažanja o novom albumu, a to je da mi nikako nije sjeo. Ništa ne osjećam prema njemu. :?: :?: :?: :( :x :cry:

    Sve mi nekako nezanimljivo. Preslušao ga 6-7 puta i ne da mi se više (mislim sigurno ću ga još vrtjeti da ga natjeram da mi se svidi :D - mada moguć je i kontra efekt).

    Mislim, album mi nije loš, ali me izgleda promašio skroz.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    uf, snih, tako je mene backspacer promašio :lol:
    nit ga imam, nit znam nabrojat jednu pjesmu s njega :fp: :mrgreen:

    hvala na prijedlozima za PJ tribute bend, dečki sve čitaju ;)

    također kažu (kao odgovor jurasici) da su to njima najdraže pjesme, ali se neće zadržavati samo na njima. planiraju skinuti još puno puno toga.

    ja još živim u blaženom neznanju što se albuma tiče 8-)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    netko se opet majmunira :D

    http://youtu.be/00aIoi4AxwA
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ahoj... jel netko ima ikakvih problema sa lB mp3-cama skinutima sa 10c?

    meni se iTunes i cijeli comp krse svaki put kad prebacujem mjuzu i to kod prebacivanja Infallible :D

    i jos jedna stvar... u file info od Getaway, pise da se pjesma zove Getwaway... koji fail! kao da je Santos usred noci upisivao :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    netko se opet majmunira :D

    http://youtu.be/00aIoi4AxwA
    Već viđeno na Wrigleyu :mrgreen:

    Upravo pogledah šestu epizodu šeste sezone SOA. Već je najavljeno pojavljivanje MYM u dotičnoj pa se ne može reći da sam iznenađen. Samo ću reći da je trenutak kad se pjesma pojavljuje primjereno odabran. Na radost svih nas koji osim PJ volimo i SOA. Inače, epizoda je mrak, iako ne završava s Jaxovom guzom. Juras, sorry za spoiler ak' još nisi gledala. :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    SAMCRO wrote:
    Upravo pogledah šestu epizodu šeste sezone SOA. Već je najavljeno pojavljivanje MYM u dotičnoj pa se ne može reći da sam iznenađen. Samo ću reći da je trenutak kad se pjesma pojavljuje primjereno odabran. Na radost svih nas koji osim PJ volimo i SOA. Inače, epizoda je mrak, iako ne završava s Jaxovom guzom. Juras, sorry za spoiler ak' još nisi gledala. :lol:

    Čuo sam za MYM and SOA kombinaciju....što reći, ne bi Da Vinci spojio tako nešto savršeno :D
    Je si li poskidao sve do sada??? Kad cijela sezona bude gotova javim se ;):lol::lol:

    Kad vi krećete na put??? Meni bike još nije gotov odužilo se ko snimanje LB-a cazzo :cry::cry: :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Merch

    viewtopic.php?f=4&t=220076

    Sve majice su super....plava LB je :thumbup:



    btw.....za koji kurac još nisu svirali GETAWAY, WTF Eddie????????????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Upravo pogledah šestu epizodu šeste sezone SOA.

    Čuo sam za MYM and SOA kombinaciju....što reći, ne bi Da Vinci spojio tako nešto savršeno :D
    Je si li poskidao sve do sada??? Kad cijela sezona bude gotova javim se ;):lol::lol:

    znaci do 6. epizode se stiglo? ja isto cekam da se malo skupi pa da to odradim "u komadu"... :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Merch

    viewtopic.php?f=4&t=220076

    Sve majice su super....plava LB je :thumbup:

    je, super je merch... crvena sa munjom mi je cool... i ona zenska plava di se njih dvoje drze za ruke...

    Klausenov poster mi malo vuce na svijetlecu Gospu ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Baš sam došao iskomentirati SoA :D
    Totalno primjerena za scenu.. iako bi se, tehnički, svugdje uklopila u tu seriju :mrgreen:

    nikako da ulovim vremena da se posvetim sat vremena cijelom albumu u tišini u sobi sa slušalicama i lyricsima.. ali bude uskoro.. mogu samo reći, što ga više slušam, prioriteti se mijenjaju, ali da ima pjesma koja odskače - nema..

    Edit: Ok, možda MYM, ali samo zato jer je poslušana 50x više od ostalih kad je izašla ranije.. trebam nju preskakati prilikom preslušavanja da se izjednači sve..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Od mercha mi se najviše sviđaju sove i ova plava "riba" :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:

    Klausenov poster mi malo vuce na svijetlecu Gospu ;)
    Mislis:
    315datu.jpg

    Poster mi se svidja :)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449

    Čuo sam za MYM and SOA kombinaciju....što reći, ne bi Da Vinci spojio tako nešto savršeno :D
    Je si li poskidao sve do sada??? Kad cijela sezona bude gotova javim se ;):lol::lol:

    Kad vi krećete na put??? Meni bike još nije gotov odužilo se ko snimanje LB-a cazzo :cry::cry: :fp:
    Mi se pokrećemo 19.11. Vidio sam kako bike napreduje. Pokazala mi Anica. Bit će mrak kad ga završe.
    Ako hoćeš, mogu ti poslati prvih šest. Stavim u kovertu i pošaljem poštom.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    siljo wrote:
    netko se opet majmunira :D

    http://youtu.be/00aIoi4AxwA
    Već viđeno na Wrigleyu :mrgreen:

    Upravo pogledah šestu epizodu šeste sezone SOA. Već je najavljeno pojavljivanje MYM u dotičnoj pa se ne može reći da sam iznenađen. Samo ću reći da je trenutak kad se pjesma pojavljuje primjereno odabran. Na radost svih nas koji osim PJ volimo i SOA. Inače, epizoda je mrak, iako ne završava s Jaxovom guzom. Juras, sorry za spoiler ak' još nisi gledala. :lol:

    :) he, he, naravno da sam pogledala... :) totalno mi je super tjedan... i fakat je trenutak kad su pjesmu ubacili super (mada bi mi možda live verzija rearviewmirrora bolje pasala... :))

    volim vas sve i jesam vam već napsiala kako mi je INFALLIBLE totalno PREEEEEDOOOOBRAAAAA!!!! kako voli PJ!!! i jaxa! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • grudicegrudice Posts: 211
    01l.jpg
Sign In or Register to comment.