Pearl Jam in Zagreb!

1775776778780781860

Comments

  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ja šutim. I čekam sljedeći spot. :fp:
    Zapravo, reći ću samo ovo: kad sam vidio Mikea s akustarom, pobojao sam se da u šest minuta nema njegove solaže. Onda sam vidio da iza leđa skriva još jednu gitaru. Ovu akustaru je na kraju mogao dodati Edu. :twisted: Ne znam kako se toga nisu sjetili.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Niko,

    <!-- e --><a href="mailto:anajuras@yahoo.com">anajuras@yahoo.com</a><!-- e -->

    užasno želim čuti getaway, jer mi se čini da je kao can't keep, a to mi je možda opener No1! i za koncerat... jaaaaooooo...

    a sirene, prekrasno, presretna sam... opet sam se sjetila zašto me baš PJ čini najsretnijom na svijetu... čak više i od Čarlija! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCRO wrote:
    Ja šutim. I čekam sljedeći spot. :fp:

    Zašto šutiš?? Daj nam reci.. :lol:
    Mislim da je 2 spota sasvim dovoljno, ako naprave treći to će biti više nego u cijeloj karijeri :lol::lol::lol:
    Spotovi su mi beze :?

    Ana i Tina šaljem mail kasnije kad stignem doma ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    meni je ovaj za sirene baš fora jedino kaj mi svi djeluju niže i deblje... pogotovo jeff i bog (mike, ne?!!) :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    Niko,

    Onda Ana...je li Getaway mrak ili što???

    :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Mislim, jos uvijek je to jako lijepo za cuti, ali mora si covjek pomisliti da kako li bi to samo zvucalo s onim starim glasom.
    Al' nemoj zezat', ovaj novi signature vokal u sirenama (1:48, 3:30), kao drhtavi falseto, je u stvari stari vuk iz divljine koji je promijenio dlaku. Cud je ista. :)

    A i ja isto, preslusao sam sve al' su me tek sirene vratile na ponovno slusanje (mozda bih mogao preskociti aaah-oooh, aaah-oooh na kraju :)). Mislim doduse da to ne-vracanje ima veze sa audio kvalitetom procurljelog materijala... mislim da je prvi snimak mog prvog benda '91 u Sarajevu, na Drazenovom plasticnom dvokasetasu, jednako dobro zvucao. Nesto mi tu smrdi. Zato mi se cini da se PJ igraju i da ovaj put namjerno pustaju nedovrsene verzije pjesama samo eto, igre radi. Barem se nadam. Il' je do kvaliteta zvuka. ;)

    A kad sam vec kod nedovrsenih verzija... kako mi je drago na videu od sirena sto su svirali live i kako je proslo Stoneovo muljanje po gitari, na vise mjesta u pjesmi, narocito kad se ono sve dize u nebesa, tamo oko 3:39, a Stone ga bas fuli. :D E zato volim ovaj bend. Sirene, manners, getaway... nema veze... samo daj!
  • shelashela Posts: 657
    _annie_ wrote:
    shela wrote:
    hej svi! rezervirala kartu za 19.9. tenks za info =) nadam se sam da cu stici dosta mi je gusto vec ovaj tjedan. filmic je u 7, neka cuga prije?
    Vidim da si samo rezervirala - a da se presaltas na nedjelju (22.9.)? Gordan ne moze u cetvrtak zbog posla pa je zato nedjelja u djiru.

    hej hej da ma nisam ni ja stigla jučer naravno, zadržali nas na nekim konzultacijama u maksimiru...javim se ak uspijem doć u nedjelju imam već nešto dogovoreno pa nisam ziher al bilo bi najs ;)

    jedva čekam sirens onda :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    bok svima!
    jučer provedena vrlo ugodna večer s v.d. predsjednicima :)
    dokumentarac o the national - iznenađenje.
    koliko god sam znala premisu, nisam očekivala da to zapravo nije dokumentarac o the nationalu, već o pjevačevom bratu. bio mi je čak i mrvu tužan.

    sirens mi pomalo ulazi u uho, ostatak albuma slušam kad ga dobijem u ruke. a pošto stiže iz juesej, mogla bih se načekati :mrgreen:
  • Bend - Walking Papers :thumbup: :thumbup: :thumbup:
    Došao mi cd neki dan prva liga su
    >Mike je gost na samo par stvari Duff iz Guns-a, Berrett Martin iz Screamin Trees itd.

    preporučavam slušanje
    https://www.youtube.com/watch?v=_sMQ90ssGUE
    ili malu dužu snimku sa KEXP
    https://www.youtube.com/watch?v=WoB0_alehWI

    :wave:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    dokumentarac o the national - iznenađenje.
    koliko god sam znala premisu, nisam očekivala da to zapravo nije dokumentarac o the nationalu, već o pjevačevom bratu. bio mi je čak i mrvu tužan.

    sirens mi pomalo ulazi u uho, ostatak albuma slušam kad ga dobijem u ruke. a pošto stiže iz juesej, mogla bih se načekati :mrgreen:
    Da krenem od kraja: nadam se da će bit brzi sa slanjem i da ce album biti u našem mailboxu ubrzo nakon 15.10.
    S vremenskim odmakom od tri dana, još uvijek mi Mistaken For Strangers dolazi u misli u valovima. Došlo mi je par puta u kinu da ustanem i počnem skakati. Ovakve bi filmove zapravo trebalo prikazivati bez sjedalica, samo GA. :mrgreen: Šteta je što nas nije bilo više. Ako vam dođe pod ruku, obavezno pogledajte.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Bend - Walking Papers :thumbup: :thumbup: :thumbup:
    Došao mi cd neki dan prva liga su
    >Mike je gost na samo par stvari Duff iz Guns-a, Berrett Martin iz Screamin Trees itd.

    preporučavam slušanje
    https://www.youtube.com/watch?v=_sMQ90ssGUE
    ili malu dužu snimku sa KEXP
    https://www.youtube.com/watch?v=WoB0_alehWI

    :wave:
    Slušam Walking Papers. E, tako bi to trebalo zvučati. ME LIKE! :clap: :thumbup:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Šteta je što nas nije bilo više. Ako vam dođe pod ruku, obavezno pogledajte.

    ja se necu buniti ako mi padne u dropbox u slucaju da netko vec ima :twisted: :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Bend - Walking Papers :thumbup: :thumbup: :thumbup:
    Došao mi cd neki dan prva liga su
    >Mike je gost na samo par stvari Duff iz Guns-a, Berrett Martin iz Screamin Trees itd.
    Slušam Walking Papers. E, tako bi to trebalo zvučati. ME LIKE! :clap: :thumbup:

    vec dugo procitam tu i tamo nesto o njima, nikako da ih poslusam.. budem... i ovako na papiru bi trebali dobro zvucati :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Niko, ovo mi se jako svidja!
    Za Sirens jos cekam da mi se pocne jako svidjati...

    A Mistaken for strangers odite pogledati, sve sto su Ana i GG napisali je tocno :)
  • [quote="SAMCRO"
    E, tako bi to trebalo zvučati :clap: :thumbup:[/quote]

    Znam točno na što misliš i slažem se ;)
    Kad bi bar LB imao ovaj sound...



    ...ne smijem dalje pričati bit će vremena :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie_ wrote:
    Niko, ovo mi se jako svidja!
    Za Sirens jos cekam da mi se pocne jako svidjati...

    A Mistaken for strangers odite pogledati, sve sto su Ana i GG napisali je tocno :)

    Ako bude još igrao u ZG kad ja dođem jel me vodite :D :oops: ;)

    Walking Papers su predobri...zastrašujuće dobri za moj ukus :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    samo ukratko o dojmovima o ovih par kaj su procurile...

    dakle, getaway, :? , razočarana... riječi super, poanta pj-evska, ali uglazbljivanje sucks... nikako mi ne paše... kao da su htjelu ubaciti pošto poto riječi u pjesmu, ali kao da nije ispalo ok... znam da ću se sama demantirati kroz neko vrijeme, ali eto, prvi neki doživljaj...
    sve ostalo, PJ ko PJ... me love... ne like... :)

    idem slušati sad walking papers...

    i da , žao mi je za dokumetarac... moram priznati da sam to smetnula s uma jer nisam par dana bila na forumu, :oops: , ali znam da će biti prilika... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    i da , žao mi je za dokumetarac... moram priznati da sam to smetnula s uma jer nisam par dana bila na forumu, :oops: , ali znam da će biti prilika... :)
    Baaah, znala sam!!! Bas sam bila rekla Ani i Gordanu - trebali smo te cimnuti ranije!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Khm, khm, ovaj, sretna nam godisnjica!!! 7 godina :shock: :o
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Khm, khm, ovaj, sretna nam godisnjica!!! 7 godina :shock: :o


    iiiii, ne javlja se baš često ali ubode kad treba!!! :)

    sretna nam sretna! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    pajo wrote:
    Khm, khm, ovaj, sretna nam godisnjica!!! 7 godina :shock: :o

    Želio bih nazdraviti Hrvatskoj! :D
    Jedna od najljepših večeri u životu...
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Nije vezano za današnji dan prije sedam godina, ali kako bijah prozvan zbog nevješenja postera, a danas sam završio s radovima, odlučih objaviti novi izgled zida u radnoj mi sobi:

    xdly.th.jpg

    Te u produžetku Chicago cornera, sjećanje na Calgary '11:

    ept5.th.jpg
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Godišnjica...wow, 7 godina jeeeeee :clap::clap::clap: :wave:

    Gordane, onaj Ames i Kozik ljubičasti su super sjeli zajedno :clap:

    Gledate li kratki film
    http://www.youtube.com/watch?v=yxHE1A_C9QQ

    Predobar je, najjače pitanje 5 years WTF....umro sam od smijeha

    Hey jurasica pogledaj kako Ed roka u autu na Getaway i odmah će ti biti bolja pjesma :lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Godišnjica...wow, 7 godina jeeeeee :clap::clap::clap: :wave:

    Gordane, onaj Ames i Kozik ljubičasti su super sjeli zajedno :clap:

    Gledate li kratki film
    http://www.youtube.com/watch?v=yxHE1A_C9QQ

    Predobar je, najjače pitanje 5 years WTF....umro sam od smijeha

    Hey jurasica pogledaj kako Ed roka u autu na Getaway i odmah će ti biti bolja pjesma :lol:;)

    I meni su Ames i Kozik super sjeli. ;) I filmić sam baš pogledao. Nadam se da ima i neka duža verzija. Pitanje, odnosno način na koji je postavljeno i onaj kraj, WTF - genijalno.
    No, ima u svemu tome i jedan catch - nikada se nisu toliko trudili promovirati album, stvarati neki dodatni hype oko njega, kao što to čine s ovim. Logično pitanje je - zašto? Mogućih odgovora je puno... Ja imam samo jednu poruku:
    "Očekivanje je put ka razočaranju!"
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Godišnjica...wow, 7 godina jeeeeee :clap::clap::clap: :wave:

    Gordane, onaj Ames i Kozik ljubičasti su super sjeli zajedno :clap:

    Gledate li kratki film
    http://www.youtube.com/watch?v=yxHE1A_C9QQ

    Predobar je, najjače pitanje 5 years WTF....umro sam od smijeha

    Hey jurasica pogledaj kako Ed roka u autu na Getaway i odmah će ti biti bolja pjesma :lol:;)


    ej care, već mi je... baš sam se htjela javiti da pjesma sjeda tam di bi trebala sjesti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    I meni su Ames i Kozik super sjeli. ;) I filmić sam baš pogledao. Nadam se da ima i neka duža verzija. Pitanje, odnosno način na koji je postavljeno i onaj kraj, WTF - genijalno.
    No, ima u svemu tome i jedan catch - nikada se nisu toliko trudili promovirati album, stvarati neki dodatni hype oko njega, kao što to čine s ovim. Logično pitanje je - zašto? Mogućih odgovora je puno... Ja imam samo jednu poruku:
    "Očekivanje je put ka razočaranju!"


    gledaj, ti si precjednik, ti ne bi trebao s ovako, kako da se lijepo izrazim, upitnim izjavama baš izlaziti... naime, što želim reći, tebe se sluša i tvoje mišljenje je važno! mislim, svačije je važno, ali tvoje se čita s možda malo više pažnje pa smatram da bi u svojim izjavama trebao iznijeti malo više optimizma i imati malo više povjerenja u ono što nazivamo THE GREATEST BAND IN THE WHOLE WIDE UNIVERSE... dakle, pjesme su zakon, Mike je opet rasturio... nisam naravno znala, dok nisam pogledala filmić (wow, zaaaakon filmić), da su Sirens Mikovo djelo (ono, priča me podsjeća na Inside Job...), Ed vidim totalno rastura s tekstovima i čini mi se da će ovo možda biti angažiraniji album od Tena i/ili Vs.a, vidjet ćemo... ma jedva čeeeekaaam...
    što se tiče promocije, dobro si primijetio da su fakat stalno u akciji, ali činjenica je da su ove internetske tehnologije uvelike pomogle da plasiraju svoje ideje i da se malo proreklamiraju a da to ne ide kroz neku užasno skupe promotivne produkcije, pa neka im je... a i nama je dobro... meni je ful čudno da su u tako kratkom vremenu izašli s dva singla?!? ooolrajt!
    ne znam da li mi je bilo još nešto na duši, ali znam da je album ge-ni-ja-lan i da ćemo na kraju svi biti zadovoljni...

    pusa ekipa! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Još je rano za velike rasprave...bit će vremena. Ja nisam htio previše komentirati što sam već do sada čuo sa albuma pa eto čekati ću da svi budu spremni.
    Ali jedno mogu reći...ja bi prvi volio da album bude drugačiji nego što će biti ali to ne znaći da je loše, u smislu davno sam se pomirio da su vremena kad su drmali sa Vs, Ten ili No Code prošla i da se stvari mijenjaju i to mi je ok.
    Ne očekivam jedan SOLAT ili Immortality ili Indifference tako da je sve ok.
    Ako smijem samo dodati jednu primjedbu ona bi se odnosila na Brendon Obrien ili kako se već piše. Malo previše utjeće na cijeli materijal, previše se mixsa po mom guštu, volio bi da zvuk bude greziji, žešći, sirov i jednostavan baš kao što su Walking Papers-i to dokazali da se radi ;)

    Ali nema veze veselim se albumu, Getaway mi je super, Sirens legla kako treba i sad čekam ostatak.

    Što se tiče promocije volio bi da bude i više takvog materijala...samo daj da uživamo ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Niko, super preporuka za Walking Papers, odlični su!

    Ako netko traži malo novog materijala za preslušavanje, moj apsolutni favorit je

    Jordan Cook aka Reignwolf

    http://www.youtube.com/watch?v=gJo5ieZeXcg

    http://www.youtube.com/watch?v=wsAcb3oqzVc

    Nema dovoljno superlativa kojima bih ga opisala, this boy is goin' places!
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • I još jedan bend, prošle godine posjetili su nas u Zagrebu

    Rival Sons

    http://www.youtube.com/watch?v=fIJ-tLEBWqI

    http://www.youtube.com/watch?v=4K9WSAYWp1E

    Želim vam ugodno slušanje i lijep vikend!

    *potato out*
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pa di si Kika!?! :) kaj ima?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.