Pearl Jam in Zagreb!

1777778780782783860

Comments

  • grudicegrudice Posts: 211
    Ma bit će EU turneje u 2014., ali ovo ti je, Igore moj, klasična navlakuša. Čovjeku treba hitova na blogu, zna da PJ nikad nisu svirali u Izraelu i onda uz staru vijest pusti link na koji se mnogi navuku. I čovjek vjerojatno od toga zaradi kakvu paru. Bezazlena prevara, tako bih ja to nazvao.
    Ma kontao sam i ja to isto. Ali fakat, klikni na link i procitaj adresu u browseru. Stranica je na PJ serveru i stvarno se zove: pearl_jam_announces_one_show_in_israel_in_july_2014 bez obzira sto je sadrzaj drugaciji. To nije nesto sto je onaj covjek sam mogao promijeniti.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Onda ekipa kako ide slušanje...di su svi ostali??? ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • nkdznkdz Posts: 106
    @grudice
    Zapravo se ne zove tako stranica (ili članak), nego je problem u kodu.
    Web site je tako iskodiran da zapravo možeš upisati bilo kakav slug nakon ovih brojeva u URL-u, a uvijek će linkati ovaj isti članak koji zbilja postoji na serveru, a koji uopće ne spominje Izrael.
    Primjer:
    http://pearljam.com/news/0/1/21610/pear ... nuary_2084

    0/1/21610/pearl_jam_announces_seven_shows_in_croatia_january_2084
    Ovaj boldani dio je bitan i on zapravo određuje koji će se članak točno prikazati.
  • grudicegrudice Posts: 211
    nkdz wrote:
    0/1/21610/pearl_jam_announces_seven_shows_in_croatia_january_2084
    Ovaj boldani dio je bitan i on zapravo određuje koji će se članak točno prikazati.

    :shock: Ahaaaa, sad kontam. Hvala na pojasnjenju.
    Ej, al' jeste li vidjeli da dolaze u Hrvatsku 2084!? ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Onda ekipa kako ide slušanje...di su svi ostali??? ;)

    jebiga... sinoc sam sreo Sniha pa me malo strzao sa albumom (nisam ga jos slusao osim MYM)...

    jutros sam prije odlaska na posao sjeo u mraku, sluske na ufce i poslusao Sirens... onak, moze... dosao na posao, sluske na usi pa poslusao opet... mislim da ju lajkam iako je Ed malo zeznuo Mikeovu stvar... mogao je malo bolje to odraditi...

    prije kave sam poslusao Pendulum i feeling kao kad sam prvi put cuo You Are... volim kad se tako igraju... pa sam ju poslusao opet i da, to je to... sjedni, 5...

    sad u 9 na sastanak, a kakav je to sastanak ako nemaš dobar opener... pa sam poslusao Getaway i tu se konacno pojavio smile na prvu... jako gruvi.. :)

    dakle, cuo Mind Your Manners, Sirens, Pendulum i Getaway i so far so good.. ;) :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Znam da sam rekao da neću ništa o albumu dok mi ne postane "pregenijalan". Nisam još tamo stigao, ali približivam se. No, ne mogu izdržat, a da ne podijelim neke impresije koje su mi došle onako, kak bi se reklo spontano.
    Recimo, krenu prvi taktovi Swallowed Whole, a meni prva asocijacija Film. Čekam saksofon i Juru Stublića: "Sjećam se prvog poljupca..."
    Onda, čujem početak Sleeping By Myself i samo čekam kad će Jadranko Črnko počet pjevušit. :lol: Pritom ne mislim ništa loše o gosponu Črnku.
    A kad mi zasvira Future Days, odmah se sjetim Andrew Lloyd Webbera i kak bi taj song dobro funkcionirao u nekakvom mjuziklu. Evo, sad je to aktualno: možda bi Zrinka Cvitešić mogla to otpjevat u duetu s Edom. :twisted:
    Getaway: sa svakim novim slušanjem sve draža, iako mi je za razliku od MYM, odmah proizvela dobar osjećaj
    MYM: bolje sjeda nego na početku, ali još uvijek mislim da su s "mostom" pokvarili pjesmu, kao što su na BS napravili sa Supersonicom
    MFS: nakon početnog nerazumijevanja, počinjem ju shvaćati
    Sirens: ljubav se rasplamsava
    LB: tzv. Josip Sesar pjesma - ogroman potencijal, a negdje je nešto nepovratno izgubljeno
    Infallible: ljubav na prvi pogled; doživljavam je kao nastavak "No Way"
    Pendulum: obožavam atmosferu ove pjesme; prava PJ laganica teškog zvuka
    SW: vidi gore; like it
    LTRP: I like blues... pročitao sam jedno mišljenje u kojem je autor povezao pjesmu s Black Keys i Black Rebel MC - na dobrom je tragu; like it a lot
    SBM: jbg, Jadranko Črnko mi ne izlazi iz glave
    YM: sjajna pjesma... najbolje slušati na osami, kad je mjesec pun
    FD: može li ovo ponekad uskočiti na kraj koncerta umjesto YL? postavio sam si to pitanje mnogo puta dok sam je slušao i zaključak je uvijek bio isti - ne može
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    išla sam guglati jadranka črnka, ahahahaha (nisam znala da je zagrebačkim ulicama njegova pjesma :fp: )

    josip sesar :lol::lol::lol:
    za divno čudo, njega nisam trebala guglati :mrgreen:

    što se albuma tiče, još mi je nepoznanica. iako sam škicnula na jutjubu par puta, nemam pojma kako zvuči mym, a kamoli sirens :fp: ne zato što sam superduperkul, nemam vremena :roll:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Kako fejsbucani znaju, mi bili na jos vecem kraju svijeta nego sto smo sad pa ne stigosmo poslusat album. Jutros smo slusali u autu i danas poslije posla dok sam paju furala na aerodrom (bit ce vam blizu ovaj tjedan, u Francuskoj). I u ta dva slusanja nam se svidja, ok je skroz. A meni se svida i Sleeping By Myself :p Ali uzmite u obzir da sam kukulele preslusala dvaput i poslije vise nikad (mozda mi to i pomaze, meni je to nova pjesma u biti).

    Btw, koliko li smo svi stari i bizi da novi album ne stignemo preslusati... :lol:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva:

    Btw, koliko li smo svi stari i bizi da novi album ne stignemo preslusati... :lol:

    nisi fora... o tome se ne prica... :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Evo upravo pustili MYM na HRT2 u emisiji Briljanteen. Znaju djeca što je dobra glazba... :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Getaway: sa svakim novim slušanjem sve draža, iako mi je za razliku od MYM, odmah proizvela dobar osjećaj
    MYM: bolje sjeda nego na početku, ali još uvijek mislim da su s "mostom" pokvarili pjesmu, kao što su na BS napravili sa Supersonicom
    MFS: nakon početnog nerazumijevanja, počinjem ju shvaćati
    Sirens: ljubav se rasplamsava
    LB: tzv. Josip Sesar pjesma - ogroman potencijal, a negdje je nešto nepovratno izgubljeno
    Infallible: ljubav na prvi pogled; doživljavam je kao nastavak "No Way"
    Pendulum: obožavam atmosferu ove pjesme; prava PJ laganica teškog zvuka
    SW: vidi gore; like it
    LTRP: I like blues... pročitao sam jedno mišljenje u kojem je autor povezao pjesmu s Black Keys i Black Rebel MC - na dobrom je tragu; like it a lot
    SBM: jbg, Jadranko Črnko mi ne izlazi iz glave
    YM: sjajna pjesma... najbolje slušati na osami, kad je mjesec pun
    FD: može li ovo ponekad uskočiti na kraj koncerta umjesto YL? postavio sam si to pitanje mnogo puta dok sam je slušao i zaključak je uvijek bio isti - ne može

    evo poslusao cijeli album u komadu... pa sam zbunjen nakon jutrosnjeg ceprkanja po 4 pjesme :D ne mogu reci da li mi je kao cjelina sjeo ili ne... tim vise kaj sam zadnjih dana citao kako SBM sucka, a mene je ugodno iznenadila... kao i Iva, nisam dozivio ukulele songs pa je i meni to nova pjesma...
    LB je definitivno Josip Sesar albuma.. mislim da je fuckup u onom deranju Lightning Bolt... umjesto drugog od 3 Lightning Bolt u nizu, mogao je staviti strofu kao prije prvog Lightning Bolt, promijenila bi ritam i ne bi zvucalo kao zavijanje radi popunjavanja teksta...
    Sirens mi je konacno sjela u krilo... mislim da su mogli malo bolje doraditi, ali ok je skroz... prevladavaju oni pozitivni dijelovi...
    Yellow Moon je mocan...
    Getaway jako sviđam..
    Pendulum skroz ok...
    Infallible mi je Arijan Komazec albuma, bar na prvo slusanje.... jako mi vuce na nekoga, ne mogu se sjetiti na koga... nikako na PJ... mozda Aerosmith pred kraj kad se razvice.... jako mi je dobar onaj tup tup tup tup bas/bubanj...

    za ostale mi je jos prerano, moram ponoviti radnju...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tour merch izgleda obecavajuce... zute, narancaste, plave majice :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    tour merch izgleda obecavajuce... zute, narancaste, plave majice :thumbup:

    Pittsburgh is on fire...poster je genijalan a majice super :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Drago mi je da se album počeo slušati ;)
    Ja ga nekako sad slušam na preskokice, to jest vrtim više pjesme koje nisam prije.

    Pendulum - čista 5-ica, ima nešto posebno
    Infallible - na početku sa onom melodijom i ritmom je mrak ali onda malo na refrenu mi se gubi tako da ima putanju gore-dole...nije stabilna :lol::lol: ali dobra pjesma
    Isto sa Let The Records Play početak cool ritam rokerski ali onda refren :?
    Tatin Sin i Žuti Mjesec igraju dobar derbi ne mogu se odlučiti koja mi bolje leži. Dok slušaj jednu mislim ta je bolja onda stavim drugu i opet neriješeno...ne znam kako će završiti.....na penale :fp:
    SBM nije trebala biti na albumu i gotovo, slažem se da je puno bolja od Edove verzije. Da su je stavili kao b-side na single-u bila bi super ovako znajući da je upala preko veze na album sumnjam da ću je ikad prihvatiti.
    Future Days mi je ok, laganica, draža od The End i Speed Of Sound ako to nešto znači hahahahaha

    Sve u svemu album je dosta melodičan, soft rekao bi...fali mi malo više rokačine ali s tim sam se davno pomirio
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Drago mi je da se album počeo slušati ;)
    Pendulum - čista 5-ica, ima nešto posebno
    Infallible - na početku sa onom melodijom i ritmom je mrak ali onda malo na refrenu mi se gubi tako da ima putanju gore-dole...nije stabilna :lol::lol: ali dobra pjesma
    Isto sa Let The Records Play početak cool ritam rokerski ali refren... :?
    Sve u svemu album je dosta melodičan, soft rekao bi...fali mi malo više rokačine ali s tim sam se davno pomirio
    Znam kako ti je. S tim se svi moramo pomiriti, sve dok je Ed sretno oženjen :twisted:
    Refreni su na ovom albumu dosta problematični. Slažem se da nisu sretno odabrani ni za LTRP, ni za Infaillable.

    @siljo: mislim da ti mogu pomoći oko Arijana - kad uđu u refren meni je to čisti Robbie Williams. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SBM nije trebala biti na albumu i gotovo, slažem se da je puno bolja od Edove verzije. Da su je stavili kao b-side na single-u bila bi super ovako znajući da je upala preko veze na album sumnjam da ću je ikad prihvatiti.

    i titova točka! :)

    nego, ja neuka još uvijek nisam uspjela skinuti album, ali dobro, zadovljna sam i s ovime što sam do sada čula... jučer s koncerta su me razduševile pendulum i infallible... preprepreprepredobre! to je MOJ PEARL JAM!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ma dajte, meni je SBM prefora! Bas sam rekla paji da mi je za situaciju u kojoj se mi onako lagano njisemo u ritmu pjesme, pjevamo (out of tune, of course :D ), a sastrane neki mladji fanovi gledaju s prijekorom i komentiraju kako smo ne-cool. Onak, ko da sam ja kad sam bila teenager gledala starce na plesnjaku kak udaraju po dvokoraku. :mrgreen: Ocito su ti mladji fanovi kaj gledaju sastrane i ne odobravaju Niko, Juracisa i co. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Fora!
    Nego, jel' vas isto strecne kad pocne Yellow Moon? Vec skoro krenem pjevat Clouds roll by....
  • nkdznkdz Posts: 106
    Ja se jednostavno moram nadovezati komentarom kako mi se, nakon što sam vidio snimke izvedbi novih stvari na koncertu u Pittsburghu, sad čak i one pjesme koje su mi dosad bile li-la - sviđaju. Krivim O'Briena i produkciju kaj me nisu uspjele osvojiti od samog početka. :)

    Btw, večeras u 22:42 na HRT2: Pearl Jam Twenty.
    Svi smo već pogledali taj dokumentarac više puta, naravno, ali... nije loše ponoviti gradivo. :)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    nkdz wrote:
    Ja se jednostavno moram nadovezati komentarom kako mi se, nakon što sam vidio snimke izvedbi novih stvari na koncertu u Pittsburghu, sad čak i one pjesme koje su mi dosad bile li-la - sviđaju. Krivim O'Briena i produkciju kaj me nisu uspjele osvojiti od samog početka. :)

    Btw, večeras u 22:42 na HRT2: Pearl Jam Twenty.
    Svi smo već pogledali taj dokumentarac više puta, naravno, ali... nije loše ponoviti gradivo. :)
    I ja sve svaljujem na Brendana. Vrijeme je za promjene!
    A kaj se PJ20 na HRT-u tiče, bit će zgodno opet pogledat prijevode pjesama :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Taj Brendon bolje da se ne pojavljuje na neki pre PJ party hahahahahaha

    Ako netko od vas nije vidio ovaj video obavezno ga pogledajte....ne vidi se svaki dan Ed u suzama a prića je nevjerovatna...Mike je bog ;)

    https://www.youtube.com/watch?feature=p ... LHPm_8_Yis
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • zagizagi Posts: 414
    Ovo sa Steve Gleasonom me natjeralo u suze, pogledala sam i neke dodatne filmice o njemu ( i sad pomalo u strahu pratim svoje najdraze Packerse), prolila jos hrpu suza, a rezultat je da mi je Sirens sada savrsena, pogotovo sto se tice Edovog teksta. Jednostavno na visoj razini...

    Za cijeli album sam jos malo neodlucna i malo mi je previse pop, al kako ulazi u uho ide sve na bolje.
    Infallible mi skroz zakon, totalno vidim Eda kako onako karakteristicno za njega headbanga i cupka kao na No Way.
    Yellow Moon mi zvuci kao nesto sto se moglo naci i na Into the wild, barem vokal, a za mene je to uvijek :thumbup:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    zagi wrote:
    Ovo sa Steve Gleasonom me natjeralo u suze, pogledala sam i neke dodatne filmice o njemu ( i sad pomalo u strahu pratim svoje najdraze Packerse), prolila jos hrpu suza, a rezultat je da mi je Sirens sada savrsena, pogotovo sto se tice Edovog teksta. Jednostavno na visoj razini...

    https://www.youtube.com/watch?v=HlZ2FZdQjMg

    evo još jedan kratki filmić o njegovom životu i karijeri ako netko želi pogledati...uzmite maramice ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pustit si zaredom Infallible i No way je big nono :nono: :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ekipa, mali oftopičić:

    tražim kartu ili nekoliko njih za Nick Cavea u Ljubljani 25.11., parter...

    parter je službeno rasprodan, ima još karata za tribinu... ako znate za kartu(karte) za parter čiji vlasnici ne mogu ili ne žele ići jer su u međuvremenu zamrzili Nikolu, javite :-)

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    masni wrote:
    pustit si zaredom Infallible i No way je big nono :nono: :mrgreen:
    Možda je stvar u redoslijedu. Jesi li probao No Way pa Infallible? :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    pustit si zaredom Infallible i No way je big nono :nono: :mrgreen:

    idem probat :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    pustit si zaredom Infallible i No way je big nono :nono: :mrgreen:

    idem probat :D

    Probao sam live verzije Infallible pa No Way pa opet Infallible....uživao sam u oba dvije ali znam što misliš... ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    mali info za one koji su bili na 2000 tour i slusali Dismemberment Plan kao predgrupu... i njima danas izlazi novi album... :) bili su neaktivni skoro 10 godina, opet se skupili... meni su tada bili skroz ok pa eto info :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    pustit si zaredom Infallible i No way je big nono :nono: :mrgreen:

    ?!

    meni je infallible prepreprepreprejebena... pucam od sreće... SBM fakat ne kužim?!? kaj je s tom pjesmom?!? :nono: čemu?!? to mi nema smisla... trećerazredna zajebancija a sigurno su mogli hrpu toga staviti umjesto te...

    ono, tempo albuma mi je prespor ali dajem si vremena neka još malo sjedne...

    uglavnom, s obzirom da se već dugo nisam raznježila, htjela sam samo reći da vas većinu jaaaako volim (neke ipak ne poznajem pa da se ne zaletavam) i da mi vaše postojanje svakako uljepšava život, koji je i inače super... sama pomisao na vas, ekipica moja spaljena, je dovoljan high a sad s obzirom na novi album, pih, ne znam gdje bih sa sobom! :) tako sam sretna s tim bandom i sa svima vama koji ste s obzirom na njega uletili u moj život! :D nema smajlića za pusu, ali znate kaj mislim! :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.