Pearl Jam in Zagreb!

1776777779781782860

Comments

  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    jurasica wrote:
    SAMCRO wrote:
    gledaj, ti si precjednik, ti ne bi trebao s ovako, kako da se lijepo izrazim, upitnim izjavama baš izlaziti... naime, što želim reći, tebe se sluša i tvoje mišljenje je važno! mislim, svačije je važno, ali tvoje se čita s možda malo više pažnje pa smatram da bi u svojim izjavama trebao iznijeti malo više optimizma i imati malo više povjerenja u ono što nazivamo THE GREATEST BAND IN THE WHOLE UNIVERSE...
    što se tiče promocije, dobro si primijetio da su fakat stalno u akciji, ali činjenica je da su ove internetske tehnologije uvelike pomogle da plasiraju svoje ideje i da se malo proreklamiraju a da to ne ide kroz neku užasno skupe promotivne produkcije, pa neka im je... a i nama je dobro... meni je ful čudno da su u tako kratkom vremenu izašli s dva singla?!? ooolrajt!
    OK, I hear you. Nije mi bila namjera širiti negativni vibe, iako je tako ispalo. Već sam jednom napisao (ako nisam evo to sada činim) - neću o albumu napisati ništa dok ga ne čujem u cijelosti od prve do posljednje sekunde. I to nekoliko puta. I nemojte me krivo shvatiti - nemam ništa protiv promocije. Drago mi je vidjeti i kratki filmić, i one vinjete, i poneki singl. Drago mi je kad radio u Hrvatskoj pusti dva dana zaredom Sirens (101, ako ste se pitali koji radio). Samo je za moj staromodni mozak valjda ovo prevelik korak od "no promotion is the best promotion" faze do ovoga što imamo danas.
    No, kao što napisah, dok mi cijeli album ne dođe do ušiju - my lips are sealed, my hands are tied.

    @ potato girl: lijepo te opet vidjeti ovdje, pogotovo kad dođeš s ovakvim draguljima. :D Keep them coming. ReignWolf rules! Sad mi je još draže što sam od Nike tražio da mi donese PJ poster s koncerta u Saskatoonu :lol: Rival Sons imaju potencijala, ali mi se pjevač malo previše trudi biti Robert Plant. A svi znamo da je samo jedan RP. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja sam ijopet sanjala PJ koncert u zg 8-)
    bez problema sam se progurala do prvog reda, koncert je bio odličan, najbolji.
    poslije sam se družila s eddiejem. pitao me gdje je u zagrebu najbolji izbor igračaka za djecu. rekla sam muller.
    i pitao me gdje kupiti opremu za plivanje. rekla sam ne znam.
    :lol:
  • Niko, super preporuka za Walking Papers, odlični su!

    Ako netko traži malo novog materijala za preslušavanje, moj apsolutni favorit je

    Jordan Cook aka Reignwolf

    http://www.youtube.com/watch?v=gJo5ieZeXcg

    http://www.youtube.com/watch?v=wsAcb3oqzVc

    Nema dovoljno superlativa kojima bih ga opisala, this boy is goin' places!

    0:36 sekundi već sam se zakačio :D
    baš sam tražio što bi mogao jutros slušati u radioni, thanx :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ja sam ijopet sanjala PJ koncert u zg 8-)
    bez problema sam se progurala do prvog reda, koncert je bio odličan, najbolji.
    poslije sam se družila s eddiejem. pitao me gdje je u zagrebu najbolji izbor igračaka za djecu. rekla sam muller.
    i pitao me gdje kupiti opremu za plivanje. rekla sam ne znam.
    :lol:

    he he... dobar... :) oprema za plivanje kod mladosti na savi... ako te opet posjeti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    ja sam ijopet sanjala PJ koncert u zg 8-)
    bez problema sam se progurala do prvog reda, koncert je bio odličan, najbolji.
    poslije sam se družila s eddiejem. pitao me gdje je u zagrebu najbolji izbor igračaka za djecu. rekla sam muller.
    i pitao me gdje kupiti opremu za plivanje. rekla sam ne znam.
    :lol:
    Jesi nam sve dijelove ispričala ili si neke namjerno izostavila? :twisted: Kak ste došli do teme igračaka i plivanja? Daj malo detalja... :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    vjeruj mi, to su svi detalji 8-)
    viš' kako je jurasica bila konstruktivna, a ti bi da ti ispričam i ono što se nije dogodilo :lol:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    f**k morao sam nas iskopati sa 6 stranice, već sam se zabrinuo da gdje smo :o

    what's up pipl !!!

    Još nekih 10 dana. Oni su počeli sa slanjem cd-ova ali ko zna kad će do nas stići pošta. Sumljam da ću naći album u cd-shopu u Dubrovniku 10-og ili 11-og :fp:

    Je li netko od vas pitao u Cro records ili dalasa da li će i kad imati novi album u prodaji???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    f**k morao sam nas iskopati sa 6 stranice, već sam se zabrinuo da gdje smo :o

    what's up pipl !!!

    Još nekih 10 dana. Oni su počeli sa slanjem cd-ova ali ko zna kad će do nas stići pošta. Sumljam da ću naći album u cd-shopu u Dubrovniku 10-og ili 11-og :fp:

    Je li netko od vas pitao u Cro records ili dalasa da li će i kad imati novi album u prodaji???
    Postali smo opasno neaktivni na forumu, a krenut ću prvo od sebe. Ne može to tako. Shvaćam i prihvaćam da se mnogi od vas zabavljaju faceom, ali možete ponekad i ovdje ostaviti trag.
    Što se albuma tiče, kako bi ga ti pronašao u DU 10. ili 11. ako album izlazi 15.10. :?: Nadam se da će do Samobora stići do 20.10.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Album je out na frikin itunes. Na putu sam ne da mi se zajebavati sad sa time ali ako nekoga zanima moze poslusati album
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Album je sripan i na netu.. sinoć/jutros došao..

    popodne slušanje :)

    sretan svima dan neovisnosti :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • evo da se još ja malo javim

    još 3 dana, i pičimo za NY/Worcester, ja i Matej - not bad, not bad:)))))
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • masnimasni Posts: 1,657
    aha, linkić..

    dolje vas download vodi na share stranicu s koje skinete.. ako želite naravno :mrgreen:

    http://www.rlslog.net/pearl-jam-lightning-bolt-2013/
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Paradajzar wrote:
    evo da se još ja malo javim

    još 3 dana, i pičimo za NY/Worcester, ja i Matej - not bad, not bad:)))))

    ignoriram :D

    (have fun, stay single!) :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    aha, linkić..

    dolje vas download vodi na share stranicu s koje skinete.. ako želite naravno :mrgreen:

    http://www.rlslog.net/pearl-jam-lightning-bolt-2013/

    bravo masni!

    jel zvuk ok ili je to nesto "na divlje"? ja u nekoj guzvi, taman da docekam ponedjeljak i skinem sa 10c :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    zvuk je kakav treba biti :)

    uvijek albumi "procure" neko vrijeme prije službenog datuma.. jednom kad dođu do nekog studia/radia na preslušavanje prije puštanja u eter - gotovo je, odmah je vani.. ni PJ nije iznimka.. nije bio do sad, nije ni sad.. kao što sam napisao, dobro je izdržao, neki izađu i mjesecima prije, skupa sa singlovima :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Slušam munju i volio bih reći da sam oduševljen, ali zasada mi je album tak-tak.
  • nkdznkdz Posts: 106
    Tak neku ocjenu bih i ja dao.

    Prvi dio albuma mi se sviđa.
    Ali zato kad zasvira Lightning Bolt, padne mi mrak na oči jer pomislim kako opet počinje meni ne baš omiljeni Backspacer.

    Dajem pluseve za Getaway, MYM, My Father's Son, Sirens i Yellow Moon.
    Infalible i Pendulum su mi totalno čudne, ali imaju mi nekaj privlačno u sebi.
    Možda bih i Swallowed Whole mogao svrstati u kategoriju privlačnog.

    LB, Sleeping by Myself i Future Days mi se ne sviđaju. Čak mi niti Let the Records Play, koja mi je na preslušavanju onog ukradenog materijalu zvučala čist pristojno, sada nekak ne paše.

    Generalno, tak-tak. Za neku trojku, valjda.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Vratio se s puta i toliko toga za pohvatati, par sati intervjua raznih i frikin cijeli album :D
    Upravo sam preslušao ostale pjesme koje su mi falile, još svira Future days dok tipkam ;)

    Za sad Pendulum mi je zakon...totalo opićena stvar...neki novi cool zvukovi :geek:

    idem dalje pa se čujemo....
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Za koji k....c su gurali onaj Sleeping By Myself na album :twisted: :fp: :fp:
    Da je tu Of The Earth (opet peglam) bilo bi super
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ja se još neko vrijeme neću izjašnjavati. Naime, planiram preslušavat album dok mi ne postane totalno genijalan. 8-) Samo ću reći ovo: posljednje tri stvari su potpuno inkopatibilne s ostatkom albuma, što ne znači da su kao jedinke loše.
    Sleeping By Myself je daleko privlačnija u ovom aranžmanu, ali još uvijek djeluje kao da je ispao s Edovog solo projekta (što i je).
    Yellow Moon mi je odličan, ali bih ga glatko svrstao na Into The Wild soundtrack.
    Future Days je glatko mogao biti na Backspaceru, zamjena za Just Breath ili The End. Ovdje mi ne zaokružuje cjelinu, kao što bi čovjek očekivao od posljednje stvari na albumu.
    Ostalo ću, zasada, zadržati za sebe. Odoh u auto na novu rundu preslušavanja. :wave:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    SAMCRO wrote:
    Ja se još neko vrijeme neću izjašnjavati. Naime, planiram preslušavat album dok mi ne postane totalno genijalan. 8-)
    Odoh u auto na novu rundu preslušavanja. :wave:

    Koliko dugo češ biti u autu :D;):lol: :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Paradajzar wrote:
    evo da se još ja malo javim

    još 3 dana, i pičimo za NY/Worcester, ja i Matej - not bad, not bad:)))))

    Pozdrav Damire.
    Ne mogu vjerovati da je tako brzo došla turneja :o
    Uživajte u NYC :wave: :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Nabrzaka sam danas uspio preslušavat na poslu, ali to je bez neke koncentracije..

    Samo ću reći da sam krenuo slušat album i taman kad je bila frikin Sirens Savskom kraj vjesnika prođe hitna, a to baš i nije čest slučaj.. baš je bilo simbolično :mrgreen:

    p.s. možda je bitno da mi i sirens i nije baš sjela :D
    konačne ocjene ću ostavit za 15.10., do tad ću imat nešto konkretnije za reći :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sirens moraš dati malo vremena na prvu sam i ja bio malo zatečen ali što je više slušaš to je bolja...upravo mi svira i hebeno je dobra

    Pendulum is track of the year :lol::lol::lol::lol:




    no really
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Hello Niko,

    kako mi je Dubrovnik?? pozdravi svoju ekipu!!

    I ja ne mogu vjerovati kako je brzo došla turneja, a još manje, da fakat idem u New York na Jame:)))

    Lightning bolt mi je zakon...ali treba se naslušati da ti svi ti različiti komadi uđu u uho.....jer čini mi se kao da je svaka pjesma iz drugog albuma:))

    za sad = #1 Getaway

    Sirens su, ja mislim i zbog svog najavljivanja, nekako kao iz drugog planeta

    Onda My fathers son, Infallible, Pendulum...nešto sasvim drukčije...ali super, stvarno super

    LB če biti lud live ja mislim

    Swallowed whole & Let the records play nice

    Onda SBM, hahahaha, kad sam prvi put čuo, početak, koji šoook, kao da sam na Hawaima, i neko mi svira na sintisajzer - mogli bi bez toga na LB - > 2 djeo je onda bolji, kad malo pojačaju, ali ipak off the earth bi bila bomba umjesto SBM

    Yellow Moon - hmmm.....između Hard Sun i Long road....very nice

    Future days puno bolje nego Wrigley snimka

    Sve u svemu, jedva čekam da čujemo kako če ovo zvučiti live

    držte se bok

    Paradajzar wrote:
    evo da se još ja malo javim

    još 3 dana, i pičimo za NY/Worcester, ja i Matej - not bad, not bad:)))))

    Pozdrav Damire.
    Ne mogu vjerovati da je tako brzo došla turneja :o
    Uživajte u NYC :wave: :thumbup:
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Paradajzar wrote:
    I ja ne mogu vjerovati kako je brzo došla turneja, a još manje, da fakat idem u New York na Jame:)))
    Steta sto nije MSG, ali i ovako će bit uživancija. Drž' te se. Pozdravi Mateja i sretan put!
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Inače, mogu vas izvjestit da terapija intenzivnog preslušavanja albuma u svrhu boljeg "lajkanja" djeluje. :lol: No, još uvijek nisam došao do "pregenijalne" faze. Samo ću jedno podijelit s vama:
    MIKE F. MCCREADY JE BOG!
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Paradajzar wrote:
    I ja ne mogu vjerovati kako je brzo došla turneja, a još manje, da fakat idem u New York na Jame:)))
    Steta sto nije MSG, ali i ovako će bit uživancija. Drž' te se. Pozdravi Mateja i sretan put!

    :lol::lol::lol::D:D:lol::lol::lol:
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • grudicegrudice Posts: 211
    I tako kontam nesto hoce li dogodine biti turneje po EU, kada ce nove majice i tako to. Hajd' reko' da proguglam ima li kakvih prica o turneji. Nista pametno. Ali naletih na neki blog post gdje covjek ukazuje na adresu/ime fajla zvanicne PJ stranice ono kad su objavili Chicago i London koncerte: "pearl_jam_announces_one_show_in_israel_in_july_2014":

    Evo link: http://pearljam.com/news/0/1/21610/pear ... _july_2014 :shock:

    Kakva je to igra, ili neka greska, ne znam i ne mogu provaliti sta je, ali je interesantno. :)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    grudice wrote:
    I tako kontam nesto hoce li dogodine biti turneje po EU, kada ce nove majice i tako to. Hajd' reko' da proguglam ima li kakvih prica o turneji. Nista pametno. Ali naletih na neki blog post gdje covjek ukazuje na adresu/ime fajla zvanicne PJ stranice ono kad su objavili Chicago i London koncerte: "pearl_jam_announces_one_show_in_israel_in_july_2014":

    Evo link: http://pearljam.com/news/0/1/21610/pear ... _july_2014 :shock:

    Kakva je to igra, ili neka greska, ne znam i ne mogu provaliti sta je, ali je interesantno. :)

    Ma bit će EU turneje u 2014., ali ovo ti je, Igore moj, klasična navlakuša. Čovjeku treba hitova na blogu, zna da PJ nikad nisu svirali u Izraelu i onda uz staru vijest pusti link na koji se mnogi navuku. I čovjek vjerojatno od toga zaradi kakvu paru. Bezazlena prevara, tako bih ja to nazvao.
    A što se majica tiče, ajmo počet planirat i nabacivat ideje! Neće bit lako nadmašit prijašnja izdanja. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
Sign In or Register to comment.